فرمولاسیون محصولات آرایشی بهداشتی

فرمول ژل بعد اصلاح

فرمولاسیون ژل بعد اصلاح

% وزنیمواد تشکیل‌دهندهفاز
25.00اتانول دناتورهA
1.00-1.50هیدروکسی اتیل سلولز (HEC)
به مقدار کافی تا 100.00آبB
5.00زایلیتول
0.10پلی وینیل پیرولیدون (PVP)
0.20دکسپانتنول (پانتنول)
0.30تری سدیم اتیلن دی آمین دی سوکسیناتC
به مقدار کافیعصاره نارون کوهی
به مقدار کافی تا Ph 6.5ال آرژنینD
به مقدار کافیآب
1.20اسانس

PPG-26 buteth 26+ PEG 40 Hydrogenated Castor oil + آب

E

ژل های ضخیم

معیارهای فرمولاسیون ژل های بعد اصلاح شفاف همانند محلول های هیدروالکلی است با یک استثنا: غلیظ شدن اضافی برای به دست آوردن ژل صاف.

این در فرمولاسیون بالا نشان داده شده است، که شبیه فرمولاسیون محلول های هیدوالکلی اما با افزایش غلظت‌دهنده است. بیشتر مواد غلیظکننده شفاف مانند هیدروکسی اتیل سلولز (HEC) یا هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، همانطور که در فرمولاسیون مشاهده می‌شود، یا برخی از درجه‌های زانتان گام می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

از کوپلیمرهای تائورات، حتی با مقدار الکل کم، و برخی از کوپلیمرهای اکریلات یا پلیمرهای دارای پیوند عرضی نیز می‌توان استفاده کرد. توجه داشته باشید كه ضخیم شدن یك فرمول باعث كاهش تبخیر عامل انتقال آن، كاهش تأثیر الكل بر روی پوست، و ایجاد یك درمان ظریف‌تر از پوست می‌شود – اگرچه پس از تبخیر شدن حلال‌ها، احساس باقی‌مانده از فیلم پلیمر باید سبک و نچسب باشد.

در مورد تولید، اگر ماده غلیظکننده در فرمول وجود داشته باشد. باید قبل از افزودن الکل، پراکنده و متورم شود. این امر معمولاً در فاز آب انجام می‌شود اما اگر تجهیزات پخش‌کننده ضد انفجار باشد، افزودن معکوس به الکل امکان‌پذیر است.

از هیدروتروپ‌های مانند گلیسیرین می‌توان برای سهولت در پراکندگی و تورم پلیمر استفاده کرد. فرمولاسیون ژل بدون الکل نیز می‌تواند تهیه شود. اینها فقط مواد فعال محلول در آب را استفاده می‌کنند یا از مواد حل‌کننده استفاده می‌کنند. در این موارد، گلیکول‌های خاصی که با فازهای روغن سازگاری خوبی دارند، مانند ایزوپنتیل دیول یا دی گلیسرول، پیشنهاد می‌شود.

مواد تشکیل‌دهنده ژل بعد اصلاح

زایلیتول

زایلیتول نوعی الکل قندی است که نوعی کربوهیدرات است و در واقع حاوی الکل نیست. زایلیتول به طور طبیعی در میوه‌ها و سبزیجات رشته‌ای، درختان، لپه ذرت و حتی بدن انسان به مقدار کم مشاهده می‌شود.

تولیدکنندگان از زایلیتول به عنوان جایگزین شکر استفاده می‌کنند زیرا شیرینی آن با قند سفره قابل مقایسه است اما کالری کمتری دارد.

تحقیقات نشان داده است که زایلیتول مانند ماده گلیسیرین بهبود دهنده پوست است، که پوست را هیدراته می‌کند و به تقویت سد پوستی کمک می‌کند.

زایلیتول همچنین در روند طبیعی لایه‌های کراتینوسیت (سلول‌های پوستی) نقش مهمی در عادی‌سازی پوست دارد و از لایه‌های پایین به لایه‌های فوقانی رو به سطح کار می‌کند. بخشی از این به دلیل توانایی آن در خرد کردن عوامل آسیب‌رسان در پوست است که در غیر این صورت فرآیندهای طبیعی پوست را از مسیر خارج می‌کند.

فروش زایلیتول

آرژنین

آرژنین یکی از اسیدهای آمینه ضروری است که در بیوسنتز پروتئین ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، نقش مهمی در تولید کلاژن مورد نیاز برای حفظ خاصیت کشسانی پوست دارد، به ترمیم و بازسازی پوست کمک می‌کند، علاوه بر این، رنگ پوست را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد. آرژنین از تولید اکسید نیتروژن پشتیبانی می‌کند که میکروسیرکولاسیون در بافت‌ها را متعادل می‌کند و عروق را بهبود می‌بخشد.

از آرژنین به طور گسترده‌ای در محصولات زیبایی استفاده می‌شود. این ماده به فرمول‌های کرم صورت اضافه می‌شود و به عنوان یک ماده فعال در محصولات ضد پیری مراقبت از پوست عمل می‌کند.

منبع:

(جهت خرید مواد اولیه ژل بعد اصلاح با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

یک هفته ضمانت برگشت وجه
مشاوره تخصصی
ضمانت اصل بودن کالا
تضمین بهترین قیمت
ارسال به تمام نقاط
پرداخت شرایطی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید