خرید سیکلوهگزانون

خرید سیکلوهگزانون

شرکت پیشگامان شیمی این محصول را در گالن‌های 190 کیلویی از کشور تایوان وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید سیکلوهگزانون با ما تماس بگیرید. این یکی از پر کاربردترین مواد شیمیایی بوده که جهت تولید کاپرولاکتام و نایلون بکار می‌رود. در ادامه با خواص این ماده، کاربردها و روش تولید آشنا خواهید شد.

خرید سیکلوهگزانون

خرید سیکلوهگزانون که یک حلال آلی است که یک مایع زرد کم‌رنگ و با بوی مطبوع است. نقطه شعله سیکلوهگزانون با دمای 45 درجه سانتی‌گراد یک محصول قابل اشتعال با دامنه جوش 153-158 درجه سانتی‌گراد است. چگالی سیکلوهگزانون 0.948 است، به این معنی که از آب کمتر متراکم است.  سیکلوهگزانون یک مولکول حلقوی شش کربنی است که دارای یک گروه عملکردی کتون است. ترکیب آلی سرعت تبخیر آهسته تا متوسط ​​و حداقل مانده در هنگام خشک شدن دارد.

سیکلوهگزانون چیست؟

سیکلوهگزانون ترکیب آلی با فرمول (CH2) 5CO است. این ترکیب از یک مولکول حلقوی شش کربنی با یک گروه کاربردی کتون تشکیل شده است. این روغن بی‌رنگ دارای بوی یادآور استون است. این ماده (همچنین به عنوان اوکسی سیکلوهگرانون و سیکلوهگزیل کتون شناخته می‌شود) یک مایع روغنی روشن است که دارای رنگ زرد و بوی شبیه استون و نعنا است. فرمول شیمیایی آن C6H10O بوده و کمی در آب حل می‌شود و با حلال‌های معمولی کاملاً متبلور می‌شود. این ماده به طور طبیعی در روغن‌های خام به وجود می‌آید و همچنین به صورت مصنوعی تولید می‌شود.

سیکلوهگزانون چیست

خواص شیمیایی سیکلوهگزانون

خرید سیکلوهگزانون یک مولکول چرخه‌ای شش کربن با یک گروه کاربردی کتون است. این یک مایع بدون چربی و روغن با بوی استون است. این ماده کاملاً با حلال‌ها مخلوط می‌شود. این به عنوان یک حلال صنعتی و فعال‌کننده در واکنش‌های اکسیداسیون استفاده می‌شود. در تولید اسید آدیپیک، رزین‌های سیکلوآلکان، سیکلو اکسانون اکسیم، کاپرولاکتام و نایلون از این ماده استفاده می‌شود.

سیکلوهگزانون دارای دو آلفا-کربن در حلقه، چهار آلفا-هیدروژنی را فراهم می‌کند که بسته به شرایط واکنش، با شش باقی‌مانده دیگر هیدروژن واکنش داده می‌شود.  سیکلوهگزانون به عنوان یک ماده شیمیایی بوده که برای تولید مولکول‌های هدف مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیبات طبیعی یک تا پنج حلقه آلسیسیلیک با انواع و پیچیدگی‌های زیادی به ویژه در استروئیدها و ترپن‌ها یافت می‌شوند. ساختار این ماده شش عضو حلقه، یکی از اسکلت اصلی در طبیعت است.

این ماده یک مایع غیر خوراکی و سریع است و در دمای 5 تا 155 درجه سانتی‌گراد است. برخی از سیکلوهگزان‌ها از طریق جریان‌های نفتی به وسیله کسرکردن به دست می‌آیند. دارای وزن مخصوص 0.945 و نقطه اشتعال 46 درجه سانتی‌گراد استاین ماده با واکنش با نور خورشید سریعاً تجزیه می‌شود و در آب تجزیه می‌شود. در سطوح خاک و در آب، سیکلو هگزانون انتظار می‌رود که از انحلال، فوتولیز و تجزیه بیولوژیک حذف شود. این ماده در خاک بسیار محسوس است. سیکلو هگزانون تقریباً منحصرا به هوا (31٪) و آب (69٪) تقسیم می‌شود. این ماده به هوا (3/16 درصد) و آب (6/83 درصد) و غلظت آن در خاک و رسوبات بسیار زیاد است.

کاربرد سیکلوهگزانون

سیکلو هگزانون یک ماده شیمیایی مهم صنعتی است زیرا یک ماده واسطه شیمیایی است که در تولید مولکول‌های هدف خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حقیقت، مصرف و فروش سیـکلوهگزانون تقریباً به طور کامل با صنعت نایلون و مشتقات آن برای تولید اسید چربی و کاپرولاکتام در ارتباط است، که پیشروهای نایلون 6. هستند. تا 70 درصد کاپرولاکتام جهان از طریق این ماده تولید می‌شود.سایر مشتقات سیکلوهگزانون برای سنتز داروهای شیمیایی، رنگ‌ها، علف‌کش‌ها، سموم دفع آفات، پلاستیک‌سازها و مواد شیمیایی لاستیکی استفاده می‌شوند.

سیکلوهگزانون می‌تواند برای:

 • سنتز داروها
 • رنگ‌ها
 • علف‌کش‌ها
 • تنظیم‌کننده‌های رشد گیاه
 • پلاستیک‌ها
 • مواد شیمیایی لاستیک
 • سیکلوامین‌ها و سایر ترکیبات آلی استفاده شود.

این ماده به عنوان یک حلال برای:

 • سنتز داروها
 • رنگ‌ها
 • علف‌کش‌ها
 • آفت‌کش‌ها
 • پلاستیک‌ها
 • مواد شیمیایی لاستیکی

استفاده می‌شود.

فروش سیکلوهگزانون جهت استفاده در پاک‌کننده‌ی لکه‌ها، پاک‌کننده‌های رنگ و لاک، تمیز کردن فلزات، بلورها، عوامل سطح، رنگ‌رزی و لکه‌دار کردن ابریشم، افزودنی‌های روغن‌کاری، سلولز، رزین‌های طبیعی و مصنوعی، واکس‌ها، چربی‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع، مصرف سیکلوهگزانون تقریباً به طور کلی به صنعت نایلون ارتباط دارد. تا 70 درصد کاپرولاکتام جهان از طریق سیکلو هگزانون تولید می‌شود.

تولید سیکلوهگزانون

تولید تجاری سیکلوهـگزانون می‌تواند از طریق چندین روش اتفاق بیفتد. اول بر اساس هیدروژناسیون بنزن (در یک سیستم بسته) و دوم با اکسیداسیون سیکلوهـگزان، در هوا و به طور معمول با حضور کریستال‌های کبالت انجام می‌شود.سالانه هزاران تن سیکلوهگزیل کتون تولید می‌شود. تقاضا برای آن هنوز هم به ویژه در چین رو به رشد است و چندین کارخانه تولید جدید در چند سال گذشته به منظور کمک به برآوردن این تقاضا به خط رسیده‌اند.

ذخیره و توزیع سیکلوهگزانون

این ماده را می‌توان در درام‌ها و / یا کامیون‌های تانکر حمل کرد. باید در محلی خنک و خشک و با تهویه مناسب و عاری از خطر احتراق نگهداری شود. برای حمل و نقل، در بسته‌بندی گروه III و کلاس خطر III قرار می‌گیرد و یک ماده تحریک‌کننده است و بسیار قابل اشتعال است.  وزن مخصوص آن 0.945 و نقطه اشعار 46 درجه سانتی‌گراد است.

فروش سیکلوهگزانون

خالص ترین کیفیت و بهترین قیمت سیکلو هگزانون

سرمایه‌گذاری مداوم ما در پژوهش، دانش و فن‌آوری‌های نوین، ما را قادر می‌سازد تا محصولی همگن و خالص با کیفیت ثابت، پایدار و قابل اطمینان وارد کنیم. به همین دلیل است که بخش عمده‌ای از سایت‌های تولید سیکلوهگزانون در جهان از فناوری اختصاصی Oxanone® و Hydranone® استفاده می‌کند.

 • ما می‌توانیم خالص‌ترین و بهترین قیمت سیکلوهگزانون، در هر مکان و هر زمان را به مشتریان ارائه دهیم.
 • فرآیندهای تولید اختصاصی برای اطمینان از کیفیت و قوام پیشرو در صنعت
 • سایت‌های تولید یکپارچه سیکلوهگزانون و در نتیجه بالاترین درجه قابلیت اطمینان
 • تضمین کیفیت مداوم
 • پیشرفته‌ترین وسایل حمل و نقل
 • پیشرفت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های مداوم برای اطمینان از کیفیت سطح جهانی و کیفیت پیشرو در صنعت

فروش سیکلوهگزانون

فروش سیکلوهگزانول در بشکه‌های 190 کیلوگرمی محصول تایوان آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سیکلوهگزانون مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

این مقاله از ۲ رای ۵ امتیاز گرفت
spinner در حال ثبت رای
فرمولاسیون مایع ظرفشویی

نام و نام خانوادگی(Required)

مواد اولیه شیمیایی
اسانس های خوراکی
فهرست