خرید سوکرالوز

خرید سوکرالوز

برای خرید سوکرالوز، استعلام قیمت فروش، خرید اینترنتی ساکرالوز با ضمانت اصالت و دریافت آنالیز گرید دارویی و غذایی با ما تماس بگیرید. سوکرالوز معمولاً به صورت پودر جامد سفید فروخته می شود.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت سوکرالوز کانبو

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

فروش شیرین‌کننده سوکرالوز

معادل انگلیسی Sucralose
شناسه محصول 56038-13-2
فرمول شیمیایی C12H19Cl3O8
نام‌های دیگر E955
نقطه ذوب 125 درجه سانتیگراد
نقطه جوش 669 درجه سانتیگراد
شکل ظاهری  پودر سفید رنگ
گرید ✅ غذایی، دارویی
بسته‌بندی درام 10 کیلویی
کشور تولید کننده کامبو چین، آلمان
خلوص 99%
سوکرالوز قیمت ✅ تماس بگیرید 📞
خواص ✅ بدون کالری، شیرینی بالا، طعم شیرین خالص و ایمنی بالا
میزان شیرین‌کنندگی ✅ شیرینی آن حدود 600 برابر بیشتر از شکر است.
موارد مصرف 1) نوشابه‌ها و نوشابه‌های گازدار
2) مربا، ژله، محصولات شیر، شربت، شیرینی
3) محصولات پخته، دسر
4) بستنی، کیک، پودینگ، شراب، قوطی میوه و غیره
انحلال‌پذیری به راحتی در آب حل می‌شود، در اتانول و متانول محلول است.
منبع ساکارز

سوکرالوز چیست؟

سوکرالوز (Sucralose) یکی از رایج‌ترین شیرین‌کننده‌های مصنوعی و دارای کالری صفر است. فرمول مولکولی آن C12H19Cl3O8 است. اگرچه Sucralose از شکر ساخته شده است، اما محصول طبیعی آن نیست. این ماده توسط یک فرآیند شیمیایی چند مرحله‌ای تولید می‌شود که سه گروه هیدروژن اکسیژن را با سه اتم کلر جایگزین می‌کند. جایگزینی با اتم‌های کلر باعث شیرینی 600 برابر قند معمولی می‌شود. فروش Sucralose تحت کد افزودنی E955 شناخته شده است.

با این حال، این شیرین‌کننده مصنوعی مانند آسپارتام بر اساس مدارک محدودی از ایمنی تایید شده است. پودر سوکرالـوز حدود 320 تا 1000 برابر شیرین‌تر از شکر معمولی، سه برابر شیرین‌تر از هر دو نوع آسپارتام و آسه‌سولفام و دو برابر شیرین‌تر از سدیم ساخارین است. بر خلاف ساکارز، سوکرالوز توسط بدن متابولیزه نمی‌شود.

میزان کالری مصرفی سوکارلوز در مقایسه با ساکارز، به میزان 16 کالری در قاشق چای‌خوری (4.2 گرم) است و بر خلاف بسیاری از شیرین‌کننده‌های مصنوعی، آنزیم تلخ ندارد.

تاریخچه‌ی کشف و مصرف سوکرالوز

Sucralose در سال 1976 توسط دانشمندان تیت و لیل کشف شد. در حالی که تحقیقات جدیدی در مورد ساکارز و مشتقات مصنوعی آن انجام شده بود، به Phadnis گفته شد که یک ترکیب شکر کلر شده را آزمایش کند. تیت و لیل در سال 1976 این ماده را ثبت کردند. سوکرالوز برای اولین‌بار در کانادا در سال 1991 استفاده شد.

مصوبات بعدی در سال 1993 در استرالیا، نیوزیلند در سال 1996، ایالات متحده در سال 1998 و  اتحادیه اروپا در سال 2004 به تصویب رسید. تا سال 2008، در بیش از 80 کشور مورد تصویب قرار گرفت. در سال 2006، سازمان غذا و داروی ایالات متحده مقررات مربوط به مواد غذایی را اصلاح کرد تا مکمل سوکرالوز به عنوان “شیرین‌کننده غیر مغذی” در مواد غذایی باشد.

تولید سوکرالوز

پودر سوکرالوز توسط کلرزنی ساکارز در یک سنتز چند مرحله‌ای تولید می‌شود که سه گروه هیدروکسیل ساکارز را با اتم‌های کلر جایگزین می‌کند. این کلرزنی با محافظت انتخابی از یک گروه اصلی الکلی حاصل می‌شود و به دنبال آن کلر شدن قند جزئی استیله شده با ماده کلرزنی اضافی و سپس با حذف گروه‌های استیل برای دادن محصول ساکارالوز مورد نظر انجام می‌شود.

کاربرد سوکرالوز در صنایع غذایی

سوکرالوز در بسیاری از محصولات غذایی و آشامیدنی استفاده می‌شود زیرا شیرین‌کننده بدون کالری است و باعث ایجاد حفره‌های دندانی نمی‌شود. این ماده برای مصرف افراد دیابتی و غیر دیابتی بی‌خطر است و بر انسولین تأثیر نمی‌گذارد. پودر شیرین‌کننده بر پایه سوکرالوز (مانند سایر محصولات ساکاروز پودری) حاوی 95٪ (از نظر حجم) مواد حجیم‌کننده دکستروز و مالتودکسترین است که بر میزان انسولین تأثیر می‌گذارد.

از سوکرالوز به عنوان جایگزینی برای شیرین‌کننده‌های مصنوعی یا طبیعی دیگر مانند آسپارتام، آسه‌سولفام پتاسیم یا شربت ذرت با فروکتوز بالا استفاده می‌شود. Sucralose در محصولاتی مانند آب‌نبات، کافه صبحانه و نوشابه و همچنین در میوه‌های کنسروی استفاده می‌شود.

سوکرالوز مخلوط‌ شده با مالتودکسترین یا دکستروز (هر دو از ذرت تهیه می‌شود) به‌عنوان ماده حجیم توسط مکمل نیکل با نام تجاری Splenda در بازار بین‌المللی فروخته می‌شود. در ایالات متحده و کانادا، این ترکیب به طور فزاینده‌ای در رستوران‌ها، در بسته‌های زرد رنگ مشاهده می‌شود. برخلاف بسته‌های آبی که معمولاً توسط آسپارتام و بسته‌های صورتی استفاده می‌شود که حاوی شیرین‌کننده‌ سدیم ساخارین است. در کانادا، بسته‌های زرد نیز با مارک SugarTwin شیرین‌کننده سیکلامات همراه هستند.

جایگزین قند
پودر سوکرالوز خرید

خطرات سوکرالوز

طبق یک مطالعه، Sucralose توسط تعدادی از میکروارگانیسم‌ها قابل هضم ایجاد شده و هنگامی که در محیط آزاد شود، تجزیه می‌شود. با این حال، اندازه‌گیری‌های موسسه تحقیقات محیط زیست سوئد نشان داده است که در پساب‌های فاضلاب در سطوح چند میکروگرم بر لیتر (ppb) وجود دارد.

هیچ‌گونه اثرات زیست محیطی در چنین سطحی مشخص نیست. اما آژانس حفاظت از محیط زیست سوئد هشدار می‌دهد اگر این ترکیب به آرامی در طبیعت تخریب شود ممکن است افزایش مداوم در سطح رخ دهد. هنگامی که در دمای بسیار گرم (بیش از 350 درجه سانتی‌گراد یا 662 درجه فارنهایت) در ظروف فلزی گرم می‌شود، Sucralose می‌تواند دود حاصل از پلی‌کلره dibenzo-p-dioxins و سایر آلاینده‌های آلی تولید کند.

Sucralose در آب‌های طبیعی تشخیص داده شده است. مطالعات نشان می‌دهد که این عملاً هیچ تأثیری بر رشد اولیه گونه‌های جانوری خاصی ندارد، اما تأثیر آن روی گونه‌های دیگر ناشناخته است.

ایمنی سوکرالوز

Sucralose توسط بسیاری از نهادهای ملی نظارت ایمنی مواد غذایی  و بین‌المللی، از جمله FDA، گزارش کمیته مشترک FAO / WHO در مورد افزودنی‌های مجاز خوراکی، کمیته علمی اتحادیه اروپا در مورد مواد غذایی، شعبه حفاظت از سلامت از بهداشت و رفاه کانادا، به عنوان ایمن پذیرفته‌شده است. طبق اعلام انجمن دیابت کانادا، میزان ساکارالوز که می‌تواند در طول زندگی یک فرد بدون عوارض جانبی مصرف شود، 900 میلی‌گرم در هر کیلو وزن بدن در روز است.

“در تعیین ایمنی Sucralose، سازمان FDA داده‌های بیش از 110 مطالعه در انسان و حیوانات را بررسی کرد. بسیاری از مطالعات برای شناسایی اثرات سرطان‌زا، تولید مثل و عصبی طراحی شده‌اند. تأیید FDA مبتنی بر این یافته است که Sucralose برای مصرف انسان بی‌خطر است.

نتایج حاصل از مطالعات انجام شده در فرآیند تأیید FDA حاکی از عدم وجود خطر مرتبط با خوردن سوکرالوز است.

بسته‌بندی و ذخیره‌سازی

Sucralose خالص به صورت عمده به فروش می‌رسد. اما در مقادیر مناسب برای استفاده فردی نیست، اگرچه برخی از مخلوط‌های سوکرالوز و آب بسیار غلیظ بصورت آنلاین در دسترس هستند. این کنسانتره‌ها حاوی یک قسمت سوکرالوز برای هر دو قسمت آب هستند. یک چهارم قاشق چای‌خوری جایگزین کنسانتره برای یک فنجان شکر است.

سوکرالوز خالص و خشک، در دماهای بالا برخی تجزیه‌ها را تحمل می‌کند. در محلول یا مخلوط با مالتودکسترین کمی پایدار است. بیشتر محصولات حاوی سوکرالوز، مواد پرکننده و شیرین‌کننده دیگری را به آن اضافه می‌کنند تا محصول به حجم تقریبی معادل قند برسد.

تفاوت سوکرالوز و استویا

بزرگترین تفاوت بین استویا و سوکرالوز منشا آنهاست. استویا از گیاه استویا می آید که در طبیعت یافت می شود اما سوکرالوز شکل اصلاح شده قند است (با حذف گروه های قند-اکسیژن قند و جایگزینی آنها با کلر ساخته می شود).

فروش سوکرالوز خوراکی

موفقیت تجاری محصولات مبتنی بر Sucralose ناشی از مقایسه مطلوب آن با سایر شیرین‌کننده‌های کم‌کالری از نظر طعم، ثبات و ایمنی است. فروش سوکرالوز خوراکی در درام‌های 10 کیلوگرمی با برند ویتا سوئیت آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

آنالیز سوکرالوز:

سوکرالوز از کجا بخریم
خرید سوکرالوز اصفهان

جهت دریافت آنالیز جدیدتر سوکرالوز آلمانی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت سوکرالوز

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، امکان خرید آنلاین سوکرالوز مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را با بهترین قیمت سوکرالوز غذایی و دارویی و بالاترین کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

تأمین‌کننده سوکرالوز

پیشگامان شیمی با بیش از 15 سال سابقه در واردات انواع شیرین‌کننده‌های غذایی و دارویی تأمین‌کننده سوکرالوز با بالاترین کیفیت می‌باشد. این شرکت به دلیل واردات مستقیم همواره ارائه‌دهنده بالاترین قیمت و کیفیت می‌باشد.

فروش سوکرالوز در ایران

فروش سوکرالوز در ایران به دلیل واردات از کشور چین و آلمان همواره درگیر نوسانات قیمتی بسیاری به دلیل شرایط تحریمی بوده است. این شرکت با بهره‌گیری از تجربه خود در جهت رفع نیازهای مشتری و تأمین فوری همواره تلاش خود را جهت ثبات قیمت محصول انجام داده است.

وارد کننده سوکرالوز

واردکنندگان این شیرین‌کننده در ایران بسیار محدود می‌باشند. بسیاری از واردات این ماده از شرکت ویتاسوئیت می‌باشد.

سوکرالوز از کجا بخریم؟

خرید اینترنتی سوکرالوز از پیشگامان شیمی و با بهترین قیمت برای شما عزیزان فراهم شده است. 

به طور خلاصه:

چگونه پودر سوکرالوز را می توان به نوشیدنی های بدون طعم اضافه کرد یا به عنوان جایگزینی برای شکر استفاده کرد.
چه موقع سوکرالوز را می توان در هر نقطه از روز مصرف کرد.
دوز مصرف 50 میلی گرم سوکرالوز را به نوشیدنی ها یا غذا اضافه کنید، در صورت لزوم افزایش دهید.
اثرات جانبی عوارض جانبی سوکرالوز می تواند شامل نفخ، گاز و اسهال باشد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمدرضا عباسی

  سلام وقت بخیر
  ببخشید بسته بندی این محصول چند کیلویی هست و بفرمایید این محصول به صورت واقعی چند برابر از شکر شیرین تر است؟

  پاسخ
  • دکتر محمد رضا سلیمی

   درود
   بسته بندی این ماده 10 کیلویی بوده و 600 برابر شیرین ر از شکر می باشد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست