خرید سوکرالوز

خرید سوکرالوز

شرکت پیشگامان شیمی انواع مواد افزودنی غذایی و شیرین‌‌کننده‌ها می‌باشد برای خرید سوکرالوز، استعلام قیمت فروش و همچنین دریافت انالیز گرید دارویی و غذایی با ما تماس بگیرید.

فروش شیرین‌کننده سوکرالوز

به انگلیسی Sucralose
شناسه محصول 56038-13-2
فرمول شیمیایی C12H19Cl3O8
نام‌های دیگر E955
شکل ظاهری  پودر سفید رنگ
گرید غذایی، دارویی
بسته‌بندی درام 10 کیلویی
کشور تولید کننده چین، آلمان
خلوص 99%
قیمت تماس بگیرید 📞
خواص بدون کالری، شیرینی بالا، طعم شیرین خالص و ایمنی بالا
میزان شیرین‌کنندگی شیرینی آن حدود 600 برابر شیرین‌تر از شکر است.
موارد مصرف 1) نوشابه‌ها و نوشابه‌های گازدار
2) مربا، ژله، محصولات شیر، شربت، شیرینی
3) محصولات پخته، دسر
4) بستنی، کیک، پودینگ، شراب، قوطی میوه و غیره
انحلال‌پذیری به راحتی در آب حل می‌شود، در اتانول و متانول محلول است.
منبع ساکارز

سوکرالوز چیست؟

سوکرالوز (Sucralose) یکی از رایج‌ترین شیرین‌کننده‌های مصنوعی و دارای کالری صفر است. فرمول مولکولی آن C12H19Cl3O8 است.

سوکرالوز
خرید سوکرالوز

اگرچه Sucralose از شکر ساخته شده است، اما محصول طبیعی آن نیست. این ماده توسط یک فرآیند شیمیایی چند مرحله‌ای تولید می‌شود که سه گروه هیدروژن اکسیژن را با سه اتم کلر جایگزین می‌کند. جایگزینی با اتم‌های کلر باعث شیرینی 600 برابر قند معمولی می‌شود.فروش Sucralose تحت کد افزودنی E955 شناخته شده است. با این حال، این شیرین‌کننده مصنوعی، مانند آسپارتام قبل از آن، بر اساس مدارک بسیار محدودی از ایمنی تایید شده است و مطالعات منتشر شده در سال‌های سال به بازار عرضه شد.سوکرالـوز حدود 320 تا 1000 بار شیرین‌تر از شکر معمولی، سه بار شیرین‌تر از هر دو نوع آسپارتام و آسه‌سولفام و دو بار شیرین‌تر از سدیم ساخارین است.بر خلاف ساکارز، سوکرالوز توسط بدن متابولیزه نمی‌شود. سوکارلوز در مقایسه با ساکارز، به میزان کالری مصرفی به میزان 16 کالری در قوطی قاشق چای‌خوری (4.2 گرم) کمک می‌کند. بر خلاف بسیاری از شیرین‌کننده‌های مصنوعی، آنزیم تلخ ندارد.

تاریخچه‌ی کشف و مصرف سوکرالوز

Sucralose در سال 1976 توسط دانشمندان تیت و لیل کشف شد. در حالی که تحقیقات جدیدی در مورد ساکارز و مشتقات مصنوعی آن انجام شده بود، به Phadnis گفته شد که یک ترکیب شکر کلر شده را آزمایش کند.تیت و لیل در سال 1976 این ماده را ثبت کردند.سوکرالوز برای اولین‌بار برای استفاده در کانادا در سال 1991 تصویب شد. مصوبات بعدی در سال 1993 در استرالیا، در نیوزیلند در سال 1996، در ایالات متحده در سال 1998 و در اتحادیه اروپا در سال 2004 به تصویب رسید. تا سال 2008، در بیش از 80 کشور مورد تصویب شده بود. در سال 2006، سازمان غذا و داروی ایالات متحده مقررات مربوط به مواد غذایی را اصلاح کرد تا مکمل سوکرالوز به عنوان “شیرین‌کننده غیر مغذی” در مواد غذایی باشد.

تولید سوکرالوز

سوکرالوز توسط کلرزنی ساکارز در یک سنتز چند مرحله‌ای تولید می‌شود، که سه گروه هیدروکسیل ساکارز را با اتم‌های کلر جایگزین می‌کند. این کلرزنی با محافظت انتخابی از یک گروه اصلی الکلی حاصل می‌شود و به دنبال آن کلر شدن قند جزئی استیله شده با ماده کلر زنی اضافی و سپس با حذف گروه‌های استیل برای دادن محصول ساکارالوز مورد نظر انجام می‌شود.

کاربردهای سوکرالوز

خرید سوکرالوز در بسیاری از محصولات غذایی و آشامیدنی استفاده می‌شود زیرا شیرین‌کننده بدون کالری است و باعث ایجاد حفره‌های دندانی نمی‌شود. این ماده برای مصرف توسط افراد دیابتی و غیر دیابتی بی‌خطر است و بر انسولین تأثیر نمی‌گذارد.اگرچه شکل پودر شیرین‌کننده بر پایه سوکرالوز (مانند سایر محصولات ساکاروز پودری) حاوی 95٪ (از نظر حجم) مواد حجیم‌کننده دکستروز و مالتودکسترین است که بر میزان انسولین تأثیر می‌گذارد. از سوکرالوز به عنوان جایگزینی برای شیرین‌کننده‌های مصنوعی یا طبیعی دیگر مانند آسپارتام، آسه‌سولفام پتاسیم یا شربت ذرت با فروکتوز بالا استفاده می‌شود.Sucralose در محصولاتی مانند آب‌نبات، کافه صبحانه و نوشابه استفاده می‌شود. همچنین از آن در میوه‌های کنسرو استفاده می‌شود که در آن آب و سوکرالوز محل افزودنی‌های بسیار بالاتر کالری مبتنی بر شربت ذرت قرار می‌گیرد. سوکرالوز مخلوط‌شده با مالتودکسترین یا دکستروز (هر دو از ذرت تهیه می‌شود) به‌عنوان ماده حجیم توسط مکمل نیکل با نام تجاری Splenda در بازار بین‌المللی فروخته می‌شود. در ایالات متحده و کانادا، این ترکیب به طور فزاینده‌ای در رستوران‌ها، در بسته‌های زرد رنگ مشاهده می‌شود، برخلاف بسته‌های آبی که معمولاً توسط آسپارتام و بسته‌های صورتی استفاده می‌شود که حاوی شیرین‌کننده‌های ساخارین است. در کانادا، بسته‌های زرد نیز با مارک SugarTwin شیرین‌کننده سیکلامات همراه هستند.

آشپزی

فروش سوکرالوز به صورت گرانول موجود است که امکان تعویض همان حجم با قند را فراهم می‌کند. این مخلوط گرانول شامل پرکننده‌هایی است که همه آن‌ها به سرعت در آب حل می‌شوند. در حالی که سوکرالوز گرانول باعث ایجاد شیرینی ظاهری برای حجم می‌شود، ممکن است بافت موجود در محصولات پخته‌شده به طرز چشم‌گیری متفاوت باشد. برخلاف ساکارز، که هنگام پخت در دمای بالا ذوب می‌شود، سوکرالوز ساختار گرانول خود را هنگام قرار گرفتن در معرض گرمای خشک و گرم بالا حفظ می‌کند (مثلاً در اجاق 350 درجه فارنهایت یا 180 درجه سانتی‌گراد). علاوه بر این، در حالت خالص خود، سوکرالوز در دمای 119 درجه سانتی‌گراد یا 246 درجه فارنهایت تجزیه می‌شود. بنابراین، در بعضی از دستور العمل‌های غذایی، که نیاز به پاشیدن قند در بالا دارد تا جزئی یا به طور کامل ذوب و تبلور شود، جایگزین کردن آن به همان سطح، ترد یا ساختار کریستالی منجر نمی‌شود.

تأثیر بر محتوای کالری:

گرچه این ماده هیچ کالری ندارد، کالاهایی که حاوی پرکننده‌هایی نظیر مالتودکسترین و یا دکستروز باشند، بسته به محصول، پرکننده‌های مورد استفاده، مارک تجاری و استفاده در نظر گرفته‌شده از محصول، تقریباً بین 2 تا 4 کالری در هر قاشق چای‌خوری یا بسته‌بندی جداگانه اضافه می‌کنند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) اجازه می‌دهد هر محصولی که حاوی کمتر از پنج کالری در هر وعده باشد، به عنوان “کالری صفر” شناخته شود.یک مطالعه نشان می‌دهد که شیرین‌کننده‌های مصنوعی ممکن است به طور کامل قند “مسیر پاداش غذا” مغز را فعال نکنند. با بیان این‌که، شیرین‌کننده رضایت کامل را فراهم نمی‌کند، کاربر ممکن است غذاهای پرکالری اضافی را که منجر به وزن می‌شود، جستجو کند و سپس بخورد.

جایگزین قند
خرید سوکرالوز

تأثیرات محیطی

طبق یک مطالعه، Sucralose توسط تعدادی از میکروارگانیسم‌ها قابل هضم ایجاد شده و هنگامی که در محیط آزاد شود، تجزیه می‌شود. با این حال، اندازه‌گیری‌های موسسه تحقیقات محیط زیست سوئد نشان داده است که در پساب‌های فاضلاب در سطوح چند میکروگرم بر لیتر (ppb) وجود دارد.هیچ‌گونه اثرات زیست محیطی در چنین سطحی مشخص نیست، اما آژانس حفاظت از محیط زیست سوئد هشدار می‌دهد اگر این ترکیب فقط به آرامی در طبیعت تخریب شود ممکن است افزایش مداوم در سطح رخ دهد.هنگامی که در دمای بسیار گرم (بیش از 350 درجه سانتی‌گراد یا 662 درجه فارنهایت) در ظروف فلزی گرم می‌شود، Sucralose می‌تواند دود حاصل از پلی‌کلره dibenzo-p-dioxins و سایر آلاینده‌های آلی مداوم تولید کند.Sucralose در آب‌های طبیعی تشخیص داده شده است. مطالعات نشان می‌دهد که این عملاً هیچ تأثیری بر رشد اولیه گونه‌های جانوری خاصی ندارد، اما تأثیر آن روی گونه‌های دیگر ناشناخته است.

ایمنی سوکرالوز

Sucralose توسط بسیاری از نهادهای نظارتی ایمنی مواد غذایی ملی و بین‌المللی، از جمله FDA، گزارش کمیته مشترک FAO / WHO در مورد افزودنی‌های مجاز خوراکی، کمیته علمی اتحادیه اروپا در مورد مواد غذایی، شعبه حفاظت از سلامت از بهداشت و رفاه کانادا، به عنوان ایمن پذیرفته‌شده است.طبق اعلام انجمن دیابت کانادا، میزان ساکارالوز که می‌تواند در طول زندگی یک فرد بدون عوارض جانبی مصرف شود، 900 میلی‌گرم در هر کیلوگرم وزن بدن در روز است.“در تعیین ایمنی Sucralose، سازمان FDA داده‌های بیش از 110 مطالعه در انسان و حیوانات را بررسی کرد. بسیاری از مطالعات برای شناسایی اثرات سمی احتمالی از جمله اثرات سرطان‌زا، تولید مثل و عصبی طراحی شده‌اند. تأیید FDA مبتنی بر این یافته است که Sucralose برای مصرف انسان بی‌خطر است.”به عنوان مثال، مطالعات McNeil Nutritional LLC که به عنوان بخشی از درخواست FDA افزودنی غذایی 7A3987 خود در ایالات متحده ارائه شده، حاکی از آن است که”در آزمایش‌های سنجشی جوندگان 2 ساله هیچ مدرکی از فعالیت‌های سرطان زا برای Sucralose یا محصولات هیدرولیز آن وجود ندارد.نتایج حاصل از مطالعات انجام شده در فرآیند تأیید FDA حاکی از عدم وجود خطر مرتبط با خوردن ساکارالوز است. هنگامی که میزان مصرف تخمینی روزانه (EDI) با میزان مقایسه اثرات منفی (که به عنوان “بالاترین حد بدون عوارض” شناخته می‌شود) یا HNEL با غلظت 1500mg / kg BW در روز مقایسه می‌شود، حاشیه بزرگی از ایمنی بخش عمده‌ای از مکمل Sucralose توسط دستگاه گوارش (روده) جذب نمی‌شود و مستقیماً در مدفوع دفع می‌شود در حالی که 11 تا 27٪ از آن جذب می‌شود. 

سوکرالوز  در بدن

مقدار جذب شده از روده تا حد زیادی از خون خارج می‌شود. توسط کلیه‌ها جریان می‌یابد و در ادرار از بین می‌رود، و 25 تا 30٪ Sucralose جذب شده متابولیزه می‌شود. این بدان معنی است که فقط بین 2 تا 8٪ مصرف‌شده به طور متوسط ​​متابولیزه می‌شود.مطالعات حیوانی نشان می‌دهد که ممکن است بین Sucralose و کاهش باکتری‌های مفید روده ارتباط وجود داشته باشد، با نگرانی‌هایی که می‌تواند منجر به مشکلات سلامتی شود.

بسته‌بندی و ذخیره‌سازی

Sucralose خالص به صورت عمده به فروش می‌رسد، اما در مقادیر مناسب برای استفاده فردی نیست، اگرچه برخی از مخلوط‌های سوکرالوز و آب بسیار غلیظ بصورت آنلاین در دسترس هستند.این کنسانتره‌ها حاوی یک قسمت سوکرالوز برای هر دو قسمت آب هستند. یک چهارم قاشق چای‌خوری جایگزین کنسانتره برای یک فنجان شکر است. سوکرالوز خالص و خشک، در دماهای بالا برخی از تجزیه‌ها را تحمل می‌کند. در محلول یا مخلوط با مالتودکسترین، کمی پایدار است. بیشتر محصولات حاوی سوکرالوز، مواد پرکننده و شیرین‌کننده دیگری را به آن اضافه می‌کنند تا محصول به حجم تقریبی و بافت مقدار معادل قند برسد.

فروش سوکرالوز خوراکی

موفقیت تجاری محصولات مبتنی بر Sucralose ناشی از مقایسه مطلوب آن با سایر شیرین‌کننده‌های کم‌کالری از نظر طعم، ثبات و ایمنی است.فروش سوکرالوز خوراکی در درام‌های 10 کیلوگرمی با برند ویتا سوئیت آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

آنالیز سوکرالوز:

سوکرالوز را از کجا تهیه کنیم
سوکرالوز را از کجا تهیه کنیم
سوکرالوز از کجا بخریم
سوکرالوز از کجا بخریم

جهت دریافت آنالیز جدیدتر سوکرالوز با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت سوکرالوز

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول سوکرالوز مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

تأمین‌کننده سوکرالوز

پیشگامان شیمی با بیش از 15 سال سابقه در واردات انواع شیرین‌کننده‌های غذایی و دارویی تأمین‌کننده سوکرالوز با بالاترین قیمت و کیفیت می‌باشد. این شرکت به دلیل واردات مستقیم همواره ارائه‌دهنده بالاترین قیمت و کیفیت می‌باشد.

فروش سوکرالوز در ایران

فروش سوکرالوز در ایران به دلیل واردات از کشور چین و آلمان همواره درگیر نوسانات قیمتی بسیاری به دلیل شرایط تحریمی بوده است. این شرکت با بهره‌گیری از تجربه خود در جهت رفع نیازهای مشتری و تأمین فوری همواره تلاش خود را جهت ثبات قیمت محصول انجام داده است.

وارد کننده سوکرالوز

واردکنندگان این شیرین‌کننده در ایران بسیار محدود می‌باشند. بسیاری از واردات این ماده از شرکت ویتاسوئیت می‌باشد.

سوکرالوز از کجا بخریم؟

خرید سوکرالوز از پیشگامان شیمی و با بهترین قیمت برای شما عزیزان فراهم شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست