بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA)

خرید بوتیل هیدروکسی آنیزول BHA

خرید BHA یا بوتیل هیدروکسی آنیزول ، که به عنوان آنتی اکسیدان فنولی هم شناخته می شود با خلوص 99% به عنوان افزودنی غذایی مجاز شناخته شده است. این خاصیت حلالیت فوق العاده ای در چربی ها و روغن ها دارد و به دلیل اثر بر روی مواد غذایی پخته شده مشهور است. فروش BHA ثبات بسیار خوبی به مجموعه ای از محصولات غذایی ، چربی ها ، روغن ها ، غذاهای حیوانات خانگی ، ویتامین ها و مواد بسته بندی می دهد. این ماده در مواد تشکیل دهنده نوشیدنی، مواد تشکیل دهنده غذا، مواد نگهدارنده غذا، محصولات مراقبت شخصی، مواد شیمیایی دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

بوتیل هیدروکسی آنیزول چیست؟

بوتیل هیدروکسی آنیزول چیست؟ این ماده دارای فرمول شیمیایی C11H16O2 است که شکل ظاهری جامدی روغنی با شماره E320 است این ماده در آب  قابلیت حل‌پذیری ندارد اما در اتانول، متانول و پروپیلن گلایکول قابلیت حل‌شدن را دارد. این ماده یک آنتی‌اکسیدان مصنوعی است که در مواد غذایی، لوازم آرایشی و داروها به طور عمده برای حفظ چربی‌ها و روغن‌ها استفاده می‌شود.

بوتیل هیدروکسی آنیزول به طور معقول پیش‌بینی می‌شود که سرطان‌زا باشد. بوتیل هیدروکسی آنیزول شامل ترکیبی از دو ایزومر آلی 2-تربت بوتیل -4-هیدروکسی آنیزول و 3-تربت بوتیل 4-هیدروکسی آنیزول است. بوتیل‌هیدروکسی آنیزول به‌وسیله یک پودر کریستالی سفید یا جامد مومی زرد سفید می‌شود.استفاده از BHA: در طیف گسترده‌ای از مواد غذایی جامد و نوشیدنی‌های طعم‌دار مبتنی ‌بر آب. حداکثر استفاده از BHA در غذاهای جامد تئوری بود که این مقدار کمتر از مقدار GSFA 1000 میلی‌گرم / کیلوگرم بود.

تاریخچه بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA)

از سال 1947، BHA به چربی‌های خوراکی و غذاهای حاوی چربی برای خواص آنتی‌اکسیدانی اضافه‌شده است، هیدروکسی متولید بوتیل (BHT)، حلقه معطر کنجوج BHA قادر به تثبیت رادیکال‌های آزاد است و آن‌ها را جداسازی می‌کند. با اعمال تسلیحات رادیکال آزاد، واکنش‌های رادیکال آزاد بیشتر جلوگیری می‌شود.

خواص شیمیایی و فیزیکی بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA)

 • فرمول مولکولی: C22H32O4
 • مترادف: بوتیل هیدروکسی انیزول Embanox پروتئکس ترت-بوتیل -4-متیوکسی فنول C11H16O2
 • وزن مولکولی: 360.5 گرم در مول
 • خلوص: 99%
 • ترکیبات کامپوننت:
  CID 8456 (2-Tert-Butyl-4-metoxoxhenhen)
  CID 6932 (2-Tert-Butyl-4-hydroxyanisole)
 • نام محصول: هیدروکسی انیزول بوتیله (BHA)، آنتی اکسیدان فنلی

شرح: آنتی‌اکسیدان فنلی با فعالیت‌های بیولوژیکی گسترده توضیحات زیست شناختی آنتی‌اکسیدان فنولیک با فعالیت‌های مختلف بیولوژیکی سیگنالینگ MAPK و القای آنزیم‌های فاز I / II را در داخل بدن فعال می‌کند. فعال دهانی. ماده ضد سرطان فعال در شرایط in vivo و in vitro.

بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA) و سلامتی

مؤسسات ملی بهداشت ایالات متحده آمریكا گزارش دادند كه BHA به طور معقول پیش‌بینی می شود كه مبتنی بر شواهد سرطان‌زایی در حیوانات آزمایشگاهی، سرطان‌زا باشد. به ویژه، هنگامی که به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود در دوزهای زیاد تجویز شود، BHA باعث پاپیلوما و سرطان سلول در موش‌ها و همسترهای طلایی سوریه می‌شود.

در موش‌ها هیچ اثر سرطان‌زایی وجود ندارد؛  در حقیقت، شواهدی از اثر محافظتی در برابر سرطان‌زایی سایر مواد شیمیایی وجود دارد. هنگام بررسی آمار جمعیت انسانی، میزان کم BHA معمولی که معمولاً در معرض خطر ابتلا به سرطان نیست، ارتباط معنی داری نشان نمی‌دهد. با این حال، ایالت کالیفرنیا BHA را به عنوان یک سرطان‌زا ذکر کرده است.

بر اساس مطالعات حیوانات، برنامه ملی سم‌شناسی نتیجه گرفته است که BHA “به طور معقول پیش‌بینی می‌شود که یک انسان سرطان‌زا باشد”، در حالی که BHT با افزایش یا گاهی کاهش یافته خطر سرطان در حیوانات ارتباط دارد.حتی اگر برنامه ملی سم شناسی آن را به عنوان “سرطان‌زای معقولانه پیش‌بینی شده” طبقه‌بندی کند، آژانس بین‌المللی سرطان آن را به عنوان یک سرطان‌زای احتمالی انسان طبقه‌بندی می‌کند و ذکر شده است.

به عنوان یک سرطان‌زا شناخته شده.سازمان غذا و داروی آن را “به طور کلی ایمن بودن” یا GRAS، امنیت استاندارد دولت به عنوان یک افزودنی و نگهدارنده مواد غذایی در نظر می گیرد. این برای استفاده در مواد غذایی مختلف به 02/0 درصد یا 200 قسمت در میلیون از چربی یا روغن موجود در مواد غذایی تأیید شده است.

کاربردها و ویژگی‌های بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA):

از این ماده در تهیه‌ی:

 • خوراک دام
 • آدامس‌ها روغن‌های حیوانی و گیاهی
 • چیپس
 • جلوگیری از تند شدن مواد غذایی دارای چربی
 • لوازم آرایشی، بهداشتی
 • پوست و مو
 • لاستیک‌سازی
 • مواد نفتی

استفاده می‌شود و به عنوان یک آنتی‌اکسیدان و نگه‌دارنده در مواد غذایی و داروهایی مانند لوواستاتین و ایزوترتینوئین مورد مصرف قرار می‌گیرد. هنگامی که در محصولات غذایی استفاده می‌شود، باعث تسریع بی‌خوابی، اکسیداتیو چربی‌ها و روغن‌ها و جلوگیری از از دست دادن فعالیت ویتامین‌های محلول در روغن می‌شود. این ماده ممکن است در ژل‌های دارویی، کرم‌ها و کپسول مایع یا ژلاتین، قرص‌ها و سایر فرم‌های دارویی یافت شود.هیدروکسی‌آنیزول بوتیل در حفظ مواد غذایی به عنوان آنتی‌اکسیدان مورد استفاده قرار می‌گیرد و خواص آن باعث می‌شود که مواد غذای فاسد نشوند. این ماده نیز در خوراک حیوانات، محصولات نفتی و لوازم آرایشی استفاده می‌شود.

بوتیل هیدروکسی آنیزول (BHA) را از کجا بخریم؟

فروش بوتیل‌ هیدروکسی آنیزول(BHA) در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول بوتیل هیـدروکسی آنیزول(BHA) مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

پیشگامان شیمی یک واردکننده، تأمین‌کننده و عمده فروش انواع آنتی اکسیدان های غذایی در ایران است. شما می‌توانید جهت خرید bht ، خرید tbhq و دریافت قیمت انواع آنتی اکسیدان را از طریق تماس با ما یا ارسال درخواست به ایمیل: [email protected] یا درج پیغام در سایت irchem دریافت کنید. اطمینان داشته باشید که می‌توانید خرید مواد اولیه غذایی را با قیمت خوب از این مجموعه داشته باشید.

https://tinyurl.com/yckzmdf5

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

خرید مواد اولیه صنعتی ، خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

پرسش و پاسخ مواد شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست