Search
Generic filters

در فاز صنعتی، به مواد شیمیایی اولیه گوناگونی نیاز است که با توجه به حساسیت تولیدات در صنایع مختلف از جمله صنایع تولیدی، صنایع مربوط به پوشاک، رنگ‌سازی، مواد پلاستیکی، صنایع نساجی و دیگر صنایع باید حتما از منبع معتبر تأمین گردند. با در نظر گرفتن این موضوع که هر گونه ضعف در کیفیت خرید مواد اولیه صنعتی می‌تواند صنایعی که آن را مورد استفاده قرار می‌دهند، تهدید کند، باید برای خرید این مواد، به طور دقیق به شناسایی محصولات پرداخته و تأمین‌کننده یا تولیدکننده‌ای را انتخاب کرد که از کیفیت و درجه خلوص مواد اولیه صنعتی اطمینان داشته باشیم.

از جمله مواد اولیه صنعتی، می‌توان به آب اکسیژنه صنعتی، آب ژاول صنعتی، آب مقطر، آمونیوم کلراید صنعتی، اتیل استات، استون، استون صنعتی (حلال پاک کننده)، اسید سولفوریک، ایزو بوتیل استات صنعتی، ایزو پروپیل الکل، پترولیوم، پلی وینیل الکل، پلی وینیل پیرولیدون صنعتی، تولوئن، تیوسولفات سدیم، دی اتانول آمین صنعتی، زایلن صنعتی، سود پرک، دی اتیل اتر و … اشاره کرد. در لیست محصولات بالا میتوانید برای اطلاع از قیمت مواد اولیه صنعتی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

خرید مواد اولیه صنعتی به همراه لیست

اگر شما جز افرادی هستید که برای تولیدات خود دنیال مواد اولیه شیمیایی صنعتی هستید باید به نکاتی توحه کنید که در ادامه شرح داده ایم.

در خرید مواد شیمیایی به سراغ تأمین‌کننده معتبر بروید:

در صورتی که برای خرید مواد اولیه صنعتی از تأمین‌کننده یا تهیه‌کنندگان غیرحرفه‌ای بهره‌مند شوید، احتمال این که محصولات غیرخالص و غیرحرفه‌ای دریافت کرده و در تولیدات خود دچار مشکل شوید، وجود خواهد داشت. از این روی لازم است که پیش از اقدام به خرید، شناسایی درستی در خصوص بهترین تأمین‌کنندگان مواد اولیه صنعتی داشته و تأمین‌کنندگی را انتخاب کنید که لیست کامل و جامعی از محصولات شیمیایی صنعتی داشته باشد. به این صورت می‌توانید نسبت به خرید همیشگی و مطمئن محصولات مورد نیاز خود، اطمینان حاصل کنید. با توجه به نیاز فعال ماندن خطوط تولید صنایع مختلف، در صورتی که تأمین‌کننده به صورت مقطعی یا دائمی، دچار کسری مواد اولیه شود، مشکلاتی را برای خطوط تولید صنایع رقم خواهد زد.

کیفیت و قیمت مواد اولیه صنعتی

با در نظر گرفتن این که کمترین مشکل در فرمول بندی و کیفیت مواد اولیه شیمیایی صنعتی، تولیدات صنایع هدف آن را با مشکل مواجه خواهد کرد، لازم است خرید مواد اولیه صنعتی را از محلی انجام دهید که نسبت به فرمولاسیون دقیق و صحیح و به کارگیری مواد ایمن و مناسب و مراحل تولید و نگهداری صحیح، اطمینان خاطر وجود داشته باشد. فارغ از این که محصولات و مواد شیمیایی اولیه مورد نظر تولید داخل بوده یا وارداتی باشند، باید این مورد حتما به صورت کاملا تخصصی چک شده و پس از آن که کنترل کیفیت صورت پذیرفت، می‌توان نسبت به تأمین دائمی مواد اولیه صنعتی اولیه از این محل تأمین‌کننده، اقدام کرد. همچنین قیمت روز مواد اولیه صنعتی را میتوان یکی از فاکتورهای کیفیت مواد اولیه صنعتی در نظر گرفت.

حمل و نقل و نگهداری صحیح مواد اولیه صنعتی

در خصوص خرید مواد اولیه صنعتی لازم، غالباً با مایعات روبرو هستیم که احتمالاً با توجه به حجم مورد نیاز، زیاد هم خواهند بود. اهمیت زیادی دارد که حمل و نقل و نگهداری این مواد به درستی صورت گرفته و در زمان حمل و نقل به لحاظ دمای محیط و شرایط نگهداری تا رسیدن به انبار مقصد، مشکلی بابت کیفیت آن ها به وجود نیاید. همین طور نگهداری در انبار محل مقصد تا زمان استفاده نیز باید مطابق با استانداردهای مربوط به هر گروه از مواد اولیه شیمیایی صنعتی باشد تا از کیفیت آن ها کاسته نشده و احیانا کارایی مؤثر خود را از دست ندهند.

کلام آخر

توصیه می‌کنیم با توجه به حساسیت موضوع، برای خرید مواد اولیه صنعتی به سراغ تأمین‌کننده یا تولیدکننده معتبری بروید که در فروش مواد اولیه صنعتی به لحاظ موجودی همیشگی مواد اولیه و تضمین کیفیت آن‌ها در تراز یک قرار داشته باشد. به این شکل خروجی تولیدات صنعتی با کیفیت عالی همراه بوده و مشکلی از بابت رضایت مشتریان و دریافت استانداردها و گواهینامه‌های لازم نیز وجود نخواهد داشت.

مهمترین محصولات این دسته شامل: خرید تگزاپن ، خرید لورامید ، خرید آب اکسیژنه ، خرید اتیل استات ، خرید استون ، خرید MEk ، خرید متیلن کلراید ، خرید کربنات پتاسیم ، خرید پارافین مایع

فهرست