خرید استون صنعتی

خرید استون صنعتی

شما می توانید خرید استون صنعتی را به صورت عمده با بهترین کیفیت و ضمانت اصالت کالا از شرکت پیشگامان شیمی داشته باشید. جهت دریافت آنالیز، خرید استون گرید دارویی و صنعتی در بشکه های 165 کیلوگرمی و اطلاع از قیمت فروش با ما تماس بگیرید. ما به عنوان یک تأمین‌ کننده پیشرو در حلال‌های با خلوص بالا، این محصول را برای صنعت شما ارائه می‌دهیم.

جهت دریافت آنالیز و استعلام قیمت استون صنعتی و دارویی

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

استون خالص قیمت

✅ به انگلیسی Acetone
✅ نام‌‎های دیگر استونوم، دی متیل کتون، دی متیل کربونیل، پروپان کتون، بتا-کتوپروپان، پروپانون
✅ شناسه محصول 67-64-11
✅ فرمول شیمیایی CH3coch3
چگالی 784 kg/m³
نقطه ذوب 95- سانتی گراد
✅ شکل ظاهری مایع بی رنگ
✅خلوص  99.9%
✅ گرید  آرایشی ، دارویی، صنعتی
✅ برند و کشور تولید کننده کمهو و ال جی کره جنوبی
✅قیمت تماس بگیرید ☎️

استون حلال، ممکن است یک ماده شیمیایی ساده باشد. اما همه صنایع می‌توانند از ترکیب آن بهره‌مند شوند. در تجارت ناخن، استون یک حلال بسیار مهم است. هنگامی که به یک سالن ناخن می‌روید، با بوی متمایز آن مورد استقبال قرار می‌گیرید. در مواد آرایشی، بیشترین کاربرد این ماده در حذف لاک ناخن است.

استون چیست

فرمول شیمیایی: CH3COCH3
نام‌های دیگر: پروپانون، دی‌متیل‌فرمالدئید، دی‌متیل‌کتال، دی‌متیل‌کتن، کتن پروپان، متیل کتن، ACETONE ، استون خالص یک مایع بی‌رنگ است که به عنوان یک حلال و یک ضد عفونی‌کننده استفاده می‌شود و یکی از اجزای کتون در طی کتوآکیدوز است. یک حلال آلی رنگی، فرار و قابل اشتعال است که به طور طبیعی در گیاهان، درختان، آتش‌سوزی جنگل‌ها، اگزوز خودرو و به عنوان یک محصول فروپاشی متابولیسم چربی حیوانات وجود دارد. این عامل معمولاً در مقدار بسیار کمی در ادرار و خون موجود است.

مقدار بیشتر در ادرار و خون دیابتی‌ها یافت می‌شود. این ترکیب شیمیایی یک حلال عالی است زیرا می‌تواند مواد دیگر را حل کند. با توجه به این که قابل پخش و قطبی بودن است، می‌تواند با محصولاتی از آب گرفته تا ترکیبات ارگانیک مختلف کار کند.

به دلیل این قطبیت، می‌تواند با حلال‌های قطبی مانند آب در هم آمیخته باشد. استون تحت طبقه‌بندی کتون‌ها قرار می‌گیرد که ترکیبات آلی حاوی یک گروه کربونیل هستند که به دو گروه هیدروکربنی متصل می‌شوند. این ترکیب دارای یک گروه کربونیل است که در آن کربن و اکسیژن با پیوند مضاعف به یکدیگر پیوند می‌خورند و به عنوان ساده‌ترین کتون شناخته می‌شوند. استون به طور طبیعی در گیاهان و به عنوان محصول متابولیسم حیوانات تولید می‌شود. در بدن انسان به میزان کم در ادرار و خون وجود دارد.

استون ممکن است به میزان محدودی در محصولات خانوار، از جمله لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرد. شایع‌ترین کاربرد آن در فرمول‌های پاک‌کردن ناخن است. این محصول در دوزهای بالاتر سمی است و همچنین در بدن انسان به عنوان یک فرآورده متابولیسم عمل می کند. 

کاربردهای استون

استون پاک کننده لاک

این ماده بیشتر به عنوان ماده اصلی در حذف لاک ناخن شناخته می شود. سایر محصولات آرایشی مانند کرم‌های پوستی و آرایش، حاوی استون صنعتی به عنوان یک حلال برای ارائه مواد شیمیایی مختلف هستند. این ماده همچنین یک ماده اساسی در لایه‌بردارهای شیمیایی پوست برای مقابله با آکنه است.

صنعت داروسازی:

مواد و پرکننده‌های فعال از استون به عنوان یک حلال برای تهیه مقدار مناسب دارو در هر دوز استفاده می‌کنند. بنابراین، داروهای معمول تمایل به استفاده از آن به عنوان یک ماده تحریک‌کننده دارند. اغلب برای نجس‌زدایی الکل نیز استفاده می‌شود.

صنعت نساجی:

استون نه تنها لاک ناخن را از بین می‌برد بلکه می‌تواند لثه، روغن و سایر مواد چسبنده را نیز از پارچه‌های خام مانند پنبه یا ابریشم جدا کند. به عنوان یک حلال، رزین‌ها، اپوکسی و چسب را از سطوح سخت یا نرم جدا می‌کند. هنگام جوشکاری، استفاده از استون پس از جوش نهایی شار روزن را از بین می‌برد. استون یک ماده خشک‌کننده عالی در کارهای فلزی نیز هست.

صنعت الکترونیک:

برای عملکرد حداکثر، وسایل الکترونیکی به اجزای فوق العاده تمیز نیاز دارد و استون همه آوار را از بین می‌برد.

صنعت محیط زیست:

به دلیل خاصیت چربی‌زدایی، لکه‌های روغن را از بین می‌برد، لجن را از بین می‌برد و آن را از سطح آب، گیاهان دریایی یا حیوانات خارج می‌کند. از آنجا که یک ترکیب ارگانیک است برای حیوانات و محیط زیست غیر سمی محسوب می‌شود.

صنعت نفت:

به عنوان یک افزودنی بنزین، باعث می‌شود گاز در داخل موتورها از بین نرود و در آن رقیق شود و بخار آن محترق شود. این کارآیی سوخت را بهبود می‌بخشد.

خواص استون

  • این ترکیب به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود زیرا می‌تواند به آسانی با آب مخلوط شود و به سرعت در هوا تبخیر می‌شود.
  • به طور گسترده‌ای در صنایع نساجی برای پاک‌کردن پشم و ابریشم استفاده می‌شود.
  • ممکن است برای کاهش ویسکوزیته محلول‌های لاک استفاده شود.
  • معمولاً به عنوان یک حلال برای تولید پلاستیک و دیگر محصولات صنعتی استفاده می‌شود.
  • ممکن است به میزان محدودی در محصولات خانوار، از جمله لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
  • مورد استفاده بهداشتی برای تمیز کردن سطوح مختلف.
  • مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها به عنوان حلال آپروتیک قطبی.

روش‌های تولید استون

روش رایج: 83 درصد محصولات بازار با فرآیندی به عنوان کومن (cumene process) تولید و عرضه می‌شود. در نتیجه اکسیداسیون محصولاتی مانند فنول و استون خالص تهیه می‌شود. سایر فرآیندها شامل: اکسیداسیون مستقیم پروپیلن و هیدراسیون پلی پروپیلن که در نتیجه آن ایزوپروپیل الکل تهیه شده و سپس با اکسیداسیون ایزوپروپیل الکل استون تهیه می‌شود.

فروش استون

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول استون مورد نیاز را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته‌بندی‌های 160 کیلوگرمی با خلوص 99.9% تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. این محصول از شرکت‌های پتروکم فرانسه، ساسول آفریقای جنوبی و کومهو کره خریداری و به شما عرضه می‌شود.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید. استون به شکل طبیعی در محیط زیست موجود است. در هر حال فرآیندهای شیمیایی مقدارهای بیشتری از آن را به محیط زیست وارد می‌کنند. این ماده می‌تواند از راه هوا وارد آب و خاک شده و با سرعت مجدداً بخار شده و سپس وارد هوا شود.

استون از کجا بخریم؟

استون خالص را از کجا تهیه کنیم؟ این یکی از موادی است که معمولاً ما آن را به نام لاک پاک کن می‌شناسیم. با این حال این ماده کاربرد گسترده‌‌ای در صنعت دارد. با توجه به این کاربردها، پیشگامان شیمی به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در ارائه مواد اولیه شیمیایی این محصول را نیز ارائه می‌کند. کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت استون خوراکی

به بالاترین خلوص استون که 99.9 درصد می باشد استون خوراکی می گویند. ای یک مایع شیمیایی بسیار سمی می باشد. خوردن مقدار زیاد این ماه، سبب بیهوشی انسان می شود. این ترکیب شیمیایی در خلوص پایین تر در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی بکار برده می شود. جهت دریافت قیمت این ماده با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست