درخواست مواد شیمیایی ، در حال حاضر با شرایط ارزی در کشور ما و وجود محصولات مشابه اصل یکی از مشکلات بزرگ حوزه مواد شیمیایی در ایران شده . شرکت پیشگامان شیمی از پیشگامان عرضه مستقیم مواد شیمیایی با انالیز و قیمت مناسب است که با خیالی اسوده میتوانید به این برند اعتماد و پروسه خرید را طی کنید.شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش ما یا از طریق فرم زیر سفارش دهید.

یکی از دلایلی که ما به فروش مواد شیمیایی علاقه داریم، این است که این صنعت برای ما همیشه یک پازل بوده است که برای حل آن تلاش کرده‌ایم. از زمانی که تصمیم گرفتیم که به این صنعت بپردازیم، دغدغه‌های بسیاری در ذهنمان بود. آیا می‌توانم محصولات با کیفیت بالا به مشتریان ارائه دهیم؟ آیا می‌توانیم قیمتی را به مشتریان پیشنهاد دهیم که منصفانه باشد؟ و آیا می‌توانیم به دنبال کمک به مشتریان برای پیدا کردن محصولاتی با کیفیت بالا بگردیم؟

اما این سوالات مهم برای ما همواره تحت کنترل بوده است. با تکیه بر دانش و تخصص خود در این حوزه، مواد شیمیایی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌دهیم. اما این کار تنها بخشی از ماموریت پیشگامان شیمی است.

ماموریت ما این است که محصولات با کیفیت بالا را به صورت پایدار و مستمر به مشتریان ارائه دهیم و همچنین به آنها کمک کنیم تا به بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود دسترسی پیدا کنند. این در حالیست که برای ما، ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریانمان اولویت اول است.

ما اعتقاد داریم که همه مشتریان، بیش از یک مشتری هستند، آنها برای ما همکارانی محترم هستند و ما می‌خواهیم با کمک و همراهی آنها به تحقق اهدافشان کمک کنیم. این همکاری، در واقع نشان دهنده روحیه پایداری است که در پیشگامان شیمی داریم.

نام و نام خانوادگی :(Required)

شماره تماس دفتر تهران

02154032317

02154032318

شماره تماس دفتر اصفهان

031-31322344

شماره همراه تماس مستقیم

09129008862

فهرست