خرید کاپریلیک اسید

خرید کاپریلیک اسید

جهت استعلام قیمت کاپریلیک اسید

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت کاپریلیک اسید

به انگلیسی Caprylic acid
فرمول شیمیایی C۸H۱۶O۲
نقطه جوش 237 درجه سانتی گراد
نقطه ذوب

16 درجه سانتیگراد

جرم مولی 144.21 گرم بر مول
چگالی 910 کیلوگرم بر متر مکعب
شناسه محصول 124-07-2
شکل ظاهری مایع بی رنگ شفاف تا کمی زرد
دمای ذخیره سازی زیر 30+ درجه سانتی گراد نگهداری شود.
ph 4 (0.2 گرم در لیتر، H2O، 20 درجه سانتیگراد)
تولید کننده چین
قیمت کاپریلیک اسید لطفا تماس بگیرید

کاپریلیک اسید چیست

کاپریلیک اسید یک نوع اسید چرب اشباع مفید است که دارای خواص ضد باکتری، ضد ویروسی، ضد قارچی و ضد التهابی است. در غذاهایی مانند نارگیل و روغن نارگیل، شیر گاو و شیر مادر باعث پیشگیری از:

 • عفونت‌های دستگاه ادراری
 • عفونت‌های مثانه
 • بیماری‌های منتقله از راه جنسی
 • عفونت‌دهان مانند گینویویت و بسیاری از شرایط دیگر می‌شود.

به عنوان یکی از سه اسید چرب اولیه (همراه اسید اسکوربیک و اسید لوریک) در روغن نارگیل یافت شده است. کاپریلیک اسید اخیراً به دلیل اثرات ضد قارچی آن شناخته‌شده است، به خصوص در حفظ و نگه‌داری ارگان‌های گوارشی و تولید مثل، مثانه، روده و مجرای ادرار  به درستی کار می‌کنند.

اسید کاپریلیک، همچنین به عنوان C8 یا اکتانوییک اسید شناخته می‌شود و یک تری گلیسیرید با زنجیره متوسط (MCT) است. از لحاظ ساختاری، C8 یک اسید چرب با زنجیره متوسط اشباع شده با دم 8 کربن است. برخلاف سایر MCT ها که حاوی 10 یا 12 کربن هستند، دم کوتاهتر C8 بدین معنی است که بدن می‌تواند آن را شکسته و سریعتر خواص آن را جذب کند. این ترکیب کوتاه‌تر از همه تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط است که آن را برای شکستن در بدن و تبدیل به سوخت آسان می‌کند.

پس از مصرف، فوراً C8 هضم شده و به کتون تبدیل می‌شود. کاپریلیک اسید به طور طبیعی در شیر پستان‌داران مختلف یافت می‌شود و جزئی از روغن نارگیل و روغن هسته نخل است. کاپریلیک اسید برای موارد زیر استفاده می‌شود.:

 • تشنج
 • هیپوآلبومینمی در بیماران همودیالیزی
 • اختلالات گوارشی از قبیل دیس بیوسی، جذب چربی و شیلوتوراکس

کاپریلیک اسید برای توانایی آن در از بین بردن سلول‌های کاندیدایی و همچنین برای بازگرداندن سطوح اسیدی طبیعی در معده مشهور است. کاپریلیک اسید یک اسید چرب اشباع حاوی هشت کربن است که یکی از اعضای خانواده‌های اسید چرب با طول زنجیره‌ای متوسط است. آزمایشات نشان داده است که کاپریلیک اسید دارای خاصیت ضد باکتری، ضد ویروسی و قارچی است. گزارش‌های اولیه از دهه 1940 و 1950 نشان داد که کاپریلیک اسید ممکن است در برابر عفونت‌های مخمر در انسان مؤثر باشد.

آیا کاپریلیک اسید با روغن MCT برابر است؟

از نظر فنی، خیر. کاپریلیک اسید یک جزء از روغن MCT است. به همین ترتیب روغن MCT یکی از اجزای روغن نارگیل است. با این حال، بسته به فرآیند استخراج، برخی مارک‌های روغن MCT می‌توانند حاوی غلظت‌های بسیار بیشتری ازکاپریلیک اسید باشند. هر دو روغن استاندارد MCT و روغن کاپریلیک اسید جدا شده از MCT دارای مزایای منحصر به فرد خود هستند که استفاده از آن به سادگی به اهداف سلامتی شما بستگی دارد! در اینجا چند روش مختلف برای استفاده از کاپریلیک اسید موجود در روغن MCT وجود دارد:

روغن استاندارد MCT

 • MCT حاوی بیش از 6.5 گرم کاپریلیک اسید در هر وعده آن است. همچنین حاوی 4.5 گرم C10 تقویت کننده سیستم ایمنی (کاپریک اسید) و 1.3 گرم C12 بسیار ضد باکتریایی (اسید لوریک) است.
 • مزایا: افزایش انرژی، تقویت سیستم ایمنی

روغن MCT غلیظ

 • حاوی 3.6 گرم کاپریلیک اسید در هر وعده و 2.7 گرم C10  است
 • مزایا: افزایش انرژی، بهبود تمرکز، سرکوب اشتها

کاپریلیک اسید خالص

 • حاوی 13 گرم کاپریلیک اسید در هر وعده
 • مزایا: کاهش سریع وزن، افزایش کتوز، کاهش التهاب، تثبیت سطح انرژی، سرکوب گرسنگی

در اصل با استفاده از هر نوع روغن MCT فواید کاپریلیک اسید را به دست می‌آورید.

کاپریلیک اسید برای بدن چه کاری انجام می‌دهد؟

کاپریلیک اسید دارای خواص چشمگیر ضد باکتریایی و ضد قارچی است که می‌تواند به مشکلات گوارشی، تسریع در کاهش وزن و پاک کردن آکنه، برای صرع (تشنج)، مشکلات دهان و دندان و پروتئین آلبومین خون در افرادی که تحت دیالیز قرار می‌گیرند، اختلالات گوارشی مانند دیس بیوسی (سطح غیرطبیعی باکتری در معده)، جذب غیرطبیعی چربی و شیلوتوراکس (نشت یک ماده به داخل حفره قفسه‌سینه) کمک کند.

درادامه با هفت عملکرد قدرتمند C8 که می‌تواند برای شما سودمند باشد آشنا می شوید!

1. با عفونت‌های قارچی و باکتریایی مبارزه می‌کند.

کاپریلیک اسید به دلیل داشتن خواص ضد‌باکتریایی قدرتمندی که می‌تواند با عفونت‌ها مبارزه کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت کند، شناخته شده است. علاوه بر این، مطالعات نشان می‌دهد توانایی کاپریلیک اسید در جلوگیری از رشد باکتری بسیار قدرتمند است به طوری که ممکن است در موارد خاص بتواند نیاز به آنتی‌بیوتیک را جایگزین کند.

2. کاهش وزن

C8 هنگام کاهش وزن، مزایای زیادی را فراهم می‌کند. اول، می‌تواند سلامت کلی دستگاه گوارش را در میکروبیوم روده بهبود بخشد و به شما در هضم بهتر غذا کمک می‌کند. دوم، C8 می‌تواند انرژی را افزایش دهد، این می‌تواند به بدن کمک کند تا به جای اینکه آن را به عنوان چربی ذخیره کند بسوزاند.

سوم، همچنین اخیراً ثابت شد که C8 تأثیر معنی داری بر گرلین(هورمون گرسنگی که باعث افزایش اشتها می‌شود) دارد. کاپریلیک اسید با اتصال خود به پپتیدهای گرلین می‌تواند تولید گرلین را سرکوب کرده و از احساس گرسنگی و ولع شما جلوگیری کند. C8 همچنین می‌تواند به افزایش سطح لپتین (هورمون گرسنگی که هنگام سیری به مغز هشدار می‌دهد) در بدن کمک کند.

3. بهبود اختلالات گوارشی التهابی

C8 با کاهش چشمگیر التهاب در روده و از بین بردن باکتری‌های مضر در میکروبیوم روده، ممکن است در بهبود اختلالات گوارشی مانند IBS، بیماری کرون و روده دارای نشت معجزه کند. دلیل آن، توانایی C8 در کاهش سطح برخی از ترکیبات پروتئین (مانند اینترلوکین 8) در بدن است که باعث ایجاد التهاب در روده‌ها می‌شوند.

4. تولید کتون را افزایش می‌دهد.

همانطور که قبلاً بیان کردیم، C8 کوتاهترین نوع MCT است. به این معنی که می‌تواند سریع جذب شده و به کتون‌هایی تبدیل شود که سوخت را به صورت طولانی مدت برای بدن فراهم می‌کنند. در حالی که این تقویت کتون‌ها به ویژه برای رژیم‌های غذایی کتو که می‌خواهند کتوز را تقویت کنند مفید است. C8 می‌تواند برای هر کسی مفید باشد. مغز می‌توان کتون را به جای گلوکز (قند) استفاده کند. علاوه بر این، اسیدهای چرب C8 به عنوان سوخت بسیاری از سلول‌ها در سراسر بدن برای بهبود عملکرد بدنی استفاده می‌شود. هنگامی که به عنوان بخشی از یک رژیم تری‌گلیسرید کتونی یا متوسط ​​زنجیره‌ای (MCT) مصرف می‌شود، اسیدکاپریلیک به کاهش تعداد تشنج در افراد مبتلا به صرع کمک می‌کند.

5. شرایط پوست و آکنه را درمان می‌کند.

برای کسانی که با آکنه سر و کار دارند، C8 یک داروی هومیوپاتی ثابت شده است که می‌تواند جوش‌های ناخواسته را از بین ببرد. علاوه بر آکنه، خاصیت ضد باکتری، ضد قارچی و ضد میکروبی C8 در درمان بیماری‌های پوستی مانند اگزما که ناشی از کاندیدا است، موثر است.

این ماده می‌تواند برای مرطوب‌کردن پوست و حذف آرایش نیز استفاده شود. برای خرید کاپریلیک اسید با پیشگامان شیمی تماس بگیرید.

6. با عفونت‌های مخمر و کاندیدا مبارزه می‌کند.

C8 به طور طبیعی دارای خواص ضد قارچی قوی است که می‌تواند باکتری‌ها را از بین ببرد و رشد بیش از حد مخمر را که مسئول مشکلات مشترک مانند قارچ ناخن، عفونت‌های مخمر واژن و کاندیدا است، متوقف کند.

7.کلسترول را کاهش می‌دهد.

روش دیگر C8 برای بهبود سلامت کلی، توانایی منحصر به فرد آن در کاهش سطح کلسترول در بدن است. مطالعات متعددی نشان داده‌اند که مصرف C8 به میزان قابل توجهی سطح HDL را افزایش می‌دهد (کلسترول “خوب” که کلسترول LDL “بد” را کاهش می‌دهد). یک مطالعه نشان داد که هر یک میلی‌گرم افزایش کلسترول HDL در شرکت‌کنندگان خطر بیماری عروق کرونر را 2-3 درصد کاهش می‌دهد.

کاپریلیک اسید از کجا تهیه کنیم؟

کاپریلیک اسید در بشکه‌های 190 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. کافی است برای خرید کاپریلیک اسید با پیشگامان شیمی تماس بگیرید. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول کاپریلیک اسید مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • عبدالله قاسمی اقدم

  سلام
  با عرض ادب ، از اینکه با خلوص نیّت ، در مورد کاپریلیک آسید تحقیق و در همین جا گرد آوری کردید. بنده از طرف خودم و همهٔ دوستداران علم گیاه دارویی و گیاه پزشکی ، نهایت تشکر را دارم.

  پاسخ
  • دکتر محمد رضا سلیمی

   سلام
   وقت بخیر
   ممنون از اینکه به ما انرژی می دید. انجام وظیفه می کنیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست