خرید وازلین عمده

شرمت پیشگامان شیمی وازلین دارویی و بهداشتی را در بشکه‌های 175 کیلویی عرضه می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید وازلین با ما تماس بگیرید.

به انگلیسیVaseline
مشخصات ظاهریماده ژله ای چسبناک و سفید رنگ
گریددارویی – بهداشتی – صنعتی
بسته بندیبشکه های 50 کیلوگرمی
کشور تولید کنندهایران
شراطی نگهداریجای خشک و خنک و دور از نور آفتاب

وازلین چیست؟

وازلین برای اولین‌بار توسط مخترع فرآیند ساخت ژل نفتی، رابرت چسبیو در مجله ایالات متحده (ثبت اختراع ایالات متحده 127،568) در سال 1872 شناخته شده است.

اختراع یک محصول جدید و مفید از نفت است که وازلین (ژلۀ پترولیوم) نامیده شده است. “نام “وازلین” توسط سازنده گفته شده است که از “Wasser” آب “+ کلمه یونانی (έλαιον (elaion” روغن زیتون” گرفته شده است. در سال 1859، فردی بنام چیسبراگ به مزارع نفتی پنسیلوانیا رفت و از یک باقی‌مانده به نام «موم میله‌ای» یاد کرد که باید از پمپ‌های نفتی دور شود.

کارگران نفت از این ماده برای کاهش و سوزش زخم‌های خود استفاده می‌کردند. چیسبراگ نمونه‌هایی از واکس میله را برداشت و به بروکلین برد، ژله نفت قابل استفاده را استخراج کرد و شروع به تولید محصول دارویی به نام وازلین کرد. این محصول توسط شرکت تولید چیسبراگ ساخته شد تا زمانی که شرکت Unilever در سال 1987 آن را خریداری کرد.

خرید وازلین
قیمت وازلین

ویژگی‌های وازلین:

وازلیـن ژله محافظ پوست است، از سال 1870 برای محافظت، کمک به بهبودی و رطوبت برای پوست خشک استفاده شده است. تا به امروز، هنوز به طور مؤثری برای پوست شما اهمیت دارد. استفاده از ژل از جمله در محصولات مراقبت شخصی، مراقبت از کودک و زیبایی است. با آب‌بندی رطوبت،به بهبود طبیعی پوست کمک می‌کند تا به بهبود خشکی پوست کمک کند.

این ترکیب می‌تواند ظاهر پوست خشک را بهبود بخشد و باعث کاهش خطوط چین و چروک شود. وازلیـن یک مانع محافظتی را ایجاد می‌کند که پوست را در برابر عوامل محیطی محافظت می‌کند، و برای بیش از 100 سال برای محافظت از کاهش جزئی، سوزش و سوختگی استفاده شده است. بسیاری از لوسیون‌های پوست خشک که به مراقبت‌های اضافی نیاز دارد حاوی ژلهوازلین می‌باشند. 

در حالی که ماده را می‌توان به عنوان روان‌کننده مورد استفاده قرار داد، بنابراین در تولید کرم‌ها و لوسیون‌ها قابلیت مصرف دارد، می‌توان آن را به عنوان یک عایق رطوبت برای شرایط پوستی محلی که با کمبود آب بافتی مشخص می‌شود استفاده می‌شود. گزارش شده است که وازلیـن بسیار تصفیه‌شده، سه‌گانه خالص و در نظر گرفته نشده به عنوان غیر سرطان‌زایی است.

فواید ژله نفتی برای پوست

  • بهبود زخم را تسریع می‌کند: ژله نفتی مانعی بر روی پوست ایجاد می‌کند که از زخم ها محافظت می کند و ترمیم را تسریع می کند.
  • از کاهش رطوبت جلوگیری می‌کند: در حالی که وازلین به پوست آبرسانی نمی‌کند، اما به آبگیری رطوبت موجود کمک می‌کند، به این معنی که به خوبی با لوسیون‌ها و کرم‌ها جفت می‌شود.
  • دلمه‌ها و زخم‌ها را به حداقل می‌رساند: استفاده از این ماده در برش‌های کوچک، خراش‌ها و سوختگی‌ها می‌تواند از تشکیل پوسته‌ها و زخم‌ها جلوگیری کند.
  • بثورات و اگزما را درمان کنید: آکادمی پوست آمریکا ژله نفتی را برای تسکین بیماری‌هایی مانند بثورات پوشک در کودکان، اگزما و پوست بسیار خشک توصیه می‌کند.

ژله نفتی

عوارض جانبی ژله نفتی

پترولاتوم به دلیل توانایی حفظ رطوبت به طور مرتب به لوسیون‌ها و کرم‌ها اضافه می‌شود. اما، در سال‌های اخیر، در مورد محبوبیت ماده اصلی بحث برانگیخته شده است. تلاش برای همگام سازی با گزارش‌های متناقض برای چرخاندن سر کاربر مراقبت از پوست به اندازه کافی است: برخی منابع ادعا می‌کنند که ژل نفتی در واقع بریدگی و زخم را بهبود نمی‌بخشد و در واقع می‌تواند باکتری‌های پوست را به دام بیندازد و نباید از آن برای زخم تازه استفاده کرد باعس سوزش می‌شود.

بنابراین، حقیقت چیست؟ خوب، پیچیده است. اما اولین نکته، به گفته گروهی از محققان، “ژله نفتی یکی از ایمن‌ترین محصولات برای پوست است. این ماده برای انواع پوست بی‌خطر است و از نظر آلرژی یا تحریک‌پذیری بسیار کم است. این ترکیب رطوبت را در پوست نگه می‌دارد و می‌تواند به بهبود زخم کمک کند. “

یک نماینده از وازلین همچنین به ما اطمینان داد که محصولات آنها بی‌خطر هستند و می‌توانند در روند بهبود زخم کمک کنند. تیم تحقیق و توسعه این برند تأیید می‌کند، “برای خراش‌های کوچک و سوختگی، ثابت شده است که وازلین برای محافظت از پوست و قفل شدن مرطوب کننده‌های طبیعی پوست برای ترمیم پوست موثر است.” یک مطالعه مستقل همچنین تأیید می‌کند که پترولاتوم سفید ابزاری موثر در مراقبت از زخم است، زیرا به جلوگیری از پوسته پوسته شدن کمک می‌کند.

بالعکس، برخی از مشکلات مربوط به نفت طی سال‌ها کشف شده است، از جمله چیزی به نام پنومونی لیپیدی، که هنگام استفاده از ژل نفتی در اطراف و داخل بینی ایجاد می‌شود. ذات الریه لیپیدی عفونت ناشی از استنشاق چربی‌ها است. به گفته متخصصان پوست، شما با استفاده گاه به گاه به ذات الریه لیپیدی مبتلا نخواهید شد. با استفاده از ژله نفتی (و هر نوع محصول زیبایی)، مراقب باشید که از این محصول فقط طبق دستورالعمل استفاده کنید. سوء استفاده از هر محصول می‌تواند نتایج نامطلوبی را به همراه داشته باشد.

نماینده وازلین خاطرنشان می‌کند، “ذات الریه لیپیدی یک عارضه جانبی شناخته شده در استفاده از وازلین به روش کارگردانی نیست. ژل وازلین فقط برای استفاده خارجی در نظر گرفته می‌شود و در صورت استفاده طبق دستور بر روی بسته بندی ایمن است.” به طور خلاصه، تا زمانی که مواد را نمی‌خورید، باید کاملاً خوب باشید.

نگرانی عمده دیگری که اینترنت را با مقالات متعدد فرا گرفته است، PAH ها را که به عنوان آلاینده‌های شناخته شده در نفت خام تصفیه نشده شناخته می‌شوند، احاطه کرده است. بیشتر محصولات ژله نفتی تجاری از ژل نفت خالص و تصفیه شده ساخته می‌شوند و بسیاری از متخصصان بهداشت اظهار داشتند که هیچ ارتباطی بین ژله نفتی و سرطان وجود ندارد.

به گفته نماینده وازلین، “وازلین ژله مطابق با استانداردهای فارماكوپه ایالات متحده و اتحادیه اروپا در زمینه خلوص است. برای از بین بردن هر نوع ماده سرطان زایی سه بار خالص سازی می‌شود – به این معنی كه خطر ایجاد سرطان وجود ندارد”.

خرید وازلین
خرید وازلین دارویی

نحوه استفاده از ژله نفتی

ژله نفتی نهایی‌ترین محصول چند منظوره است.برای پوست‌های حساس بسیار مناسب است، زیرا برای فرمولاسیون به “مواد افزودنی / مواد شیمیایی / محرک‌های احتمالی” زیادی احتیاج ندارد. این بدان معنی است که ژل خالص نفتی بسیار ساده است و به طور معمول فاقد مواردی مانند عطر و روغن‌های اساسی است که می‌تواند در برخی افراد باعث قرمزی و شکستگی شود.

این ماده را می‌توان مستقیماً روی پوست قرار داد و یا به عنوان ماده‌ای انسداد کننده در مرطوب کننده‌ها، لوسیون‌ها و سایر محصولات آبرسان استفاده کرد. هیچ محدودیتی برای اینکه هر چند وقت یکبار می‌توانید ژله نفت استفاده کنید وجود ندارد.

می توان آن را در صورت لزوم یا به صورت روزمره استفاده کرد، به استثنای برخی موارد قابل توجه (به عنوان مثال، اگر شما خیلی چرب یا مستعد آکنه هستید، از وازلین صرف نظر کنید، زیرا باعث انسداد منافذ پوست شما می‌شود).

“ژل نفتی اغلب در فرمولاسیون تهیه” پمادها “است و” پمادها “به عنوان سیستم موثر انتقال مواد موثره برای شرایط مختلف استفاده می‌شود. از استفاده ژله ساده نفتی روی زخم‌های باز یا عفونی اجتناب کنید. اما این بدان معنا نیست که هنگام آسیب دیدگی از اجتناب از این ماده تشکیل دهنده خودداری کنید: “برای زخم‌های باز، باید از یک ماده فعال آنتی بیوتیکی استفاده کنید که از طریق وسیله استفاده از پماد، و نه فقط ژله نفتی، منتقل شود.”

در واقع، به جای استفاده از وازلین خام، به دنبال پمادی باشید که شامل ژل نفتی در کنار مواد آنتی بیوتیکی باشد.

ژله نفتی تصفیه شده و ژله نفتی تصفیه نشده

بسیاری از بحث‌های مربوط به ایمنی استفاده از ژله‌های نفتی را می‌توان با درک تفاوت ژل نفت تصفیه شده و تصفیه نشده خلاصه کرد. ژل نفتی دارای گرید USP (یعنی “خالص‌ترین درجه” نفت، که “مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط داروسازی ایالات متحده شامل آزمایش های سازگاری و خلوص است”، طبق Dermveda) با مواد نفتی تصفیه نشده که گفته می‌شود سرطان زا می‌باشد.

نفت در مواد دارویی، غذا و بسته بندی مواد غذایی باید از محدودیت‌های ناخالصی FDA برخوردار باشد. ژله نفت سفید یک عصاره تصفیه شده، تصفیه شده از موم‌های سنگین و روغن‌های پارافینی است و ژله نفت سفید USP استانداردهای ایمنی FDA را برای استفاده در مواد غذایی و مواد آرایشی تصویب کرده است .

مسئله این است که همه تولیدکنندگان استفاده از بنزین تصفیه شده یا استفاده از فرآوری تصفیه با درجه کم را انتخاب نمی‌کنند و احتمال وجود PAH‌ها وجود دارد.مصرف کنندگان باید به دنبال ژله نفت سفید USP باشند، که نشان می‌دهد درجه آن در کجا تصفیه شده است و از استانداردهای خلوص خاصی برخوردار است و با مارک های معتبری مانند وازلین و Aquaphor همراه باشد.

خرید وازلین
خرید عمده وازلین بهداشتی

خرید عمده وازلین

وازلین و پارافین در بشکه‌های 175 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیزمی‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول وازلین مورد نیاز صنایع آرایشی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

این مقاله از ۰ رای ۰ امتیاز گرفت
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست