خرید کافئین خالص انهیدروز

قیمت هر کیلو کافئین خالص

خرید کافئین آنهیدروس را از واردکنندگان با بهترین قیمت پودر کافئین خالص آن انجام دهید. پیشگامان شیمی با بیش از دو دهه تجربه در حوزه مواد شیمیایی ، یک تأمین‌کننده و واردکننده کافئین خالص گرید خوراکی و دارویی از کشورهای چین و هند در بسته‌بندی‌های 25 کیلویی می‌باشد. جهت دریافت آنالیز و خرید کافئین پودری و گرانول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

کافئین محبوب‌ترین داروی جهان است. کافئین به طور طبیعی در محصولاتی مانند قهوه، چای، شکلات و نوشابه‌های کولا ظاهر می‌شود و به انواع داروهای تجویزی و بدون نسخه اضافه می‌شود، از جمله داروهای سرفه، سردرد و درد. نوشیدنی‌های انرژی‌زا ممکن است شامل کافئین طبیعی باشد.

کلمات کافئین و قهوه هر دو از کلمه عربی qahweh (تلفظ “kahve” در ترکی) مشتق شده است. ریشه‌های این کلمات نشان‌دهنده گسترش قهوه به اروپا از طریق عربستان و ترکیه از شمال‌شرقی آفریقا، که در آن درختان قهوه در قرن ششم کشت شد.قهوه در قرن 17 میلادی در اروپا محبوب بود. در قرن هجدهم، این گیاه در اندونزی و هندوستان تاسیس شد، و قهوه قرن بیستم به بزرگ‌ترین محصول پولی بر روی زمین تبدیل شده است. اولین‌بار در سال 1819 از قهوه جدا شد. این ماده همچنین در چای یافت می‌شود. مقدار کافئین دانه‌های قهوه با توجه به نوع گیاه قهوه متفاوت است.

کاربردهای کافئین

 • در غذاها و نوشیدنی‌ها

کاملاً مشخص است که این ماده در قهوه موجود است. هم چنین در تعداد زیادی از نوشیدنی‌های دیگر، مانند چای از جمله چای سبز که معمولاً به عنوان جایگزین سالم‌تری برای چای‌های پوکه سیاه و نارنجی و همچنین نوشیدنی‌هایی مانند کولا موجود است. نوشابه‌ها، نوشیدنی‌های ورزشی و نوشیدنی‌هایی که به صورت سالم به بازار عرضه می‌شوند.همچنین یک ماده غذایی رایج در شکلات و سایر غذاهای حاوی کاکائو است. غالباً تصور می‌شود افرادی که به شکلات معتاد می‌شوند در واقع معتاد به کافئین هستند. در حقیقت، تصویر واقعی از شکلات اعتیاد آور بسیار پیچیده‌تر است.

 • کافئین در داروهای تفریحی

بین این‌که آیا کافئین یک ماده غذایی یا یک داروی تفریحی محسوب می‌شود، یک خط خوب وجود دارد. با وجودی که غلظت این ماده بالاتر می‌رود، اثرات برجسته‌تر می‌شوند و اکنون برخی نوشیدنی‌های کافئین بالا به عنوان داروهای تفریحی قانونی به بازار عرضه می‌شوند.اثرات تحریک‌کننده کافئین و همچنین وضعیت قانونی و در دسترس بودن آن، آن را به عنوان یک ماده اصلی برش در داروهای بازاری، مانند کوکائین است.

همچنین از کافئیـن به عنوان ماده تشکیل‌دهنده انواع داروهای دارویی استفاده می‌شود. بسیاری از مسکن‌ها حاوی این ماده هستند زیرا کافئین اثربخشی آن‌ها را افزایش می‌دهد. همچنین برای مقابله با این عارضه جانبی به داروهای زیادی اضافه شده است که باعث خواب‌آلودگی می‌شوند.

 • کافئین در ورزش

قبل از سال 2004، کافئین به عنوان یک ماده ممنوعه در آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) قرار داشت. در سال 2004، از لیست ممنوع خارج شد. WADA وجود کافئیـن را در بسیاری از غذاها و نوشیدنی‌ها تأیید می‌کند و خطر استفاده از آن در ورزش وجود دارد، بنابراین اگرچه استفاده از آن ممنوع نیست، اما بخشی از برنامه نظارت WADA است.

کافئین
خرید کافئین خالص

درصد کافئین موجود در برخی از مواد

این  ماده به طور طبیعی در برگ و دانه‌های بسیاری از گیاهان تولید می‌شود. بچه‌ها بیشترین پودر کافئین خالص خود را از سودا دریافت می‌کنند، اما این نیز در قهوه، چای، شکلات، بستنی قهوه یا ماست یخ‌زده، و همچنین داروهای ضد درد و دیگر داروهای بدون نسخه یافت می‌شود. حتی چای یخ‌زده می‌تواند حاوی مقدار زیادی قند و کافئین به عنوان سودا باشد. در این‌جا چند منبع مقایسه می‌شود:

 • نوشابه: 12 اونس. 71.2 میلی‌گرم
 • کوکاکولا: 12 اونس. 34 میلی‌گرم
 • کیک رژیمی: 12 اونس. 45 میلی‌گرم
 • پپسی: 12 اونس. 38 میلی‌گرم
 • قهوه دم (روش قطره): 5 اونس. 115 میلی‌گرم 
 • چای یخ‌زده: 12 اونس. 70 میلی‌گرم 
 • شکلات تیره: 1 اونس. 20 میلی‌گرم
 • شکلات شیر: ​​1 اونس. 6 میلی‌گرم 
 • داروهای آرام‌بخش سرد: 1 قرص 30 میلی‌گرم
 • فنجان قهوه: 135 میلی‌گرم
 • فنجان قهوه فوری: 76-106 میلی‌گرم
 • فنجان چای: 43 میلی‌گرم
 •  نوشیدنی معمولی کولا (355 میلی‌لیتر): 36-50 میلی‌گرم
 • نوشیدنی انرژی (250 میلی‌لیتر): 80 میلی‌گرم
 • قرص خواب بی‌هوشی: 100 میلی‌گرم

اثرات کافئین بر روی بدن چیست؟

این ماده تأثیرات زیادی در متابولیسم بدن شما دارد. سیستم عصبی مرکزی شما را تحریک می‌کند، که می‌تواند باعث بیدار شدن بیشتر شود و انرژی بیشتری به شما بدهد. این یک داروی ادرار آور است، به این معنی که به بدن شما کمک می‌کند با ادرار کردن بیشتر از شر نمک و آب اضافی خلاص شوید. باعث افزایش ترشح اسید در معده شما می‌شود و گاهی منجر به ناراحتی معده یا سوزش قلب می‌شود. ممکن است در جذب کلسیم در بدن اختلال ایجاد کند. فشار خون را افزایش می‌دهد. در طی یک ساعت خوردن یا نوشیدن آن، ممکن است به مدت چهار تا شش ساعت اثرات آن را احساس کنید.

خرید کافئین خالص انهیدروز
خرید کافئین خالص انهیدروز

عوارض جانبی کافئین زیاد چیست؟

برای بیشتر افراد، مصرف روزانه 400 میلی‌گرم کافئیـن در روز مضر نیست. اگر زیاد بخورید یا بنوشید، ممکن است باعث ایجاد مشکلات سلامتی شوید، مانند:

 • بی‌قراری و لرزش
 • بی‌خوابی
 • سردرد
 • سرگیجه
 • ریتم سریع یا غیر طبیعی قلب
 • کم‌آبی
 • اضطراب
 • وابستگی

قبل از استفاده از کافئین چه چیزی را باید بدانیم؟

برخی از شرایط پزشکی ممکن است با کافئیـن انهیدروس در تعامل باشد. در صورت وجود هرگونه شرایط پزشکی، به ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود بگویید، به خصوص اگر شرایط زیر برای شما اعمال شود:اگر به کافئیـن، سایر داروها، غذاها یا مواد حاوی آن حساسیت دارید.در صورت مصرف هرگونه داروی بدون نسخه یا مکمل‌های گیاهی یا رژیم غذایی خاص.در صورت اضطراب یا عصبی‌بودن، مشکلات کبدی یا معده (زخم)، بی‌خوابی (مشکل در خواب)، تشنج یا بیماری قلبی، به خصوص هرگونه ضربان قلب غیر طبیعی یا فشار خون بالا.

اگر باردار هستید، قصد باردار شدن دارید، یا در حال شیر دهی هستید. در كودكان كمتر از 12 سال، فرمولاسیون‌های کافئین بدون نسخه (OTC) برای استفاده در این گروه سنی ایمن و مؤثر نیست.تداخلات دارویی با این ماده ممکن است رخ دهد. اگر داروهای دیگری به ویژه هر یک از موارد زیر مصرف می‌کنید، به ارائه‌دهنده خدمات درمانی خود بگویید:
 • کوینولون‌ها (یعنی سیپروفلوکساسین)
 • تئوفیلین‌ها
 • دولوکستین
 • افدره یا گوارانا
 • رساگیلین
 • تیزانیدین
کافئین
خرید کافئین خالص

نوشیدنی‌های انرژی‌زا

نوشیدنی‌های انرژی‌زا نوشیدنی‌هایی هستند که کافئین انهیدروس به آن‌ها اضافه شده است. مقدار موجود در نوشیدنی‌های انرژی می‌تواند بسیار متفاوت باشد و بعضی اوقات برچسب های موجود در نوشیدنی‌ها مقدار واقعی کافئین موجود در آن‌ها را به شما نمی‌دهند. نوشیدنی‌های انرژی‌زا همچنین ممکن است حاوی قند، ویتامین‌ها، گیاهان و مکمل‌ها باشند.شرکت‌هایی که نوشیدنی‌های انرژی‌زا درست می‌کنند ادعا می‌کنند که این نوشیدنی‌ها می‌توانند هوشیاری را افزایش داده و عملکرد جسمی و روحی را بهبود بخشند. این امر به محبوبیت نوشیدنی‌ها در نوجوانان و بزرگ‌سالان آمریکایی کمک کرده است. داده‌های محدودی وجود دارد که نشان می‌دهد نوشیدنی‌های انرژی‌زا ممکن است به‌طور موقت هوشیاری و استقامت بدنی را بهبود ببخشند.

مدارک کافی وجود ندارد که نشان دهد آن‌ها قدرت را تقویت می‌کنند. اما آن‌چه ما می‌دانیم این است که نوشیدنی‌های انرژی‌زا می‌توانند تا حدودی خطرناک باشند زیرا مقادیر زیادی کافئیـن دارند. و از آن‌جا که قند زیادی دارند، می‌توانند در افزایش وزن و بدتر شدن دیابت نقش داشته باشند. بعضی اوقات جوانان نوشیدنی‌های انرژی خود را با الکل مخلوط می‌کنند. ترکیب اتانول و کافئین خطرناک است. این ماده می‌تواند در توانایی شما در تشخیص این‌که چقدر مست هستید اختلال ایجاد کند.

پودر کافئین را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید خرید اینترنتی پودر کافئین را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما یا ثبت سفارش در سایت ما به آسانی انجام دهید. 

آنالیز کافئین هند
پودر کافئین را از کجا تهیه کنیم

کافئین خوراکی از کجا بخریم؟

شما می‌توانید برای استعلام نحوه فروش پودر کافئین در درام‌های 25 کیلوگرمی محصول کشور هند و چین به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید.  شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تأمین مواد اولیه در ایران می‌باشد. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. پیشگامان شیمی یک واردکننده، تأمین‌کننده و عمده فروش کافئین گرانول و پودری در ایران است. شما می‌توانید قیمت پودر کافئین خوراکی را از طریق تماس با ما یا ارسال درخواست به ایمیل: [email protected] یا درج پیغام در سایت دریافت کنید. اطمینان داشته باشید که می‌توانید خرید مواد اولیه غذایی و قیمت پودر کافئین خالص از این مجموعه داشته باشید.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

خرید مواد اولیه صنعتی ، خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

پرسش و پاسخ مواد شیمیایی

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمد رضا وکیلی
  2022-03-17 23:27

  باسلام، من به پیشنهاد یکی از دوستان واسه اولین بار واسه کافی شاپ میخام استفاده کنم و25 کیلو خیلی زیاده، ایا بسته بندی کوچیک تر هم داره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 09131576819

  پاسخ
  • سلام و درود ، ما معمولا فروش هامون به صورت عمده هستش و بهتره برای خرید کافئین جزئی از فروشگاه هایی که حجم کم میفروشن اطلاعات کسب کنید

   پاسخ
 • حسین
  2021-05-28 00:55

  مقادیر کم هم دارید؟ زیر ۵۰۰ گرم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست