خرید توئین 80

خرید پلی سوربات 80 (توئین 80

خرید تویین 80 را با بهترین قیمت پلی سوربات 80 به دلیل واردات مستقیم از کشور هند از ما و با بالاترین کیفیت دریافت کنید. فروش توئین 80 صنعتی با تضمین کیفیت و اصالت محصول توسط ما در بشکه های 200 کیلوگرمی صورت می گیرد.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت تویین 80

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

توئین 80 قیمت

به انگلیسی poly sorbate 80
فرمول شیمیایی ✅ C64h126o26
نام های دیگر توئین 80، تویین 80،
cas No 500-018-3
چگالی 1.06-1.09 گرم بر سانتی متر مکعب
جرم مولی  1310 گرم بر مول
گرید غذایی، آرایشی، دارویی ، صنعتی
شکل محصول ✅ مایع غلیظ زرد تا قهوه ای
خلوص 99%
کاربرد ✅ به عنوان امولسیفایر، پخش کننده، تثبیت کننده، پخش کننده، نرم کننده، عامل ضد الکتریسیته ساکن، عامل ضد زنگ، ماده تکمیل کننده مورد استفاده در پزشکی
کشور تولیدی  هندوستان
بسته بندی  بشکه 200 کیلویی
محل تحویل تهران
قیمت پلی سوربات 80✅ تماس بگیرید 📞

این شرکت واردکننده توئین 80 هندی و انواع امولسیفایرهای غذایی، دارویی و آرایشی از کشورهای آلمان و هند می باشد. شما مشتریان عزیز جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و خرید پلی سوربات 80 با کارشناسان ما در گروه بازرگانی تماس بگیرید.

Hlb توئین 80 مقدار 15 می باشد.

پلی سوربات 80 چیست؟

این یک مایع چسبناک و دارای رنگ طلایی و ساخته‌شده از پلی‌اتیل‌ کربنات‌ سدیم و اسید اولئیک است. پلی سوربات 80 یک اسید اولئیک با تعادل هیدروفیلی-لیپوفیلیک تقریبی 15 است. یک ماده حلال‌کننده به عنوان سورفکتانت عمل می‌کند و محلولیت یک عامل را در عامل دیگر افزایش می‌دهد.

ماده‌ای که به طور معمول در یک محلول خاص حل نمی‌شود، می‌تواند با استفاده از یک عامل حل‌کننده حل شود. امولسیفایر توئین 80 یک ماده‌ی غیرآلی هیدرولیکی است. پلی سوربات 80 دارای فرمول مولکولی C64H124O26 است و توسط واکنش اسید با اتیلن‌اکسید تشکیل می شود.

ساخت پلی سوربات 80: در زیر روش کلی تولید پلی سوربات‌ها آورده شده است.

پلی سوربان توئین 80
خرید اینترنتی پلی سوربان

تولید پلی سوربات‌ 80

اکسید اتیلن به عنوان ترکیب به دست آمده از صنعت پتروشیمی، یکی از مهمترین عناصر سازنده‌ای است که در تولید پلی سوربات‌ها استفاده می‌شود. در تولید تجاری، اکسیداسیون اتیلن با استفاده از یک فرآیند مبتنی بر هوا یا اکسیژن کاتالیز شده با نقره ایجاد می‌شود.

پلی سوربات‌ها با اصلاح بیشتر استرهای سوربیتان با اکسید اتیلن در یک مخزن تحت فشار مخصوص که از آن به عنوان اتوکلاو یاد می‌شود، ساخته می‌شوند. مقادیر کمی از یک کاتالیزور اساسی مانند هیدروکسید پتاسیم، در طی فرآیند استفاده می‌شود. واکنش اتوکسیلاسیون گرمازا برای حفظ دمای واکنش بین 120 تا 140 درجه سانتی‌گراد به هم زدن و خنک سازی مداوم نیاز دارد.

تولید استرهای سوربیتان

استرهای سوربیتان اسیدهای چرب از واکنش سوربیتول و یک اسید چرب دارای گرید تجاری حاصل می‌شوند. سوربیتول ماده اولیه استرهای سوربیتان همراه با مانیتول، در اصل از هیدروژناسیون ساکارز تولید می‌شد. با این حال، یک فرم اقتصادی و خالص‌تر از سوربیتول به صورت تجاری ازd- گلوکز تولید می‌شود که خود از شربت‌های ذرت یا تاپیوکا حاصل می‌شود.

d- گلوکز در حضور یک کاتالیزور مانند نیکل فسفات یا روتنیوم دی کلروتریپنیل فسفین با گاز هیدروژن تحت فشار واکنش می‌دهد. محصول این فرآیند هیدروژناسیون d-glucitol یا همان چیزی است که معمولاً به عنوان سوربیتول شناخته می‌شود. سوربیتول با گرید تجاری معمولاً حاوی مقادیر جزئی از پلی اول‌های دیگر مانند مانیتول است.

سوربیتول به گروهی از ترکیبات موسوم به الکل‌های قند یا پلیی اول‌ها تعلق دارد که همه خواص مشابه گلیسرول را دارند. به همین ترتیب، اسیدهای چرب درجه تجاری، ترکیبات خالص نیستند بلکه مخلوطی از سایر اسیدهای چرب هستند. خلوص اسید بسته به منبع ماده اولیه اصلی و همچنین فرآیند تولید می‌تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. به عنوان مثال، اسیدهای استئاریک موجود در بازار دارای محتوای واقعی اسید استئاریک (C18: 0) هستند که از 40٪ برای کیفیت تک فشرده تا بالاتر از 95٪ برای درجه‌های خلوص بالا متفاوت است.

از اسیدهای چرب C8: 0 تا C22: 0 می توان استفاده کرد. با این حال، رایج‌ترین اسیدهای چرب برای استفاده در مواد غذایی، محصولات بر پایه C18: 0 (اسید استئاریک) و C18: 1 (اولئیک) هستند. از بخش‌های اولئیک بالای اسیدهای چرب که اسیدهای چرب اشباع نشده کمی دارند (به عنوان مثال C18: 2، C18: 3) برای پایداری اکسیداتیو و طعم و بوی امولسیون کننده و همچنین محصول نهایی استفاده می‌شود.

اسیدهای چرب حاصل از منابع گیاهی مانند روغن نخل، روغن لوبیا و سویا، روغن کانولا و روغن آفتابگردان تقریباً به طور انحصاری بیش از اسیدهای چرب حیوانی استفاده می‌شوند. روش محبوب برای تولید استرهای سوربیتان، استریلیزاسیون مستقیم اسیدهای چرب سوربیتول با اسیدهای چرب است.

از مخلوط‌های هر دو کاتالیزور اسیدی، مانند فسفریک اسید و یک کاتالیزور نوع سود سوز آور برای هدایت واکنش استفاده می‌شود. این اسید باعث کمبود آب سوربیتول می‌شود و در نتیجه مخلوطی از سوربیتول خطی، 1،4-سوربیتان، 1،5-سوربیتان، 2،5-سوربیتان و ایزوسوربید ایجاد می‌شود.

با این حال، در بیشتر فرآیندهای تجاری، از دست دادن آب سوربیتول و واکنش‌های استری سازی همزمان اتفاق می‌افتد. ترکیبات منحصر به فرد سیستم‌های کاتالیزور، دمای واکنش و شرایط واکنش خاص، همگی به روند اختصاصی تولیدکنندگان کمک می‌کنند. در یک روش تولید استرهای سوربیتان با رنگ روشن‌تر، از افزودن دو مرحله‌ای کاتالیزور استفاده می‌شود.

خواص توئین 80

 • فرمول مولکولی: C32H60O10
 • سطح مصرف توصیه شده: 1-20٪
 • HLB: 15
 • رنگ: مایع زرد
 • محلول در آب
 • نقطه اشتعال:> 300 درجه فارنهایت
 • بو: بی مزه
 • وزن: 8.81 پوند / گالن
 • مترادف: تویین 80
 • سوربیتان مونو اولئات اتوکسیله شده
 • مهار اتیلن گلیکول، ضد یخ 2-هیدروکسی اتیل 2-دیوکسی-3،5-بیس-O- (2-هیدروکسی اتیل) -6-O- {2 – [(9E) -octadec-9-enoyloxy] اتیل هگزوفورانوزید اولئات PEG-3 Sorbitan
 • وزن مولکولی: 604.8 گرم در مول

کاربرد پلی توئیـن 80

امولسیفایر پلی سوربات 80 به عنوان امولسیفایر یا ضدعفونی‌کننده در غذاها، ویتامین‌ها، داروها و واکسن‌ها استفاده می‌شود. به عنوان روان‌کننده در قطره چشم استفاده می‌شود. همچنین برای تثبیت فرمولاسیون‌های آبی داروها برای تزریق وریدی یا واکسیناسیون و همچنین به عنوان یک سورفکتانت در صابون و لوازم آرایشی عمل کند. مواد تشکیل‌دهنده را تجزیه می‌کند تا بتوانند به راحتی با هم ترکیب شوند. این ماده به عنوان محلول‌ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این ماده به عنوان قارچ‌دهنده برای فرآیند تخمیر برخی از شراب‌ها استفاده می‌شود و همچنین برخی از بستنی‌ها و سایر پودینگ‌ها را به هم متصل می‌کند تا بافت کرمی خود را بدون جداسازی حفظ کند.این ماده نیز در بعضی از ویتامین‌ها و مکمل‌ها استفاده می‌شود. در اینجا لیست کوتاهی از موادی که در آن‌ها از پلی‌سوربات 80 استفاده شده است را ذکر می‌کنیم:

 • آدامس
 • بستنی
 • ژلاتین
 • ویتامین‌ها
 • صابون
 • شامپو
 • لوازم آرایشی
 • کرم‌های پوستی
 • ادویه‌جات
 • داروها
 • واکسن‌ها

به طور کلی برای جلوگیری از جداسازی مایعات پلی‌سوربات 80 در فرمول‌های متعددی از قبیل:

 • محصولات مراقبت از پوست
 • شامپو
 • آرایش
 • بستنی
 • سس‌ها و ادویه‌های سالاد

پردازش‌شده است. در صنعت داروسازی، پلی‌سوربات 80 برای بهبود و حفظ سازگاری کپسول ژل، کمک در نگه‌داشتن دارو در مایع، آماده‌سازی مایعات داخل وریدی، به عنوان یک عنصر در قرص‌ها و در تولید واکسن‌ها مورد مصرف قرار می‌گیرد.

واردکننده پلی سوربات 80

Polysorbate 80 همچنین با افزایش خطر لخته شدن خون، سکته مغزی، سکته قلبی، نارسایی قلبی و رشد تومور یا افزایش بیماری ارتباط دارد. پلی سوربات 80 با افزایش نفوذپذیری غشاء همراه است و ترکیب آن با آنتراسایکلین‌ها که با افزایش آسیب عروقی نیز در ارتباط است، ممکن است این اثر را پیچیده کند.

برخی از پلی سوربات 80 درجه آرایشی به طور بالقوه ممکن است حاوی اتیلن اکسید، 1،4 دی اکسان و مونو و دی اتیلن گلیکول به عنوان ناخالصی باشد.

ایمنی پلی‌سوربات 80

ایمنی این ماده توسط پنل متخصص بررسی مواد اولیه زیبایی (CIR) ارزیابی شده است. طبق این تحقیقات پلی سوربات 80 به عنوان مواد آرایشی بی‌خطر است. این ماده با آلرژی‌های پوستی نیز ارتباط داشته است. علاوه بر این برای مصرف انسان بی خطر تلقی می‌شوند زیرا مطالعات دقیق هیچ‌گونه سرطان‌زایی و مسمومیت سلولی مربوط به پلی سوربات ها را نشان نداده است.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اجازه می‌دهد تا پلی سوربات ها به عنوان امولسیفایر به مواد غذایی یا محصولات دارویی اضافه شوند. این ماده به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده در صابون‌ها و مواد آرایشی و همچنین به عنوان روان‌کننده قطره چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. Polysorbate 80 یک ماده تحریکی است که برای تثبیت فرمولاسیون آبی داروها برای تجویز تزریق یا واکسیناسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت توئین 80

قیمت توئین 80 (TWEEN 80) با توجه به نوسانات نرخ ارز در روزهای اخیر متغیر بوده و شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از قیمت روز این ماده اطلاع پیدا کنید.

تفاوت پلی سوربات 20 و 80

پلی سوربات 20 محصول واکنش پلیمریزاسیون سوربیتان مونو لائورات و اکسید اتیلن است، در حالی که پلی سوربات 80 با پلیمریزاسیون سوربیتان مونو اولئات و اتیلن اکسید سنتز می شود.

آنالیز پلی سوربات 80 (توئین 80)

جهت دریافت آنالیز با بچ جدید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

واردکننده تویین 80
پلی سوربات 80 فروش – فروش توئین 80 صنعتی

 

 

جهت دریافت آنالیز جدیدتر پلی سوربات 80 با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

Polysorbate 80 چیست؟

پلی اکسی اتیلن سوربیتان مونو اولئات یک سورفکتانت و امولسیفایر غیر یونی است که از سوربیتان اتوکسیله و اسید اولئیک گرفته می‌شود و اغلب در غذاها و محصولات مراقبت شخصی استفاده می‌شود. Polysorbate 80 مایعی چسبناک و محلول در آب به رنگ زرد است. گروه‌های آب دوست در این ترکیب پلی‌اترهایی هستند که به عنوان گروه‌های پلی اکسی اتیلن نیز شناخته می‌شوند که پلیمرهای اکسید اتیلن هستند. Polysorbate 80 اغلب در مواد غذایی و سایر محصولات به عنوان امولسیون‌کننده استفاده می‌شود.

این ماده در آب و الکل‌ها حل می شود ولی در روغن‌ها محلول نیست. این یک ماده روان‌کننده و تثبیت‌کننده عطر است و اثر تسکین‌دهنده‌ای بر روی پوست دارد. این ماده ایمن برای پوست به طور گسترده‌ای در امولسیون‌های روغن در آب (لوسیون‌ها، نرم‌کننده‌ها، آبکشی کرم، شامپوها، صابون‌های مایع، لاک‌های بدن یا اسکراب‌ها و غیره) و همچنین برای بخور بدن و اسپری‌های کتانی استفاده می‌شود.

پلی سوربات 80 (توئین 80) از کجا بخریم؟

خرید توئین 80 صنعتی و گرید دارویی در گالن‌های 200 کیلوگرمی را با اطمینان از ما داشته باشید. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول پلی سوربات 80 مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی و آرایشی را با بهترین قیمت تویین 80 صنعتی و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. بر خلاف گرید آرایشی پلی سوربات 80 که ممکن است ناخالصی بیشتری داشته باشد، ما گرید دارویی و غذایی را نیز وارد می‌کنیم.

سورفکتانت توئین 80 گرید دارویی و غذایی خالص‌تر از گرید آرایشی است که می‌تواند در تولید لوسیون، کرم‌های پوستی و محصولات مراقبت از مو استفاده شود. همچنین می‌تواند به عنوان یک وسیله کمک‌کننده برای پخش روغن‌های حمام، افزودن قابلیت پخش شدن آب به سیستم‌های بی‌آب و یک تثبیت‌کننده روغن و مواد معطر استفاده شود.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت های فراهم کننده پلی سوربات 80 در ایران می باشد. این شرکت سال هاست که در این حیطه فعالیت می کند. کافی است با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • فریبا

  پلی سوربات 80 مقصر است. این کار را انجام دهید و ستیل الکل و گلیسیرین را به 125 گرم کاهش دهید و فکر کنم مشکل حل خواهد شد.

  پاسخ
 • فرزین اعتماد

  سدیم لوریل سولفات 500 gm
  CAPB 500gm
  تگزاپن 500gm
  گلیسیرین 500gm
  پلی سوربات 80 1kg
  ستیل الکل 500gm
  آب 6.5kg
  پلی کواترنیوم 7 200gm
  سیلیکون 50 gm

  پاسخ
  • دکتر الهام استخری

   فکر نمی کنم ستیل الکل + پلی سوربات 80 شما باعث ایجاد بی ثباتی شود. پایداری فرمولاسیون سورفاکتانت ها به ترتیب افزودن سورفاکتانت های مختلف بستگی زیادی دارد ، به خصوص اگر از یک کاتیون (پلی کواترنیوم 7) با یک سیستم آنیونی استفاده کنید که می تواند منجر به بی ثباتی شود.

   پاسخ
 • فرزین اعتماد

  سلام بر همه
  من در فرمولاسیون شامپو از ستیل الکل + پلی سوربات 80 استفاده کردم اما دوفاز می شود
  می توانید به من بگوید مشکل از کجاس؟

  پاسخ
  • دکتر الهام استخری

   سلام وقت بخیر
   سایر ترکیبات محصولتون چی هست؟

   پاسخ
 • فرشته

  سلام ببخشید حلال مناسب جایگزین پلی سوربات 80 که در صنعت طعم دهنده قابل استفاده باشه چی هست؟

  پاسخ
 • دکتر استخری

  محصول پلی سوربات 80 از کشور هند موجود است.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست