خرید كربوكسی متيل سلولز

خرید کربوکسی متیل سلولز

خرید پودر کربوکسی متیل سلولز یا cmc را با بهترین قیمت و کیفیت از ما تجربه کنید. ما واردکننده cmc از چین هستیم. فروش کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی با بهترین قیمت به دلیل واردات مستقیم در این مجموعه صورت می گیرد. جهت دریافت قیمت کربوکسی متیل سلولز صنعتی و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت کربوکسی متیل سلولز خوراکی و صنعتی

در ویسکوزیته های مختلف

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

كربوكسی متيل سلولز چیست ؟ سی ام سی چیست ؟ چه کاربردی دارند؟ و در چه صنایعی قابل استفاده هستند؟ پاسخ این سوالات را در ادامه قصد داریم توضیح دهیم. تا انتهای محتوا با ما همراه باشید.

قیمت کربوکسی متیل سلولز خوراکی

⭐به انگلیسی Carboxymethyl cellulose
فرمول شیمیایی -CH2-COOH
⭐نام‌‎های دیگر سدیم کربوکسی متیل سلولز؛ کارملوز؛ E466
⭐شناسه محصول 9000-11-7
⭐نقطه ذوب 270 درجه سانتیگراد
جرم مولی متغیر 
⭐شکل ظاهری پودری سفید رنگ
⭐ویسکوزیته 2500-3500
⭐گرید غذایی، دارویی، صنعتی
⭐برند و کشور تولید کننده FIC و شاندونگ چین
⭐کربوکسی متیل سلولز قیمت تماس بگیرید ☎️
حلالیت محلول در آب

کربوکسی متیل سلولز چیست

یک مشتق سلولز، یک صمغ سلولزی یونی است و به دلیل خاصیت ضخیم‌شدن، تعلیق، چسبندگی و نگه‌داری آب، از آن به طور گسترده در زمینه‌های مختلف استفاده می‌شود.با توجه به خلوص متفاوت، فروش کربوکسی متیل سلولز در ظاهر پودر سفید یا زرد رنگ است و در آب سرد و گرم محلول است. خرید سدیم کربوکسی متیل سلولز بسته به میزان ویسکوزیته محلول و خلوص به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شود. ویسکوزیته سدیم کربوکسی متیل سلولز با افزایش دما کاهش می‌یابد.

تا زمانی که درجه حرارت از 50 درجه تجاوز نکند، این اثر برگشت‌پذیر است، زیرا برای مدت طولانی در دماهای بالاتر نگه‌داری می‌شود. مواد قلیایی موجود در محلول می‌توانند باعث تخریب کربوکسی متیل سلولز سدیم شوند.ویسکوزیته محلول در طیف گسترده‌ای از مقادیر pH طبیعی است اما پایدارترین در محدوده pH 7-9 است. با کاهش مقدار pH، محلول اسیدی می‌شود.

کربوکسی متیل سلولز سدیم به تدریج از نوع نمک به نوع اسید محلول در آب تبدیل نشده و از محلول رسوب می‌کند. وقتی مقدار pH زیر 4 باشد، بیشتر نوع نمک به نوع اسید تغییر می‌کند، ساختار شبکه سه‌بعدی را تشکیل می‌دهد و رسوب می‌کند.به طور کلی هرچه مقدار DS کربوکسی متیل سلولز سدیم بیشتر باشد، سازگاری با نمک‌ها نیز بهتر خواهد بود. افزودن نمک به محلول سدیم کربوکسی متیل سلولز می‌تواند اثرات بهتری نسبت به حل‌شدن در آب نمک داشته باشد.

کربوکسی متیل سلولز صنعتی فروش
کربوکسی متیل سلولز صنعتی فروش

تاریخچه کربوکسی متیل سلولز

در سال 1905 برای نخستین بار اتری شدن سلولز، متلاسیون با دی متیل سولفات توسط سوئیدا انجام شد. در سال 1918 نیز برای اولین بار شخصی به نام جنسین (Jansen) موفق شد از طریق ایجاد واکنش میان سلولز و مونوکلرو استیک اسید (MCA)، کربوکسی متیل سلولز یا CMC را تولید کند. این ماده از اوایل دهه 1920 در آلمان به صورت تجاری تهیه شد؛ در پایان سال 1980 فرآیند تولید این ماده در مقیاس صنعتی به پایان رسید. در آن بازه‌ی زمانی از این ماده به عنوان یک ماده‌ی کلوئیدی یا یک ماده چسبنده استفاده می‌شد.

کربوکسی متیل سلولز برای مدتی طولانی در اروپا به عنوان غلیط کننده در خمیر کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می‌گرفت، در حالیکه در آمریکا تا سال 1945 به صورت تجاری در دسترس قرار نگرفته بود؛ از آنجا که تحقیقات نشان می‌داد که می‌توان از این ماده به جای مواد طبیعی محلول در آب، که نسبتا گران بودند، مانند صمغ تراگاکانت، ژلاتین، خزه ایرلندی و آلژینات سدیم استفاده کرد، پس از سال 1945 نیز این ماده راه خود را به صنایع آمریکا باز کرد و بسیار مورد توجه قرار گرفت.

خلوص كربوكسی متيل سلولز

فروش کربوکسی متیل سلولز سدیم به طور کلی بسته به خلوص به 3 درجه تقسیم می‌شود: گرید خلوص بالا مواد غذایی (با محتوای بیش از 99.5٪)، گرید صنعتی (با محتوای بیش از 90٪) و محصولات خام (با محتوا بیش از 65٪).

انواع کربوکسی متیل سلولز

با توجه به ویسکوزیته (وزن مولکولی)، 3 نوع وجود دارد:

 • ویسکوزیته بالا (با ویسکوزیته 1٪ محلول 5000-8500 Pa · S)
 • ویسکوزیته متوسط (با ویسکوزیته محلول 1٪ 1000-5000 Pa · S) 
 • ویسکوزیته کم (با ویسکوزیته 1٪ محلول 5-1000 Pa · S).

بنابراین، خرید کربوکسی متیل سلولز انواع زیادی دارد که برای نیازهای مختلف کاربردهای مختلفی دارد.

حلال کربوکسی متیل سلولز

Cmc در آب سرد و گرم محلول است و در حلالهای آلی و غیر قطبی نامحلول است. با این حال، این ماده در مخلوط آب و حلال های محلول در آب مانند الکل و استون محلول است. محلولهایی با غلظت پایین cmc را می توان در حضور 50 درصد وزنی الکل یا 40 درصد وزنی استون تهیه کرد.

با این حال، گاهی اوقات محلول های آبی cmc می‌توانند غلظت بیشتری از الکل و استون را نیز در محلول تحمل کنند. به طور کلی، بدیهی است که آن دسته از گریدهای CMC که ویسکوزیته کمتری دارند، می توانند غلظت بالاتری از الکل و استون را در محلول‌های خود تحمل کنند.

ساختار شیمیایی CMC

با افزایش درجه جایگزینی و کاهش وزن مولکولی، میزان حلالیت CMC افزایش می‌یابد. اندازه ذرات کربوکسی متیل سلولز تأثیر مهمی بر خصوصیات پراکندگی و حلالیت دارد. به عنوان مثال، به طور تجربی مشخص شده است که وقتی تلاطم ناشی از مخلوط‌کن کافی نباشد و گرداب در محلول ایجاد نشود، گرانول های درشت و بزرگ نسبت به گرانول‌های نرم و کوچک پراکندگی بهتر و آسان تری دارند.

با این حال، لازم به ذکر است که وقتی اندازه گرانول‌ها بزرگتر می‌شود، زمان مورد نیاز برای حل یا پراکندگی آنها در محلول نیز افزایش می یابد. از این رو، در مواردی که میزان حلالیت بالایی مورد نیاز است، بهترین گزینه استفاده از CMC با اندازه ذرات کوچک و نرم است. با این حال، در این شرایط برای رسیدن به یک پراکندگی مناسب، باید از تکنیک های خاصی مانند: خیس شدن پودر CMC توسط مایعات دیگر (مایعاتی که تورم ایجاد نمی‌کنند)، مخلوط کردن CMC با سایر مواد خشک استفاده کنیم. 

نحوه استفاده از کربوکسی متیل سلولز

وقتی ذرات CMC به آب اضافه می‌شوند، تمایل به تجمع و ایجاد توده هایی دارند. برای داشتن پراکندگی آسان و خوب، فرآیند حل باید شامل یک فرآیند دو مرحله‌ای باشد.

پراکندگی مناسب پودر خشک در آب: ذرات باید جداگانه خیس شوند و نباید هیچگونه تجمع در سیستم داشته باشیم. ذرات مرطوب باید در واسطه‌ها حل شوندوقتی ما از یک روش مناسب استفاده می‌کنیم، پراکندگی بسیار خوب اتفاق می‌افتد و CMC خیلی سریع حل می‌شود. برای داشتن یک محلول شفاف که هیچ توده حل نشده‌ای داشته باشد، می‌توان از چندین روش استفاده کرد.

روش 1

کربوکسی متیل سلولز را به آب در حالت همزدن اضافه کنید. سرعت افزودن باید آنقدر آهسته باشد که بتواند ذرات از هم جدا شوند و سطح آنها به صورت جداگانه خیس شود، اما باید به اندازه کافی سریع باشد تا در هنگام افزودن CMC، غلظت ویسکوزیته فاز آبی را به حداقل برساند.

روش 2

قبل از افزودن CMC به آب، پودر را با مایع قابل تجمع در آب مانند الکل، گلیکول یا گلیسرول خیس کنید که باعث تورم CMC نمی‌شود. دو تا سه قسمت مایع در هر قسمت از CMC باید کافی باشد.

روش 3

CMC را با هر ماده خشک و غیر پلیمری استفاده شده در فرمول مخلوط کنید. ترجیحاً CMC باید کمتر از 20٪ کل ترکیب باشد.

خواص كربوكسی متيل سلولز

کربوکسی متیل سلولز خوراکی به عنوان یک ماده افزودنی غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده دارای خواص ضخیم‌کنندگی، تعلیق‌کننده، امولسیون‌کننده، تثبیت‌کننده، تشکیل‌فیلم، مقاومت در برابر اسید و عملکردهای دیگر می‌باشد.
همچنین می‌تواند جایگزین نقش گوارگام، ژلاتین، آگارآگار، آلژینات‌ سدیم و پکتین در تولید مواد غذایی باشد و در صنایع غذایی مدرن مانند:
 • محصولات سرد
 • آب‌میوه
 • مربا
 • نوشیدنی‌های لبنی
 • چاشنی‌ها
 • رشته‌فرنگی فوری
 • محصولات پخته‌شده گوشتی

مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در مقایسه با سایر محصولات مشابه، دارای مزایایی همچون:

 • سرعت سرعت انحلال بیشتر
 • سیالیت خوب
 • مولکول‌های یکنواخت توزیع‌شده
 • مقاومت در برابر اسید زیاد
 • تحمل به نمک زیاد
 • شفافیت زیاد
 • سلولزهای آزاد کمتر و ژل‌های کمتری است.
با توجه به خاصیت آب‌گریز، خواص شکل‌گیری خوب فیلم، ویسکوزیته بالا و عملکرد چسبندگی از دیگر ویژگی‌ها، CMC کاربردهای متنوعی دارد که در زیر ذکر شده است.

صنعت ساخت و ساز

CMC در بیشتر ترکیبات سیمان و مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا به عنوان یک عامل تثبیت‌کننده و آب‌گریز عمل می‌کند. باعث افزایش پراکندگی ماسه در سیمان می‌شود و عمل چسبندگی آن را شدت می‌بخشد. همچنین از این ماده به عنوان چسب در اثاثه یا لوازم داخلی استفاده می‌شود.

كربوكسی متيل سلولز در مواد شوینده

صنایع شوینده بزرگترین مصرف‌کننده CMC هستند. ترکیبات سی ام سی بیشتر در صابون‌ها و مواد شوینده مورد استفاده قرار می‌گیرند. كربوكسی متيل سلولز پس از برداشتن مواد شوینده، به‌عنوان مهار کننده بازتولید گریس در پارچه عمل می‌کند.

كربوكسی متيل سلولز در صنعت کاغذ

پوشش CMC باعث کاهش مصرف موم در کاغذ و مقوا می‌شود و از نفوذ کمتر موم به کاغذ اطمینان می‌یابد. به همین ترتیب، در نتیجه درخشش سطحی که می‌دهد، میزان مصرف جوهر چاپ کاهش می‌یابد. علاوه بر این، به دلیل این‌که سطح را صاف می‌کند، CMC باعث می‌شود که کاغذ نسبت به گریس مقاوم‌تر شود و ارتباط بین الیاف را بهبود بخشد و از این طریق رنگ کاغذ را بهبود بخشد. همچنین از آن به عنوان یک ماده پراکندگی در اکستروژن الیاف از پالپ و جلوگیری از لخته‌شدن آن‌ها استفاده می‌شود.

كربوكسی متيل سلولز در کشاورزی

در سموم دفع آفات و اسپری های مبتنی بر آب، كربوكسی متيل سلولز به عنوان یک عامل تعلیق کننده عمل می‌کند. همچنین به عنوان چسب عمل می‌کند تا بعد از کاربرد حشره‌کش را به برگ‌های گیاهان بچسباند. بعضی اوقات، از CMC به عنوان یك كمك در زوال برخی کودهای كه بسیار آلاینده هستند استفاده می‌شود.

كربوكسی متيل سلولز در چسب‌سازی

سی ام سی به ترکیبات مختلف چسب و چسب اضافه شده است که تقریباً برای هر ماده استفاده می‌شود. این ماده در صنعت چرم بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. چسب‌هایی که به چوب به چوب‌های دیگر می‌پیوندند با ترکیب كربوكسی متيل سلولز با نشاسته و فنل فرمالدئید به طور مؤثری ساخته شده‌اند.

كربوكسی متيل سلولز در لوازم آرایشی

كربوكسی متيل سلولز در مواد دندانپزشکی و در خمیر دندان و ژل‌ها استفاده می‌شود. این اتر محلول در آب به عنوان یک ضخیم‌کننده، تثبیت‌کننده، ماده تعلیق‌کننده در لوسیون‌ها یا شامپوها استفاده می‌شود و در محصولات مراقبت از مو بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كربوكسی متيل سلولز در رنگ

سی ام سی در رنگ‌ها و لاک‌های روغنی استفاده می‌شود. به عنوان یک ضخیم‌کننده عمل می‌کند و رنگ‌دانه را در مایعات معلق می‌کند.

پودر كربوكسی متيل سلولز در صنعت نفت

خام یا خالص در حفاری به عنوان ضخیم‌کننده کلوئید استفاده می‌شود و هنگام جدا کردن مته از سوراخ برای جلوگیری از رسوبات استفاده می‌شود.

كربوكسی متيل سلولز در پلاستیک‌سازی

اصلی‌ترین کاربرد CMC در صنعت پلاستیک کمک به افزایش چسبندگی پلاستیک مانند لاتکس است.

پودر كربوكسی متيل سلولز در سرامیک‌سازی

اکثر اترهای محلول در آب برای پیوستن به قطعات چینی استفاده می‌شوند. آن‌ها دارای خواص پخت خوبی هستند و محلول‌های CMC خاکستر بسیار کمی ایجاد می‌کنند.

کربوکسی متیل سلولز cmc در صنعت نساجی

CMC خام به عنوان ماده در تولید پارچه استفاده می‌شود. کربوکسی متیل سلولز صنعتی همچنین در ترکیبات با نشاسته در کارهای لباسشویی استفاده می‌شود. برای به پایان رساندن بهتر پارچه‌ها در فرآیند تولید، پارچه با CMC آغشته شده و سپس با اسید و گرما درمان می‌شود. همچنین در چاپ پارچه و به عنوان ماده ضخیم‌کننده در رنگ‌ها و لاک‌های نساجی بسیار مؤثر است.

كربوكسی متيل سلولز در صنایع غذایی

در مواد غذایی در چاشنی بستنی، کرم و لبنیات به عنوان کمکی برای تشکیل ژل در ژلاتین‌ها و پودینگ‌ها و همچنین به عنوان یک ضخیم‌کننده در سس سالادها و فیله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین:

 • به عنوان ماده معلق در آب‌میوه‌ها
 • به عنوان یک کلوئید محافظ در امولسیون‌ها و سس مایونز
 • به عنوان یک ماده محافظ برای پوشش سطح میوه‌ها
 • به عنوان یک تثبیت‌کننده در محصولات پخت آماده استفاده می‌شود.

از آن‌جا که CMC توسط بدن انسان متابولیزه نمی‌شود، برای استفاده در غذاهایی که کالری کم دارند تأیید شده است.به عنوان پرکاربردترین ماده ضخیم‌کننده در جهان، خرید كربوكسی متيل سلولز سدیم به طور گسترده در صنایع غذایی به عنوان یک افزودنی عالی غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف از خرید کربوکسی متیل سلولز در بسیاری از مواد غذایی به عنوان مواد تثبیت‌کننده، تعلیق‌کننده و ضخیم‌کننده می باشد. خرید مواد اولیه غذایی در بسیاری از مواقع مستلزم اطلاعات کافی می باشد.

 • در ماست

  • کربوکسی متیل سلولز سدیم می‌تواند از تجمع و رسوب پروتئین شیر جلوگیری کند، آن را به طور یک‌نواخت پراکنده و معلق کند، پایداری کیفیت غذا را حفظ کند، ماندگاری مواد غذایی را افزایش داده و با فرآیندهای استریل‌کردن معمول مانند UHT و پاستوریزاسیون سازگار باشد. دوز توصیه‌شده 0.3٪ -0.5٪ است.
 • در بستنی

  • که از آن استفاده می‌شود، می‌تواند از رشد کریستال‌های یخی جلوگیری کند، سرعت انبساط، مقاومت در برابر ذوب، شکل‌دهی و طعم را بهبود بخشد.
 • در رشته‌فرنگی فوری

  • می‌تواند باعث افزایش سختی رشته‌فرنگی و مقاومت در برابر جوش شود.
 • در بیسکویت‌ها و پنکیک‌ها

  • این امکان را به وجود می‌آورد که دارای شکل‌پذیری بهتر شده، سطح صاف ایجاد کند و به راحتی شکسته نشوند.
 • در نان و کیک‌ها

  • کربوکسی متیل سلولز می‌تواند ویسکوزیته را کنترل کند، احتباس آب و قابلیت نگه‌داری فرآورده‌های نانوایی را بهبود بخشد.
 • در ماست

  • از كربوكسی متيل سلولز می‌توان برای جلوگیری از تراکم پروتئین موجود در ماست و همچنین رسوب‌گذاری و لایه‌بندی استفاده کرد. با یک‌دست بودن خوب، ثبات نوشیدنی‌های اسیدی را تضمین می‌کند و مدت زمان نگه‌داری آن می‌تواند طولانی‌تر باشد.

نوشیدنی‌های شیر اسیدی

نوشیدنی شیر اسیدی نوعی نوشیدنی شیر مخلوط با مزه شیرین و ترش است. این محصول از مواد شامل:

 • آب
 • شیر (یا پودر شیر، ماست پس از تخمیر و غیرفعال‌شده)
 • تثبیت‌کننده امولسیون
 • اسید سیتریک
 • اسانس میوه‌ای
 • رنگ‌دانه مصنوعی

تشکیل‌شده است.برخی از شرکت‌های تولید نوشیدنی شیر اسیدی برای افزایش نقطه فروش و جذب مصرف‌کننده مقدار کمی آب‌میوه و رنگ‌دانه طبیعی را در ترکیبات این محصول اضافه می‌کنند. استفاده از cmc می‌تواند بافت نوشیدنی‌ها را تثبیت کند، از رسوب‌گذاری و لایه‌بندی در نوشیدنی‌ها جلوگیری کند، طعم را بهبود بخشد و مقاومت در برابر حرارت را تقویت کند.

در فرآیند تولید، برخی از شرکت‌های تولید نوشیدنی شیر اسیدی فقط از سی ام سی به عنوان تثبیت‌کننده ضخیم استفاده می‌کنند، در حالی‌که سایر شرکت‌ها ترکیبات كربوكسی متيل سلولز سدیم، سایر تثبیت‌کننده‌های ضخیم‌کننده و امولسیون‌کننده را مخلوط کرده و در تولید نوشیدنی‌های شیر اسیدی استفاده می‌کنند.از آنجا که مقدار pH نوشیدنی اسید نسبتاً کم است، برای مقاومت در برابر اسید كربوكسی متيل سلولز مورد نیاز بالاست. هرچه DS (درجه تعویض) بالاتر باشد، مقاومت اسیدی کربوکسی متیل سلولز بهتر خواهد بود. در ضمن، خلوص محصول بالاتر خواهد بود (5/99٪) و استفاده از محصول با ثبات‌تر خواهد بود.

كربوكسی متيل سلولز در داروسازی

از CMC برای پوشش قرص‌هایی با درجه خلوص بالا و گرانروی کم استفاده می‌شود. سی ام سی در محیط اسیدی معده نامحلول است اما در محیط اصلی روده محلول است. همچنین از آن برای ژل‌های فرم، برای انتقال دارو، جدا کردن قرص‌ها و به عنوان تثبیت‌کننده، امولسیون‌کننده، اسپری‌ها و قرص‌های چسب زیستی که به طور داخلی به مخاط یک قسمت بدن وصل می‌شوند، استفاده می‌شود.

ابتکاری‌ترین کاربردهای غلظت دهنده cmc در حوزه پزشکی است. از محلول‌های CMC برای تشکیل ژل‌هایی استفاده می‌شود که در جراحی قلب، قفسه سینه و قرنیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عملیات جراحی قفسه‌سینه، ریه‌ها بهم ریخته می‌شوند و سپس با محلول CMC پوشیده می‌شوند تا از نشت هوا و ورود مایعات جلوگیری شود. در زمینه ارتوپدی، از محلول‌های CMC در روغن کاری مفاصل استخوان‌ها، بیشتر در مچ دست، زانو و باسن استفاده می‌شود. مایع برای جلوگیری از فرسایش، تورم و از بین رفتن احتمالی غضروف‌های متصل به استخوان‌ها در این مفاصل تزریق می‌شود.

از خرید كربوكسی متيل سلولز سدیم می‌توان برای ساخت مواد تشکیل‌دهنده فیلم استفاده کرد. در برخی برنامه های تحقیقاتی روی حیوانات ثابت شده که این ماده توانایی کنترل عفونت زخم را دارد. در بهترین نسخه، فیلم ساخته‌شده توسط پلی وینیل الکل (PVA)، كربوكسی‌متيل سلولز سدیم (CMC) و کربوکسیل پلی‌متیل (CP) با نسبت 3: 6: 1 است. هم توانایی چسبندگی و هم میزان ترشح افزایش می‌یابد. علاوه بر این، به بهبود قابل ملاحظه‌ای توانایی چسبندگی عوامل فیلم پایدار از مخاط، افزایش مدت زمان مقاومت در آماده‌سازی در حفره دهان و افزایش اثر بخشی دارو کمک می‌کند.

برخی مطالعات نشان داده‌اند که كربوكسی متيل سلولز سدیم در کاهش چسبندگی صفاقی بعد از عمل سدیم نسبت به هیالورونات سدیم برتر است، بنابراین می‌تواند روشی مؤثر برای جلوگیری از بروز چسبندگی صفاقی باشد. در درمان سرطان کبد، سدیم كربوكسی متيل سلولز می‌تواند در داروهای ضد سرطان پرفیوژن شریانی مورد استفاده قرار گیرد تا به طور قابل توجهی زمان مقاومت داروهای ضد سرطان در تومور را افزایش دهد. صمغ cmc عملکرد آنتی‌پلاستیک را تقویت کرده و اثر بخشی درمانی را بهبود بخشد. علاوه بر این، سدیم کربوکسی متیل سلولز کاربردهای گسترده‌ای در داروهای حیوانی دارد.

آنالیز CMC
فروش اینترنتی کربوکسی متیل سلولز
آنالیز کربوکسی متیل سلولز
قیمت عمده کربوکسی متیل سلولز

جهت دریافت آنالیز جدیدتر، خرید cmc صنعتی و خرید كربوكسی متيل سلولز خوراکی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش كربوكسی متيل سلولز

خرید cmc خوراکی پرمصرف‌ترین و بیشترین مقدار نوع سلولز در جهان است. این مشتقات كربوكسی متيل سلولز است که به عنوان صمغ سلولز نیز شناخته می‌شود، مهم‌ترین آدامس سلولزی یونی است. گرید خوراکی و دارویی در کیسه‌های 25 کیلوگرمی چینی با برند شاندونگ آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

خرید كربوكسی متيل سلولز (CMC)

جهت خرید اینترنتی cmc شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، خرید كربوكسی متيل سلولز cmc مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت cmc و کیفیت برای شما مهیا کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. 

کربوکسی متیل سلولز از کجا بخریم؟

پیشگامان شیمی واردکننده کربوکسی متیل سلولز سالهاست که این ماده را ارائه می‌کند. با توجه به محدودیت‌هایی که تولید کنندگان ایرانی نسبت به سایر دنیا دارند؛ دسترسی به مواد اولیه آن‌ها بسیار مشکل شده بود. تا اینکه پیشگامان شیمی توانست مواد اولیه‌‌ای مثل کربوکسی متیل سلولز (CMC) را در اختیارشان قرار دهد. کافی است جهت خرید متیل سلولز خوراکی با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

تولید کربوکسی متیل سلولز در ایران

در حال حاضر چندین شرکت در ایران به تولید این محصول اقدام کرده اند. انواع روش‎ها جهت تولید تجاری کربوکسی متیل سلولز وجود دارد که از جمله این روشها می‎توان به استخراج آن از سلولز درختانی مثل نخل و  ذرت اشاره کرد.

طرحواره پیدا نشد.

سوالات متداول

کاربرد کربوکسی متیل سلولز در صنایع غذایی

CMC به طور گسترده در محصولات غذایی برای جذب و نگهداری آب، ضخیم شدن، به عنوان یک چسب، برای افزایش ماندگاری و ایجاد بافت مورد نظر استفاده می شود.

قیمت کربوکسی متیل سلولز آزمایشگاهی

دریافت معرف آزمایشگاهی سدیم کربوکسی متیل سلولز، حجم بسته بندی: 500 گرم و 1 کیلویی نوع بسته بندی: بطری با بهترین قیمت و برندهای مرک و سیگما

خواص کربوکسی متیل سلولز

فعالیت یونی: آنیونی
فعالیت سطحی بسیار کم، بدون کف
حلالیت در آب در هر دمایی
احتباس آب خوب (وابسته به pH)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست