هیدروکسید پتاسیم

خرید هیدروکسید پتاسیم

خرید هیدروکسید پتاسیم به عنوان یک ماده معدنی مهم است و به آن پتاس یا آب پتاس سوزناک نیز گفته میشود. فرمول و ساختار: فرمول شیمیایی هیدروکسید پتاسیم KOH است و جرم مولی آن 56.11 گرم در مول است. در نمونهای با وزن 0/6712 گرم به کمک تیتراسیون ولهارد تعیین شده است. در این تصویر، نقاط قرمز، از دادههای جدول بالا بدست آمده که به کمک خط آبیرنگ، نمودار تکمیل شده است.

جهت دریافت آنالیز و استعلام

قیمت هیدروکسید پتاسیم کره

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

هیدروکسید پتاسیم قیمت

قیمت هیدروکسید پتاسیم صنعتی در این مجموعه به دلیل واردات مستقیم همواره قیمیت رقابتی می باشد. همانند هیدروکسید سدیم (NaOH)، پتاس ماده بی رنگ و یک نمونه از بازهای قوی است و کاربردهای بسیاری در صنعت و کشاورزی دارد. این ماده به صورت جامد به صورت بی‌بو، و سفید رنگ است که یک ترکیب غیر معدنی با فرمول شیمیایی KOH است. 

آنالیز هیدروکسید پتاسیم

به انگلیسی Potassium hydroxide
نام های دیگر پتاس سوزآور ، پتاسیم کاستیک، پتاسیم هیدروکسی، KOH
شناسه محصول 1310-58-3
فرمول شیمیایی KOH
شکل ظاهری جامد سفید
انحلال پذیری محلول در الکل ، گلیسیرین، نا محلول در اتر ، آمونیاک مایع
خلوص 90%
گرید صنعتی
⭐کشور تولید کننده کره ، آلمان ، چین
⭐محل تحویل شوراباد تهران – اصفهان
⭐هیدروکسید پتاسیم قیمت
لطفا با ما تماس بگیرید💯

فروش اینترنتی هیدروکسید پتاسیم

این محصول در کاربردهای مختلف شیمیایی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید هیدروکسید پتاسیم که یک پیشرونده برای سایر ترکیبات پتاسیم است. مشابه هیدروکسید سدیم (سود سوز آور، NaOH)، این ماده قلیایی قوی است و در آب بسیار محلول بوده و بسیار خورنده است. برای انواع کاربردها از جمله ساخت صابون، بیودیزل، باتری، سلول سوختی و کود مفید است.

به عنوان یک پایه قوی، آن به خنثی کردن اسید کمک می‌کند، اما می‌تواند به عنوان یک ضخیم‌کننده یا تثبیت‌کننده مواد غذایی نیز مورد استفاده قرار گیرد. هیدروکسید پتاسیم در آب، اتانول، متانول و گلیسیرین آزادانه قابل حل است. در اتر کمی محلول است. غیر قابل احتراق است اما بسیار خورنده است. این گیاه در ساخت مواد شیمیایی، تمیز کردن ترکیبات و پالایش نفت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید هیدروکسید پتاسیم
قیمت پتاسیم هیدروکسید صنعتی

هیدروکسید پتاسیم چیست

هیدروکسید پتاسیم یا پتاس یه ترکیب معدنی است. این ماده معدنی با فرمول شیمیایی KOH شناخته می‌شود. جرم مولی این ماده 1056/56، چگالی آن 044/2 گرم بر سانتی‌متر مکعب، دمای ذوب و جوش آن به ترتیب 360 درجه سانتی گراد و 1327 درجه سانتی‌گراد است. هیدروکسید پتاسیم جزو قوی‌ترین بازها است. از این ماده در صنعت برای تولید موارد متعددی کاربرد دارد ولی مهم‌ترین کاربرد آن استفاده به عنوان خنثی کننده‌ی اسیدها است. هیدروکسید پتاسیم که به صورت یک ماده جامد بی‌بو، سفید و ناهموار است؛ بیشتر به صورت محلول در آب برای تولید صابون، به عنوان الکترولیت در باتری‌های قلیایی و در آبکاری الکتریکی، لیتوگرافی، رنگبرها و … مورد استفاده قرار می‌گیرد

فرمول هیدروکسید پتاسیم

خرید هیدروکسید پتاسیم که به عنوان یک ماده معدنی مهم است و به آن پتاس یا آب پتاس سوزناک نیز گفته می‌شود. فرمول و ساختار: فرمول شیمیایی هیدروکسید پتاسیم KOH است و جرم مولی آن 56.11 گرم در مول است. ساختار KOH از پیوند یونی بین کاتیون فلز پتاسیم و آنیون هیدروکسیل تشکیل‌شده است. پتاس KOH در یک ساختار کریستالی، شبیه به کلرید سدیم یافت می‌شود. تهیه: آماده‌سازی صنعتی پتاس KOH با فرآیند کلر آلکالی مشابه NaOH است. این ماده با استفاده از الکترولیز محلول‌های کلرید پتاسیم به همراه گاز کلر به عنوان فرعی تولید می‌شود:

2 KCl + 2 H2O → 2 KOH + Cl2 + H2

خصوصیات فیزیکی هیدروکسید پتاسیم

 • جامد سفید
 • چگالی 2.12 گرم در میلی‌لیتر
 • نقطه ذوب 360 درجه سانتی‌گراد 
 • نقطه جوش 1،327 درجه سانتی‌گراد

این به طور معمول به عنوان گلوله‌های شفاف سفید یا محلول‌های آبی با غلظت‌های مختلف در دسترس است.

خواص شیمیایی پتاسیم هیدروکسید

پتاس یک جامد بسیار ریز مغناطیسی است که آب را از هوا جذب می‌کند، بنابراین آن را به عنوان یک ماده خشک‌کن آزمایشگاهی مفید (ماده خشک‌کننده) تبدیل می‌کند. از نظر حرارتی بسیار پایدار است (حتی در دماهای بالا تجزیه نمی‌شود). این ماده در آب حل می‌شود تا محلول‌های KOH به شدت قلیایی و آبی به نام چاودار پتاسیم تشکیل شود. این ماده به آسانی با اسیدها واکنش نشان می‌دهد تا انواع نمک پتاسیم تشکیل شود، که کاربردهای زیادی در صنعت دارد.

کاربردهای هیدروکسید پتاسیم

تهیه نمک

هیدروکسید پتاسیم ایرانی با اسیدهای مختلف واکنش نشان می‌دهد و از این واکنش اسید پایه برای تولید نمک پتاسیم استفاده می‌شود. این نمک‌ها به نوبه خود دارای چندین کاربرد مختلف هستند. به عنوان مثال، فسفات‌های پتاسیم کودهایی هستند، از کربنات در ساخت صابون و شیشه استفاده می‌شود. از سیانید در معادن طلا و آبکاری استفاده می‌شود و پرمنگنات پتاسیم یک ماده ضد عفونی‌کننده است.

خنثی‌سازی اسیدها

هیدروکسید پتاسیم صنعتی به عنوان یک ماده قلیایی، برای خنثی‌کردن اسیدیته و تنظیم pH محلول ها استفاده می‌شود. در تجزیه و تحلیل‌های شیمیایی، یک عامل با ارزش برای تیتراسیون اسیدها برای تعیین غلظت آن‌ها است.

تولید صابون

واکنش هیدروکسید پتاسیم با روغن‌ها و چربی‌ها در شرایط گرم، ساپونی‌سازی نامیده می‌شود. این واکنش برای تولید صابون‌های پتاسیم‌، که نرم‌تر و محلول‌تر از صابون‌های حاصل از هیدروکسید سدیم هستند، مفید است. در نتیجه، صابون‌های مایع تمایل به صابون پتاسیم هستند، در حالی که صابون‌های جامد تمایل به صابون‌های سدیم دارند.

ساخت باتری و سلول سوختی

محلول آبی هیدروکسید پتاسیم صنعتی به عنوان الکترولیت در انواع باتری‌ها از جمله:

 • باتری‌های قلیایی
 • نیکل-کادمیوم
 • منیزیم دی‌اکسید روی استفاده می‌شود.

همچنین در انواع خاصی از سلول‌های سوختی یک الکترولیت است. محلول‌های هیدروکسید پتاسیم نسبت به محلول‌های هیدروکسید سدیم رسانای بهتری هستند و بنابراین نسبت به دومی ترجیح داده می‌شوند.

سایر کاربردها

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی به عنوان یک کاتالیزور در فرآیند تولید بیودیزل از روغن‌ها و چربی‌ها است. در ساخت کاغذ به جدا کردن لیگنین از الیاف سلولزی کمک می‌کند. این ماده در پردازش مرطوب نیمه‌هادی‌ها و یک ماده سفید کننده برای منسوجات است. پتاس برای جذب دی‌اکسید کربن (CO2)، تری‌اکسید گوگرد (SO3) و تری‌اکسید نیتروژن (NO3) در جریان گازها می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین برای زهکش‌های بدون قفل، از بین بردن موها از مخفی‌گاه حیوانات استفاده می‌شود. در صنایع غذایی ممکن است از این گیاه در:

 • فرآوری شکلات و کاکائو
 • تولید رنگ کارامل
 • شستشو و لایه‌برداری شیمیایی میوه و سبزیجات استفاده شود.

پتاسیم هیدروکسید به عنوان پاک‌کننده:

پتاس یک ماده تمیز کننده بسیار متنوع است. به عنوان مثال، هیدروکسید پتاسیم یونید کره در موارد متنوعی از جمله:

 • صابون‌های مایع
 • لوسیون‌ها
 • شامپوها
 • کرم‌های رفع موهای زائد
 • پاک‌کننده‌های دندان

یافت می‌شود. همچنین در ترکیبات صنعتی بیشتری مانند پاک‌کننده‌های اجاق گاز، پاک‌کننده‌های چند منظوره، تمیز کننده بتن یافت می‌شود.در حالی که استفاده از هیدروکسید سدیم برای صابون رایج‌تر است، صابون‌های هیدروکسیدپتاسیم در واقع محلول در آب هستند و برای محیط زیست بهتر هستند. صابون‌های هیدروکسید پتاسیم به عنوان “صابون‌های نرم” نیز گفته می‌شوند. اگرچه به اندازه صابون‌های سدیم بسیار محبوب نیست، صابون‌های پتاسیم در غلظت‌های مختلف مایع تولید می‌شوند. اغلب در ترکیب با صابون‌های سدیم، به عنوان مثال، در محصولات اصلاح و همچنین در صنعت نساجی استفاده می‌شوند.

هیدروکسید پتاسیم به عنوان تنظیم‌کننده pH

پتاس KOH به عنوان خرید مواد اولیه صنعتی که یک قلیایی با پایه قوی است و بسیاری از کاربردهای آن نتیجه این خاصیت است. به عنوان پایه، پتاس به عنوان یک تنظیم‌کننده pH در ساخت و پردازش‌های صنعتی عمل می‌کند. در صنعت کشاورزی از هیدروکسیدپتاسیم برای تنظیم pH خاک‌های اسیدی استفاده می‌شود.

پتاسیم هیدروکسید در پزشکی

پتاس همچنین قابل استفاده در محصولات دارویی است. در انسان خرید پتاسیم هیدروکسید برای تشخیص عفونت‌های قارچی قابل استفاده است. همچنین می‌توان از آن برای حل زگیل‌ها و کوتیکول‌ها استفاده کرد.

هیدروکسید پتاسیم در مواد غذایی

هیدروکسید پتاسیم خوراکی اغلب به عنوان یک افزودنی در غذاهای فرآوری‌شده تجاری و به عنوان یک ماده شستشو شیمیایی برای میوه و سبزیجات یافت می‌شود. به غذاهای فرآوری شده به عنوان تثبیت‌ کننده برای ماندگاری بیشتر و به عنوان یک ضخیم‌کننده اضافه می‌شود. این در شکلات‌سازی و تولید کاکائو، فرآوری نوشابه و ضخیم‌شدن بستنی نقش دارد. هیدروکسید پتاسیم خوراکی برای نرم‌شدن زیتون‌ها و لعاب قبل از پخت استفاده می‌شود تا شفاف شود.

هیدروکسید پتاسیم فروش
هیدروکسید پتاسیم فروش

ایمنی با هیدروکسید پتاسیم

هیدروکسید پتاسیم KOH یک پایه قوی و خورنده است که می‌تواند به پوست و بافت‌ها نفوذ کند. تماس پوستی یا تماس چشمی با محلول‌های پتاس می‌تواند باعث سوختگی، سوزش شدید و حتی کوری می‌شود. استنشاق این پایه‌خورنده می‌تواند به غشاهای مخاطی و ریه‌ها آسیب برساند. در صورت بلع، بسیار سمی است و می‌تواند منجر به آسیب دائمی بافت‌ها و کشنده شود.

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، فروش هیدروکسید پتاسیم در اصفهان و تهران را با بهترین قیمت پتاسیم هیدروکسید صنعتی و بهترین کیفیت در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی انجام دهد. قیمت هیدروکسید پتاسیم چینی عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت روز است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران و کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

فروش پتاسیم هیدروکسید خوراکی

از هیدروکسید پتاسیم خوراکی برای نرم کردن زیتون استفاده می شود. KOH یک افزودنی رایج غذایی است و برای تهیه نوشابه، شکلات و کاکائو استفاده می شود. از دیگر خواص آن، به عنوان قوام دهنده و تثبیت کننده در محصولاتی مانند بستنی عمل می کند. KOH همچنین به تهیه غذاهای ترد  مانند چوب شور کمک می کند.

هیدروکسید پتاسیم را از کجا تهیه کنیم؟

شرکت پیشگامان شیمی با تجربه 15 سال واردات انواع مواد شیمیایی صنعتی، وارد کننده هیدروکسید پتاسیم یا وارد کننده پتاس از کشورهای فوق می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره فروش هیدروکسید پتاسیم کره ای و نحوه تحویل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

هیدروکسید پتاسیم برای چه مواردی استفاده می شود؟

هیدروکسید پتاسیم یک ماده ضد عفونی کننده برای تمیز کردن دست ها، پوست و سطوح است. هیدروکسید پتاسیم که به نام لیز نیز شناخته می شود یک ترکیب معدنی با فرمول شیمیایی KOH است. معمولاً به عنوان پتاس سوز آور نیز شناخته می شود، این یک پایه قوی است که به اشکال مختلف از جمله گرانول، پولک و پودر به بازار عرضه می شود.

چرا هیدروکسید پتاسیم را در آب می ریزند؟

آب ها به طور طبیعی دارای pH خنثی هستند، سپس با مواد معدنی برای افزایش قلیاییت مخلوط می شوند. مواد شیمیایی مانند هیدروکسید پتاسیم و هیدروکسید سدیم را برای افزایش قلیایی اضافه می کنند. هیدروکسید پتاسیم یک ماده شیمیایی قلیایی بسیار قوی است.

کاربرد پتاسیم هیدروکسید در صنعت

محلول هیدروکسید پتاسیم طیف گسترده ای از کاربردها در صنایع مختلف، از مواد غذایی، مراقبت از مصرف کننده و داروسازی گرفته تا کشاورزی و تولید شیشه دارد. همچنین به عنوان یک الکترولیت در تولید باتری های قلیایی و برای تولید بیودیزل و همچنین یخ زدا برای باند فرودگاه ها استفاده می شود.

طرز تهیه محلول هیدروکسید پتاسیم

مراحل تهیه 100 میلی لیتر محلول KOH 10% w/v را انجام دهید 10 گرم هیدروکسید پتاسیم (KOH) را وزن کنید.
ماده شیمیایی را به یک بطری درپوش پیچی منتقل کنید.
50 میلی لیتر آب مقطر اضافه کنید و مخلوط کنید تا مواد شیمیایی کاملا حل شود. باقیمانده آب مقطر را اضافه کرده و حجم آن را به 100 میلی لیتر برسانید.
روی بطری برچسب بزنید و آن را به عنوان خورنده علامت بزنید.

تولید هیدروکسید پتاسیم در ایران

در حال حاضر تولیدکننده فعالی در ایران برای این محصول وجود ندارد و کلیه محصولات وارداتی می باشند.

انحلال پتاسیم هیدروکسید در آب

KOH رطوبت گیر است و به راحتی در آب حل می شود. محلول آبی به شدت قلیایی است و محلول هیدروکسید پتاسیم (KOH) نامیده می شود.

واکنش پتاسیم هیدروکسید با کربن دی اکسید

هیدروکسید پتاسیم (KOH) به راحتی با دی اکسید کربن (CO2) واکنش داده و کربنات پتاسیم (K2CO3) و آب (H2O) تولید می کند.

واکنش پتاسیم هیدروکسید با سیتریک اسید

اسید سیتریک، H3C6H5O7، با هیدروکسید پتاسیم واکنش می دهد و سیترات پتاسیم تولید می کند.

واکنش پتاسیم هیدروکسید با هیدروکلریک اسید

هیدروکسید پتاسیم + اسید کلریدریک = کلرید پتاسیم + آب.

واکنش پتاسیم هیدروکسید با نیترات مس

هنگامی که هیدروکسید پتاسیم و نیترات مس مخلوط می شوند، یک واکنش رسوبی رخ می دهد زیرا دو ترکیب یونی محلول، یون ها را تبادل می کنند و در نتیجه هنگام پیوند یون های مس و یون های هیدروکسید، رسوب تشکیل می شود.

واکنش پتاسیم هیدروکسید با سولفات اهن

واکنش بین سولفات آهن (II) و هیدروکسید پتاسیم باعث ایجاد رسوب نامحلول هیدروکسید آهن (II) می شود.

واکنش پتاسیم هیدروکسید با سولفوریک اسید

هیدروکسید پتاسیم + اسید سولفوریک = سولفات پتاسیم + آب.

روش ساخت پتاسیم هیدروکسید

هیدروکسید پتاسیم با استفاده از الکترولیز با استفاده از فناوری سلول غشایی تولید می شود. نمک پتاسیم به شکل آب نمک برای تولید هیدروکسید پتاسیم، کلر و هیدروژن الکترولیز می شود. محلول معمولاً 32 درصد استحکام دارد که با استفاده از تبخیر تا 50 درصد تغلیظ می شود.

پتاسیم هیدروکسید اسید است یا باز

باز قوی
هیدروکسید پتاسیم یک باز قوی از نظر یونیزاسیون شیمیایی است و محلول‌های آن را می‌توان با استفاده از اسیدهای قوی مانند اسید هیدروکلریک یا اسید سولفوریک و یا با استفاده از استاندارد اسیدمتری مانند پتاسیم هیدروژن فتالات (KHP) مورد سنجش قرار داد.

چگونه هیدروکسید پتاسیم را خنثی کنیم؟

هیدروکسید پتاسیم یک باز قوی است بنابراین توسط مواد اسیدی خنثی می شود. KOH توسط مواد اسیدی به یون های خود تجزیه می شود و آب را تشکیل می دهد. یک اسید با استفاده از HCl محلول بی ضرری از کلرید پتاسیم در آب ایجاد می شود.

آیا هیدروکسید پتاسیم طبیعی است؟

هیدروکسید پتاسیم یک ماده طبیعی است، بنابراین آلی در نظر گرفته می شود. با این حال، به عنوان پایه قوی نیز طبقه بندی می شود که در صورت عدم استفاده صحیح می تواند خطرناک باشد. هیدروکسید پتاسیم یک ترکیب شیمیایی سفید و جامد است. همچنین به عنوان پتاس سوز آور یا لیمو نیز شناخته می شود.

هیدروکسید پتاسیم در شستشوی صورت چیست؟

هیدروکسید پتاسیم یک ماده بسیار قلیایی است (همچنین به عنوان لیز نیز شناخته می شود) که به مقدار کم در لوازم آرایشی برای تعدیل pH یک محصول استفاده می شود. همچنین به عنوان یک عامل پاک کننده، اغلب در صابون های خالص یا محصولات هیبریدی صابون استفاده می شود.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دکتر محمد رضا سلیمی

  آیا هیدروکسید پتاسیم در تهیه سایر محصولات آرایشی نیز استفاده می‌شود؟

  پاسخ
 • علی استکی

  آیا هیدروکسید پتاسیم می‌تواند در تهیه صابون و شامپو استفاده شود؟

  پاسخ
  • دکتر محمد رضا سلیمی

   درود بر شما
   بله، هیدروکسید پتاسیم می‌تواند در تهیه صابون و شامپو استفاده شود. در واقع، هیدروکسید پتاسیم به عنوان یکی از مواد اصلی در تهیه صابون‌های مایع و شامپوهای حجیم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

   در تهیه صابون، هیدروکسید پتاسیم به عنوان باز تنظیم کننده pH استفاده می‌شود. با اضافه کردن هیدروکسید پتاسیم به مخلوط چربی‌ها (مانند روغن‌های گیاهی)، گلیسرول و آب، فرایند ساخت صابون آغاز می‌شود. هیدروکسید پتاسیم باعث تحلیل چربی‌ها به اسیدها و گلیسرول می‌شود که در نهایت به صابون تبدیل می‌شوند.

   در تهیه شامپو نیز، هیدروکسید پتاسیم می‌تواند به عنوان یکی از مواد اصلی استفاده شود. با اضافه کردن هیدروکسید پتاسیم به مخلوط آب و مواد شوینده مانند داستان سدیم لوریل سولفات، یک مخلوط شامپو تولید می‌شود. با این حال، به دلیل قوی بودن هیدروکسید پتاسیم، باید مقدار مناسبی از آن به محلول اضافه شود تا بتواند به درستی شامپو را تنظیم کند و در عین حال از تحریک پوست سر جلوگیری کند.

   پاسخ
 • احدی

  سلام و وقت بخیر ، میخواستم بدونم برای خرید هیدروکسید پتاسیم به صورت خرید عمده شما شرایط خاصی دارید؟
  چکی کار میکنید؟

  پاسخ
  • دکتر محمد رضا سلیمی

   سلام
   وقت بخیر
   عزیز با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. پس از بررسی اعتبار حساب شما، امکان فروش اعتباری وجود دارد.

   پاسخ
 • بهروز اسدی

  من در حال تولید ماده شوینده صورت با پایه صابون شفاف با PH 9-10 هستم
  هیدروکسید پتاسیم با 70 درجه سانتیگراد در آن اضافه می کنم شفاف می شود ، بعد از چند روز در دمای اتاق آن را در دمای پایین 10 درجه سانتیگراد قرار می دهم ،
  چگونه می توانم آن را ضخیم تر کنم؟
  مواد تشکیل دهنده
  اسید پالمیتیک 0.5
  اسید لاوریک 12.5
  اسید 2.5
  هیدروکسید پتاسیم 4.5.٪
  COBOBETAIN 8٪
  گلیسرین 5٪
  CDEA 3٪

  آب برای تولید 100
  لطفا به من کمک کن تا این مشکل را حل کنم

  پاسخ
  • دکتر الهام استخری

   سلام
   وقت بخیر
   دوست عزیز ابتدا اینکه گلیسیرین را حذف کنید ، زیرا ویسکوزیته دلخواه رو به شما نمی دهد. برای حفظ شفافیت ، شما به یک هیدروتروپ قوی تر از کوکو بتائین نیاز دارید ، من پیشنهاد می کنم دی سدیم کوکو آمفودی پروپیونات 40٪ باشد که با pH 9 – 10 بسیار خوب کار می کند. وقت را با نمک تلف نکنید. شما می توانید با آکریلات کوپلیمر یا صمغ های سلولزی ضخیم، متیل سلولز بیشترین تحمل الکترولیت را دارد.

   پاسخ
  • دکتر الهام استخری

   سلام
   وقت بخیر
   دوست عزیز ابتدا اینکه گلیسیرین را حذف کنید ، زیرا ویسکوزیته دلخواه رو به شما نمی دهد. برای حفظ شفافیت ، شما به یک هیدروتروپ قوی تر از کوکو بتائین نیاز دارید ، من پیشنهاد می کنم دی سدیم کوکو آمفودی پروپیونات 40٪ باشد که با pH 9 – 10 بسیار خوب کار می کند. وقت را با نمک تلف نکنید. شما می توانید با آکریلات کوپلیمر یا غلظت دهنده های سلولزی ، مانند کربوکسی متیل سلولز که بیشترین تحمل الکترولیت را دارد، به ضخامت دلخواه برسید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

همین حالا برای خرید مواد اولیه از ما مشاوره بگیرید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس گیرند.
جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست