بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT

خرید بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT

خرید بوتیل هیدروکسی تولوئن (BHT) را با بهترین قیمت و کیفیت و تضمین اصالت کالا از ما تجربه کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید خرید بوتیل هیدروکسی تولوئن (BHT) با ما تماس بگیرید.

BHT  در اشکال و گریدهای مختلفی، از جمله بوتیل هیدروکسی توولوئن گرانول NF، گرید غذایی و آزمایشگاهی موجود می‌باشد. این ماده مشتق شیمیایی فنل است که به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی آن مورد استفاده قرار می گیرد. در درجه اول به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می‌شود.

 • خلوص: 99.50٪ دقیقه
 • ظاهر: کریستالی سفید یا پودر
 • مقدار آب: حداکثر 0.1٪
 • سولفات: حداکثر 0.002٪.
 • فلز سنگین (به عنوان سرب): حداکثر 0.0004٪.
 • آرسنیک (به عنوان): حداکثر 0.0001٪
 • فنل رایگان: حداکثر 0.02٪
 • رطوبت: حداکثر 0.1٪
 • محلول در بنزن، تولوئن، اتانول، استون و متانول؛ نامحلول در آب و محلول 10٪ NaOH است.
 • بسته‌بندی 25-50 کیلوگرم درام

بوتیل هیدروکسی تولوئن چیست

BHT پودر کریستال سفید رنگ است که به عنوان dibutyl hydroxy toluene شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی لیپوفیلی است که از لحاظ شیمیایی مشتق‌شده از فنول است که به دلیل داشتن خواص آنتی‌اکسیدان در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مقررات اروپا و ایالات متحده اجازه می‌دهد از این محصول به عنوان یک افزودنی مجاز مواد غذایی استفاده شود.علاوه بر این استفاده، BHT به طور گسترده‌ای برای جلوگیری از اکسیداسیون در مایعات (مانند سوخت، روغن) و سایر مواد استفاده می‌شود که در آن‌ها رادیکال‌های آزاد باید کنترل شوند. 

آنتی‌اکسیدان‌ BHT در محصولات آرایشی و بسته‌بندی محصولات حاوی چربی برای:

 • حفظ سطح مواد مغذی
 • رنگ
 • عطر
 • طعم و بو اضافه می‌شوند.

خریدBHT نیز به عنوان یک مکمل غذایی برای استفاده به عنوان آنتی‌اکسیدان ها کاربرد دارد.در صنعت، بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT توسط واکنش p-کرزول (4- متیل فنول) با ایزوبوتیلن (2- متیل پروپن) کاتالیز شده با اسید سولفوریک تهیه می‌شود.

نحوه عملکرد BHT 

بوتیل هیدروکسی تولوئن به عنوان یک آنالوگ مصنوعی ویتامین E عمل می‌کند که عمدتاً به عنوان یک عامل متوقف‌کننده‌ای است که از اتوکسید شدن جلوگیری می‌کند. فرآیندی است که در نتیجه اکسیژن‌های اتمی بدون پراکندگی (معمولاً) ترکیبات ارگانیک مورد حمله قرار می‌گیرند.BHT این واکنش اتوکاتالیتیک را متوقف می‌کند و تبدیل رادیکال‌های پراکسی به هیدروپراکسید را متوقف می‌کند. این اثر را با اهدای یک اتم هیدروژن به اثبات می‌رساند.

موارد استفاده BHT

BHT غیر سمی است، غیرقابل انعطاف‌پذیر است، برای روغن‌های مختلف، بنزین فرآوری شده مجدد، پارافین و سایر روغن‌های معدنی و همچنین در پلی‌اتیلن، پلی‌استایرن، پلی‌پروپیلن، رزین ABS، پلی‌استر، رزین سلولز و پلاستیک فوم (خصوصاً به رنگ سفید) کاربرد دارد. پلاستیک‌های مواد غذایی، لاستیک طبیعی، لاستیک مصنوعی، گریس حیوانات و گیاهان و غیره.

2. بعنوان استابلایزر در مواد آرایشی و دارویی. دوز: 0.01٪ ~ 2٪؛

3. به عنوان آنتی‌اکسیدان برای روغن‌های صنعتی ؛ مقدار مصرف: 1٪ 0.1 1٪؛

4.به عنوان آنتی‌اکسیدان در درجه مواد غذایی روغن‌ها.

بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT در صنایع بسیاری به عنوان

 • افزودنی‌های مواد غذایی
 • افزودنی‌های صنعتی
 • مواد آرایشی و بهداشتی
 • مواد تشکیل‌دهنده آفت‌کش‌ها
 • مواد پلاستیکی
 • لاستیک و پزشکی
 • دام‌پزشکی

مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مکمل غذایی

خرید BHT به عنوان خرید مواد اولیه غذایی در درجه اول به عنوان یک افزودنی غذایی آنتی‌اکسیدان استفاده می‌شود.در ایالات متحده، بر طبق مطالعات مؤسسه ملی سرطان از سال 1979 برای استفاده در ایالات متحده تایید شده است. این محصول در اتحادیه اروپا تحت E321 مجاز است. به عنوان یک ماده نگهدارنده در برخی از غذاها استفاده می‌شود.با استفاده از این محصول، سبزیجات را حفظ می‌کند یا مانع خراب شدن آن می‌شود؛ ممکن است برای کاهش میزان تغییر که بافت، رنگ یا طعم غذا استفاده شود.

آنتی‌اکسیدان

BHT همچنین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در محصولات مانند:

 • لوازم آرایشی
 • دارویی
 • لاستیک
 • روغن ترانسفورماتور الکتریکی (در 0.35٪)
 • مایعات شست‌وشو

استفاده می‌شود.

در صنعت نفت، جایی که BHT به عنوان افزودنی سوخت AO-29 شناخته می‌شود، از آن در مایعات هیدرولیک، روغن توربین و روغن دنده و سوخت جت استفاده می‌شود.وتیلیتد هیدروکسی تولوئن همچنین برای جلوگیری از تشکیل پراکسید در دی‌اتیل‌اتر و سایر مواد شیمیایی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایمنی BHT

استفاده از بوتیل‌هیدروکسی‌تولوئن در غذاهای نوزاد مجاز نیست، ممکن است برخی از واکنش‌های آلرژیک را تحریک کند، ممکن است بیش‌فعالی، آسم و دیگر تحمل ناکافی را ایجاد کند؛ نگرانی‌های جدی در مورد اثرات سرطان‌زا و استروژنیک، در دوزهای بزرگ موجب تومور در حیوانات آزمایشگاهی شد که در ژاپن در سال 1958 ممنوع شد.

فروش بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT

این محصول در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی آماده تحویل شما مشتریان عزیز می‌باشد.آنتی‌اکسیدان BHT یک آنتی‌اکسیدان فنلی کلی است که معمولاً از آنتی‌اکسیدان های غذایی استفاده می‌شود، تثبیت‌کننده‌ها برای تأخیر در تخریب مواد غذایی در پلاستیک و بسته‌بندی مواد غذایی از بکار می‌روند.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول BHT  مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

قیمت بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT

شرکت پیشگامان شیمی واردکننده مواد اولیه صنایع غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی می‌باشد.شما مشتریان عزیز جهت خرید اسید اسکوربیک غذایی، استعلام قیمت و خرید سدیم لوریل سولفات (SLS)، خرید بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT، خرید GMS90، خرید ستیل الکل، خرید میکروکریستالین سلولز، خرید آویسل MCC، خرید استئاریل الکل، خرید اسید استئاریک، خرید متیل پارابن، خرید پروپیلن کربنات (PC)، خرید صمغ عربی خوراکی، خرید ادتا 2 سدیم صنعتی با ما تماس بگیرید.جهت خرید BHT در گریدهای مختلف و دریافت قیمت خرید bht با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آنالیز BHT

لطفا جهت دریافت آنالیز بار جدید با مشاوران ما تماس بگیرید.

بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT
خرید اینترنتی بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT

بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT را از کجا بخریم؟

برای خرید این محصول راه‌های متقاوتی پیش پای شماست. اما این بدان معنی نیست که خرید این محصول مثل آب خوردن است. بلکه به این معنی است که انتخاب‌های زیادی در اختیار شما هستند.پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های عرضه کننده بوتیل هیدروکسی تولوئن BHT است که در ایران فعالیت می‌کند. این شرکت با کارشناسان مجربی که دارد آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشد. کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

خرید مواد اولیه صنعتی ، خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

پرسش و پاسخ مواد شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست