فروش ال گلوتامین

خرید ال گلوتامین

شرکت پیشگامان شیمی از شرکت‌های فعال در حوزه واردات و فروش ال گلوتامین و انواع اسید آمینه‌های خوراکی، دارویی و دامی می‌باشد. این شرکت ال گلوتامین را از کشورهای آلمان و چین در درام‌های 25 کیلویی وارد می‌کند. جهت خرید ال گلوتامین و دریافت آنالیز و قیمت ال گلوتامین با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت استعلام قیمت ال گلوتامین

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت ال گلوتامین خالص 99%

ال گلوتامین فراوان‌ترین و متنوع‌ترین اسید آمینه در بدن است. در سلامتی و بیماری، میزان مصرف گلوتامین توسط سلول‌های ایمنی مشابه یا بیشتر از گلوکز است.به عنوان مثال، مطالعات in vitro و in vivo مشخص کرده‌اند که گلوتامین یک ماده مغذی ضروری برای تکثیر لنفوسیت‌ها و تولید سیتوکین، ماکروفاژ فاگوسیت به علاوه فعالیت‌های ترشحی و از بین بردن باکتری‌های نوتروفیل است.

ترشح و در دسترس بودن گلوتامین به طور عمده توسط اندام‌های متابولیک کلیدی مانند روده، کبد و عضلات اسکلتی کنترل می‌شود. اگرچه اثرات مفید مبتنی بر ایمنی مکمل گلوتامین قبلاً اثبات شده است، هنوز سؤالات و شواهد زیادی برای نتایج مثبت داخل بدن ارائه شده است.

این ماده که تولیدکنندگان برای خرید مواد اولیه صنایع غذایی از آن استفاده میکنند، به عنوان یک اسید آمینه ضروری طبقه‌بندی می‌شود، به این معنی که بدن به طور معمول قادر به تولید کافی برای تأمین نیازهای متابولیکی خود است. اما در برخی شرایط ممکن است گلوتامین اضافی مورد نیاز باشد. به عنوان مثال، در طول ورزش شدید، سطح گلوتامین تخلیه می‌شود، این بدان معناست که گلوتامین بیشتری مورد نیاز خواهد بود.از آنجا که بدن به گلوتامین نیاز دارد و نمی‌تواند به اندازه کافی تولید کند (حتی اگر توسط بدن ساخته شود)، برای کمک به تأمین نیازهای بدن، لازم است با گلوتامین مکمل شود.

فروش ال گلوتامین
فروش ال گلوتامین

جرا خرید گلوتامین ؟

خرید ال گلوتامین که جز مواد اولیه صنایع غذایی بوده، عملکردهای مختلفی دارد از جمله پشتیبانی از ایمنی، یکپارچگی دستگاه گوارش، ترشح انسولین، فعالیت عصبی و سنتز پروتئین عضلات. گلوتامین در واقع 35٪ نیتروژن را به عضله برای سنتز پروتئین‌ها می‌رساند. این، به نوبه خود، باعث ایجاد سنتز پروتئین می‌شود.

چرا این مهم است؟ خوب، مزایای حفظ تعادل نیتروژن بالا در عضله از تجزیه عضله جلوگیری می‌کند، بنابراین عضله بیشتری را حفظ می‌کند. این مساوی با لاغرتر بودن شماست! لاغرتر به این معنی است که چربی بدن کمتری دارید ، بنابراین، در اصل، گلوتامین می تواند به کاهش چربی بدن کمک کند.

فواید ال گلوتامین

  • عملکرد ورزشی

یکی از فواید بسیار جالب خرید ال گلوتامین این است که توانایی جذب آب و نمک به سلول‌های عضلانی را دارد. ممکن است احتباس آب را زیر سوال ببرید، که در بهترین حالت کم است، اما نکته کلیدی در اینجا این است که عضله هیدراته یک عضله سالم است!

وقتی سلول‌های عضلانی بزرگ و متورم می‌شوند، سنتز پروتئین سریع‌تر اتفاق می‌افتد. این بدان معنی است که گلوتامین افزایش حجم سلول و همچنین سنتز پروتئین عضله را تحریک می‌کند. گلوتامین دارای اثرات آنابولیک و همچنین تحریک‌کننده سیستم ایمنی است، به این معنی که می‌تواند به سیستم ایمنی بدن شما کمک کند و به درستی کار کند و حتی در صورت لزوم باعث تقویت آن می‌شود.

در برخی از مطالعات نشان داده شده است که مکمل گلوتامین باعث تحریک سیستم ایمنی بدن و کاهش بروز بیماری پس از ورزش طولانی مدت می‌شود.

  • فواید سلامتی

پزشکان جایگزین برای بسیاری از مزایای سلامتی، از جمله درمان اضطراب، اختلال دوقطبی، بیماری کرون، افسردگی، صرع، بی‌خوابی، سندرم روده تحریک‌پذیر، چاقی، زخم‌های معده، اسکیزوفرنی و کولیت اولسراتیو، ال گلوتامین را تجویز کرده‌اند.ال گلوتامین همچنین گاهی اوقات برای کاهش برخی از عوارض جانبی شیمی‌درمانی و یا بهبودی در افرادی که دچار سوختگی جدی هستند، استفاده می‌شود.همانطور که اغلب در مورد مکمل‌های غذایی اتفاق می‌افتد، بسیاری از این ادعاها بی‌اساس یا اغراق‌آمیز هستند. با این گفته، برخی شواهد از استفاده از ال گلوتامین برای اهداف بهداشتی پشتیبانی می‌کند.

فروش ال گلوتامین
خرید ال گلوتامین

عوارض جانبی شیمی درمانی

تعدادی از مطالعات نشان داده‌اند که ال-گلوتامین ممکن است در کاهش برخی از عوارض پوستی درمانی سرطان مفید باشد.از 50 نفری که برای مطالعه انتخاب شده‌اند، کسانی که 10 میلی گرم ال گلوتامین سه بار در روز مصرف کردند، نسبت به افرادی که دارونما مصرف کردند، درماتیت آشکار دارند. با این حال، این مکمل هیچ کاری برای تغییر سطح درد مرتبط با این بیماری انجام نداد.

مطالعه ای در سال 2007 در بیماری روده بزرگ نشان داد که ال گلوتامین باعث کاهش عوارض بعد از عمل و کاهش مدت زمان بستری در بیمارستان در افرادی که تحت عمل جراحی سرطان روده بزرگ قرار گرفته‌اند، می‌شود.برای تعیین کاربرد مناسب ال-گلوتامین در درمان سرطان، تحقیقات بیشتری لازم است.

بازیابی تروما

یکی از رایج‌ترین علائم استفاده از ال گلوتامین ضربه شدید است. اعتقاد بر این است که با تحریک سنتز پروتئین و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌تواند برای بهبودی از آسیب‌های شدید یا جراحی بهتر باشد.

گلوتامین به عنوان یک ماده مغذی اصلی برای بیماران سخت منتخب، به ویژه بیماران دارای سوختگی شدید در نظر گرفته می‌شود. به نظر می رسد ال گلوتامین هنگام تزریق داخل وریدی یا از طریق تغذیه لوله روده، درمان زخم را بهبود می بخشد در حالی که از گسترش باکتری از محل زخم به جریان خون جلوگیری می‌کند. این ممکن است به ویژه برای افرادی که پیوند مغز استخوان یا انواع دیگری از پیوند را انجام می‌دهند که در آن سیستم ایمنی بدن عمداً سرکوب می‌شود، مفید باشد.

مشکلات گوارشی

اکنون، یکی از مزایای اصلی گلوتامین اهداف ترمیم آن است. در واقع می‌تواند از طریق بهبود ترمیم عضلات و از بین بردن گلیکوژن، درد عضلانی را کاهش دهد!می‌توان گفت بزرگترین فایده گلوتامین در توانایی آن در ترمیم و بهبود دستگاه گوارش است. مطالعات نشان می دهد که مکمل‌های گلوتامین از سلامت و یکپارچگی پوشش روده حمایت می کنند. هنگامی که افراد مبتلا به IBS، بیماری سلیاک یا سایر مشکلات گوارشی هستند، در این نسخه گلوتامین برای کمک به بهبود پوشش روده و کاهش علائم مانند نفخ وجود دارد.

قیمت ال گلوتامین
قیمت ال گلوتامین

چه مقدار پودر گلوتامین باید مصرف کنیم؟

یک دوز مؤثر در حدود 10 گرم در روز است. بسته به اینکه مشکلات گوارشی وجود داشته باشد یا نه، ممکن است تا حدود 30 گرم بالا برود. شما می‌توانید به راحتی پودر ال گلوتامین را به نوشیدنی ها و BCAA خود اضافه کنید. به یاد داشته باشید، همیشه قبل از افزودن یک مکمل جدید به رژیم خود، با پزشک خود مشورت کنید.

اثرات جانبی گلوتامین چیست؟

فروش ال گلوتامین یک اسید آمینه است که می تواند در انواع غذاها یافت شود و همچنین به طور طبیعی توسط بدن تولید می‌شود، به این معنی هیچ دلیلی وجود ندارد که هنگام استفاده از وعده توصیه شده در بسته‌بندی مکمل، باعث آسیب یا عوارض جانبی منفی شود.

هنگام مصرف مکمل‌ها، مهم است که همیشه به دوز توصیه شده مراجعه کنید. اگر تازه با یک مکمل جدید آشنا شدید، سعی کنید مقدار کمتری از مقدار توصیه شده را برای دسترسی به تحمل مصرف کنید.

فروش ال گلوتامین
فروش ال گلوتامین

عوارض جانبی احتمالی ال گلوتامین

مدت‌هاست که به عنوان فراوان‌ترین اسید آمینه در بدن انسان، فروش ال گلوتامین به عنوان یک مکمل غذایی بی‌خطر محسوب می‌شود. به نظر نمی‌رسد حتی در دوزهای بالاتر، ال گلوتامین عوارض جانبی قابل توجهی ایجاد کند.با این اوصاف، مطالعات کمی در مورد اثرات طولانی مدت مکمل‌های ال گلوتامین یا در دوزهایی که ال گلوتامین ممکن است باعث سمیت شود، انجام شده است.

شواهدی وجود دارد، هرچند ناچیز، مبنی بر اینکه مکمل‌های ال گلوتامین ممکن است باعث تشنج در افرادی شود که از داروهای ضد تشنج استفاده می‌کنند. از آنجا که ال گلوتامین توسط کبد متابولیزه می‌شود، ممکن است لازم باشد از مصرف آن در افراد مبتلا به بیماری شدید کبد جلوگیری شود.

به دلیل عدم تحقیقات ایمنی، بهتر است از مصرف ال گلوتامین در دوران بارداری یا در مادران شیرده خودداری شود. در حالی که از ال گلوتامین به صورت بی‌خطر در کودکان استفاده می‌شود، این دارو فقط باید تحت نظارت پزشک متخصص اطفال تجویز شود. شما تولید کننده گرامی میتوانید برای خرید مواد شیمیایی جزئی و همچنین خرید ال گلوتامین میتوانید با کارشنانسان فروش ما تماس حاصل کرده و از قیمت ال گلوتامین اطلاع پیدا کنید.

آنالیز ال گلوتامین

فروش ال گلوتامین

جهت دریافت آنالیز جدیدتر ال گلوتامین با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش عمده ال گلوتامین:

فروش ال گلوتامین در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول گلوتامین مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی رابا  بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست