خرید وانیل خرسی

خرید  وانیل خرسی

این شرکت  پودر وانیل خرس نشان را از کشور چین وارد می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

پودر وانیل و عصاره وانیل

وانیل اولین‌بار در مکزیک تولید شد و زمانی تولید‌کننده بهترین وانیل بود، اما تقریباً تمام عصاره مکزیک، آمریکای مرکزی و کارائیب اکنون مصنوعی است و عصاره وانیل خالص نیست. بسته‌بندی محصول می‌تواند گیج‌کننده باشد: وانیلین طبیعی مواد مغذی وانیل است، اما وانیلین مصنوعی محصول حاصل از ضایعات چوب خرد شده است.

طعم وانیل ترکیبی از وانیل خالص و تقلبی است. عصاره وانیل بعد از این‌که به طور خلاصه شست‌وشو داده شد، به مخلوط‌های پخته‌شده اضافه می‌شود تا عطر و طعم از بین نرود.درخت وانیل درختی خزنده و بالا رونده بوده که بومی مناطق حاره‌ای و مرطوب می‌باشد.

میوه درخت آن لوبیا شکل است در زمان چیدن عطر خاصی ندارند اما پس از چیدن و خشک‌شدن عطر مطبوع پیدا می‌کند. مردم وانیل را برای درمان گاز روده و تب می‌گیرند. آن‌ها همچنین برای افزایش میل جنسی (به عنوان یک فریزر) استفاده می‌کنند. وانیل نوعی گیاه از خانواده ارکیده است.

وانیل یکی از طعم دهنده‌های دلپذیر و متمایز را در جهان ارائه می‌دهد. این عطر نه تنها برای پخت، بلکه برای رایحه درمانی، شمع‌ها و عطرها مورد علاقه است. وانیل به اشکال مختلف از جمله لوبیای کامل، عصاره وانیل، خمیر وانیل و پودر وانیل برای پخت و پز در دسترس است.

نسخه پودری آن احتمالاً کمترین فرم موجود است، اما ویژگی‌های منحصر به فرد و مفیدی را ارائه می‌دهد که آشپزهای خانگی از آن قدردانی خواهند کرد.در حالی که گرمای بسیاری از ظروف از عطر و طعم عصاره مایع وانیل می‌کاهد، پودر وانیل تمایل دارد که طعم را بسیار بهتر حفظ کند، زیرا هیچ ماده الکلی – ماده اصلی در عصاره ها – برای تبخیر وجود ندارد.

همچنین در ظروفی که از مایع اضافه شده بهره‌ای نخواهند برد به خوبی کار می‌کند.این یک ماده مفید در کالاهای پخته شده، مایعات و ظروف بر پایه خامه است، به راحتی حل می‌شود و به آ« یک عطر و طعم قوی می‌بخشد.

اشکال مختلف پودر وانیل

پودر وانیل در واقع به دو شکل مختلف در دسترس است و بسته به تولید کننده ممکن است برچسب‌های مختلفی خورده باشد. این ممکن است وانیل آسیاب شده، دانه‌های وانیلی باشد که خشک شده و پخته شده و به صورت پودر ریز یا پودر وانیل شیرین شده، که مخلوط بسیار خوبی از انواع قندها مانند دکستروز یا ساکارز است و با آن‌ها مخلوط می‌شود.

نوع دیگر عصاره وانیل است (این همان قند وانیل نیست).وانیل آسیاب شده خالص بسیار قدرتمندتر از عصاره وانیل است و آشپزها باید تقریباً نیمی از عصاره مورد نیاز در بیشتر دستورها را استفاده کنند. از انواع پودر ساخته شده با قندها باید با همان اندازه گیری‌ها استفاده شود که عصاره مایع از آن استفاده کند.

تمام پودرهای وانیل به راحتی در مایعات حل می‌شوند و برای افزودن به قهوه، کاکائو، چای و سایر ظروف مایع ایده‌آل هستند. برای مصرف کنندگان مهم است که برچسب ماده را بررسی کنند تا بفهمند کدام نسخه خریداری می‌شود، زیرا کیفیت و قیمت ممکن است بسیار متفاوت باشد.

برای یک درمان سریع، می‌توان پودر وانیل را روی میوه یا نان تست تازه پاشید و به قهوه و بلغور جو دوسر اضافه کرد. هنگام پخت و پز، به راحتی بدون مایعات با مایعات مخلوط می‌شود و به نان‌ها، کیک‌ها، کلوچه‌ها و مرنگ‌ها و همچنین دسرهای سنتی مبتنی بر خامه مانند بستنی و کاستردها طعم می‌بخشد.

عصاره وانیل

عصاره وانیل معروف‌ترین نوع وانیل است که امروزه استفاده می‌شود. عصاره وانیلی توسط لوبیای وانیل خرد شده، پروکوتیک در الکل‌اتیلیک و آب به مدت تقریباً 48 ساعت ساخته‌شده است. سپس مخلوط به مدت چند ماه و سپس فیلتر می‌شود.

FDA مشخص می‌کند که عصاره وانیل خالص حاوی 13.35 اونس لوبیا وانیل در هر گالن در طول استخراج و مخلوط 35٪ الکل / 65٪ آب است. وانیل از طعم‌دهنده‌های مصنوعی تشکیل‌شده است (که اکثریت آن‌ها محصولات ضایعات کاغذی و شیمیایی هستند) و اغلب دارای کیفیت خفیفی است که طعم تلخ آن را می‌دهد.

انواع کاربرد پودر وانیل

وانیلین خرسی یک آلدهید فنولی است که یک ترکیب ارگانیک با فرمول مولکولی C8H8O3 است.

گروه‌های کاربردی آن عبارت‌اند از:

  • آلدهید
  • اتر
  • فنل

وانیلین مصنوعی، به جای عصاره طبیعی وانیلی، به‌عنوان یک عامل طعم‌دهنده در:

  • غذاها
  • نوشیدنی‌ها
  • داروها

استفاده می‌شود.بزرگترین استفاده از وانیلین به عنوان یک طعم‌دهنده، معمولا در غذاهای شیرین است. صنایع تولیدی بستنی و شکلات با 75 درصد از بازار وانیلین به عنوان یک طعم‌دهنده، با مقادیر کمتری در شیرینی و محصولات پخته می‌شود.

وانیلین خرسی نیز در صنایع آرایشی، در عطرها استفاده می‌شود و برای مخلوط کردن بوها یا طعم‌های ناخوشایند در داروها، خوراک دام و تمیز کردن محصولات استفاده می‌شود. همچنین در صنعت طعم به عنوان یک علامت مهم برای بسیاری از طعم‌های مختلف استفاده می‌شود.

وانیلین به عنوان یک ماده شیمیایی در تولید داروها و دیگر مواد شیمیایی خوب استفاده شده است. در سال 1970، بیش از نیمی از تولید وانیلین جهان در سنتز سایر مواد شیمیایی استفاده شد، اما تا سال 2004 این استفاده فقط 13 درصد از بازار وانیلین را تشکیل می‌دهد.

علاوه بر این، وانیلین خرس نشان از لکه‌های کروماتوگرافی نازک (TLC) برای کمک به تجسم اجزای مخلوط واکنش استفاده کرد. این رنگ باعث می‌شود طیف وسیعی از رنگ‌ها برای این اجزا متفاوت باشد.در غذاها و نوشیدنی‌ها، وانیل یک طعم شناخته شده است، اما برای کاهش میزان شکر مورد نیاز برای شیرین کردن نیز به غذاها اضافه می‌شود.

برخی از مردم وانیل را به مواد غذایی اضافه می‌کنند تا به کاهش فساد دندانی کمک کنند. در تولید، وانیل به عنوان یک طعم‌دهنده در شربت‌های مورد استفاده در ساخت دارو استفاده می‌شود. همچنین به عنوان عطر در عطرسازی استفاده می‌شود.

کومارین

کومارین ترکیبی بد در صنعت وانیل است. این ماده از دانه تونکا برزیل از درختی Dipteryx ordorata گرفته شده است. از لوبیا آن می‌توان برای ایجاد طعم بسیار شبیه وانیل استفاده کرد. متأسفانه معجون حاصل به طرز وحشتناکی سمی است و می‌تواند باعث آسیب کبدی شود و یک ماده سرطان زا شناخته شده است.

از کومارین در وانیل‌های مصنوعی تولید شده در مکزیک بسیار استفاده می‌شود.اگر وانیل مکزیکی خریداری کردید، مطمئن شوید که روی برچسب آن واضح  عنوان “فاقد کومارین” را دارد.

وانیل مصنوعی مکزیکی

اکثر عصاره‌های وانیلی که در مکزیک تولید می‌شوند، مصنوعی هستند. بهترین راه برای تعیین کیفیت آن‌ها قیمت محصول است. اگر یک بطری بزرگ با قیمت ارزان به شما پیشنهاد می‌شود مطمئناً یک محصول مصنوعی است. همچنین، وانیل واقعی “روشن” نیست. اگر رنگ روشنی داشته باشد که مصنوعی است، برچسب روی محصول ممکن است به شما بگوید.

عصاره وانیل واقعی به رنگ کهربا است. مصنوعی معمولاً تیره و کدر است که ناشی از تار ذغال سنگ است که از آن تولید می‌شود و یا از مواد غذایی کاراملی و رنگ غذایی قرمز است.مکزیک امروز هنوز در بسیاری از محصولات وانیل خود از کومارین استفاده می‌کند. فاقد قوانین سختگیرانه برچسب گذاری است، محصولات تولیدی مکزیکی ممکن است مواد دقیق را لیست نکند. باز هم، از یک منبع قابل اعتماد خریداری کنید.

فروش پودر وانیل

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول وانیل مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.این شرکت پودر وانیل خرسی نشان چینی را از کشور چین وارد می‌نماید. جهت اطلاع از آخرین قیمت فروش پودر وانیل چینی با شماره‌های شرکت تماس برقرار نمایید.

برچسب:

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست