خرید وانیل خرسی

خرید وانیل خرسی

خرید پودر وانیل خرس نشان را با بهترین قیمت از شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی تجربه کنید. این شرکت واردکننده، تامین کننده و نمایندگی وانیل خرسی در ایران می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت فروش وانیل خرسی با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.جهت دریافت قیمت وانیل خرسی در تهران به صورت کیلویی و عمده با ما در ارتباط باشید.

جهت دریافت انالیز

و استعلام قیمت وانیل خرس نشان چینی

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

پودر وانیل و عصاره وانیل

وانیل اولین‌بار در مکزیک تولید شد و زمانی تولید‌کننده بهترین وانیل بود. اما تقریباً تمام عصاره وانیل در مکزیک، آمریکای مرکزی و کارائیب مصنوعی است و عصاره وانیل خالص نیست. بسته‌بندی محصول می‌تواند گیج‌کننده باشد: وانیلین طبیعی مواد مغذی وانیل است و وانیلین مصنوعی محصول حاصل از ضایعات چوب خرد شده است.

طعم وانیل ترکیبی از وانیل خالص و تقلبی است. عصاره وانیل بعد از این‌که به طور خلاصه شست‌وشو داده شد به مخلوط‌های پخته‌شده اضافه می‌شود تا عطر و طعم از بین نرود. درخت وانیل درختی خزنده و بالا رونده بوده که بومی مناطق حاره‌ای و مرطوب می‌باشد.

میوه درخت آن لوبیا شکل است و در زمان چیدن عطر خاصی ندارند اما پس از چیدن و خشک‌شدن عطر مطبوع پیدا می‌کند. مردم وانیل را برای درمان گاز روده و تب می‌گیرند. آن‌ها همچنین برای افزایش میل جنسی استفاده می‌کنند. وانیل نوعی گیاه از خانواده ارکیده است.

خرید پودر وانیل خرسی اصل
قیمت وانیل خرسی کوچک

وانیل یکی از طعم دهنده‌های دلپذیر و متمایز را در جهان است. این عطر نه تنها برای پخت، بلکه برای رایحه درمانی، شمع‌ها و عطرها مورد علاقه عموم  است. وانیل به اشکال مختلف از جمله لوبیای کامل، عصاره وانیل، خمیر وانیل و پودر وانیل برای پخت و پز در دسترس است.

نسخه پودری آن احتمالاً کمترین فرم موجود است. اما ویژگی‌های منحصر به فرد و مفیدی را ارائه می‌دهد که آشپزهای خانگی از آن قدردانی خواهند کرد. در حالی که گرمای بسیاری از ظروف از عطر و طعم عصاره مایع وانیل می‌کاهد، پودر وانیل تمایل دارد که طعم را بسیار بهتر حفظ کند زیرا هیچ ماده الکلی (ماده اصلی در عصاره ها)  برای تبخیر وجود ندارد.

همچنین در ظروفی که از مایع اضافه شده بهره‌ای نخواهند برد به خوبی کار می‌کند. این یک ماده مفید در کالاهای پخته شده، مایعات و ظروف بر پایه خامه است و به راحتی حل می‌شود و به آنها یک عطر و طعم قوی می‌بخشد.

اشکال مختلف پودر وانیل

پودر وانیل در واقع به دو شکل مختلف در دسترس است و بسته به تولید کننده ممکن است برچسب‌های مختلفی خورده باشد. ممکن است دانه‌های وانیلی باشد که خشک و پخته شده و به صورت پودر وانیل شیرین شده باشد که حاوی قندهایی مانند دکستروز یا ساکارز است و با آن‌ها مخلوط می‌شود.

نوع دیگر عصاره وانیل است (این همان قند وانیل نیست). وانیل آسیاب شده خالص بسیار قدرتمندتر از عصاره وانیل است و آشپزها باید تقریباً نیمی از عصاره مورد نیاز در بیشتر دستورها را استفاده کنند. از انواع پودر ساخته شده با قندها باید با همان اندازه گیری‌ها استفاده شود که عصاره مایع از آن استفاده کند.

تمام پودرهای وانیل به راحتی در مایعات حل می‌شوند و برای افزودن به قهوه، کاکائو، چای و سایر ظروف مایع ایده‌آل هستند. برای مصرف کنندگان مهم است که برچسب ماده را بررسی کنند تا بفهمند کدام نسخه خریداری می‌شود، زیرا کیفیت و قیمت ممکن است بسیار متفاوت باشد.

برای یک درمان سریع، می‌توان پودر وانیل را روی میوه یا نان تست تازه پاشید و به قهوه و بلغور جو دوسر اضافه کرد. هنگام پخت و پز، به راحتی با مایعات مخلوط می‌شود و به نان‌ها، کیک‌ها، کلوچه‌ها و مرنگ‌ها و همچنین دسرهای سنتی مبتنی بر خامه مانند بستنی و کاستردها طعم می‌بخشد.

عصاره وانیل

عصاره وانیل معروف‌ترین نوع وانیل است که امروزه استفاده می‌شود. عصاره وانیل توسط لوبیای وانیل خرد شده، پروکوتیک در الکل‌اتیلیک و آب به مدت تقریباً 48 ساعت ساخته‌ می‌شود. سپس فیلتر می‌شود.

FDA مشخص می‌کند که عصاره وانیل خالص حاوی 13.35 اونس لوبیا وانیل در هر گالن در طول استخراج و مخلوط 35٪ الکل / 65٪ آب است. وانیل از طعم‌دهنده‌های مصنوعی تشکیل‌شده است (که اکثریت آن‌ها محصولات ضایعات کاغذی و شیمیایی هستند) و اغلب دارای کیفیت خفیفی است که طعم تلخ آن را می‌دهد.

انواع کاربرد پودر وانیل

وانیلین خرسی یک آلدهید فنولی است که یک ترکیب ارگانیک با فرمول مولکولی C8H8O3 است.

گروه‌های کاربردی آن عبارت‌اند از:

  • آلدهید
  • اتر
  • فنل

وانیلین مصنوعی، به جای عصاره طبیعی وانیل، به‌عنوان یک عامل طعم‌دهنده در:

  • غذاها
  • نوشیدنی‌ها
  • داروها

استفاده می‌شود. بزرگترین استفاده از وانیلین به عنوان یک طعم‌دهنده، معمولا در غذاهای شیرین است. صنایع تولیدی بستنی و شکلات با 75 درصد از بازار وانیلین به عنوان یک طعم‌دهنده، با مقادیر کمتری در شیرینی و محصولات پخته می‌شود.

فروش وانیلین خرسی نیز در صنایع آرایشی، در عطرها استفاده می‌شود و برای مخلوط کردن بوها یا طعم‌های ناخوشایند در داروها، خوراک دام و تمیز کردن محصولات استفاده می‌شود.

وانیلین به عنوان یک ماده شیمیایی در تولید داروها و دیگر مواد شیمیایی خوب استفاده شده است. در سال 1970، بیش از نیمی از تولید وانیلین جهان در سنتز سایر مواد شیمیایی استفاده شد، اما تا سال 2004 این استفاده فقط 13 درصد از بازار وانیلین را تشکیل می‌دهد.

علاوه بر این، وانیلین خرس نشان از لکه‌های کروماتوگرافی نازک (TLC) برای کمک به تجسم اجزای مخلوط واکنش استفاده کرد. این رنگ باعث می‌شود طیف وسیعی از رنگ‌ها برای این اجزا متفاوت باشد. در غذاها و نوشیدنی‌ها، وانیل یک طعم شناخته شده است، اما برای کاهش میزان شکر مورد نیاز برای شیرین کردن نیز به غذاها اضافه می‌شود.

برخی از مردم وانیل را به مواد غذایی اضافه می‌کنند تا به کاهش فساد دندانی کمک کنند. در تولید، وانیل به عنوان یک طعم‌دهنده در شربت‌های مورد استفاده در ساخت دارو استفاده می‌شود. همچنین به عنوان عطر در عطرسازی استفاده می‌شود.

وانیل برای کیک
قیمت وانیل خرسی کوچک

کومارین

کومارین ترکیبی بد در صنعت وانیل است. این ماده از دانه تونکا در برزیل از درختی Dipteryx ordorata گرفته شده است. از آن می‌توان برای ایجاد طعم شبیه وانیل استفاده کرد. متأسفانه معجون حاصل به طرز وحشتناکی سمی است و می‌تواند باعث آسیب کبدی شود و یک ماده سرطان زا شناخته شده است.

از کومارین در وانیل‌های مصنوعی تولید شده در مکزیک بسیار استفاده می‌شود. اگر وانیل مکزیکی خریداری کردید، مطمئن شوید که روی برچسب آن واضح  عنوان “فاقد کومارین” را دارد.

وانیل مصنوعی مکزیکی

اکثر عصاره‌های وانیلی که در مکزیک تولید می‌شوند مصنوعی هستند. بهترین راه برای تعیین کیفیت آن‌ها قیمت محصول است. اگر یک بطری بزرگ با قیمت ارزان به شما پیشنهاد می‌شود مطمئناً یک محصول مصنوعی است. همچنین، وانیل واقعی “روشن” نیست. اگر رنگ روشنی داشته باشد مصنوعی است.

عصاره وانیل واقعی به رنگ کهربا و عصاره مصنوعی معمولاً تیره و کدر است که ناشی از تار ذغال سنگ است که از آن تولید می‌شود و یا از مواد غذایی کاراملی و رنگ غذایی قرمز است. مکزیک امروزه در بسیاری از محصولات وانیل شکری خرسی خود از کومارین استفاده می‌کند. مکزیک فاقد قوانین سختگیرانه برچسب گذاری است و محصولات تولیدی مکزیکی ممکن است مواد دقیق را لیست نکند. 

تشخیص وانیل خرسی اصل به راحتی امکانپذیر است و می توانید در هنگام خرید از اصالت کالا و قیمت وانیل فله اطمینان حاصل کنید.

فروش پودر وانیل

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، به عنوان یکی از مراکز فروش وانیل، آن را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. این شرکت ارائه دهنده بهترین قیمت وانیل خرسی اصل از کشور چین است. جهت اطلاع از آخرین قیمت فروش پودر وانیل چینی با شماره‌های شرکت تماس برقرار نمایید.

مرکز فروش وانیل در تهران

شرکت پیشگامان شیمی ، یکی از شرکت های عرضه کننده و فروشنده وانیل خرسی اصل در ایران است.شما برای تهیه و خرید وانیل خرسی اصل میتوانید با واحد فروش و بازرگانی این شرکت در ارتباط باشید تا علاوه بر ثبت سفارش از مشاوره رایگان قبل خرید نیز استفاده کنید

آیا وانیل میتواند سلامتی ما را تحت تاثیر قرار دهد؟

وانیل موجود در بازار به دو صورت تولید میشود، یکی به صورت طبیعی که از نظر غذایی کامل است اما نمونه ای به صورت مصنوعی نیز وجود دارد که هیچ ماده مغذی، ویتامین و مواد معدنی یا سایر مزایای سلامتی وجود ندارد.مصرف بیش از اندازه نمونه مصنوعی میتواند بیماری های مربوط به سیستم گوارش را تشدید یا به وجود اورد.

وانیل طبیعی از کجا بخریم؟

شرکت پیشگامان شیمی یکی از عرضه کنندگان وانیل خرسی اصل در ایران است.شما میتوانید جهت ثبت سفارش با شمارهای واحد فروش در ارتباط باشید.

شرکت یا نمایندگی وانیل خرسی در ایران

پیشگامان شیمی یکی از واردکنندگان و عرضه کنندهای وانیل خرسی در ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست