خرید میکرکریستالین سلولز

خرید میکروکریستالین سلولز – آویسل

خرید میکروکریستالین سلولز – آویسل MCC را با بهترین قیمت و کیفیت از مجموعه ما داشته باشید. شرکت پیشگامان شیمی وارد کننده مواد اولیه دارویی، محصول میکروکریستالین سلولز یا همان آویسل را در گریدهای 101، 102، 103، 112، 301 و 302 وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید آویسل با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت نمونه و آنالیز

و استعلام قیمت میکروکریستالین سلولز

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت آویسل

عنوان انگلیسی MCC Microcrystalline Cellulose
شناسه محصول 9004-34-6
فرمول شیمیایی C3H4O2
نام‌های دیگر آویسل، MCC،E460
شکل ظاهری یک پودر ریز سفید یا تقریباً سفید بدون بو با خلوص 99%
گرید دارویی USP/BP/EP/FCC
بسته‌بندی درام 25 کیلویی
کشور تولید کننده چین، آلمان
محل تحویل انبار شورآباد
قیمت 💲 تماس بگیرید 📞
عملکرد به عنوان بافت‌ساز، عامل ضد انعقاد، جایگزین چربی، امولسیفایر، افزایش‌دهنده و عامل حجیم‌کننده استفاده می‌شود.
میزان استفاده 📌 غلظت آن حدود 5 تا 60 درصد است به به عنوان عامل بسته‌بندی کپسول استفاده شده، و غلظت آن 10 تا 60 درصد است.
موارد مصرف ⚡ به صورت رایج‌ترین شکل در مکمل‌های ویتامین یا قرص‌ها و کپسول‌های دارویی استفاده می‌شود.
حلالیت نامحلول در آب، اتانول، متانول
وزن مولکولی 101، 102، 103، 112، 301 و 302

میکروکریستالین سلولز چیست؟

میکروکریستالین سلولز یا آویسل چیست؟ ماده‌ای است که از سلولز چوب آلفا به وجود آمده است و به عنوان یک ماده ضد انقباض، ضد کپک و همچنین به عنوان نوعی امولسیفایر عمل می‌کند. میکروکریستالین سلولز سفید، بی‌بو و بی‌مزه است و در آب، اسیدهای رقیق‌شده و در اکثر حلال‌های آلی قابل حل نیست.

این محلول در محلول هیدروکسید سدیم تقریباً نامحلول است. نوعی پلیمر که به صورت طبیعی تشکیل شده است، شامل واحدهای گلوکز است که توسط پیوند 1-4 بتا گلیکوزیدهای متصل شده است. خرید انواع میکروکریستالین سلولز در صنایع دارویی، شامل گریدهای PH101 ،PH102 ،PH103 ،PH105 ،PH301 ،PH302 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تفاوت آویسل 101 و 102

تفاوت گریدهای آویسل یا همان میکروکریستالین سلولز در اندازه ذرات و میزان رطوبت آن‌ها می‌باشد. از این گریدها، گرید PH 102 دارای بزرگ‌ترین ذرات با قطر ذرات متوسط ​​62μm است؛ در حالی که PH 105 کوچک‌ترین ذره با اندازه ذرات متوسط ​​25μm دارد. همچنین PH103 رطوبت کمتری دارد.

این زنجیرهای سلولز خطی با هم به عنوان میکرو فایبرلر در دیواره سلول گیاهی همراه است. هر میکرو فایبریل درجه بالایی از پیوند داخلی سه‌بعدی را نشان می‌دهد که در نتیجه ساختار بلوری است که در آب غیر قابل حل و مقاوم در برابر واکنش‌دهنده‌ها است. با این حال، بخش‌های نسبتاً ضعیف میکرو فایبریل با پیوند داخلی ضعیف وجود دارد.

منطقه بلورین برای تولید سلولز میکروکریستالی جدا شده است. میکروکریستالین سلولز می‌تواند با فرآیندهای متفاوتی از جمله تبخیر، هیدرولیز اسید و اکستروژن تولید شود. این ماده به دلیل  اثر مویرگی تخلخل سطح آن بسیار جذب می‌شود که باعث می‌شود به عنوان یک حامل برای مایعات عمل کند و خواص جریان و خواص فشرده را حفظ کند. تخلخل آن، باعث خشک‌شدن و تمیز شدن سریع گرانولاتور مرطوب می‌شود.

انواع کاربرد میکروکریستالین سلولز

میکروکریستالین سلولز در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که مهم‌ترین آن‌ها صنعت مواد غذایی، نوشیدنی، داروسازی و محصولات آرایشی است.

میکروکریستالین سلولز در نوشیدنی

به عنوان عامل ژل‌کننده، تثبیت‌کننده، ضد انجماد و معلق‌کردن مواد در نوشیدنی و برای بهبود پایداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. آویسل به طور گسترده‌ای به عنوان عامل ژلینگ، تثبیت‌کننده، عوامل ضد انقباض و مواد معلق در نوشیدنی استفاده می‌شود.

آویسل در صنعت غذایی

به عنوان عامل ضد انعقاد: در محصولات پخت برای بهبود احتباس آب و کاهش کالری مواد غذایی.
به عنوان جایگزین چربی و امولسیفایر: در بستنی، محصولات گوشت کم‌چرب و ادویه برای افزایش ویسکوزیته و کاهش چربی.
به عنوان تثبیت‌کننده داغ و سرد: در بستنی، مواد غذایی یخ‌زده، گوشت قرمز و ادویه‌جات برای بهبود ثبات بافت محصول.

میکرو کریستالین سلولز در صنعت دارویی

کاربرد آویسل در داروسازی

به عنوان Binders: برای افزایش سختی قرص.

به عنوان جاذب، جریان‌پذیری: در ساخت قرص به ضد آب و بهبود تحرک.خرید آویسل به طور گسترده‌ای به عنوان Binders ،adsorbents ،flowability در داروسازی استفاده می‌شود.

میکرو کریستالین سلولز آرایشی

 • به عنوان جایگزین و ضخیم‌کننده چربی

در محصولات آرایشی و مراقبت شخصی برای حفظ کیفیت پایدار و تازه.

 • به عنوان صاف‌کننده

در لوازم آرایشی پوست و مو به عنوان ثبیت‌کننده و صاف‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.به طور گسترده‌ای به عنوان جایگزین چربی، ضخیم‌کننده، سخت‌کننده در لوازم آرایشی استفاده می‌شود.

آیا میکرو کریستالین سلولز ایمن است؟

FDA با ادعای اینکه میکروکریستالین سلولز یک افزودنی بی ضرر و ارگانیک است به شرکت‌های غذایی اجازه افزودن آن را به عنوان خرید مواد اولیه غذایی برای تولید محصولات غذایی می‌دهد. تولیدکنندگان می‌توانند میکرو کریستالین سلولز را برای تأمین حداکثر 4 درصد از کل محصول غذایی استفاده کنند.

خرید میکروکریستالین سلولز در محصولات گوشتی متفاوت است، زیرا USDA گوشت را تنظیم می‌کند. USDA تعیین کرده است که محصولات گوشتی تولید شده فقط می‌توانند حاوی 3.5 درصد میکرو کریستالین سلولز باشند.برخی معتقدند خرید میکرو کریستالین سلولز فقط یک ماده پرکننده زائد است، اما گرانتر از مواد پرکننده کربوهیدرات مانند شکر و نشاسته است. و برخلاف پرکننده‌های نشاسته، MCC از گیاهان تراریخته مشتق نشده است. این محصول از مزارع اسپری شده با سموم دفع آفات برداشت نمی‌شود و از جنگل‌های پایدار جمع شده است.

سلولز در مقایسه با نشاسته

سلولز و نشاسته معمولاً به غذاهای فرآوری شده و بسته‌بندی شده اضافه می‌شوند. آن‌ها دارای ترکیبات مشابه هستند زیرا به عنوان پلیمرهای پایه گلوکز هستند. سلولز یک پلیمر طبیعی و رایج است. پنبه، چوب و کاغذ همه حاوی سلولز غنی از فیبر هستند. نشاسته همچنین یک پلیمر است و رایج‌ترین کربوهیدرات در رژیم‌های غذایی ما است.

سیب‌زمینی، گندم، برنج و ذرت همه حاوی مقادیر زیادی نشاسته هستند.واحدهای گلوکز در سلولز توسط پیوندهای بتا و واحدهای گلوکز موجود در نشاسته توسط پیوندهای آلفا به هم متصل می‌شوند. این بدان معناست که می‌توانید سلولز را بجوید، اما نمی‌توانید آن را هضم کنید. بدن انسان آنزیم‌های لازم برای تجزیه و استفاده از سلولز را ندارد.

با این وجود گاوها می‌توانند سلولز را در گیاهان را هضم کنند. آن‌ها سلولز را با کمک باکتری‌های همزیست در روده چهار قسمتی خود پردازش می‌کنند. موریانه‌ها همچنین باکتری‌های مفیدی را با آنزیم‌های مناسب برای تجزیه چوب مصرفی حمل می‌كنند.در مقابل، نشاسته چیزی است که می‌توانیم هضم و استفاده کنیم. بدن ما آنزیم‌هایی برای تجزیه نشاسته به گلوکز دارد که می‌تواند برای تولید انرژی سوزانده شود.

سلولز در غذا

یک سالاد کلم پیچ یا یک بشقاب جوانه بروکسل سرخ شده حاوی مقدار زیادی سلولز است. سلولز در گیاهان در واقع اسکلت ساختاری گیاه است که برای محافظت از آن عمل می‌کند.فیبر سلولز می‌تواند به کاهش وزن کمک کند، زیرا همه این فیبرها باعث می‌شوند ما سریع‌تر احساس سیری کنیم.

سلولز همچنین اجازه جذب تدریجی سایر مواد مغذی حاصل از آن سبزیجات و سایر مواد غذایی را می‌دهد. جذب گلوکز به جریان خون به آرامی از افزایش انسولین جلوگیری می‌کند. کلم بروکلی، کلم، سبزیجات و گل کلم سلولز طبیعی را به رژیم غذایی اضافه می‌کنند.

غلات کامل، با پوشش‌های محافظ و الیافی خود نیز منابع طبیعی سلولز هستند.بسیاری از ما در تلاش برای دریافت مقادیر کافی میوه و سبزیجات هستیم، که مصرف فیبر را محدود می‌کند. به همین دلیل برخی افراد مکمل‌های فیبر را به رژیم خود اضافه می‌کنند.

عوارض جانبی میکرو کریستالین سلولز

میکرو کریستالین سلولز در مکمل‌های ویژه فیبر ممکن است باعث عوارض جانبی خفیف شود. این‌ها ممکن است شامل گاز، نفخ و افزایش تولید مدفوع باشد. اگر به بیماری کرون یا سابقه انسداد روده مبتلا هستید، در مورد تداخلات دارویی با مکمل‌های فیبر با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

مکمل های فیبر می‌توانند میزان جذب برخی از داروها را کاهش دهند و سطح قند خون را کاهش دهند. هر کسی که مکمل‌های فیبر مصرف می‌کند باید در دوزهای کم شروع به کار کند تا گاز روده را به حداقل برساند.

آنالیز میکروکریستالین سلولز

میکروکریستالین سلولز - آویسل MCC
خرید و فروش میکروکریستالین سلولز – آویسل MCC
میکروکریستالین سلولز - آویسل MCC
خرید و فروش میکروکریستالین سلولز – آویسل MCC

 

جهت دریافت آنالیز جدیدتر میکروکریستالین سلولز با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

فروش آویسل 101

فروش آویسل 101 و 102 در درام 20 کیلوگرمی آماده تحویل شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، فروش آویسل 101 و 102 مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محسن رضایی
  1400-03-16 13:07

  سلام
  روزتون بخیر
  ببخشید از آیسل برای ژل کنندگی هم میشه استفاده کرد؟ آویسل چند؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست