صمغ لوکاست بین گام

لوکاست بین ‌گام چیست؟

خرید لوکاست بین گام پودر سفید یا خالص زرد است، بدون بو و یا کمی بو، قادر به پراکنده‌شدن در آب سرد و یا گرم برای تشکیل حلال. لوموم لوبيا نوعي از آدامس دانه گياهي است که از بذر درخت خرما در منطقه مديترانه گرفته شده است. در مواد افزودنی مواد غذایی، آن را به عنوان ضخیم‌شدن، امولسیون و تثبیت‌کننده عمل می‌کند.

لوکاست بین گام
خرید لوکاست بین گام
فروش لوکاست‌ بین‌گام را می‌توان به دو نوع تقسیم کرد: نیمه‌شفاف و نوع تصفیه‌شده با شفافیت بالا. این را می‌توان در ضخیم‌شدن، تعلیق، ژلاتین‌کردن، تثبیت‌کننده‌ها و همچنین نگه‌دارنده‌ها استفاده کرد. علاوه بر این، واکنش با صمغ زانتان، آگار آگار، نوع کاراگینان کاپا به افزایش ویسکوزیته یا تشکیل ژل کمک می‌کند.

کاربرد لوکاست بین گام در صنایع مختلف

لوکاست به طور گسترده‌ای به عنوان یک افزودنی در صنایع مختلف مانند:

  • مواد غذایی
  • دارویی
  • کاغذ
  • پارچه
  • حفاری چاه‌های نفت
  • لوازم آرایشی

استفاده می‌شود.کاربرد صنعتی کوفته‌ی لوبيا به علت توانایی آن برای ایجاد پیوند هیدروژنی با مولکول آب است.

همچنین در کنترل بسیاری از مشکلات سلامتی مانند:

  • دیابت
  • حرکت روده
  • بیماری قلبی
  • سرطان‌روده‌بزرگ

به علت عملکرد فیبر غذایی آن مفید است. در صنعت غذا، ترکیب آدامس نخود فرنگی و دیگر آدامس‌های خوراکی می‌تواند به عنوان ضخیم‌کننده، عامل حمل آب و عامل چسبندگی عمل می‌کند. در تولید پنیر می‌توان از آدامس کوفته استفاده کرد تا سرعت شست‌وشوی پنیر را افزایش دهد، تولید را افزایش دهد و اثرات پوشش را افزایش دهد (سطح مصرف 0.2-0.6 درصد است).

کاربرد لوکاست بین گام در مواد غذایی

در پردازش محصولات گوشتی و سوسیس‌های سبک غرب، لوب یونجه به بهبود ظرفیت اتصال آب، ساختار بافت گوشت و ثبات انجماد / ذوب کمک می‌کند.در غذای پف‌کرده، آن را در طول فرایند اکستروژن با روان‌کاری فراهم می‌کند و همچنین به افزایش تولید و همچنین عمر مفید کمک می‌کند.در محصولات آرد، آن را به کنترل جذب آب خمیر کمک می‌کند، خواص و کیفیت خمیر را بهبود می‌بخشد و طولانی‌شدن زمان پیری را افزایش می‌دهد.

فروش لوکاست بین گام

لوکاست بین گام در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول لوکاست بین گام مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

لوکاست بین گام از کجا بخریم؟

پیشگامان شیمی یکی از ارائه دهندگان مواد اولیه به صورت عمده است. این شرکت با سال‌ها سابقه آماده ارائه بهترین‌ها به شما عزیزان می‌باشد. کافی است با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت محصولات را به شما ارائه دهیم.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

۰۹۱۹۵۳۸۰۵۷۲

درخواست مشاوره مواد شیمیایی
درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست