چیپس صابون

خرید چیپس صابون

شرکت پیشگامان شیمی چیپس صابون Soap Noodles را در بسته‌بندی 25 کیلویی از کشورهای چین و مالزی وارد می‌کند. این محصول در گریدهای 80/20 و 90/10 و شفاف آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

جهت دریافت انالیز

و استعلام قیمت چیپس صابون 80/20 و شفاف

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت چیپس صابون

به انگلیسی✅ Soap-Noodles
نامهای دیگر سدیم کوکویل ایزیتیونات
cas No 408-35-3
گرید بهداشتی و شوینده، ماده اولیه آرایشی
شکل محصول ✅ گرانول سفید یا زرد
خلوص 80/20، 90/10، شفاف
کاربرد ✅ مواد اولیه شامپو، مواد اولیه شوینده
کشور تولیدی  چین، مالزی
بسته بندی  کیسه 25 کیلویی
محل تحویل تهران – اصفهان
قیمت ✅ تماس بگیرید 📞

تاریخچه استفاده از صابون و چیپس صابون

تاریخ صابون به دنیای باستان برمی‌گردد. همانطور که 4500 سال پیش، سومری‌ها در بین‌النهرین صابون را برای اولین‌بار از کربنات پتاسیم (به دست آمده از مخروط سوخته صنوبر و درختان خرما)، کربنات کلسیم و چربی (عمدتاً پیه) تولید کردند. این پیش‌ساز صابون، که با جوشاندن مواد اولیه در دمای بالا تولید می‌شود، به عنوان درمانی برای صدمات جسمی استفاده می‌شد. در قرن 2 پزشک رومی گالنیوس از صابون به عنوان داروی ضدعفونی‌کننده استفاده کرد.

Gauls و Teutons آن را به عنوان لوازم آرایشی تزئینی و برای سفید کردن و پماد درمان مو قرار داده‌اند. بعدها استفاده از صابون برای تمیز کردن بدن پذیرفته شد. در قرن هفتم، عرب‌ها در سوریه اولین صابون‌هایی را که شبیه صابون امروزی ما است از روغن زیتون و خاکستر تولید کردند. در اروپا صابون پیشرفت خود را در قرن 8 آغاز کرد. این امر به ویژه در ایتالیا، اسپانیا و فرانسه از ارزش بالایی برخوردار بود.

چیپس صابون چیست؟

حدود 150 سال است که علاوه بر پیه عمدتاً روغن‌های گیاهی مانند نخل، نارگیل یا روغن هسته خرما نیز برای تولید صابون مورد استفاده قرار می‌گیرند و به جای خاکستر از سود سوز آور (NaOH) استفاده شده است. امروزه معمولاً صابون‌ها را با خنثی کردن اسیدهای چرب تولید می‌کنند. در مرحله اول، بوهایی که برای انسان ناخوشایند است از طریق تجزیه روغن به اسیدهای چرب و گلیسیرین و تقطیر بعدی از بین می‌روند.

در مرحله دوم واکنش، ترکیب اسیدهای چرب مورد نظر با استفاده از سود سوز آور خنثی می‌شود. پودر صابون از روغن‌های گیاهی مانند روغن نخل، روغن نارگیل، روغن زیتون و یا روغن‌های حیوانی (چربی) ساخته شده است. این‌ ترکیبات معمولاً با استفاده از هیدروکسید سدیم، برای تشکیل یک نمک از اسیدهای چرب، فرم بسیار ساده‌ای از صابون را تشکیل می‌دهند. تولید کنندگان قادر به خرید چیپس صابون هستند. سپس رنگ‌دانه‌ها، رایحه‌ها و سایر اجزای تشکیل‌دهنده را برای تولید صابون مختص به خود اضافه می‌کنند. هنگامی که این کار انجام شد، صابون در قالب نهایی شکل داده می‌شود و با نام‌های تجاری مختلف بسته‌بندی می‌شود.

انواع چیپس صابون

چیپس صابون دارای مشخصات مختلفی است و به تولید کننده و نوع صابون مورد استفاده بستگی دارد، به عنوان مثال:

 • چیپس صابون دستشویی
 • چیپس صابون فاقد روغن نخل
 • چیپس صابون آلی
 • چیپس صابون درخت روغن قلم
 • چیپس صابون با گلیسیرین بالا
 • چیپس صابون زیتون
 • چیپس صابون اصلاح
 • چیپس صابون شفاف
 • صابون مایع

بزرگ‌ترین منابع صابون، مالزی و اندونزی (عمدتاً از روغن نخل) است. صابون به عنوان یک درمان و پاک‌کننده برای بیش از 4000 سال قدمت دارد و همچنان امروزه هم محبوبیت فراوانی دارد. سال‌های بسیاری تجربه در این زمینه، ما را قادر به مطابقت ترکیبات سنتی و نیازهای بازار فعلی می‌سازد. به عنوان مثال، ما انواع مخلوط هسته نخل را ارائه می‌دهیم که هرکدام از آن‌ها فاقد EDTA هستند و بر پایه مواد اولیه پایدار است. به عنوان جایگزین، ما کیفیتی را ارائه می‌دهیم که برای استفاده از روغن نخل استفاده می‌شود. برای رعایت استانداردهای بالایی برای لوازم آرایشی طبیعی، ما نیز تهیه چیپس صابونی تولید شده از روغن نخل آلی گواهی‌شده کلمبیا را عرضه می‌کنیم.

مزایای استفاده از چیپس صابون خالص

در تولید صابون، یک تولید کننده چیپس صابون را خریداری می‌کند. برای ایجاد برند مختص به خود رنگدانه‌ها، رایحه‌ها و سایر اجزاء را اضافه می‌کند. صابون‌هایی مختلفی برای لباسشویی، حمام، دارویی، کودکان و شرایط پوستی خاص وجود دارد. این صابون‌ها دارای بازار هدف خود هستند و حاوی مواد افزودنی مناسب برای استفاده در نظر گرفته شده هستند. صابون بچه گانه ممکن است همراه با شیر برای مرطوب کردن پوست یا همراه با عصاره گیاهان برای رایحه طبیعی باشد. اگر پایه صابون اصلی تصفیه نشود، چیپس‌های صابون سفید خالص نمی‌توانند تولید شوند.

پوست خوب
داشتن پوست خوب

با مراجعه مشتری به میله‌های صابون سفید یا پاستیل، چیپس صابون سفید و خالص ترجیح داده می‌شود که صابون دارای رنگ روشن می‌تواند به راحتی با افزودن رنگدانه‌ها تولید شود در حالی که استفاده از چیپس‌های صابون غیر سفید یا رنگی برای شکل دادن به یک صابون با رنگ پاستیل دشوار یا گران قیمت است. رنگ یکی از مشخصات بیان کننده کیفیت چیپس صابون است و بعضاً با عنوان “سفید برفی”، “سفید طبیعی”، “کرم سفید”، “سفید” و غیره بیان می‌شود.

سایه‌های مختلف از رنگ سفید برای دستیابی به رنگ مورد نظر قالب صابون، نیاز به تغییر در فرمولاسیون دارند. بسیاری از مارک‌های کالاهای مصرف جهانی برای اطمینان از سازگاری رنگ محصولاتشان به سمت ابزارهای اندازه‌گیری رنگ مانند کروم متر و اسپکتروفتومتر مراجعه می‌کنند. ابزار سنجش دقیق رنگ برای اطمینان از ثبات رنگ، به اندازه‌گیری چیپس صابون، صابون و بسته‌بندی کمک می‌کند. Chroma Meter CR-410 و Spectrophotometer CM-5 برای چنین برنامه‌هایی استفاده می‌شوند.

تولید قدم به قدم صابون تا ساخت نهایی صابون و عرضه آن به بازار

چیپس صابون
خرید آنلاین چیپس صابون

ابتدا چیپس صابون تقریباً با 2-6٪ عطر، رنگ، مواد تشکیل‌دهنده فعال یا سایر مواد افزودنی مخلوط می‌شوند. برای دستیابی به یک توده همگن، مخلوط مواد اولیه باید در مرحله دوم یک یا چند بار آسیاب خمیر ورز پیدا کند و قبل از خارج شدن توده صابون به صورت رشته با فشار قالب اکسترود شده است. سپس این رشته در قسمت‌های با طول دلخواه برش داده می‌شود که در مرحله آخر به شکل نهایی آنها فشرده می‌شود. در پایان میله‌های صابون بلافاصله می توانند بسته‌بندی شوند و برای پخش آماده هستند.

آنالیز چیپس صابون:

فروش چیپس صابون

جهت دریافت آنالیز جدیدتر چیپس صابون با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

چشم‌انداز بازار

پیش‌بینی می‌شود بازار جهانی محصولات چیپس صابون از سال 2018 تا سال 2025 – 3.9٪ رشد کند. عامل اصلی رشد بازار، افزایش اولویت مصرف‌کنندگان به بهداشت و استاندارد زندگی و آگاهی از پاکیزگی و افزایش تقاضای محصول در صنایع است. این محصول در تولید صابون‌های خانگی و توالت به عنوان یک ماده پایه با افزودن رایحه، رنگدانه‌ها و سایر مواد افزودنی در صنایع کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسته به ویژگی‌هایی مانند رنگ، اسید چرب و میزان آب، قیمت محصولات در سراسر جهان بسیار متفاوت است. در بین بخش‌های مختلف در بازار چیپس صابون، بخش روغن گیاهی رایج‌تر است.

به دلیل ماهیت اقتصادی، تولیدکنندگان در کشورهای مختلف محصولات خود را با اضافه کردن مواد افزودنی و معرف‌های مختلفی تولید کرده‌اند. علاوه بر این، استفاده فزاینده آن در صابون‌های توالت، صابون‌های رختشویی، صابون های با کف بالا و غیره به همراه عرضه فراوان روغن نخل، محرک بازار است. پیش بینی می‌شود که استفاده فزاینده از چیپس صابون مبتنی بر روغن نهنگ در اقتصادهای توسعه یافته، پیشرانی برای هدایت بازار در طی دوره ارزیابی شده است.

بازار برنامه‌های کاربردی، بیشتر به مصارف خانگی، صابون‌های مخصوص، استفاده صنعتی و سایر موارد طبقه‌بندی می‌شود. در میان این موارد، بخش مصرف خانگی بخش عمده‌ای از بازار را به دلیل استفاده روز افزون از این محصول در صابون‌های توالت، صابون‌های شستشو و غیره در اختیار دارد. استفاده گسترده از چیپس صابون برای مقاصد خاص مانند صابون گیاهی، صابون‌های آروماتراپی و سایر موارد برای پیشبرد بازار در دوره پیش بینی شده است. علاوه بر این، در صنعت نساجی نیز به دلیل افزایش مصرف محصول در صابون‌های صنعتی، شاهد رشد بیشتری بوده است.

چیپس صابون از کجا بخریم؟

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول چیپس صابون مورد نیاز را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • بلندی

  باسلام و احترام
  بلندی هستم از حمل و نقل بین المللی در زمینه حمل محموله های صادراتی و وارداتی میتونیم با بهترین نرخ و سرویس همکاری داشته باشیم . در صورت درخواست میتوانید رزمه این شرکت را ملاحضه فرمایید .
  09120089269

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست