فروش نونیل فنول

خرید نونیل فنول اتوکسیله

فروش نونیل فنول که با نام هایی مانند نونیل فنول اتوکسیله، NPE، NPE-n، صابون مول 4 تا 40 نیز معروف است، دراین مجموعه صورت می گیرد. جهت خرید نونیل فنل مول 10 و سایر می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

برای استعلام قیمت نونیل فنل اتوکسیلات

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت نونیل فنول

به انگلیسی Nonylphenol
شناسه محصول 9016-45-9
فرمول شیمیایی C15H24O
شکل ظاهری مایع ویسکوز زرد کم رنگ
چگالی 0.953
نقطه انجماد 8- تا 2 درجه سانتی گراد
نقطه جوش 293 تا 297 درجه سانتی گراد
حلالیت در آب 6 میلی گرم در لیتر (pH 7)
خلوص 99.9 درصد
گرید مول 4،6،9، 10،20،30، 40
⭐تولید کننده ایران (پتروشیمی شازند – کوپلیمر – کیمیاگران) ، فورموسان تایوان
⭐بسته بندی بشکه 190 کیلویی
⭐نونیل فنول اتوکیسه قیمت لطفا تماس بگیرید💯

نونیل فنول چیست

NPE سورفاکتانت‌های غیر یونی هستند که در طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و محصولات مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از این موارد، مانند مواد شوینده لباسشویی، کاربردهای “تخلیه پایین” دارند. برخی دیگر، مانند عوامل کنترل گرد و غبار و دیشکرها منجر به انتشار مستقیم در محیط می‌شوند. NPE ها نسبت به NP سمی و پایدارتر و برای ارگانیسم‌های آبزی نیز بسیار سمی هستند و در محیط به NP تخریب می‌شوند.

اتیوكسیلات‌های غیر فنل، فنل سورفاكتانت‌های غیر یونی از عوامل فعال هستند كه در محلول‌های آبی در یون‌ها از هم جدا نمی‌شوند. آن‌ها بیشتر به عنوان مواد شوینده مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا همتایان یونی آن‌ها در آب سخت نامحلول هستند.

علاوه بر مواد شوینده خوب، این سورفاکتانت‌های غیر یونی دارای محلول عالی، پایداری شیمیایی و خاصیت کف کافی هستند. اتوکسیلات‌ها حتی در مدت زمان طولانی استفاده از پوست دارای تاثیر خفیف هستند. گروه هیدروفیل اتیوکسیلات‌های نایلیل فنول و آلکیل فنول از یک اتر آلکن تشکیل‌شده است که یک پلی‌اتر محلول در آب است که از ده تا صد واحد تشکیل‌شده است. این‌ها از طریق پلیمریزاسیون پروپیلن اکسید، اتیلن‌اکسید و بوتیلن‌اکسید در یک مولکول تهیه می‌شوند. این سورفاکتانت همچنین می‌تواند به عنوان ماده خیس‌کننده، امولسیفایرها و مواد شوینده مورد استفاده قرار گیرد اما این به میزان اکسیدها و اتم‌های کربن بستگی دارد.

نونیل فنول اتوکسیله شده چیست

نونیل فنل اتوکسیلات سورفکتانت های غیریونی هستند که از اکسید اتیلن و ترکیب اضافی نونیل فنل تشکیل شده اند. نونیل فنل اتوکسیله از نظر ظاهر فیزیکی از مایعات شفاف یا کمی کدر و بی رنگ گرفته تا جامدات سفید بسته به سطح اتوکسیلاسیون متفاوت هستند. نونیل فنول اتوکسیلات تا مول 6 قابل پخش در آب هستند. اتوکسیلات های با مول بیشتر از 7 و بالاتر معمولا در آب محلول هستند و در اکثر حلال های قطبی نیز محلول هستند. به طور کلی، با افزایش زنجیره اکسید اتیلن متصل به هیدروفوب نونیل فنل، مقدار HLB (حلالیت در آب)، نقطه ریزش، نقطه ابری، چگالی، ویسکوزیته و نقطه اشتعال اتوکسیلات افزایش می یابد.

نونیل فنل اتوکسیه شده  به طور گسترده ای به عنوان تثبیت کننده امولسیون عالی استفاده می شوند. حلالیت خوبی در حضور الکترولیت ها و مواد سوزاننده دارد. Nonylphenol Ethoxylates دارای امولسیفایر و پخش کننده HLB بالا (هیدروفیل-لیپوفیلیک تعادل) است، می تواند در پاک کننده های صنعتی و سازمانی، مواد شیمیایی کشاورزی و فرآوری نساجی و چرم استفاده شود.

نونیل فنل اتوکسیلات همچنین می تواند در اتر سولفات ها و اتر کربوکسیلات ها، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین سایر کاربردهای صنعتی و کشاورزی استفاده شود.

مشخصات فنی گریدهای نونیل فنول

گرید ظاهر ( 25 ℃) رنگ

نقطه ابری ℃

(1% آب)

مقدار هیدروکسیل mgKOH/g

pH

1 درصد آب

مقدار HLB
مول 4 مایع بی رنگ ≤ 20 135 تا 145 5.0 × 7.0 8 تا 9
مول 5 مایع بی رنگ ≤ 20 122 تا 132 5.0 × 7.0 10
مول 7 مایع بی رنگ ≤ 20 100 تا 110 5.0 × 7.0 10 تا 11
مول 9 مایع بی رنگ ≤ 20 50 تا 60 5.0 × 7.0 10 تا 11
مول 10 مایع بی رنگ ≤ 20 60 تا 67 5.0 × 7.0 12 تا 13
مول 12 خمیر سفید ≤ 20 80 تا 85 5.0 × 7.0 14.2
مول 20 خمیری سفید ≤ 20 >100 44 تا 54 5.0 × 7.0 16
مول 30 پرک سفید ≤ 20 >100 34 تا 39 5.0 × 7.0 17 تا 17.5
مول 40 پرک سفید ≤ 20 >100 26 تا 31 5.0 × 7.0 17.5 تا 18
مول 50 پرک سفید ≤ 20 >100 21 تا 25 5.0 × 7.0 18 تا 18.5

توجه: داده های این جدول مقدار معمولی محصول است و فقط برای مرجع است. برای اطلاعات واقعی، لطفاً به “گزارش آنالیز محصول” مراجعه کنید.

موارد استفاده از نونیل فنل اتوکسیلات

نونیل فنل اتوکسیلات به عنوان سورفکتانت، امولسیفایر، عوامل مرطوب کننده، پاک کننده های صنعتی، سیالات فلزکاری و کاربردهای متعدد دیگر استفاده می شود.

کاربردهای نونیل فنل اتوکسیلات

 • پاک کننده و چربی گیر صنعتی
 • چسب ها،
 • پردازش کاغذ و پارچه،
 • رنگ و پوشش،
 • مواد شیمیایی کشاورزی،
 • کنترل گرد و غبار،
 • امولسیفایرها و پخش کننده ها،
 • عوامل مرطوب کننده

ویژگی های نونیل فنل اتوکسیله شده

 • مایع زرد کم رنگ،
 • محلول در آب، حلال های کلردار و اکثر حلال های قطبی،
 • پایداری شیمیایی در حضور اسیدها، بازها و نمک های رقیق،
 • سازگار با صابون ها، سورفکتانت های آنیونی، غیر یونی و بسیاری از حلال های آلی

کاربرد نونیل فنول

نونیل فنول‌ها در مقادیر زیادی در ایالات متحده تولید می‌شوند و اغلب به عنوان محصولات تجزیه‌کننده مواد ضدعفونی‌کننده و مواد شوینده شناخته می‌شوند. آن‌ها به عنوان بلورهای سفید ظاهر می‌شوند و اغلب در جریان آب‌های زباله یافت می‌شوند. نونیل فنول‌ها در آب تخریب یا حل نمی‌شوند.

از نونیل فنول‌ها به عنوان:

 • امولسیون‌کننده و اصلاح‌کننده در رنگ‌ها
 • سموم دفع آفات
 • منسوجات
 • برخی محصولات مراقبت شخصی

استفاده شده است. همچنین  به عنوان پلاستیک‌ساز و آنتی‌اکسیدان در پلاستیک و رزین کاربرد موثر دارد. 

فروش صابون مول 10

فروش صابون مول 10 یا نونیل فنول اتوکسیلات مول 10 که یک سورفکتانت مبتنی بر انیل فنول اتوکسیلات غیر یونی است و خاصیت شویندگی عالی، قابلیت شستشو و بوی کم دارد.

فروش نونیل فنول اتوکسیله

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول نونیل فنول مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت صابون مول ۷ و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت صابون مول ۱۰ عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت صابون مول 20، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سوالات متداول

تفاوت بین نونیل فنل و نونیل فنل اتوکسیلات چیست؟

نونیل فنل (NP) در محیط آبی پایدار است، تجمع زیستی متوسطی دارد و برای موجودات آبزی بسیار سمی است. اتوکسیلات های نونیل فنل (NPE) در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و محصولات مصرفی استفاده می شود.

تفاوت بین فنل و نونیل فنل چیست؟

تفاوت اصلی بین فنل و نونیل فنل در این است که فنل دارای یک گروه هیدروکسیل است که به یک حلقه بنزن جایگزین شده است در حالی که نونیل فنل دارای یک گروه هیدروکسیل و یک گروه آلی دیگر جایگزین حلقه بنزن است. ترکیبات آلی ترکیبات شیمیایی هستند که دارای اتم های کربن و هیدروژن هستند

4 کاربرد نونیل فنل چیست؟

نونیل فنل ها نونیل فنل ها (NPs) خانواده ای از ترکیبات آلی نزدیک به هم به نام آلکیل فنل ها هستند. آنها در ساخت آنتی اکسیدان ها، افزودنی های روغن روان کننده، مواد شوینده لباسشویی و ظرفشویی، امولسیفایرها و حل کننده ها استفاده می شوند.

جایگزین نونیل فنل چیست؟

تا به امروز، اتوکسیلات های الکلی رایج ترین محصولات مورد استفاده برای جایگزینی اتوکسیلات های نونیل فنل هستند. اتوکسیلات‌های الکل سورفکتانت‌های غیریونی هستند که از الکل‌های چرب آبگریز ترکیب شده‌اند.

تفاوت بین نونیل فنول 6 و نونیل فنول 9 چیست؟

به طور معمول، NP-6 محلول در آب نیست، اما NP-9 به عنوان یک حل کننده عمل می کند. NP-6 توانایی تمیز کردن مواد شوینده روی روغن ها و گریس ها را افزایش می دهد.

نونیل فنل چه رنگی است؟

یک مایع چسبناک زرد کم رنگ، فرمول مولکولی C15H24O، چگالی 0.95 گرم در میلی لیتر (20 درجه سانتی گراد)، نقطه ذوب - 8 درجه سانتی گراد.

HLB نونیل فنل چقدر است؟

به عنوان امولسیفایر برای روغن های معدنی و به عنوان عامل مرطوب کننده و امولسیفایر در پلیمریزاسیون امولسیونی، حفاری و تولید استفاده می شود. مقدار HLB 13 است.

خواص نونیل فنل چیست؟

خواص فیزیکی و شیمیایی
نقطه ذوب 10- درجه سانتی گراد، نقطه جوش 304 درجه سانتی گراد، چگالی 0.6 گرم در میلی لیتر در 20 درجه سانتی گراد، فشار بخار 1.33 Pa (20 درجه سانتی گراد) و log P در محدوده 4.36 تا 4.60 است. در محلول آبی مانند اسید ضعیف با pKa = 10,7 رفتار می کند.

صابون مول 10 برای چه مواردی استفاده می شود؟

صابون مول 10 یک سورفکتانت غیر یونی است. به عنوان پاک کننده و شوینده، چربی زدا، پردازش کاغذ و منسوجات، رنگ، لکه های پیش شستشو، مواد شیمیایی کشاورزی، مایعات فلزکاری، مواد شیمیایی میدان نفت استفاده می شود. عملکرد شوینده خوبی دارد.

نونیل فنول 9 برای چه مواردی استفاده می شود؟

سورفکتانت NP-9 می تواند به عنوان امولسیفایر، عامل مرطوب کننده، پخش کننده، تثبیت کننده لاتکس مصنوعی و شوینده در فرمولاسیون محصولات پاک کننده استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست