فروش پرسولفات آمونیوم

خرید آمونیوم پرسولفات صنعتی

در صورت نیاز به خرید پرسولفات آمونیوم گرید صنعتی ما پاسخ این سوال را داریم. همه انواع سولفات ها را با قیمت های مقرون به صرفه در سایت ما جستجو و مرور کنید. فروش پرسولفات آمونیوم 99%  که به صورت جامد کریستالی سفید رنگ ظاهر می شود.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت پرسولفات آمونیوم

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت آمونیوم پرسولفات صنعتی

معادل انگلیسی Ammonium persulfate
فرمول شیمیایی NH4) 2S2O8)
شناسه محصول 7727-54-0
وزن مولکولی 228.2
مشخصات ظاهری پودر کریستال سفید رنگ
خلوص 98%
بسته بندی کیسه های 25 کیلوگرمی
کشور تولید کننده چین – ایرانی
کاربردها صنعتی و بهداشتی
⭐پرسولفات آمونیوم قیمت همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید

پرسولفات آمونیوم چیست و کجا یافت می‌شود

پرسولفات آمونیوم (APS) یک ماده اکسیدکننده قوی است و در طیف گسترده‌ای از مصارف صنعتی و مصرفی یافت می‌شود. جامد بلوری شکلی است که به صورت پودر کریستالی سفید ظاهر می‌شود و به عنوان عامل قوی اکسید کننده به راحتی نمی‌ سوزد. اما ممکن است باعث سوزاندن خود به خود مواد آلی شود. پرسولفات آمونیوم به عنوان یک ماده سفید کننده و نگه‌دارنده غذا کاربرد دارد.

نام‌های جایگزین پرسولفات آمونیوم

فروش پرسولفات آمونیوم با چندین نام دیگر نیز شناخته می‌شود. که شامل موارد زیر است:

 • پراکسید سولفات آمونیوم
 • پراکسید سولفات دی آمونیوم
 • پرسولفات دی آمونیوم
 • سولفات دی ازانیوم سولفوناتوکسی
 • نمک پراکسیدی سولفوریک اسید آمونیوم ((HO) S (O) 2) 2O2)) با نسبت (1:2)
 • نمک دی آمونیوم اسید پراکسید سولفوریک

استفاده از سولفات آمونیوم توسط مصرف‌کننده

 • ضد عفونی‌ کننده‌ها و سفید کننده‌ها
 • عامل سفید کننده برای فرمولاسیون‌ های رنگی و روشن کننده مو
 • عامل سفید کننده و تقویت‌ کننده آرد در صنعت پخت

استفاده از سولفات آمونیوم در مصارف صنعتی

 • حکاکی صفحه چاپی
 • فعال‌ سازی سطوح مس و آلومینیوم
 • آغازگر پلیمریزاسیون مونومرها
 • سفید کردن کاغذ و منسوجات
 • ضد عفونی برای سیستم جریان آب
 • تخریب اکسیداتیو گازهای مضر
 • پخت تسریع شده چسب‌ هایی که حاوی مقادیر کم از فرمالدئید هستند
 • عامل تمیز کردن ظروف آزمایشگاهی
 • به عنوان افزودنی به نشاسته صنعتی
پرسولفات آمونیوم
فروش عمده آمونیوم پرسولفات

کاربرد پرسولفات آمونیوم

 •  به عنوان معرف‌های تجزیه‌کننده، عامل تثبیت‌کننده عکاسی و عامل کاهش‌دهنده 
 •  نگه‌دارنده مواد غذایی، عامل اکسید کننده و آغازگر پلیمریزاسیون مولکولی
 • به عنوان مواد خام پر سولفات و تولید پراکسید هیدروژن در صنایع شیمیایی، مهار کننده پلیمر ارگانیسم، به عنوان آغازگر در طول پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلرید 
 •  به عنوان عامل سفید کننده روغن در صنعت صابون سازی 
 •  به عنوان مواد خورنده در برش فلزات برش سوز و استخراج نفت در صنعت نفت 
 • برای گرید مواد غذایی، می‌توان آن را به عنوان اصلاح‌کننده گندم، کپک و مخمر استفاده کرد.
 •  به عنوان اصلاح‌کننده آرد 
 • برای تولید رنگ‌های آنیلین و به عنوان عامل کروژننیک اکسیداسیون رنگ‌ها
 • در صنعت سنتز آلی، به عنوان آغازگر پلیمریزاسیون ماکرو مولکولی 
 • در تمیز کردن و سفید کردن روغن، تمیز کردن و ضدعفونی‌کردن خرما، به عنوان دانه گندم 
 • فروش پرسولفات آمونیوم به عنوان افزودنی برای شکستن زیر چاه در بهره‌برداری از نفت
پرسولفات آمونیوم
قیمت آمونیوم پرسولفات صنعتی

پرسولفات آمونیوم (APS) با مکانیزم کاتالیز شده باز، رادیکال‌های آزاد اکسیژن، مانند آمین‌های نوع سوم TEMED (N، یا DMAPN را در محلول آبی ایجاد می‌کند و رادیکال‌های آزاد باعث پلیمریزاسیون آکریل آمید و بی اکریل آمید برای تشکیل یک ماتریس ژل همانطور که در الکتروفورز برای جداسازی بر اساس اندازه استفاده می‌شود.

آمونیوم پرسولفات صنعتی گرید الکتروفورز مناسب به عنوان یک کاتالیزور در پلیمریزاسیون آکریل آمید تعیین شده است. پرسولفات آمونیوم یک واکنش دهنده پر کاربرد در بیوشیمی و زیست مولکولی برای تهیه ژل‌های پلی آکریل آمید در شکستن گاز شیل است. همچنین از پرسولفات آمونیوم برای مطالعه فعل و انفعالات پروتئین استفاده شده است.

از دیگر کاربردهای پرسولفات آمونیوم، استفاده از آن به عنوان کاهنده و بازدارنده در عکاسی، ساخت رنگ‌های آنیلین، آبکاری فلزات، رنگ‌زدایی و رفع بو از روغن‌ها، برای تهیه ژل‌های هیدرو متخلخل و ماکرو متخلخل قابل تجزیه و جهت استفاده به عنوان مواد زیستی دارای قابلیت اتصال عرضی است.

روش تولید آمونیوم پرسولفات

پرسولفات آمونیوم با الکترولیز محلول سرد غلیظ سولفات آمونیوم یا بی سولفات آمونیوم در اسید سولفوریک با چگالی جریان بالا تهیه می شود. این روش اولین بار توسط هیو مارشال کشف شد.

شرایط نگه‌داری پرسولفات آمونیوم

پرسولفات آمونیوم نوعی محصول غیر قابل اشتعال است، اما دارای فعالیت احتراق است زیرا ممکن است اکسیژن را آزاد کند بنابراین باید تحت شرایط خاصی ذخیره شود. ابتدا باید در ظروف خشک و بسته ذخیره شود. دوم، باید از نور خورشید، منابع گرما و رطوبت دور نگه داشته باشد؛ علاوه بر این، بعضی از ناخالصی‌ها مانند رطوبت، زنگ‌زدگی، برخی از فلزات و واکنش‌دهنده‌ها می‌توانند باعث تجزیه پرسولفات آمونیوم شوند، بنابراین باید در مورد نگه‌داری و استفاده از این مواد توجه نمود.

خطرات پر سولفات آمونیوم

کار با پرسولفات آمونیوم نسبتاً آسان و بی‌خطر است. پنل تخصصی بررسی مواد تشکیل‌دهنده لوازم آرایشی (CIR) استفاده از سولفات آمونیوم و سایر پرسولفات‌ها را به عنوان عوامل اکسید کننده در رنگ‌دهنده‌ها و مواد روشن‌کننده مو بررسی کرده و در صورت استفاده کوتاه مدت و به دنبال آن شستشوی کامل از مو و پوست بی‌خطر دانسته است. با این حال، اظهار داشت که تولید کنندگان این محصولات باید از احتمال واکنش‌های کهیر در غلظت‌های بیشتر از 5/17 درصد آگاه باشند.

در یک مطالعه کوچک در مورد آرایشگاه‌ها، آسم شغلی (OA) در 51.1٪ و درماتیت شغلی آلرژیک در 36.2٪ از شرکت‌کنندگان در مطالعه مشاهده شد. سولفات آمونیوم عامل مسئول در 87.5٪ موارد OA بود. میانگین کل مدت قرار گرفتن در معرض آن در گروه آرایشگران با OA  برابر 7 سال و میانگین زمان از شروع قرار گرفتن در معرض آن و نمایان شدن علائم 3.3 سال بود. در حالی که بیش از 30٪ سابقه خانوادگی بیماری آلرژیک داشتند و هیچ یک از بیماران قبل از آرایشگر شدن، مشاغل قبلی با عوامل خطر احتمالی آسم، رینیت یا درماتیت نداشته‌اند.

پرسولفات آمونیوم توسط سازمان غذا و دارو (FDA)، برای استفاده به عنوان یک افزودنی غذایی چند منظوره در غلظت‌های کمتر از 0.075٪ تأیید می‌شود. اگرچه برای این کاربرد در ایالات متحده تأیید شده است اما در حال حاضر در اتحادیه اروپا، استرالیا و نیوزیلند ممنوع است زیرا مشخص شده است که باعث ایجاد کهیر در نانوایان می‌شود.

به طور کلی استفاده از پرسولفات آمونیوم چینی بی‌خطر است اما برخی از افراد ممکن است واکنش حاد آلرژیک داشته باشند. به نظر می‌رسد کهیر فوری پس از استنشاق یا تماس عمدتاً در بیمارانی که سابقه آسم دارند اتفاق می‌افتد. همچنین از مطالعه‌ای که بر روی آرایشگاه‌ها انجام شده است، مشخص است که قرار گرفتن مکرر در معرض آن ممکن است منجر به افزایش حساسیت به ماده شود و ممکن است یک واکنش آلرژیک تا پس از سال‌ها قرار گرفتن در معرض آن آشکار نشود.

انواع حساسیت به پرسولفات آمونیوم

کهیر تماسی شایع‌ترین واکنش است. پوستی که با پرسولفات آمونیوم تماس پیدا کرده باشد، در عرض چند دقیقه پس از قرار گرفتن در معرض آن، قرمز، متورم (ترمیم) و دچار خارش می‌شود. اگر پرسولفات آمونیوم شسته شود، واکنش در عرض نیم ساعت یا بیشتر، تقریباً بهبود پیدا می‌کند.

ممکن است درماتیت تماسی آلرژیک ایجاد شود. این موارد به تأخیر می‌افتد و منجر به خارش، قرمزی، تاول یا خشکی پوست می‌شود که می‌تواند برای چند روز یا بیشتر باقی بماند. درماتیت تماسی می‌تواند در اثر تماس مداوم با مواد فاسد شده ایجاد شود و به طور فزاینده‌ای شدید شود.

ممکن است پودر سولفات آمونیوم با مالش چشم توسط دست آلوده منجر به سوزش چشم شوند. هنگام تنفس در پودر ممکن است باعث تحریک مجاری تنفسی شود و در نتیجه شرایطی مانند آسم یا رینیت ایجاد شود.

در بعضی از افراد، واکنش به پرسولفات آمونیوم ممکن است به تأخیر بیفتد و علائم ممکن است روزها یا حتی ماه‌ها و سال‌ها پس از قرار گرفتن در معرض آن ظاهر نشود. اگر حساسیت به پرسولفات آمونیوم ظاهر شود، می‌تواند یک پاسخ مادام العمر باشد.

پرسولفات آمونیوم را از کجا تهیه کنیم؟

فروش پرسولفات آمونیوم صنعتی در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلویی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای سفارش این محصول و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارمندان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در مورد پرسولفات آمونیوم

1. شرکت شما چگونه پرسولفات آمونیوم را تامین می کند؟

این شرکت سابقه بیش از یک دهه واردات مستقیم از تولید کننده پرسولفات آمونیوم چینی را دارد. ما سالها تجربه کاری به منظور صرفه جویی در هزینه برای مشتریان خود داریم. اگر از ما در مورد مدارک و گواهی بار یا نحوه خرید مواد شیمیایی سؤال دیگری دارید، لطفاً از طریق صفحه تماس  برای ما پیام ارسال کنید.

2. زمان دریافت جواب استعلام در مورد پرسولفات آمونیوم چقدر خواهد بود؟

ما به کارایی خود افتخار می کنیم. یک نماینده فروش ظرف 24 ساعت با شما تماس می گیرد تا در مورد قیمت خرید پرسولفات آمونیوم با شما صحبت کند. همچنین می توانید برای دریافت پاسخ سریع با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

3. آیا سفارشات عمده و خرد پرسولفات آمونیوم را می پذیرید؟

این شرکت در مدیریت سفارشات عمده و خرده برای پرسولفات آمونیوم تجربه دارد. سفارشات در مقیاس کوچک را نیز انجام می دهد تا به مشتریان خود کمک کند تا سفارشات بزرگتر را برآورد کنند یا نمونه هایی برای آزمایش داشته باشند. با این حال، تمرکز عمده ما بر روی سفارشات بیشتر از 1 تن است.

4. آیا نمونه پرسولفات آمونیوم را برای من ارسال می کنید؟

برای اکثر مواد شیمیایی غیرخطرناک، ما آماده ارسال نمونه از طریق تیپاکس هستیم. اگر قبل از تصمیم به خرید مواد شیمیایی به صورت عمده به دنبال نمونه هایی از پرسولفات آمونیوم هستید، لطفاً در صفحه تماس سایت با ما در ارتباط باشید.

5. آیا می توانید یک کپی از SDS یا MSDS برای پرسولفات آمونیوم به من بدهید؟

این شرکت وارد کننده پرسولفات آمونیوم به رعایت مقررات و اصول ایمنی در فروش همه مواد شیمیایی به کارکرد خویش افتخار می کند. ما مجموعه ای از اسناد SDS و MSDS برای همه مواد شیمیایی خود داریم. هنگام پرس و جو برای قیمت خرید مواد شیمیایی، به راحتی می توانید SDS پرسولفات آمونیوم یا MSDS پرسولفات آمونیوم را که در وب سایت ما موجود است دانلود کنید.

6. آیا می توانید قبل از خرید عمده پرسولفات آمونیوم، امکان آزمایش ماده شیمیایی را توسط شخص ثالث فراهم کنید؟

ما با آزمایشگاه های معتبر شیمیایی در سراسر کشور که جامعه به آنها برای انجام آزمایش‌های مستقل اعتماد دارند، کار می‌کنیم. ما ترتیبی می‌دهیم که نمونه محصول وارداتی را در اختیار ازمایشگاه قرار داده، آنها آزمایش‌هایی را در آزمایشگاه‌های خودشان انجام دهند، گزارش‌ها را صادر کنند و ما در اختیار مصرف کننده قرار می دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست