فروش نیترات پتاسیم

خرید نیترات پتاسیم خالص

فروش پتاسیم نیترات یکی از محصولات صنعتی است که کاربردهای بسیاری دارد. این محصول در یک طیف رنگی زرد یافت شده و بسیار ارزشمند است. چرا که محصولات بسیاری وابسته به این محصول هستند. با این حال ما معمولاً به دنبال خرید پتاسیم نیترات ارزان هستیم. به یاد داشته باشید که هیچ گاه قیمت نمی‌تواند جایگزین کیفیت شود. بنابراین بهتر است به دنبال خرید پتاسیم نیترات خالص باشید. در این مسیر نیز بهترین انتخاب پیشگامان شیمی است.

جهت استعلام

قیمت نیترات پتاسیم خالص

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

اما پیش از آن توصیه می‌شود برخی از اطلاعات مورد نیاز درباره این محصول همچون پتاسیم نیترات چه کاربردی دارد را از سایت این مجموعه دریافت کنید. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت به روز ترین آنالیز محصولات با کارشناسان ما در تماس باشید. این کارشناسان آماده ارائه انواع مشاوره رایگان خرید پتاسیم نیترات به شما عزیزان هستند.جهت دریافت مشاوره خرید پتاسیم نیترات تماس بگیرید.

نیترات پتاسیم نام  IUPAC
KNO3 فرمول شیمیایی

2.109 g/cm3

چگالی

101.1032 g/mol

وزن مولکولی یا جرم مولی

334 °C

نقطه ذوب

400 °C

نقطه جوش

پتاسیم نیترات چیست

پتاسیم نیترات Potassium Nitrate، ترکیبی با فرمول شیمیایی KNO3  است. این ماده را به طور طبیعی می‌توان در دیواره غارها به صورت گردهای سفید یا خاکستری دید. این ترکیب یک ترکیب واکنش دهنده قوی و اکسید کننده عالی است. این ماده همچنین در دسته نیترات‌ها جای می‌گیرد. این ماده با توجه به ویژگی‌هایی که دارد؛ در دسته مواد شیمیایی معروف Reagents  قرار می‌گیرد.

مواد این دسته خود آتش زا نیستند. بلکه تنها به سرعت واکنش آتش گرفتن سایر مواد منجر می‌شوند. KNO3 به عنوان یک ترکیب شیمیایی با نام پتاسیم نیترات توصیف می‌شود. پتاسیم نیترات یک جامد سفید تا خاکستری کثیف و محلول در آب است که از کریستالیزاسیون جزئی محلول‌های کلرید پتاسیم و نیترات سدیم تشکیل می‌شود. به طور طبیعی در سنگ‌های آفریقای جنوبی، برزیل و هند وجود دارد.

هنگامی که این ماده گرم می‌شود؛ به اکسیژن و نیتریت تجزیه می‌شود. بر خلاف نیترات سدیم، این ماده غیر خورنده است. از پتاسیم نیترات می‌توان در کودها، باروت و در تهیه اسید نیتریک به صورت آزمایشگاهی استفاده کرد.این ماده به منظور کاربردهای متفاوت و با خلوص گوناگون تولید می‌شود. گریدهای مختلف این ماده را در زیر مشاهده می‌کنید:

 • گرید خوراکی
 • گرید صنعتی
 • گرید دارویی
 • گرید کشاورزی
خرید پتاسیم نیترات
فروش نیترات پتاسیم ایرانی

پتاسیم نیترات چگونه ساخته می شود

نپتاسیم نیترات همچنین از پتاسیم که فلزی سبک، نرم و نقره‌‌ای است و نیتروژن که یک گاز بی‌رنگ و بی‌بو است در کنار اکسیژن تشکیل شده است. این ترکیب یک نیترات فلز قلیایی است زیرا یک نمک یونی از یون‌های +K، یون‌های پتاسیم و یون‌های نیترات (-NO3) است. این ترکیب در آب داغ محلول است. پتاسیم نیترات را می‌توان با استفاده از روش‌های زیر تهیه کرد:

 • با واکنش بین نیترات آمونیوم و هیدروکسید پتاسیم

هنگامی که نیترات آمونیوم با هیدروکسید پتاسیم تصفیه می شود؛ پتاسیم نیترات، آمونیاک و آب تشکیل می شود. معادله شیمیایی واکنش را می توان به صورت زیر ارائه کرد:

NH4NO3(aq)+KOH(aq)→NH3(g)+KNO3(aq)+H2O(l)

 • با واکنش بین نیترات آمونیوم و کلرید پتاسیم

هنگامی که نیترات آمونیوم با کلرید پتاسیم واکنش می دهد؛ نیترات پتاسیم به دست می آید. معادله شیمیایی برای واکنش می تواند به صورت زیر باشد:

NH4NO3(aq)+KCl(aq)→NH4Cl(aq)+KNO3(aq)

روش فوق آمونیاک را به عنوان محصول جانبی تولید نخواهد کرد.

 • نیترات پتاسیم به طور کلی یک نمک است. با خنثی سازی اسید می تواند آن را تهیه کرد.

هنگامی که هیدروکسید پتاسیم به وسیله اسید نیتریک خنثی می شود؛ پتاسیم نیترات تشکیل می شود. واکنش شیمیایی آن را می توان به صورت زیر ارائه کرد:

KOH + HNO3 → KNO3 + H2O

همیشه، خنثی کردن اسید نیتریک، نمک های “نیترات” تولید می کند. به همین شکل، اسیدهای دیگر انواع دیگری از  نمک ها را تولید می کنند.

 • با واکنش بین پتاسیم و اسید نیتریک

هنگامی که پتاسیم با اسید نیتریک واکنش نشان دهد پتاسیم نیترات، نیترات آمونیوم و آب تولید می شود. معادله شیمیایی برای واکنش می تواند به صورت زیر نگارش کرد:

8K + 10NO3 → 8KNO3 + NH4NO3 + 3H2O

 • آماده سازی صنعتی پتاسیم نیترات

نیترات پتاسیم را می توان بر روی مقیاس صنعتی با واکنش بین کلرید پتاسیم و نیترات سدیم آماده کرد. معادله شیمیایی برای واکنش می تواند به صورت زیر نگارش کرد:

NaNO3(aq)+KCl(aq)→NaCl(aq)+KNO3(aq)

واکنش فوق یک واکنش جابجایی دوگانه است. این ماده کاربردهای گسترده‌‌ای در صنایع مختلف دارد. در ادامه به برسی تعدادی از این کاربردها می‌پردازیم.

پتاسیم نیترات در کجا یافت میشود

منابع طبیعی اصلی نیترات پتاسیم، رسوبات متبلور از دیواره غار و تجمع گوانو خفاش در غارها بود. استخراج با غوطه ور کردن گوانو در آب به مدت یک روز، فیلتر کردن و برداشت کریستال ها در آب تصفیه شده انجام می شود.

نیترات پتاسیم کشاورزی

تولید کنندگان به طور معمول با واکنش کلرید پتاسیم (KCl) با منبع نیترات، کود پتاسیم نیترات (که بعضاً به آن نیترات پتاس یا NOP نیز گفته می‌شود) را تولید می‌کنند. این کود به طور گسترده در صنایع کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کود رشد گیاه را افزایش می‌دهد.

بسته به اهداف و منابع موجود، نیترات مورد نیاز ممکن است از نیترات سدیم، اسید نیتریک یا نیترات آمونیوم حاصل شود. نیترات پتاسیم معمولاً به عنوان یک ماده کریستالی محلول در آب فروخته می‌شود. این محصول در درجه اول برای حل و استفاده با آب و یا به صورت پراکنده برای کاربرد خاک در نظر گرفته می‌شود. به طور سنتی، این ترکیب به Saltpeter و Niter معروف است.

خرید پتاسیم نیترات در شرایطی که یک منبع مغذی کاملاً محلول و بدون کلر مورد نیاز باشد؛ رواج دارد. در چنین خاک‌هایی، تمام نیتروژن N بلافاصله برای جذب گیاه به عنوان نیترات در دسترس است. بنابراین نیازی به اقدام میکروبی اضافی و تبدیل توسط خاک نیست. برخی از مزارع محصولات زراعی و باغی با ارزش بالا، ترجیح می‌دهند از یک منبع تغذیه‌ای مبتنی بر نیترات، برای تقویت عملکرد و کیفیت استفاده کنند.

پتاسیم نیترات حاوی مقدار نسبتاً بالایی از K بوده و نسبت N به K تقریباً یک به سه است. بسیاری از محصولات دارای تقاضای کلسیم بالایی هستند. از این رو می‌توانند مقدار کم یا بیشتر K از N را در هنگام برداشت محصول حذف کنند.نیترات پتاسیم برای گوجه و دیگر محصولات زراعی از قبیل پسته، گردو، بادام و… به کار گرفته می‌شود. افزایش میزان نیاز به تولیدات کشاورزی موجب شده تا خاک شروع به شور شدن کند.

از این رو نیاز به موادی که بتوانند خاک را برای برخی مواد غذایی غنی کنند بیش از پیش احساس می‌شود. کودهای نیترات پتاسیم خالص می‌توانند با آب ترکیب شده و به راحتی به خاک نفوذ کنند. از این رو یکی از بهترین انتخاب‌ها برای غنی کردن خاک می‌باشند.  از این کود می‌توان در کشت موادی همانند سیب زمینی و چغندرقند نیز استفاده کرد.

البته به یاد داشته باشید که برای کشت این مواد در هر زمانی از کشت می‌توان از این کود استفاده کرد. تنها کافی است میزان مشخصی از کود را با آب ترکیب کرده و روی گیاه اسپری کنید. البته پیشنهاد کارشناسان ما این است که زمانی که گیاه نیاز به تغییر فاز دارد از این محصول استفاده شود. دو روش دیگر استفاده از پتاسیم نیترات خالص شامل آبیاری و چالکود می‌باشد.

استفاده از KNO  و در خاک قبل از فصل رشد یا به عنوان یک مکمل در طول فصل رشد صورت می‌گیرد. برای تحریک فرآیندهای فیزیولوژیکی یا غلبه بر کمبودهای مواد مغذی، گاهی محلول رقیق‌شده روی شاخ و برگ گیاهان پاشیده می‌شود. استفاده از K روی شاخ و برگ در طول رشد میوه، برای برخی محصولات زراعی مفید است. زیرا این مرحله رشد اغلب با تقاضای زیاد K در زمان کاهش فعالیت ریشه و جذب مواد مغذی همراه است. از این ماده معمولاً برای تولید گیاهان گلخانه‌ای و کشت هیدروپونیک استفاده می‌شود.

نیترات پتاسیم صنعتی

عمده‌ترین کاربرد این محصول در صنایع کشاورزی برای محصولاتی مثل: هلو، انار، خیارف سیب زمینی، پسته و گوجه و صنایع آتش بازی می‌باشد. با این حال از گذشته تا امروز در صنایع دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این ماده در صنایع آبکاری و سخت کاری فلزات به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تولید لاستیک و لعاب کاشی نیز به میزان کمی به کار گرفته می‌شود. یکی دیگر از کاربردهای نیترات پتاسیم صنعتی، تولید ظروفی است که برای نگهداری غذا در نظر گرفته شده اند.

یکی از شرکت‌هایی که نیاز به خرید پتاسیم نیترات صنعتی دارند؛ شرکت‌ها و کارخانه‌های کریستال و بلور سازی می‌باشد. از جمله دیگر صنایعی که به خرید پتاسیم نیترات این ماده شیمیایی نیاز دارند می‌توان به صنایع شوینده و صابون‌ها اشاره کرد. خرید پتاسیم نیترات در رنگ سازی نیز مهم است. این محصول برای تهیه گل حفاری نیز به کار گرفته می‌شود. شیشه‌های اپتیکی، ظروف تزئینی، ظروف خوراکی شیشه‌‌ای و… از جمله کاربردهایی است که به خرید پتاسیم نیترات خالص در صنایع شیشه سازی نیاز دارد.

خرید نیترات پتاسیم
خرید پتاسیم نیترات کیلویی

نیترات پتاسیم صنعتی در صنایع خوراکی بیشتر به عنوان نگهدارنده استفاده می‌شود. حفظ رنگ و طعم محصولات پروتئینی و پنیر اصلی‌ترین هدفی است که از این ماده استفاده می‌کنیم. البته با توجه به خواص ضد میکروبی می‌توان از این ماده نیز کمک گرفت. فرآیندهایی همانند نمک دار کردن و پرس گوشت گاو برای تولید فرآورده‌های گوشتی از جمله فرآیند‌هایی است که پتاسیم نیترات در آن به کار گرفته می‌شود. این ترکیب به منظور تولید آب نمک نیز کاربرد دارد.

در صنایع داروسازی نیز به خرید پتاسیم نیترات نیاز است. چرا که از این ماده در تولید برخی داروهای خاص همانند داروهایی که برای نارسایی قلبی تجویز می‌شوند نقش دارد. همچنین سبب بی‌نظمی در ضربان قلب می‌شود که به خودی خود برای بسیاری از بیماری‌های قلبی لازم است. این محصول ادرار آور بوده و در قرص‌های کلیه برای درمان عفونت‌های ادراری و اورتریت به کار برده می‌شود.

از دیگر داروهایی که از این محصول در ترکیب خود استفاده می‌کنند می‌توان به قرص‌های کمردرد، درد مفاصل، التهاب لگن، تقویت میل جنسی مردان و… اشاره کرد.  پتاسیم یکی از اصلی‌ترین موادی است که بدن ما به آن نیاز دارد. خرید پتاسیم نیترات خالص به منظور تولید این قرص‌ها می‌تواند به کاهش مشکلات کلیوی در جامعه کمک کند. این ماده می‌تواند به کاهش احتمال ابتلا به سنگ کلیه منجر شود.

کیفیت عضلات شما نیز وابسته به استفاده به اندازه از پتاسیم است. این قرص یکی از بهترین منابع برای پتاسیم و نیترات می‌باشد. از سوی دیگر میزان مناسب پتاسیم نیترات می‌تواند به سلامت قلب و عروق کمک کند. چرا که در بهبود فشار خون موثر است.

در صورتی که مخلوطی حاوی ۷۵ درصد پتاسیم نیترات، ۱۵ درصد کربن و ۱۰ درصد سولفور داشته باشید؛ محصولی به نام باروت خواهید داشت. این محصول پتاسیم نیترات درون خود دارد. از این رو در تماس با رطوبت تخریب می‌شود. استفاده از پتاسیم نیترات موجب یکنواختی در سوختن می‌شود. از این رو در تنباکو و سیگار نیز استفاده می‌شود.  

پتاسیم نیترات در خمیر دندان

اگر به طور منظم پس از خوردن غذای سرد، گرم یا شیرینی، احساس درد شدید می‌کنید؛ ممکن است به حساسیت دندان (DH) مبتلا شده باشید. فدراسیون جهانی دندانپزشکی FDI توضیح می‌دهد که این وضعیت زمانی رخ می‌دهد که لایه داخلی دندان در معرض محرک‌ها قرار گرفته حساس‌تر می‌شود. تشخیص DH ممکن است برای دندانپزشک شما ناراحت کننده و دشوار باشد. اینجاست که نیترات پتاسیم وارد می‌شود.

این یک عامل حساسیت زدایی است که می‌تواند به افراد مبتلا به این نوع حساسیت دندان کمک کند.پتاسیم نیترات یک ترکیب نمکی است که معمولا در خمیردندان‌ها و دهان شویه‌ها یافت می‌شود. رایج‌ترین کاربردهای دندانی پتاسیم نیترات شامل درمان DH است. زیرا این ترکیب به کاهش حساسیت دندان با آرام کردن رشته‌های عصبی در دندان‌ها کمک می‌کند.

محصولات دندانی حاوی پتاسیم نیترات به عنوان یک ماده فعال عمل می‌کنند. آن‌ها با جلوگیری از انتقال درد از دندان شما به مغز شما عمل می‌کنند. پتاسیم نیترات فعالیت عصبی دندان را آرام می‌کند به طوری که هنگام خوردن غذاهای گرم، سرد، شیرین یا چسبناک احساس ناراحتی کمتری می‌کنید.

پتاسیم نیترات به عنوان رایج‌ترین عامل حساسیت‌زا در خمیر دندان‌های بدون نسخه تجویز می‌شود. در غلظت ۵ درصد، پتاسیم نیترات همراه با مونو فلورو فسفات یا سدیم فلوراید به طور قابل توجهی علائم را ظرف دو هفته پس از مصرف روزانه کاهش می‌دهد. استفاده منظم و مکرر از خمیر دندان پتاسیم نیترات برای جلوگیری از عود علائم، حفظ فراوانی بالای یون‌های پتاسیم خارج سلولی و حفظ اعصاب بین دندانی در حالت هایپرپلاریزه لازم است.

خرید پتاسیم نیترات
خرید پتاسیم نیترات کود

نیترات پتاسیم خوراکی 

نیترات‌ها ترکیبات معدنی هستند که از نیتروژن و اکسیژن، NO3 (یک نیتروژن و سه مولکول اکسیژن) تشکیل شده اند. این ترکیبات با عناصر دیگری مانند سدیم و پتاسیم ترکیب می‌شوند تا نیترات سدیم یا نیترات پتاسیم (E۲۵۲) را بسازند. آنها به عنوان مواد نگهدارنده و تثبیت کننده رنگ در گوشت‌های پخته شده استفاده می‌شوند. امروزه نیز برای حفظ کیفیت گوشت و پنیر به مواد غذایی اضافه می‌شوند.

هنگامی که ما نیترات‌ها را می‌خوریم؛ آنها در دستگاه گوارش ما به نیتریت تبدیل می‌شوند. سپس به آمونیاک تبدیل شده و توسط بدن دفع می‌شوند. نیتریت‌ها نیز ترکیبات معدنی هستند که از نیتروژن و اکسیژن تشکیل شده اند. اما به جای سه مولکول اکسیژن، دو مولکول NO2 دارند.

سایر کاربردهای پتاسیم نیترات

 • به عنوان نیروی محرکه برای راکت‌های مدل کاربرد دارد.
 • به عنوان یک ماده فومیگانت پیروتکنیک برای تولید برخی آفت‌کش‌ها کاربرد دارد.
 • به عنوان (Stump Remover) از بین‌برنده استامپ (بیخ و بن درخت و…) می‌تواند استفاده شود.
 • در تهیه آزمایشگاهی نیتریک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • مخلوطی از پتاسیم نیترات و نیترات سدیم (NaNO₃) برای ذخیره‌سازی گرما در تأسیسات انرژی خورشیدی استفاده می‌شود.

آیا پتاسیم نیترات خطرناک است

نیترات‌ها به طور کلی مضر نیستند مگر اینکه در مقادیر زیاد مصرف شوند. نیتریت‌ها به تنهایی و در حد اعتدال نیز معمولاً مضر نیستند. با این حال، نیتریت‌ها می‌توانند با حرارت زیاد و همچنین توسط آنزیم‌های گوارشی به ترکیبات سرطان زا تجزیه شوند. نیتریت‌ها به ویژه در پیشگیری از بوتولیسم مفید هستند – شکل بی‌هوازی باکتری که باعث فلج و مرگ می‌شود – به همین دلیل است که مقادیر کمی از این ترکیبات به گوشت‌های پخته شده اضافه می‌شود. نه نیترات‌ها و نه نیتریت‌ها در جلوگیری از آلودگی توسط انواع دیگر باکتری‌ها مانند E. coli خوب نیستند.

نیترات می‌تواند گلو و بینی را تحریک کند و باعث سرفه و عطسه شود. غلظت‌های بالاتر همچنین می‌تواند با ظرفیت خون برای حمل اکسیژن تداخل داشته باشد که باعث خستگی، سردرد، سرگیجه و آبی شدن لب‌ها و پوست می‌شود.

پتاسیم نیترات از کجا بخریم

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده مواد اولیه شیمیایی است که با سال‌ها تجربه اقدام به ارائه پتاسیم نیترات کرده است. این شرکت نیترات پتاسیم خالص مورد نیاز شما را با بهترین قیمت نیترات پتاسیم عمده و کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهد. از سوی دیگر خدماتی همچون مشاوره خرید پتاسیم نیترات رایگان ارائه می‌کند. تنها کافی است با کارشناسان این شرکت ارتباط برقرار کنید.

خرید پتاسیم نیترات آنلاین بسیار ساده‌تر از زمانی است که برای خرید پتاسیم نیترات به شهرهای دیگر و گاهی کشورهای دیگر مراجعه کنید! خرید پتاسیم نیترات از عطاری نیز ایده خوبی نیست. اما خرید پتاسیم نیترات آنلاین هم نیازمند اطمینان است. اطمینانی که پیشگامان شیمی برای شما به ارمغان می‌آورد. این شرکت آماده است پتاسیم نیترات موردنیاز شما را در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی ارائه کند. کافی است با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.از خرید پتاسیم نیترات از این شرکت مطمئن باشید.

سوالات متداول مربوط به پتاسیم نیترات

مضرات پتاسیم نیترات؟

 1. نیترات پتاسیم می‌تواند در هنگام تنفس روی شما تأثیر بگذارد
 2. تماس با آن می‌تواند باعث تحریک چشم و پوست شود.
 3. تنفس نیترات پتاسیم می‌تواند بینی و گلو را تحریک کرده و باعث عطسه و سرفه شود.
 4. سطوح بالاتر می‌تواند باعث مشکلات تنفسی، فروپاشی و حتی مرگ شود.

چه اقلام خانگی حاوی نیترات پتاسیم هستند؟

بسیاری از محصولات حاوی نیترات پتاسیم در خانه‌ها، کشاورزی و صنعت یافت می‌شود. برخی از نمونه‌ها عبارتند از خمیر دندان، کود، محصولات آتش بازی، آفت کش‌ها و نمک مذاب برای نیروگاه‌های خورشیدی.

نام رایج پتاسیم نیترات چیست؟

ترکیب شیمیایی نیترات پتاسیم یک منبع معدنی طبیعی نیتروژن است. این یک نیترات با فرمول شیمیایی KNO3 است. نام‌های رایج آن عبارتند از saltpetre (از لاتین قرون وسطی sal petrae: “نمک سنگ” یا احتمالا “نمک پترا”)، salt peter انگلیسی آمریکایی، نیترات پتاس و نیتر است.

جایگزین نیترات پتاسیم چیست؟

یک راه جایگزین برای تولید نیترات پتاسیم بدون محصول جانبی آمونیاک، ترکیب نیترات آمونیوم موجود در بسته‌های یخ فوری و کلرید پتاسیم است که به راحتی به عنوان یک جایگزین نمک بدون سدیم به دست می‌آید.

نیترات پتاسیم با دندان ها چه می کند؟

نیترات پتاسیم و فلوراید سدیم به طور گسترده‌ای برای درمان حساسیت دندان استفاده می‌شود. نیترات پتاسیم با مسدود کردن لوله‌ها باعث کاهش جریان مایع از طریق لوله‌ها، کاهش سطح فعالیت اعصاب حسی دندان و جلوگیری یا کاهش سیگنال های حسی به مغز می‌شود.

نیترات پتاسیم از کجا تهیه کنیم

پتاسیم نیترات یکی از محصولات صنعتی پیشگامان شیمی است که کاربردهای بسیاری دارد. ما معمولاً به دنبال امکان خرید پتاسیم نیترات ارزان برای شما هستیم. به یاد داشته باشید که هیچ گاه قیمت نمی‌تواند جایگزین کیفیت شود. بنابراین بهتر است به دنبال خرید پتاسیم نیترات خالص باشید. در این مسیر نیز بهترین انتخاب پیشگامان شیمی است.

شما عزیزان می توانید برای دریافت به روز ترین آنالیز و استعلام قیمت فروش نیترات پتاسیم در اصفهان و تهران و دیگر محصولات با کارشناسان ما در تماس باشید. این کارشناسان آماده ارائه انواع مشاوره رایگان خرید پتاسیم نیترات به شما عزیزان هستند.

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • فرید

  سلام مجدد
  یه مورد یادم رفت
  شما پودر منزیم هم دارید
  لطفا در صورت موجود بودن قیمت
  و الکل ۹۹.۹۹ اگر موجود هست قیمت لطفا

  پاسخ
 • فرید

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  جسارتا چند سوال داشتم
  اول اینکه خلوص پتاسیم نیترات شما چقدره
  دوم اینکه اکسید آهن زرد و قرمز موجود هست
  سوم اینکه قیمت پتاسیوم نیترات و اوکسید ها رو بهم بگید و توی چه مقطع زمانی دستم میرسه
  (جهت آتش بازی)

  پاسخ
  • وحید طهماسبی

   سلام وقتتون بخیر ، از طریق لینک ثبت مشاوره کنید همکارانمون با شما تماس میگیرن
   https://irchem.ir/request/

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست