مواد اولیه صنعتیمواد اولیه شیمیایی

خرید کالیفون

سفارش محصول تماس با کارشناس

خرید کالیفون

شرکت پبشگامان شیمی واردکننده کالیفون در بشکه های ۲۲۵ کیلویی از کشورهای هند و چین می‌باشد. این شرکت با بیش از ۱۵ سال سابقه در واردات مواد اولیه رنگ این ماده شیمیایی را با بهترین قیمت و کیفیت وارد می‌کند.

قیمت کالیفون

رزین، همچنین به نام colophony یک فرم جامد از رزین‌های حاصل از کاج و برخی از گیاهان دیگر، بیشتر از مخروط‌های مخروطی است که از طریق حرارت دادن رزین مایع تازه تولید می‌شوند تا اجزای ترپن مایع فرار تولید کنند. این ماده نیمه‌شفاف است و از رنگ زرد تا سیاه متفاوت است. گل سرخ در دمای اتاق شکننده است، اما آن را در دمای بالای اجاق گاز ذوب می‌کند. این اساساً شامل اسیدهای رزین‌های مختلف، به ویژه اسید آبیتیک است.

کاربرد کالیـفون در صنایع مختلف:

  • در صنایع لاستیک، گل رز به عنوان یک عامل نرم‌کننده برای ایجاد لاستیک نرم و آسان برای سایش، باعث می‌شود عامل پرکننده به راحتی پراکنده شود.
  • چسب بر اساس لاستیک، چسب و سبزی گیاهی مبتنی بر رزین مصنوعی، به عنوان یکی از مواد تشکیل‌دهنده آن، رزین است. مواد بر پایه رزین به طور کلی برای چسب‌های داغ مایع، چسب حساس به فشار و چسب بر اساس لاستیک استفاده می‌شود.
  • عامل اندازه‌گیری از رزین می‌تواند جوهر را از پراکندگی جلوگیری کند، باعث افزایش قدرت و صافی و افزایش مقاومت در برابر سایش کاغذ می‌شود. همچنین می‌تواند از جذب زیاد آب از کاغذ جلوگیری کند و از چاپ موهای خود جلوگیری کند.
  • در صنایع چاپ جوهر، گل رز به طور عمده به عنوان حامل رنگ جوهر و افزایش چسبندگی آن به کاغذ استفاده می‌شود. بدون کاسنی در جوهر، فشرده‌سازی صورت خواهد گرفت. در چین، جوهر چاپ معمولا شامل حدود ۷ درصد از گل رز است.
  • در صنعت صابون‌سازی به عنوان بخشی از اسید آلیفاتیک استفاده می‌شود.
  • رزین آکیل گلیسرول هیدروژنه با چای طبیعی و موم، اتان استات می‌تواند با افزودن طعم، قند و رنگ‌دانه و جوشاندن با هم به آدامس تبدیل شود.
  • رزین، با کلیت و دیگر رزین‌های مصنوعی می‌توانند برای غوطه‌دادن حلقه الکتریکی برای عایق‌سازی ترکیب شوند.
  •  می‌تواند برای جلبک‌ها، باکتری‌ها، کپک‌ها، قارچ‌ها و سایر آفات استفاده شود.

فروش کالیفون:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول کالیفون مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

این محتوا رو هم بخون...
پروتئین آب پنیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید