خرید ویتامین آ استات

ویتامین‌های دسته A از ضروری‌ترین ویتامین‌هایی هستند که باید به بدن برسانیم. از این رو بسیاری از تولید کنندگان تلاش می‌کنند محصولات خود را با خرید ویتامین آ استات غنی کنند. البته این ویتامین در صنایع دارویی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی ویتامین‌ A می‌توانند به حفاظت از بدن در برابر بسیاری از بیماری‌ها کمک کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند بینایی در نور کم را نیز بهبود بخشند. از این رو مصرف مکمل‌های این محصولات ضروری به نظر می‌رسد.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های وارد کننده مواد اولیه شیمیایی صنایع دارویی در ایران می‌باشد. به طوری که سال هاست شرکت‌های اصیل و مورد اعتماد مردم از این شرکت مواد اولیه مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه می‌کنند.

امروز نیز پیشگامان شیمی با در نظر داشتن هدف افزایش اطلاعات عمومی مردم، مقالات مفیدی درباره محصولات خود در سایت منتشر می‌کند. البته هنوز هم می‌توانید هر گونه سؤال، پیشنهاد، انتقاد و از همه مهمتر خرید را از طریق شماره تلفن‌های این شرکت صورت دهید.

خرید ویتامین آ استات

نام علمی این محصول رتینیل استات است. این ماده نوعی استر طبیعی است که در محصولات متنوعی می‌توان آن را به صورت طبیعی یافت. از جمله این محصولات می‌توان به تخم مرغ به عنوان یکی از غنی ترین‌ها اشاره کرد.

رتینیل استات بلورهایی به رنگ زرد دارد. اما فراموش نکنید که این ماده برای استفاده در صنایع مختلف طراحی شده است. بنابراین نمی‌توان آن را به صورت خام مصرف کرد.از جمله صنایعی که خرید ویتامین آ استات برای آن‌ها از اهمیت فوق العاده‌‌ای برخوردار است می‌توان به صنایع دارویی، آرایشی بهداشتی و سلامتی و شوینده‌ها اشاره کرد.

در تمام این صنایع می‌توان از ویتامین آ استات استفاده کرد. البته به یاد داشته باشید که این ویتامین براساس نوع صنعتی که قرار است در آن به کار گرفته شود فرآوری می‌شود.صنایع دارویی و غذایی خالص‌ترین آ استات را استفاده می‌کنند. چرا که این صنایع به طور مستقیم با سلامتی مردم در ارتباط هستند. بنابراین خلوص مواد اولیه برای آن‌ها از هر چیزی مهم‌تر است.

اگر بخواهیم مسئله خرید ویتامین آ استات خوب را با شناخت این محصول تکمیل‌تر کنیم؛ باید گفت ویتامین آ استات خالص بلورهای زرد رنگی دارد. این بلورهای زرد رنگ بسته به اینکه از آن‌ها در چه صنعتی استفاده می‌کنید؛ چرب یا چسبناک هستند. همچنین در صورتی که این محصول بوی تندی داشت بهتر است از استفاده از آن صرف نظر کنید. چرا که ویتامین آ استات خالص بوی ملایم و خاصی دارد.

خواص خرید ویتامین آ استات

این ماده یکی از محصولاتی است که در درمان‌های شیمی درمانی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرا که می‌تواند تمایز سلولی را فعال کند. این بدان معنی است که می‌تواند فعالیت افزایشی سلول‌های سرطانی را کاهش دهد.البته داروساز‌های ایرانی می‌دانند که این درباره تمام سرطان‌ها صادق نیست. بلکه بهتر است توضیح در این باره را به یک داروساز متخصص بسپاریم!

این محصول می‌تواند به گیرنده‌های رتینوئید در بدن متصل شود. همین امر است که باعث تغییر شکل نئوپلاستیک‌ها می‌شود. افزایش نئوپلاستیک‌های تغییر یافته باز هم می‌تواند تولید مثل سلولی را را مشکل مواجه کند.از سوی دیگر خرید ویتامین آ استات در داروها باعث افزایش پاسخ ایمنی در سطح سلول‌ها و هورمون‌ها می‌شود. همچنین می‌تواند هومورال را افزایش، تحریک، فعال، تقویت و یا تعدیل کند.

این ماده می‌تواند حاوی آنتی ژن‌های باکتریایی درون زا باشد. از جمله این آنتی ژن‌های کاربردی می‌توان به هیستامین، اینترفرون، فاکتور انتقال، تافتسین اشاره کرد.نحوه عملکرد این مواد نیاز به یک مقاله جداگانه دارد. اما همینقدر بدانید که این آنتی ژن‌ها می‌توانند سطح ایمنی بدن شما را افزایش دهند.

این ماده همچنین می‌تواند در کبد نیز فعالیت خوبی داشته باشد. چرا که به رشد بافت شبکیه و اپیتلیال کمک بسیاری می‌کند. البته تحقیقات بیشتری در این حوزه نیاز است تا بتوان از آن به عنوان دارو استفاده کرد.با این حال تولید کنندگان صنایع دارویی بهتر است در نظر داشته باشند که این محصول در روده‌ها جذب می‌شود. بنابراین بهتر است آن را با موادی که روده‌ها را تحریک می‌کنند استفاده نکنید.

از جمله بیماری‌هایی که از این ماده در داروهای آن‌ها استفاده می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در سندروم بود کیاری به عنوان نشانگر و ماده‌‌ای برای تشخیص بیماری است.
 • در سرطان‌های مختلف با کاهش تولید مثل سلولی کمک می‌کند.
 • نئوپلاسم معده نیز بیماری است که با استفاده از این محصول می‌تواند درمان شود.
 • این ماده همچنین می‌تواند به درمان برخی عوارض جانبی داروهای شیمی درمانی کمک کند.

ویتامین آ استات در صنایع دیگر

از جمله دیگر صنایعی که از این ماده استفاده می‌کند می‌توان به صنایع کشاورزی اشاره کرد. در این صنعت برای تولید محصولات خاص و یا پرورش برخی حیوانات از آ استات استفاده می‌کنند.همچنین از این ویتامین برای پرورش حیواناتی که در دامداری‌ها به صورت کلونی زندگی می‌کنند نیز مناسب است. از این محصول در غذای آن‌ها استفاده می‌کنند.

البته لازم به ذکر است که استفاده از این ویتامین برای خوراک حیوانات خانگی می‌تواند خطراتی را برای آن‌ها در پی داشته باشد. تحقیقات در این زمینه هنوز هم ادامه دارد. صنایع غذایی نیز از فرصت خرید ویتامین آ استات استفاده می‌کنند. در این صنعت بیشتر برای تولید ادویه‌ها، افزودنی‌ها، طعم دهنده‌ها و رنگ دهنده‌ها از این محصول استفاده می‌شود.

در صنایع لوازم آرایشی نیز میتوان از ویتامین آ استات به عنوان نوعی استر طبیعی استفاده کرد. این استرها در پوست فعالیت نرم کنندگی دارند. همچنین از این محصول در برخی صنایع دیگر به عنوان کاتالیزور یا اکسید کننده رتینوئیدها استفاده می‌شود. با این حال هنوز راه درازی در استفاده از این خواصیت ویتامین آ استات در پیش داریم.

ویتامین آ استات از کجا تهیه کنیم؟

این محصول در تماس با پوست باشد می‌تواند حساسیت‌های پوستی ایجاد کند. البته اگر آن به صورت کاملاً خالص باشد هر گونه تماس پوستی با آن ممنوع است. چرا که می‌تواند خواصیت خورندگی داشته باشد. بنابراین بسیار سوزنده است.در گذشته از آن در داروهای بانوان باردار استفاده می‌شده است. اما امروز به اثبات رسیده است که مصرف آن در بانوان باردار می‌تواند روی باروری جنین تاثیر گذار باشد.

به هیچ عنوان از این ماده برای آبزیان استفاده نکنید. حتی بهتر است پسماندهای آن در جایی دور از حیوانات دریایی دفع شود. چرا که می‌تواند اثرات طولانی مدت روی زندگی آبزیان داشته باشد. این ماده معمولاً مسمومیت خاصی ایجاد نمی‌کند. اما طی تحقیقاتی که در مجله آکادمی پوست ایالات متحده به چاپ رسیده است؛ مصرف ۴۱۰۰ میلی‌گرم از این ماده به صورت دهانی، در موش‌ها ایجاد مسمومیت کرد.

خرید ویتامین آ استات باید به طوری صورت گیرد که نه سیخ بسوزد و نه کباب! به این معنی که هیچ ارزانی بی‌علت نیست. بنابراین هنگام خرید ابتدا به فروشنده و کیفیت محصولی که ارائه می‌شود توجه داشته باشید و سپس به قیمت آن. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید نمونه اولیه است. بسیاری از شرکت‌ها از ارائه این نمونه به شما خودداری می‌کنند. اما پیش از خرید می‌توانید این نمونه‌ها را ببینید.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های عرضه کننده مواد اولیه شیمیایی صنایع مختلف دارویی، غذایی و… است. روند خرید از این شرکت نیز بسیار ساده است. شما عزیزان می‌توانید با تماس با شماره تلفن‌های پیشگامان شیمی خرید ویتامین آ استات را به سادگی صورت دهید. کارشناسان ما آماده پاسخ به شما عزیزان هستند.

منابع:Retinyl acetate

برچسب:
جستجو در پیشگامان شیمی

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • بهنام ابولقاسمی
  2022-06-14 17:19

  سلام
  در مورد نحوه فروش و مجوزهای لازم هنگام خرید هم توضیحات ارائه دهید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست