قیمت فروش کنستانتره پروتئین آب پنیر WHEY

قیمت فروش کنستانتره پروتئین آب پنیر WHEY

پروتئین آب پنیر چیست؟ و از کجا آمده ‌است؟

همانطور که گفته شد آب پنیر از شیر گرفته‌شده است.

این شیر حاوی دو نوع پروتئین است و از 80٪ کازئین و 20٪ آب پنیر ساخته شده است. برای جدا کردن این دو از شیر، ابتدا شیر گرم می‌شود و آنزیم‌هایی که برای منعقد‌شدن پروتئین لازم است به مایع اضافه می‌شوند. در واقع وقتی تولید کنندگان لبنیات، پنیر تهیه می‌کنند به طور طبیعی اتفاق می‌افتد. هر دو پروتئین به دلیل داشتن 9 اسید آمینه ضروری به عنوان پروتئین‌های کامل شناخته شده‌اند.

غلظت پروتئین آب پنیـر چیست؟

پروتئین آب پنیر از شیر گرفته می‌شود. پس از برداشت پروتئین آب پنیر، آنگاه به جای گرم شدن، میکرو‌فیلتر شده‌است. کنسانتره پروتئین آب پنیر اغلب به عنوان محبوب‌ترین، کارآمدترین و اقتصادی‌ترین پروتئین موجود در بازار امروزه نیز محسوب می‌شود.

دلیل اینکه کنسانتره پروتئین آب پنیر میکرو فیلتر شده است نه گرم، صرفاً به دلیل نگه‌داشتن خصوصیات اسید‌آمینه آن تا حد امکان به صورت خالص و قوی است. همچنین این بدان معنی است که هنگام مخلوط‌شدن با آب یا شیر، بافت صاف و ابریشمی خود را حفظ می‌کند. اگرچه این مورد را با بهترین کیفیت به وسیله لرزش کنسانتره پروتئین آب پنیر پیدا خواهید کرد.

مواد مغذی کنسانتره پروتئین آب پنیـر

با حذف پروتئین آب پنیر از شیر و میکروفیلتر کردن، آن پروتئین بسیار بالایی را حفظ می‌کند و بستگی به این دارد که کدام پروتئین را خریداری می‌کنید و درصد آن را می‌تواند از 30 درصد با  پایین‌تر کیفیت و 80 درصد با کیفیت بالا متفاوت باشد.

این پروتئین با وجود داشتن پروتئین بسیار بالا، از نظر کربوهیدرات بسیار کم و چربی کم نیز دارد.

مزایای کنسانتره پروتئینی آب پنیـر

احتمالاً از قبل با مزایای مصرف پروتئین آشنایی دارید، به عنوان مثال، رشد عضلات تقویت‌شده، ترمیم عضلات و کاهش زمان ریکاوری، که اگر یک ورزشگاه مشتاق باشید، این مزایا فوق‌العاده است. اما تجزیه مغذی آن، چربی ‌کم و کربوهیدرات ‌کم آن است که آن را برای هر کسی که در رژیم غذایی است، یا به دنبال ایجاد توده عضلانی بدون چربی و بدون کالری اضافه شده است، ایده‌آل است. بنابراین می‌توانید در این بهشت پروتئین زیاده‌روی کنید بدون اینکه به مواد مغذی آسیب برساند. کنسانتره پروتئین آب پنیر نیز به راحتی هضم می‌شود، به سرعت توسط بدن ما جذب می‌شود و حاوی هر 9 اسید آمینه ضروری است، ما دوست داریم آنرا یک همه‌کاره بنامیم.

پروتئین پنیر جدا شده چیست؟

ایزوله پروتئین آب پنیر غالباً در دنیای تغذیه ورزشی مورد غفلت قرار ‌گرفته است، اما اجازه ندهید که اصلاً آن را دست‌کم بگیرید، زیرا پروتئین آب پنیر یک جهنم از یک پروتئین کوچک حتی بیشتر از کنسانتره دارد.

همانطور که بحث کردیم کنسانتره آب پنیر حاوی حدود 80٪ پروتئین است، در حالی که ایزوله حاوی حدود 90٪ است.

صرفاً با توجه به نحوه پردازش پروتئین آب پنیر، این محتوای بی‌نظیر و ناب را به آن می‌دهد. ایزوله پروتئین آب پنیر فرایندی به نام “میکرو فیلتراسیون متقابل جریان” را طی می‌کند. این به سادگی پروتئین را از چربی، کلسترول و لاکتوز جدا می‌کند و به آن محصول نهایی فوق‌العاده خالص می‌دهد. این بدان معنی است که پروتئین پنیر جدا شده از چربی، کلسترول، کربوهیدرات، لاکتوز و کالری بسیار کمتری نسبت به سایر لرزش پروتئین‌های موجود در بازار دارد. اگرچه، 100٪ فاقد لاکتوز نیست، اما حاوی مقدار لاکتوز بسیار کمی است، به همین دلیل اغلب برای ورزشکارانی که از مصرف محصولات لبنی ممانعت می‌کنند توصیه می‌شود.

مواد مغذی پروتئین آب پنیـر جدا شده

پروتئین ایزوله‌ای مشابه با پروتئین آب پنیر، حاوی یک برچسب غذایی فوق‌العاده لاغری است.

شما قادر خواهید بود پروتئین‌های Whey Protein را با درصد پروتئین‌های مختلف در بازار پیدا کنید، اما ما بهتر است بهترین‌ها را به شما ارائه دهیم تا حاوی 90٪ پروتئین باورنکردنی باشد. همانطور که به شدت فیلتر شده است، به این معنی است که بدن شما می‌تواند آن را به راحتی هضم و جذب کند.

تفاوت بین آب پنیـر جدا شده و آب پنیر کنسانتره چیست؟

تفاوت‌های تغذیه‌ای زیادی بین ایزوله آب پنیر و کنسانتره وجود دارد. این اختلافات ناشی از روش‌های پردازش است.

هنگامی که آب پنیر مایع به عنوان فرعی محصول پنیر یا ماست جمع آوری شود، برای افزایش مقدار پروتئین آن چندین مرحله پردازش انجام می‌شود. پس از دستیابی به غلظت کافی پروتئین، مایع را می‌توان خشک کرد تا پودر کنسانتره آب پنیر تشکیل شود که شامل 80٪ وزن پروتئین است. 20٪ باقی مانده پودر کنسانتره آب پنیر حاوی کربوهیدرات و چربی است.

اگر مراحل مختلفی برای کاهش چربی و کربوهیدرات آب پنیر استفاده شود، می‌توان از پودر ایزوله آب پنیر حاوی 90٪ یا بیشتر پروتئین استفاده کرد. به طور کلی مراحل پردازش مورد استفاده در پودر ایزوله آب پنیر منجر به تشکیل پروتئین بالاتر و میزان چربی و کربوهیدرات کمتر در هر وعده می‌شود.

با این حال، انواع اسیدهای آمینه موجود در هر دو شکل آب پنیر تقریباً یکسان هستند، زیرا از همان پروتئین‌ها مشتق شده‌اند. جدول زیر تفاوت‌های کلیدی بین یک ایزوله استاندارد آب پنیر و مکمل کنسانتره آب پنیر در هر وعده 100 کالری را نشان می‌دهد:

علاوه بر داشتن محتوای کربوهیدرات کل پایین‌تر، ایزوله آب پنیر همچنین دارای محتوای لاکتوز کمتری است. این بدان معنی است که می‌تواند برای افرادی که دچار عدم تحمل لاکتوز هستند، انتخاب بهتری باشد. علاوه بر تفاوت‌های غذایی آن‌ها، تفاوت‌های هزینه‌ای بین این دو نوع آب پنیر وجود دارد. به طور کلی، ایزوله آب پنیر از کنسانتره آب پنیر گران‌تر است. اگرچه این امر براساس خلوص بالاتر ایزوله آب پنیر حساس است، اغلب با هزینه کمتری مصرف مقدار بیشتری کنسانتره آب پنیر می‌تواند همان مقدار پروتئین را به شما بدهد.

منابع

https://www.theproteinworks.com/thelockerroom/whey-protein-concentrate-vs-whey-protein-isolate/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4597363/

https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-017-0177-8

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26403469

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK44624/#ch3.s20

قیمت فروش کنستانتره پروتئین آب پنیر WHEY

شما می توانید برای تهیه این ماده به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت ها در زمینه تامین مواد اولیه در ایران،آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، مواد اولیه شامل لسیتین ،  خرید آلژینات سدیم، خرید لاکتات سدیم،  الانتوئین، متیل پارابن،خرید اسید اسکوربیک،  ایزوله سویا، خرید سوربات پتاسیم،  خرید ستیل الکل، خرید ویتامین e، خرید کافور،  خرید منتول،  صمغ عربی،  خاک دیاتومه،  زانتان گام،  گوارگام، کربومر، سوربیتل  و….  را در تمامی زمینه های دارویی و پزشکی ، صنعتی ، آرایشی بهداشتی ،اسانس‌ها ، غذایی با بهترین قیمت و کیفیت تامین کنید. این محصولات در سریع ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال  می شود.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید