طعم دهنده پودری

خرید طعم دهنده های پودری

طعم دهنده پودری امروز به یکی از اعضای جدایی‌ناپذیر تولید برای ما تبدیل شده است. به طوری که تولید کنندگان صنایع غذایی بدون استفاده از این طعم‌دهنده‌ها تقریباً هیچ چیزی نمی‌توانند تولید کنند! یافتن شرکتی که بتواند بهترین طعم‌دهنده را با بهترین قیمت برای شما فراهم کند، سخت است.چرا که طعم دهنده‌ها شرایط نگهداری و استفاده خاصی دارند که باید در شرکت‌های توزیع‌کننده رعایت شود.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های واد کننده و تأمین‌کننده انواع طعم‌دهنده به صورت عمده است. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از این شرکت تمام محصولات شیمیایی مورد نیاز خود را تأمین کنید. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان پیشگامان شیمی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان به صورت ۲۴ ساعته هستند. اما برای اینکه بتوانید یک محصول مناسب داشته باشید لازم است اطلاعات کافی درباره آن محصول دریافت کنید.

طعم دهنده پودری
خرید طعم دهنده های پودری

با وجود اینکه کارشناسان مشاوره پیشگامان شیمی تمام اطلاعات لازم درباره محصول موردنظر شما را در اختیارتان قرار می‌دهند، اما باز هم پیشگامان شیمی سایتی برای این کار طراحی کرده است.

جهت استعلام قیمت انواع طعم دهنده پودری خوراکی

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

طعم دهنده پودری و انواع آن چیستند؟

زمانی که هر چیزی را در دهان خود می‌گذارید جوانه‌های چشایی شما به دنبال مواد شیمیایی می‌گردند. البته این در صورتی است که این جوانه‌ها بیمار نشده باشند. آن جسمی که در دهان قرار داده‌‌اید مواد شیمیایی مختلفی را در بین خود دارد. این مواد شیمیایی زمانی که وارد دهان می‌شوند آزاد می‌شوند.

مواد شیمیایی به سوی جوانه‌های چشایی شما شناور می‌شوند.این جوانه‌ها فعال می‌شوند و می‌توانند طعم را تبدیل به سیگنال‌هایی قابل فهم برای مغز کنند. سپس این سیگنال‌ها به مغز فرستاده می‌شوند و شما طعم آن ماده را احساس می‌کنید. جوانه‌های چشایی ما طعم‌های ساده را می‌فهمند.

با این حال تمام تولید کنندگان موادغذایی در دنیا به دنبال این هستند که این جوانه‌ها احساس خوبی را به مغز ارسال کنند. در این مسیر طعم دهنده پودری یک انتخاب عالی برای آن‌ها به شمار می‌رود.

طعم دهنده‌ها شامل خرید مواد شیمیایی یا نیمه طبیعی هستند که از یک ماده خاص استخراج شده یا در آزمایشگاه تهیه می‌شوند. برای مثال طعم دهنده موز را می‌توان در آزمایشگاه تهیه کرد. همچنین می‌توان آن را از فشردن موز حاصل نمود.

انواع طعم دهنده

این طعم دهنده‌ها شامل طعم‌های اسپری، مایع و پودری می‌باشد. اینکه از کدام نوع طعم دهنده استفاده می‌کنید، کاملاً وابسته به محصولی است که می‌خواهید تولید کنید. طعم دهنده‌ها دارای حالت‌های فیزیکی متفاوتی می‌باشند. برای مثال طعم دهنده‌های پودری و طعم دهنده‌های ژله‌‌ای را می‌توان در بسیاری از غذاها استفاده کرد.

با این حال رایج‌ترین طعم دهنده‌ها، طعم دهنده پودری هستند. این طعم دهنده‌ها بیشتر در محصولات با ماندگاری بالا استفاده می‌شوند. چرا که طعم دهی بالاتری نسبت به نمونه‌های شبیه به خود دارند.

تولید کننده طعم دهنده
تولید کننده طعم دهنده پودری

به نظر شما بهترین طعم دهنده برای محصولی که حالت مایع دارد کدام است؟ مسلم است که طعم دهنده‌های مایع (گرانولی) بهترین انتخاب برای این محصولات می‌باشند. آن هم به این دلیل است که این طعم دهنده‌ها ساده‌تر می‌توانند در سراسر مایع پخش شوند. همچنین پایداری آن‌ها هنگام ترکیب با مایع نوشیدنی شما بیشتر است.

در صورتی که یک محصول آماده دارید که میزان کمی طعم دهنده نیاز دارد، طعم دهنده‌های اسپری بهترین انتخاب هستند. چرا که این طعم دهنده‌ها سریع اما با دوام و ماندگاری پایین می‌باشند. برای محصولی مثل زعفران، استفاده از طعم دهنده‌های اسپری بهترین انتخاب به شمار می‌رود. چرا که میزان زعفران در غذای ما ایرانی‌ها بسیار کم است.

خرید طعم دهنده پودری

به یاد داشته باشید که این محصول بیشتر برای تولید محصولاتی به کار گرفته می‌شود که باید خشک نگه داشته شوند. برای مثال برای تهیه یک کیک خوشمزه می‌توان از طعم دهنده‌های پیشگامان شیمی استفاده کرد. روش استفاده از این پودرها متفاوت است. اما بسیاری از آن‌ها را تنها کافی است با آب یا ماده موردنظر خود مخلوط کنید.

خود طعم‌دهنده معجزه خود را انجام می‌دهد.یکی از ویژگی‌های دیگر طعم دهنده پودری این است که این مواد به سادگی با آب ترکیب می‌شوند. بسیاری از آن‌ها حتی به سادگی با روغن نیز اخت می‌شوند.

با این حال یکی از نکاتی که باید هنگام استفاده از آن‌ها به آن توجه داشت، زمان پخت است. طعم دهنده‌هایی که به صورت پودری هستند نباید حرارت بیش از اندازه ببینند. در غیر اینصورت نمی‌توانند به خوبی طعم خود را به محصول اضافه کنند.

مواد سازنده طعم دهنده پودری

بسیاری از طعم دهنده‌ها لازم است موادی همچون موادی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم را داشته باشند. اما مواد دیگری هم هستند که بسته به طعم موردنظر شما به طعم دهنده‌ها اضافه می‌شوند. در طعم دهنده‌های طبیعی معمولاً از نوعی روغن استفاده می‌شود. روغن‌ بادام شیرین و لیمو رایج‌ترین روغن‌هایی هستند که دراین طعم دهنده‌ها به کار گرفته می‌شوند.

فروش طعم دهنده های طبیعی
فروش پودر طعم دهنده

گلیسرول یا پروپیلن گلیکول یکی از مواد شیمیایی تشکیل دهنده این طعم دهنده‌ها می‌باشد. این دو ماده در واقع جایگزین‌های الکل برای مسلمانان می‌باشند.در بسیاری از طعم دهنده‌های در ایران یا از ترکیبی از این دو ماده استفاده می‌کنند، یا آن‌ها را با آب ترکیب می‌کنند.

در برخی از دستورها لازم است در کنار این مواد از رنگ دهنده‌های مصنوعی نیز استفاده شود. به طور کلی می‌توان گفت در اکثر طعم دهنده‌ها از مقداری شکر نیز استفاده می‌شود. با این حال پیشگامان شیمی در تلاش است تا محصولاتی به شما ارائه دهد که کمترین میزان شکر را داشته باشند.

اسانس‌های مجاز نیز براساس آن طعمی که شما انتخاب کرده‌‌اید به محصول اضافه می‌شوند. این اسانس‌ها مواد پیچیده‌‌ای هستند که معمولاً از گیاهان گرفته شده اند. به طور کلی بخش اصلی طعم دهنده‌های پودری از همین اسانس‌های مجاز است. از جمله این مواد می‌توان به آلدئیدها، اترها، استرها، هیدروکربن‌ها کتون‌ها، لاکتون‌ها، فنول‌ و فنل اترها اشاره کرد.

در برخی مواد نیز موادی که حالت الکلی دارند به طعم دهنده‌ها افزوده می‌شود. با تمام این‌ها پیشگامان شیمی در تلاش است تا بهترین و مناسب‌ترین محصول را برای کسب و کار شما ارائه کند.

طعم دهنده میوه ای پودری

پودر طعم دهنده میوه چیست؟ میوه خشکی است که ریز آسیاب شده است. پودر میوه را می توان به جای طعم دهنده مصنوعی برای طعم دادن به هر چیزی استفاده کرد. با این حال، پودر میوه در دسرهایی که تعادل رطوبت بسیار مهم است، واقعا می درخشد. پودر میوه خشک یک راه موثر برای افزودن طعم طبیعی به محصولات نوشیدنی بدون مواد شیمیایی اضافی و افزودنی های فرآوری شده است. پودر میوه خشک شامل میوه های خشک شده در آفتاب یا یخ زده است که به صورت پودر آسیاب می شوند، بدون افزودنی های مکمل که حاوی مقدار کالری مشابه میوه خام هستند.

محبوب ترین پودرهای طعم دهنده طبیعی کدامند؟

برخی از پرفروش‌ترین پودرهای طعم‌دهنده طبیعی عبارتند از: پودر طعم دهنده توت فرنگی، پودر طعم دهنده شکلاتی، پودر طعم دهنده موز، کره، کارامل، پینا کولادا، کره، وانیل و میوه پانچ. چند تا از پرفروش ترین پودرهای طعم دهنده فصلی که ما ارائه می کنیم تخم مرغ و سیب هستند.

طعم دهنده پودری معطر

به طور کلی اکثر طعم دهنده‌ها امروز معطر هستند. اما در صورتی که از طعم دهنده‌های طبیعی استفاده کنید، این عطر دل انگیز‌تر می‌شود. بسیاری از مواد به خودی خود معطر هستند. برای مثال وانیل یک عصاره معطر است که در ترکیب‌های بسیاری از آن استفاده می‌شود. طعم دهنده وانیل نیز معطر است. با این تفاوت که این ماده از وانیل گرفته نشده است.

یکی از موادی که می‌توان از آن در تهیه عصاره وانیل استفاده کرد کومارین است. این ماده طعم و عطر وانیل را شبیه سازی می‌کند. البته امروزه استفاده از این ماده برای تولید کنندگان طعم دهنده پودری معطر ممنوع است.برای خرید یک طعم دهنده عالی لازم است اطلاعات کافی درباره این محصولات داشته باشید.

همچنین باید به خوبی محصول خود را نیز شناخته باشید. برای مثال بسیاری از طعم دهنده‌های پودری در بازار هستند که تحمل دمای بالا را ندارند. این در حالی است که بسیاری از محصولات باید در دمای بالا طبخ شوند.مواد تشکیل‌دهنده طعم دهنده‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند. چرا که می‌توانند روی کیفیت محصول نهایی شما تاثیر بگذارند.

طعم دهنده صنعتی خمیر پیتزا
بهترین طعم دهنده خمیر پیتزا

طعم دهنده پودری خوراکی

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه توزیع مواد شیمیایی مورد نیاز کارخانه‌ها فعالیت می‌کند. شما عزیزان می‌توانید با یک تماس انواع طعم دهنده پودری را با بهترین قیمت و بیشترین کیفیت تهیه کنید. همچنین کارشناسان این شرکت آماده ارائه هر گونه مشاوره درباره این محصولات به شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست