فرمولاسیون روغن ماساژ بچه

فرمولاسیون روغن ماساژ بچه + روش ساخت روغن ماساژ بچه

روغن ماساژ کودک فرمول مناسب برای مرطوب‌سازی و تغذیه پوست کودک شما است. فرمولاسیون ارائه شده در زیر بسیار سازگار با زیست و دارای ماده فعال ضد رادیکال برای تقویت عملکرد مانع ظریف پوست و فیلم هیدرولیپیدی عمل می‌کنند.

فونداسیون روغن ماساژ کودک ترکیبی از روغن‌های سریع جذب و محافظت‌کننده است که از جوجوبا، زیتون، کاملیا، آرگان، کنجد و آلوئه‌ورا گرفته شده است. این روغن‌ها با هم کار می‌کنند تا خاصیت انعطاف‌پذیری را بازیابند.

فرمولاسیون روغن بچه

عملکرد ٪ وزنی ماده تشکیل‌دهنده فاز
نرم‌کننده 22.55 کاپریلیک تری گلیسیرید A
نرم‌کننده 19.00 روغن بادام شیرین
نرم‌کننده 20.00 روغن تخم گل آفتابگردان
نرم‌کننده 20.00 روغن زیتون
نرم‌کننده 3.00 روغن جوجوبا
نرم‌کننده 8.00 (اتیل اولئات + عصاره برگ زیتون)
نرم‌کننده 0.50 روغن کاملینا
نرم‌کننده 0.50 روغن آرگان
نرم‌کننده 3.00 (عصاره آلوئه‌ورا + روغن کانولا)
عامل آنتی اکسیدان 0.05

(لسیتین + توکوفرول + آسکوربیل پالمیتات + اسید سیتریک)

ماده فعال 3.00 (روغن دانه کلزا + عصاره انجیر تیغی هندی + روغن دانه کتان‌) B
خوشبو کننده a.n. عطر C

روش ساخت روغن ماساژ بچه

1 -ترکیبات فاز A را به ترتیب به ظرف اصلی اضافه کنید و مخلوط کنید.

2 -فاز B را به ظرف اصلی اضافه کنید. اگر پراکندگی فاز B دشوار است ، ظرف اصلی را کمی گرم کنید. (حداکثر 40 درجه سانتیگراد).

3 -فاز C را به ظرف اصلی اضافه کرده و مخلوط کنید.

مواد تشکیل‌دهنده روغن ماساژ

روغن بادام شیرین

روغن بادام شیرین از ویژگی های نفوذ پذیری عالی و قابلیت پخش‌پذیری خوبی بر روی پوست برخوردار است و آن را به عنوان یک روغن ماساژ یا یک روغن حامل برای محصولات درمانی ایده‌آل می‌کند. این ترکیب ویژگی مرطوب‌کننده را به لوسیون‌ها، کرم‌ها و صابون‌های تکه‌ای اضافه می‌کند. به دلیل هزینه متوسط، ممکن است از آن برای جایگزینی روغن‌های پایه نفت استفاده شود.

روغن بادام شیرین کمودوژنیک کمی از خود نشان می‌دهد و ممکن است در محصولات آرایشی، بهداشتی، صابون‌های تخته‌ای، روغن‌های ماساژ، محصولات مراقبت از مو و مراقبت از آفتاب استفاده شود. سطح پیشنهادی استفاده از این موارد: لوسیون‌ها و کرم‌ها: 5-15٪ ؛ مومیایی کردن: 5-10؛ صابون‌های تخته‌ای: 5-10٪؛ نرم‌کننده‌های مو: 5-8٪.

روغن زیتون

روغن زیتون از زیتون رشد یافته ایتالیایی (میوه درخت زیتون) بدست می‌آید. پس از جداسازی روغن در دمای اتاق، روغن فیلتر شده و در نهایت به رنگ و بویی روشن مناسب برای استفاده در انواع محصولات آرایشی، بهداشتی و صابون تصفیه می‌شود.

این ماده قابلیت پخش‌پذیری عالی بر روی پوست را دارد و آن را به عنوان روغن ماساژ یا حامل محصولات درمانی ایده‌آل می‌کند. این ویژگی‌های مرطوب‌کننده را به کرم‌ها، لوسیون‌ها و صابون‌ها اضافه می‌کند. سطح استفاده پیشنهادی: 3٪ تا 100٪ خالص (یعنی روغن ماساژ).

خرید روغن جوجوبا
خرید روغن جوجوبا

روغن جوجوبا

روغن جوجوبا یک آرایه فشرده شده سرد از استرهای غیر تری گلیسیرید مایع از دانه‌های درخت جوجوبا است. این درختچه اغلب در جنوب غربی ایالات متحده و مناطق خشک در سراسر جهان به صورت وحشی در حال رشد است، اما به صورت تجاری نیز کشت می‌شود.

روغن آن یک رنگ طلایی طبیعی زیبا با بوی کمی مغزدار است. روغن جوجوبا، یک استر موم مایع، اثرات بسیار خوبی بر روی پوست دارد، به عنوان یک مرطوب‌کننده و نرم‌کننده برای بهبود قابلیت ارتجاعی و لطافت پوست عمل می‌کند. همچنین حاوی توکوفرول‌های طبیعی است تا میزان اکسیداسیون و در نتیجه خشکی ناشی از پراکسیداسیون لیپیدها را به حداقل برساند.

برای بدست آوردن نسخه خوشبو این روغن بیشتر فیلتر می‌شود تا بو و رنگ آن از بین برود بنابراین برای استفاده در کرم‌ها و لوسیون‌های آرایشی که بو و رنگ مورد توجه است، مناسب‌تر است. در نتیجه، این محصول تقریباً بی‌رنگ و بدون بو است و برای کاربردهای مراقبت از صورت مناسب است. سطح توصیه شده برای استفاده: لوسیون‌ها و کرم‌ها: 2-5٪. شامپوها و نرم‌کننده‌ها: 3-5٪؛ صابون‌های تخته‌ای: 3-10٪.

(عصاره آلوئه‌ورا + روغن کانولا)

یک عصاره گیاهی منحصر به فرد در چربی است که برای استفاده در طیف وسیعی از مواد آرایشی، صابون‌ها و لوازم آرایش استفاده می‌شود. این عصاره گیاه آلوئه‌ورا است که با استفاده از روغن کانولا دارای گرید غذایی به عنوان حد واسط استخراج می شود.

روغن آلوئه ورا ممکن است برای خشکی پوست استفاده شود تا به مرطوب‌سازی پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب و سایر عناصر خشن کمک کند. این ماده کاملاً با روغن مخلوط می‌شود و فاقد مواد نگهدارنده و رنگ‌دهنده است.

این یک ماده نرم‌کننده پوست است که دارای خاصیت ترمیم‌کننده مانع و ضد التهاب است و خاصیت پوست و مو را نشان می‌دهد. سطح مصرف پیشنهادی عبارتند از: صابون‌های تکه‌ای: 5 – 10٪، مومیایی کردن: 3 – 10٪، نرم‌کننده‌ها: 3 – 5٪، و لوسیون‌ها و کرم‌ها: 2 – 5٪.

(جهت خرید مواد اولیه روغن ماساژ کودک با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست