فروش بوتیل استات

خرید بوتیل استات

فروش بوتیل استات هندی و ایرانی با بهترین قیمت را ازما تجربه کنید. جهت خرید بوتیل استات و دریافت قیمت این محصول با ما در تماس باشید. شرکت پیشگامان شیمی این محصول را در بشکه‌های 180 کیلوگرمی از کشورهای هند و آلمان وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید بوتیل استات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید بوتیل استات
بشکه 180 کیلویی

بوتیل استات (Butyl Acetate) معمولی (همچنین به عنوان ان بوتیل استات، بوتیل اتانات، 123-86-4-4 نیز شناخته می‌شود) یک استر شفاف و بی رنگ با فرمول مولکولی C6H12O2 است. این گیاه در میوه‌های مختلف، به ویژه سیب‌های قرمز یافت می‌شود و از طعم‌های مشخص با بوی شیرین موز استفاده می‌کند.

این ترکیب آلی کاربردهای مختلفی دارد از جمله به عنوان طعم دهنده مواد غذایی، به عنوان یک حلال در فرآیند تولید لاک، در پولیش، جوهر، چسب و گاهی اوقات به عنوان یک حلال پر جوش.

بوتیل  استات چیست

بوتیل استات یک مایع بی‌رنگ با بوی میوه‌ای بوده که دمای فلاش آن 72 – 88 درجه فارنهایت است. تراکم این ماده 7.4 lb / gal (کمتر از آب) بوده، از این رو در آب شناور می‌شود. حلالیت این محصول در آب بسیار کم است. این ماده به عنوان متابولیت نقش دارد. این یک بوتان 1-ال است. 

بوتیل‌استات یک ترکیب ارگانیک است که به طور طبیعی در محصولات غذایی وجود دارد. با این حال، می‌توان آن را نیز به صورت شیمیایی تولید کرد. این معمولاً به عنوان یک حلال در تولید لاک و رنگ استفاده می‌شود. این یک مایع بی‌رنگ با ویسکوزیته کم است و دارای بوی شیرین است. این مایع در طبیعت فرار است اما قابل اشتعال است.

بوتیل‌ استات نوعی استر است؛ یک ماده تشکیل‌شده توسط واکنش بین اسید و الکل همراه با از بین‌بردن آب است. در این حالت، واکنش بین اسید استیک و الکل بوتیل است.بوتیل استات معمولا توسط فرآیند استری شدن (یا ایزومر آن برای تولید ایزومر بوتیل‌استات) و اسید استیک با حضور اسید سولفوریک کاتالیزوری تحت شرایط رفلاکس با این واکنش تولید می‌شود.

کاربردهای بوتیل استات

بوتیل‌استات یک عامل طعم‌دهنده است که دارای بوی میوه‌ای و قوی است. این ماده به شدت در آب حل می‌شود و در الکل، اتر و مونو پروپیلن گلایکول می‌سوزد. همچنین به ان بوتیل استات معروف است. این محصول در تولید لاک، چرم مصنوعی، فیلم‌های عکاسی، پلاستیک، شیشه ایمنی مورد مصرف قرار می‌گیرد. 

● بوتیل استات به عنوان یک افزودنی برای بنزین برای جلوگیری از ضربه زدن به موتور استفاده می‌شود. همچنین به عنوان یک حلال برای لاک استفاده می‌شود.

● به راحتی نیترو سلولز، استریت اسید نیتریک در لایه‌ها را از بین می‌برد. بنابراین، آن را به عنوان یک حلال در تولید لاک‌های نیتروسلولز استفاده می‌شود.

● به عنوان یک حلال در تولید ناخن مصنوعی و سایر محصولات مراقبت از ناخن استفاده می‌شود.

● به عنوان یک طعم‌دهنده مصنوعی در صنایع غذایی مانند آب‌نبات، بستنی، محصولات پخته‌شده، پنیر، ماست و غیره استفاده می‌شود.

● به عنوان یک حلال در آزمایشگاه‌های شیمی آلی استفاده می‌شود.

● در تولید پنی‌سیلین، جزء اصلی بسیاری از آنتی‌بیوتیک‌های تجاری استفاده می‌شود.

● این در تولید چرم مصنوعی، پاک‌کننده‌ها، فیلم‌های عکاسی، پلاستیک‌ها و شیشه‌های ایمنی استفاده می‌شود.

● با توجه به حلالیت کم در آب، به عنوان یک عصاره در تولید محصولات دارویی استفاده می‌شود.

● به عنوان یک عامل رقیق‌کننده برای رنگ در جوهر مورد استفاده برای مارک سبزیجات و میوه استفاده می‌شود.

● هر دو نوع بوتیل و ایزوبوتیل استات در تولید عطرها استفاده می‌شوند.

● بوتیل استات به عنوان یک حلال برای ناخن مصنوعی و لاک استفاده می‌شود.

● همچنین در تولید پوشش‌های کاغذ استفاده می‌شود.

بوتیل استات چگونه تولید می‌شود

متداول‌ترین روش تولید بوتیل استات تجاری با استری شدن بوتانول و اسید استیک است که سپس توسط یک کاتالیزور مانند اسید سولفوریک گرم می‌شوند. اگر به جای آن از ایزومر بوتانول استفاده شود، ایزومر بوتیل استات را تشکیل می‌دهید.

نحوه برخورد، ذخیره و توزیع آن چگونه است؟ بوتیل استات دارای هشدارها و خواص خطر زیادی است. بنابراین، احتیاط زیادی باید در طی فرآیند انتقال و توزیع صورت گیرد.

خطرات و سمیت بوتیل استات

بوتیل استات هر دو با آتش سوزی (دارای درجه NFPA از 3) و واکنش‌های هوا و آب به شدت قابل اشتعال طبقه‌بندی می‌شوند. به راحتی در اثر گرما و شعله‌های زیاد قابل اشتعال است. بخارات آن نیز سنگین است و به یک منبع احتراق سفر می‌کند و مخلوط‌های انفجاری را با هوا تشکیل می دهد.

همچنین از سلامتی NFPA برخوردار است. 2. از استنشاق خودداری کنید زیرا این امر باعث سردرد، خواب آلودگی، سوزش دهان، بینی و حالت تهوع می‌شود. استفاده از تجهیزات PPE برای هر دو چشم و پوست لازم است زیرا این امر به جلوگیری از طولانی شدن قرار گرفتن در معرض بوتیل استات کمک می‌کند زیرا می تواند باعث خشکی شود.

خرید بوتیل استات

ذخیره و توزیع

ذخیره سازی به طور معمول در یک محل خنک، خشک و با تهویه مناسب و به دور از سایر مواد اکسید کننده و اسیدهای قوی قرار دارد. بوتیل استات معمولی باید از تابش مستقیم آفتاب، گرما و شعله‌های باز استفاده شود و در ظروف طبل‌شده‌ای که محکم بسته می‌شوند مانند ایزوتانک‌هایی که از جنس استنلس استیل، آلومینیوم یا کربن ساخته شده باشد، نگهداری شود.

ظروف باز شده برای جلوگیری از ریختن باید بسته و محکم نگه داشته شوند. مهم است که از ورود بوتیل استات به فاضلاب، زیرزمین یا آبراه جلوگیری شود و بخار در جایی که مناسب باشد برای کاهش انتشار و خطر سرکوب می‌شود.

صادرکننده عمده‌ای از حلال‌ها، این حلال را در کشتی‌های فله یا کامیون‌های تانک توزیع می‌کند. برای اهداف حمل و نقل، بوتیل استات معمولی به عنوان یک مایع قابل اشتعال طبقه‌بندی می‌شود. یک توزیع‌کننده مواد شیمیایی به صورت فله، حلال را در مناطقی مانند انگلیس، اروپا، آفریقا و آمریکا صادر می‌کند. این محصول گروه بسته‌بندی 3 است.

فروش بوتیل استات

فروش بوتیل استات

فروش بوتیل استات در بشکه‌های 180 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی به عنوان واردکننده و تامین کننده، آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصولات مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت بوتیل استات و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

قیمت بوتیل استات

معمولی ترین مورد استفاده در صنعت بوتیل استات در تولید لاک و رنگ (به دلیل نوسانات کم آن) به عنوان یک حلال است. علاوه بر این، از آن در ساخت چرم مصنوعی، چسب پلاستیک و روکش و روکش سخت استفاده شده است.این ماده معمولاً در صنایع داروسازی به عنوان حلال یا ماده استخراج‌کننده برای پردازش روغن‌ها و روکش‌ها استفاده می‌شود.

سایر مصارف صنعت شامل روان‌کننده‌ها، واسطه‌ها، گل میوه‌ها و مواد افزودنی مختلف است.این ماده در بسیاری از محصولات آرایشی از جمله به عنوان یک حلال طعم دهنده در عطرها، پارچه‌ها و چرم، محصولات تمیزکننده و مراقبت از وسایل نقلیه، هوا و استفاده شخصی و به عنوان ماده ضد خوردگی یافت می‌شود.

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

خرید مواد اولیه صنعتی ، خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

پرسش و پاسخ مواد شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست