خرید گلوکونات سدیم

خرید سدیم گلوکونات

شرکت پیشگامان شیمی این محصول را از کشورهای چین و آلمان به صورت پودری و گرانول در گریدهای خوراکی و صنعتی وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید گلوکونات سدیم با ما تماس بگیرید.

سنتز سدیم گلوکونات

گلوکونات‌ها نمک‌هایی از گلوکونیک اسید هستند. گلوکونیک اسید یک ترکیب آلی با فرمول مولکولی C6H12O7 است. در محلول آبی با pH اسیدی پایین، این ماده یون گلوکونات را تشکیل می‌دهد. گلوکونیک اسید، نمک‌های گلوکونات و استرهای گلوکونات به طور گسترده‌ای در طبیعت وجود دارند زیرا این ترکیبات از اکسیداسیون گلوکز حاصل می‌شوند.

این ترکیب از یک زنجیره شش کربنی با پنج گروه هیدروکسیل تشکیل شده است و در انتها دارای یک گروه کربوکسیلیک اسید است. در محلول آبی، گلوکونیک اسید در تعادل با استر حلقوی گلوکونو دلتا لاکتون قرار دارد. از جمله مشتقات آن، گلوکونات لاکتات کلسیم ترکیبی از لاکتات کلسیم و گلوکونات کلسیم است.

سدیم گلوکونات نمک سدیم گلوکونیک اسید است که به وسیله تخمیر گلوکز ایجاد می‌شود. محلول آبی آن حتی در دماهای بالا در معرض اکسیداسیون یا کاهش است. با این حال، از نظر بیولوژیکی، سدیم گلوکونات به سادگی تخریب ‌می‌شود در نتیجه مشکل فاضلاب ندارد.

ویژگی های سدیم گلوکونات

سدیم گلوکونات ترکیبی با فرمول C6-H11-O7-Na است. این ترکیب نمک سدیم، گلوکونیک اسید و دارای شمارهE، E576 است. این ماده دارای شکل ظاهری سفید تا قهوه‌ای مایل به زرد است، این ماده به صورت پودر کریستالی، بسیار محلول در آب، غیر سمی و به راحتی قابل تجزیه (98٪ بعد از 2 روز) و زیست تخریب‌پذیر می‌باشد.

فروش سدیم گلوکونات

کاربردهای سدیـم گلوکونات

به عنوان افزودنی مواد غذایی

در هنگام استفاده از گلوکونات‌سدیم به عنوان افزودنی مواد غذایی (E576) نقش یک تثبیت‌کننده، جداساز و ضخیم‌کننده را دارد.موارد استفاده به عنوان افزودنی های غذایی:

  • محصولات لبنی
  • میوه‌های فرآوری شده
  • سبزیجات
  • گیاهان و ادویه‌جات و ترشی‌جات
  • غلات
  • گوشت فرآوری‌شده
  • ماهی‌های نگه‌داری‌شده و …

سدیم گلوکونات در محصولات آرایشی و بهداشتی

گلوکونات‌سدیم به عنوان یک عامل کیلیت ساز برای تشکیل کمپلکس با یون‌های فلزی که می‌تواند بر پایداری و ظاهر محصولات آرایشی تأثیر بگذارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. گلوکونات‌ها نیز در محصولات مراقبت از دهان و دندان مانند خمیر دندان استفاده می‌شوند که از آن برای استخراج کلسیم استفاده می‌شود و به جلوگیری از گینویویت کمک می‌کند.

سدیم گلوکونات در محصولات پاک‌کننده

فروش گلوکونات‌ سدیم صنعتی معمولاً در بسیاری از پاک‌کننده‌های خانگی و صنعتی یافت می‌شود. در پاک‌کننده‌های قلیایی مانند مواد شوینده ماشین ظرف‌شویی و مواد پاک‌کننده از فعالیت یون‌های آب سخت (منیزیم و کلسیم) جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود تا ماده تمیز کننده به حداکثر توانایی خود برسد.به عنوان یک وسیله پاک‌کننده خاک برای مواد شوینده استفاده می‌شود زیرا باعث شکستن کلسیم می‌شود که خاک را به پارچه می‌کشد و مانع بازگشت دوباره خاک به پارچه می‌شود. این ماده زمانی که از پاک‌کننده‌های قوی با مواد سوزان استفاده می‌شود، به محافظت فلزاتی مانند فولاد ضد زنگ کمک می‌کند.

گلوکونات سدیم به عنوان نگه‌دارنده طبیعی

خرید گلوکونات‌ سدیم خوراکی به عنوان نگه‌دارنده طبیعی استفاده می‌شود. این ترکیب باعث جلوگیری از رشد میکروب در محصولات می‌شود و آن‌ها را برای مصرف‌کنندگان خود ایمن نگه دارد.

سایر کاربرد‌های گلوکونات سدیم

فروش سدیم گلوکونات صنعتی به طور گسترده‌ای در رنگ‌رزی نساجی، چاپ و تصفیه آب سطحی فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این ماده به عنوان ماده شلاتینگ، ماده تمیز کننده سطح فولاد، ماده تمیز کننده بطری‌های شیشه‌ای و همچنین به عنوان ماده شیمیایی برای صنایع سیمان، آبکاری و آلومینا استفاده می‌شود.موارد استفاده از سدیم گلوکونات در صنعت بسیار گسترده است، می‌تواند به عنوان ماده تمیز کننده، مواد افزودنی، کاهنده آب، کند کننده، تثبیت‌کننده آب و دارو و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از سدیم گلوکونات به عنوان عامل تمیز کننده سطح فولاد

سطح فولادی به منظور انطباق با مصارف خاص مانند ساخت بشقاب قلع، صفحه گالوانیزه، سطح آبکاری شده با کروم (برق)، سطح دال، نیاز به آبکاری، کروم، نیکل، قلع دارد. برای تمیز کردن دقیق سطح فولاد، با افزودن سدیم گلوکونات در ماده تمیز کننده، اثر بسیار خوبی حاصل خواهد شد.

استفاده از سدیم گلوکونات به عنوان تثبیت کننده کیفیت آب

از آنجا که سدیم گلوکونات صنعتی دارای خاصیت مهاری عالی است، بنابراین به طور گسترده‌ای برای تثبیت کننده کیفیت آب از جمله سیستم آب خنک کننده در گردش در شرکت‌های پتروشیمی، دیگ فشار کم، عامل تصفیه سیستم آب خنک کننده موتور استفاده می‌شود.

استفاده پزشکی از سدیم گلوکونات

به عنوان تنظیم کننده تعادل اسید و باز در بدن انسان، برای بازگرداندن عملکرد عصبی طبیعی، همچنین می‌ تواند براساس همان هدف به عنوان یک افزودنی غذایی مورد استفاده قرار بگیرد. این ماده یک پودر بی رنگ سفید است که در آب بسیار محلول است.

سدیم گلوکونات در صنعت ساخت و ساز

بتن از سیمان، سنگ ریزه، مواد افزودنی و آب تشکیل شده است. ماهیت و خصوصیات بتن عمدتا به ماهیت گروت بستگی دارد. ترکیبات بتنی می‌تواند برخی از اثرات مفیدی مانند شتاب لخته شدن، جامد شدن آهسته، ایجاد حباب، باعث کاهش مصرف آب و افزایش انعطاف‌پذیری و غیره می‌شود.این می‌تواند به عنوان ماده افزودنی در بتن مورد استفاده قرار گیرد، این ماده در بتن به عنوان كاهش‌دهنده آب و تأخیر كننده نیز عمل می‌کند.

سدیم گلوکونات به طور کلی به تنهایی استفاده نمی‌شود، بلکه در ترکیب با سایر نگهدارنده‌ها مانند کربوهیدرات‌ها نیز به کار می‌رود و همراه با فسفات استفاده می‌شود. این ماده یک پودر کریستالی است. در شرایط مناسب و شرایط کنترل شده تولید می‌شود. این ترکیب از نظر شیمیایی خالص و غیر خورنده است. دارای کیفیت ثابتی است.این ویژگی‌ها تضمین می‌کند که نتایج قابل اعتماد و قابل تکرار در برنامه است.سدیم گلوکونات، به عنوان یک عامل کاهنده استفاده می‌شود. با اضافه کردن یک عامل کاهنده، نسبت آب به سیمان (W / C) کاهش می‌یابد.

1) با تغییر دادن نسبت آب به سیمان (W / C) کارایی را افزایش می‌دهید.
2) استحکام سیمان را هنگام ثابت نگه داشتن محتوا بتن و کاهش محتوای آب، افزایش می‌یابد (یعنی W / C پایین تر). هنگامی که مقدار سدیم گلوکونات 0.1٪ بود، می‌توان مقدار آب را 10٪ کاهش داد.
3) با کاهش مقدار آب و سیمان با نسبت کاهش سیمان، نسبت W / C ثابت نگه داشته می‌ شود. در این حالت ماده کاهش‌دهنده سدیم گلوکونات به عنوان سیمان عمل می‌کند.

سدیم گلوکونات، به عنوان کند کننده استفاده می‌شود

این ماده می‌تواند زمان شروع و پایان استحکام بتن را به میزان قابل توجهی به تأخیر می‌اندازد. جهت خرید مواد اولیه صنعتی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

ایمنی استفاده از سدیم گلوکونات

هیچ عوارض جانبی ناشیاز قرار گرفتن در معرض سدیم گلوکونات، در بی‌مهرگان آبزی و مهره‌داران آبزی در بالاترین دوزهای آزمایش شده (به ترتیب 100 میلی گرم بر لیتر و 1000 میلی‌گرم بر لیتر) مشاهده نشده است.در نتیجه، هیچ تأثیری در غلظت های کمتر از 100 میلی‌گرم در لیتر برای مهره داران آبزی انتظار نمی‌رود.دو مطالعه اثر قرار گرفتن در معرض حاد سدیم گلوکونات در جلبک‌ها را بررسی کردند.

قرار گرفتن S. subspicatus در معرض این ماده منجر به زیست توده 70٪ شد.نتایج حاصل از سدیم گلوکونات اطلاعات کافی را بیان می‌کند، نشان می‌دهد اسید D- گلوکونیک خطرات زیست محیطی کمی برای مهره داران آبزی، بی‌مهرگان آبزی و جلبک‌ها را دارد، بر اساس معیارهای با نگرانی پایین، معیار سمیت حاد آبزی 100 میلی‌گرم در لیتر است.

فروش سدیم گلوکونات

فروش سدیم گلوکونات خوراکی و صنعتی در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصولات مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست