امولسیفایر e472 چیست

امولسیفایرها دارای انواع و دسته بندی‌های متنوعی ومی باشند. هر کدام از این دسته بندی‌ها برای کار خاصی طراحی شده است. بنابراین می‌توان گفت که همه باید درباره اینکه امولسیفایر E472 چیست، بدانند. امولسیفایرها نیاز زندگی صنعتی امروز هستند. این محصولات برای کاربردهای متنوع و در صنایع گوناگون غذایی به کار گرفته می‌شوند. حتی هدف از استفاده این محصولات با یکدیگر متفاوت است.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های وارد کننده انواع امولسیفایرهای طبیعی و غیر طبیعی است. این شرکت با همکاری شرکای خود می‌تواند امولسیفایرهایی که در ایران تولید نمی‌شوند را نیز وارد کند.

آرد خود افزاینده

از این رو شما عزیزان می‌توانید بدون دغدغه از این شرکت خرید کنید. کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و علاوه بر دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول، آن را سفارش دهید.

امولسیفایر E472 چیست؟

امولسیفایرها محصولاتی هستند که با توجه به کاربری آن‌ها را را به دسته‌های متنوعی تقسیم بندی کرده اند. البته انواع تقسیم بندی دیگر نیز می‌توان صورت داد. اما زمانی که به بازار برای خرید این محصولات مراجعه می‌کنید، ارائه محصول با این دسته بندی صورت می‌گیرد.

جهت استعلام قیمت امولسیفایر E472

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

یکی از انواع امولسیفایرها، امولسیفایر (E 472b و LACTEM) است. این امولسیفایر با استفاده از استرهای اسید سیتریک ساخته شده است. این استرها کاربردهای متفاوتی دارند که مجال این مقاله به آن‌ها قد نمی‌دهد. نوع دیگر امولسیفایرهای اسید لاکتیک (E 472a و ACETEM) هستند. این اسید‌ها پایه‌‌ای لبنی دارند. بنابراین می‌توان آن‌ها را در دسته اسیدهای طبیعی جای داد.

امولسیفایر بعدی امولسیفایر اسید تارتاریک است. این امولسیفایر با اطلاعات (E 472c و CITREM) در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. اما هنوز پاسخی به سوال امولسیفایر e472 چیست نداده ایم! لازم است بدانید که امولسیفایر E472 شامل دسته‌‌ای بسیار گسترده از امولسیفایرها می‌شود. به طوری که نمی‌توان آن‌ها را بر پایه یک اسید خاص ذکر کرد. البته در این بخش از مقاله ما تنها تعدادی از امولسیفایرهای مختلف را به شما معرفی کردیم.

اگر قرار بود تمام امولسیفایرها را با شما عزیزان عرضه کنیم، مجال به صحبت درباره امولسیفایر e472 چیست؟ ، نمی‌رسید. بنابراین تا انتها با ما همراه باشید تا درباره این امولسیفایر اطلاعات کافی را به دست آورید. مهم‌ترین ویژگی که باید درباره این امولسیفایر در ذهن داشته باشید طبیعی بودن آن است. چرا که این امولسیفایر را از استرهای میوه استخراج و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

از جمله ضروری‌ترین اسیدهایی که در این استرهای میوه یافت می‌شوند می‌توان به اسید استیک و دی آسیل گلسیرول اشاره کرد. لازم به ذکر است که امولسیفایر میوه‌های مختلف کاربردهای مختلفی دارند. به طور کلی امولسیفایرها برای تغییراتی ساخته شده‌‌اند که انسان‌ها تمایل دارند در خوراکی‌ها به وجود بیاورند. برای مثال برای تیره کردن نان یا افزایش حجم خمیر لازم است از امولسیفایرهای مختلفی استفاده شود.

امولسیفایر E472 چیست؟ و چه خواصی دارد؟

به عنوان یک عدد E ،E472 ممکن است به موارد زیر اشاره داشته باشد:

  • E472a: استرهای اسید استیک مونو و دی گلیسیریدهای اسیدهای چرب
  • E472b: استرهای اسید لاکتیک تک و دی گلیسیریدهای اسیدهای چرب
  • E472c: استرهای اسید سیتریک مونو و دی گلیسیریدهای اسیدهای چرب
  • E472d: استرهای اسید تارتاریک تک و دی گلیسیریدهای اسیدهای چرب
  • E472e: استرهای مونو و دی استیل تارتاریک مونو و دی گلیسیریدهای اسیدهای چرب
  • E472f: استرهای استیک اسید تارتاریک و مونو دی گلیسیرید اسیدهای چرب

همانطور که اشاره کردیم امولسیفایرها برای بهبود خواص مختلف یک محصول به آن افزوده می‌شوند. برای مثال این امولسیفایر طیف گسترده‌‌ای از خواص را ارائه می‌کند که در ادامه به آن می‌پردازیم. افزایش ویسکوزیته یکی از مواردی است که در صنایع آرایشی بهداشتی و غذایی نیاز بسیاری به آن احساس می‌شود.

در این دو صنعت هر چقدر ماده‌‌ای که استفاده می‌کنید طبیعی‌تر باشد، محصول نهایی کیفیت بیشتری خواهد داشت.هیچکس دوست ندارد شیر قهوه‌‌ای داشته باشد که کف نمی‌کند! برای کف بیشتر در محصولات لبنی نیز می‌توان از مقاله امولسیفایر E472 چیست؟ کمک گرفت.

نانواها مثل همه ما دوست دارند محصولات بیشتری در اختیار داشته باشند تا بتوانند سود بیشتری به جیب بزنند. با استفاده از این امولسیفایر می‌توان انتظار داشت میزان خمیر به شدت افزایش یابد. تقویت خمیر با استفاده از امولسیفایر E472 موجب تشکیل از شبکه‌‌ای گلوتنی و قوی می‌شود. این شبکه گلوتنی باعث بسیاری از ویژگی‌های بهینه شده خمیر می‌شود.

این امولسیفایر را می‌توان مستقیم به آرد یا به صورت غیر مستقیم به نان افزود. زمانی که این امولسیفایر را به صورت مستقیم به آرد اضافه کنیم، باید به سخت شدن بیشتر خمیر‌ها امیدوار بود. افزایش میزان تخمیر خمیر در بسیاری از نان‌ها که تمایل داریم درون آن‌ها پوک شود ضروری است. با استفاده از بسیاری از امولسیفایرهای این دسته می‌توان انتظار افزایش میزان تخمیر را نیز داشت.

این محصول می‌تواند به جلوگیری از جدا شدن آب و روغن در لایه‌های مختلف خمیر شما نیز کمک کند. البته این کاری است که که از تمام امولسیفایرها انتظار می‌رود. حال که می‌دانید امولسیفایر e472 چیست حتماً دریافته‌‌اید که این محصول می‌تواند به افزایش جچم نیز کمک کند. آن هم به این دلیل است که میزان تخمیر در محصول شما را بیشتر می‌کند.

آخرین کاری که می‌توان انتظار داشت این امولسیفایر به خوبی از پس آن بر آید، افزایش ماندگاری است. به طور کلی اکثر موادی که به این صورت به محصولات افزوده می‌شوند، توان افزایش ماندگاری را نیز دارا می‌باشند.

خرید امولسیفایر E472

صنایع غذایی در بخش‌های مختلفی از این امولسیفایر استفاده می‌کند. از جمله این صنایع می‌توان به تولید نان، کیک، بیسکوئیت، پیتزاهای منجمد یا نان آن‌ها، مخلوط‌های مبتنی بر شکلات و… اشاره کرد. به طور کلی امولسیفایرها به رطوبت حساس هستند. بنابراین بهتر است از مکانی خرید کنید که این محصول را در مکانی خشک و خنک نگهداری می‌کنند.

به یاد داشته باشید که امولسیفایر E472 محصولی است که در حرارت بالا شروع به پخت می‌کند. بنابراین مکان نگهداری از آن نباید چندان گرم باشد. از سوی دیگر بهتر است این محصول را همراه با محصولاتی که قابل اشتعال هستند نگهداری نکنید. همچنین بهتر است در کنار آن محصولات واکنش دهنده نگهداری نشود.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های وارد کننده و فعال در خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی است که مقالات مفیدی همچون امولسیفایر e472 چیست را به شما ارائه می‌کند.

این شرکت دارای چند شریک متفاوت از چند کشور اروپایی است که در ارائه این محصولات به وی کمک می‌کنند. البته در صورتی که تولید کننده داخلی مجربی یافت شود، پیشگامان شیمی محصولات مدنظر مشتریان خود را از آن خرید می‌کند.

امولسیفایر E472 چیست؟ را در این مقاله به شما معرفی کرده و همه چیز را درباره آن گفتیم. شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. ما آماده ارائه هر آنچه شما به آن نیاز دارید هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست