فرمولاسیون هایلایتر

فرمولاسیون هایلایتر + فرمولاسیون هایلایتر پودری

چندین فرمولاسیون هایلایتر وجود دارد، که در زیر به نمونه‌ای از آن اشاره می‌کنیم:

درصد % وزنی مواد تشکیل‌دهنده
فاز A
83.82 % آب
  1.0 % گلیسریل پلی متاکریلات + پروپیلن گلیکول + کوپلیمر PVM/MA
0.5 % پرولین + سدیم PCA  + سدیم لاکتات + سوربیتول
0.5 % پرفلورو نونیل اتیل کربوکسی دسیل PEG-10 دایمتیکون
به مقدار کافی آنتی‌اکسیدان
به مقدار کافی مواد نگهدارنده
فاز B
1.0 % زانتان گام
فاز C
10.0 % آب
3.0 % فلور فلوگوپیت مصنوعی +  تیتانیم دی اکساید
0.12 % میکا + اکسید آهن + تیتانیم دی اکسید (برنز طلایی)
0.06 % میکا + اکسید آهن + تیتانیوم دی اکسید (نارنجی)

فرآیند تولید هایلایتر

  • A را به یک ظرف مناسب اضافه کنید.
  • در حالی که به سرعت تحریک می‌شود، B را به A اضافه کنید.
  • C را پراکنده کرده و به AB اضافه کنید.

جهت استعلام قیمت مواد اولیه هایلایتر

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 

شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

مواد تشکیل‌دهنده فرمولاسیون هایلایتر

  •  فلورفلوگوپیت مصنوعی

فلورفلوگوپیت مصنوعی یک ماده معدنی جایگزین شده با فلوئور است که از ورق‌های سیلیکات آلومینیوم منیزیم تشکیل شده و به طور ضعیفی توسط پتاسیم به هم متصل می شود. این ماده در طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت‌های شخصی از جمله محصولات حمام، آرایش چشم، رژ لب، آرایش صورت و همچنین محصولات مراقبت از ناخن و پوست استفاده می‌شود.

فلورفلوگوپیت مصنوعی، که بیشتر به آن میکا مصنوعی گفته می‌شود، یکی از اجزای براق‌کننده، پلاسترها و رنگدانه‌های پلاستیکی است. بسته به ضخامت آن و اکسیدهایی که با آن پوشش داده می‌شود، طیف گسترده‌ای از جلوه‌ها، براق‌کننده‌ها و رنگ‌ها حاصل می‌شود.

میکا یکی از ترکیبات اصلی گرانیت است و نامی است که به گروهی از مواد معدنی مشابه سیلیکات داده می‌شود که در کنار هم یک ماده معدنی و لمینیت تشکیل می‌دهند.

میکا مصنوعی در آزمایشگاه ساخته می‌شود. خالص‌تر و در نتیجه از میکا طبیعی نیز روشن‌تر است. پایان آن یکدست‌تر و بدون لبه‌های تیز است، به ویژه برای محصولات آرایشی که در اطراف ناحیه ظریف چشم استفاده می شود مناسب است.

  • پرولین

پرولین نوعی ایمینو اسید است – بسیار شبیه به یک اسید آمینه، که اغلب به عنوان “عناصر سازنده پروتئین” توصیف می‌شود. این یک “اسید آمینه غیر ضروری” تلقی می‌شود زیرا بدن انسان برخلاف سایر اسیدهای آمینه‌ای که باید از رژیم غذایی بدست آورد، می‌تواند به تنهایی مقداری سنتز کند. به عنوان مثال، گلوتامات می‌تواند برای سنتز پرولین استفاده شود، اگرچه دریافت مستقیم آن از منابع غذایی برای افزایش سطح بدن مفید است.

عملکرد پرولین شامل کمک به تشکیل کلاژن، بازسازی غضروف، تشکیل بافت هم‌بند، ترمیم آسیب پوست و زخم‌ها، ترمیم پوشش روده و ترمیم مفاصل است. ساختار پرولین بی‌نظیر است زیرا این تنها اسید آمینه پروتئینوژنیک (انواع تشکیل‌دهنده پروتئین از طریق بیوسنتز) با آمین ثانویه است که نه تنها به “ساخت” پروتئین کمک می‌کند، بلکه به عنوان یک کاتالیزور در بسیاری از واکنش‌های آلی نقش دارد.

  • سدیم PCA

خرید سدیم PCA به عنوان یک ماده آب‌رسانی طبیعی است که از روغن‌ها، گیاهان و میوه ها گرفته می‌شود. این نسخه نمک سدیم پیرولیدون کربوکسیلیک اسید (PCA) است که به آن اسید پیروگلوتامیک نیز می‌گویند. این ماده همچنین به عنوان اسید آمینه پرولین معروف است که پایه کلیه پروتئین‌ها را تشکیل می‌دهد.

سدیم PCA ماده ای مرطوب کننده است که به طور طبیعی در پوست ایجاد می‌شود. همچنین در انواع محصولات مراقبت از پوست و مو استفاده می‌شود. مواد مرطوب‌کننده رطوبت پوست شما را حفظ و ایمن می‌کنند. آن‌ها قطرات آب را از هوای اطراف جذب می‌کنند و آن‌ها را در لایه بالایی پوست شما قفل می‌کنند و به آن ظاهری مرطوب می‌دهند.

(جهت خرید مواد اولیه هایلایتربا کارشناسان ما تماس بگیرید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست