فروش سدیمPCA

خرید سدیم PCA

شرکت پیشگامان شیمی با بهره گیری از سالها تجربه در واردات و خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی و بخصوص تامین مواد اولیه آرایشی بهداشتی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. این شرکت سدیم pca را از کشور بلژیک و چین در بشکه های 250 کیلوگرمی گرید آرایشی وارد می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید سدیم pca با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت سدیم pca

خرید سدیم PCA که نمک سدیم اسید پیرو گلوتامیک است و یک اسید آمینه غیر معمول است که به طور طبیعی در بسیاری از پروتئین‌ها یافت می‌شود.

غلظت: 50٪ (در آب حل می‌شود).

عاری از GMO، بدون گلوتن.

مایع شفاف و زرد رنگ روشن

محلول در آب با pH 6.8-7.4.

خرید سدیم PCA یک جزء طبیعی در پوست انسان و بخشی از “عوامل مرطوب‌کننده طبیعی” (NMF) است. که یک اپیدرم سالم را حفظ می‌کند. سدیم PCA بسیار ریزگرد است و رطوبت هوا را به خود جلب می‌کند. این ماده احساس مرطوب بودن را به مو و پوست منتقل می‌کند. PCA سدیم که روی پوست اعمال می‌شود به میزان محدودی جذب می‌شود.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

۰۹۱۹۵۳۸۰۵۷۲

درخواست مشاوره مواد شیمیایی
درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست