فروش ستئارات 25

خرید ستئارات 25

ستئارات 25 ترکیب اتری متشکل از استئاریک اسید می‌باشد. استئاریک اسید یک اسید چرب اشباع با زنجیره 18 کربنی است. نام IUPAC آن اکتادکانوئیک اسید است. این ترکیب یک ماده جامد مومی است و فرمول شیمیایی آن C17H35CO2H است. نام آن از کلمه یونانی به معنی پیه گرفته شده است. نمک‌ها و استرهای استئاریک اسید، ستئارات نامیده می‌شوند. استئاریک اسید به عنوان استر، یکی از رایج‌ترین اسیدهای چرب اشباع است که به دنبال پالمیتیک اسید در طبیعت یافت می‌شود.

جهت استعلام قیمت ستئارات 25

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

-nستئارات (جایی که n یک عدد است) به اترهای پلی اکسی اتیلن مخلوطی از الکل‌های چرب اشباع شده با جرم مولکولی بالا، به طور عمده استیل الکل (15 = m) و استئاریل الکل (17 = m) اشاره دارد. عدد n نشان دهنده تعداد متوسط بقایای اکسید اتیلن در زنجیره پلی اتیل اتیلن است.

خرید ستئارات 25
خرید ستئارات 25

این ترکیبات سورفاکتانت‌های غیر یونی هستند که همزمان با جذب آب و روغن کار می‌کنند و اغلب به عنوان امولسیون کننده در صابون‌ها و مواد آرایشی استفاده می‌شوند.

ستئارات 25 چیست؟

ستئارات 25 یک پلی اتیلن اتر غیر یونی از الکل‌های چرب اشباع بالاتر (ستیل الکل / استئاریل الکل) است. شکل ظاهری آن دانه‌های سفید بدون بو است. در آب و الکل حل می‌شود و یک محلول کلوئیدی ایجاد می‌کند. ستئارات 25 یک امولسیفایر روغن در آب است که برای تولید پمادها، کرم‌ها، امولسیون‌های مایع، ژل‌ها و دیگر ترکیبات آرایشی استفاده می‌شود.  این ماده در چربی‌ها و روغن‌های گیاهی حل می‌شود.

این ماده به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو است که معمولاً دوزمصرفی آن ۳-۱درصد است. اگر ستئارات 25 همراه با ستیل‌الکل یا استئاریل‌الکل یا هر دو استفاده شود پودر همگن و پایه‌های کره‌ای به دست می‌آید که می‌تواند تا 90٪ آب جذب کند. پلی‌اتیلن اتر غیر یونی است که از اسیدهای چرب اشباع‌شده (ستیل/استئاریل الکل) تشکیل شده است. این محلول کلوئیدی را در آب و الکل تشکیل می‌دهد. این یک امولسیفایر جهانی برای امولسیون O/W است و به طور گسترده‌ای در کرم و لوسیون، پایه و کرم‌های ضد آفتاب استفاده می‌شود.

خرید ستئارات 25
خرید ستئارات 25

روش ساخت ستئارات‌ها

استئارات‌ها و همچنین سایر الکل‌های پلی اکسید اتیلن، سورفاکتانت‌های غیر یونی تهیه شده توسط اتوکسیلاسیون مخلوط‌های الکل چرب با اکسید اتیلن هستند.

خصوصیات شیمیایی و فیزیکی ستئارات‌ها

خواص ستئارات‌ها به درجه پلیمریزاسیون قطعه پلی اتیلن گلیکول (آب دوست) بستگی دارد. آن‌ها می‌توانند مایع تا جامد مومی باشند. ترکیباتی با 1 تا 5 مول اکسید اتیلن در روغن و بسیاری از هیدروکربن‌ها محلول هستند. با افزایش میزان اکسید اتیلن، حلالیت در آب افزایش می‌یابد.

خواص ستئارات 25

نام شیمیایی / IUPAC نام: C16-18 الکل، ethoxylated (25 mol EO نسبت مولی متوسط) ستئارات 25 اکسید پلی اتیلن یک مخلوط از الکل‌های چرب اشباع‌شده با مقدار مولکولی بالا، عمدتاً الکل استیل (15 = n) و الکل استئاریل (m = 17) اشاره دارد. تعداد n نشان‌دهنده میانگین تعداد بقایای اتیلن‌اتیل در زنجیره پلی‌اکتیوین است.

این ترکیبات سورفکتانت‌های غیر یونی هستند که جذب آب و روغن می‌شوند. ستئارات 25 سازگار با انواع روغن‌ها و مواد فعال بوده و نوعی کلوئید محافظ بسیار مؤثر است که تمام انواع سیستم‌های پراکنده را تثبیت می‌کند و می‌تواند با امولسیفایرهای دیگر ترکیب و باعث ضخیم‌شدن ژل‌ها می‌شود. در مقایسه با ستئارات 20 دارای خواص ژل و غلظت بیشتری است.

نقطه انجماد محصول حدود 40 درجه سانتی‌گراد است. این محصول مشتقی است که بر پایه مواد اولیه سبزیجات تجدید پذیر ساخته می‌شود و عمدتاً در کاربردهای آرایشی استفاده می‌شود.

انحلال‌پذیری ستئارات 25:

ستئارات 25 در آب و الکل حل می‌شود و یک کلوئید یا یک محلول شفاف ایجاد می‌کند. آن‌ها در چربی‌ها و روغن‌های گیاهی و معدنی محلول هستند.

اختلاط‌پذیری ستئارات 25:

امولسیفایرهای گرم می‌توانند با چربی‌ها و روغن‌های معدنی، گیاهی، مصنوعی و همچنین با الکل‌های چرب، اسیدهای چرب، مونو و دی استئارات‌ها و با پلی اتیلن گلیکول‌ها مخلوط شوند.

خرید ستئارات 25

کاربرد ستئارات 25

  • لوازم آرایشی

فعالیت‌های ستئارات‌ها در مواد آرایشی به عنوان مواد فعال‌کننده سطح عمل می‌کنند. ستئارات‌های -2 تا -18 به عنوان عوامل امولسیون، ستئارات‌های -20 تا -40 به عنوان عوامل حل‌کننده و مواد پاک‌کننده استفاده می‌شود (به جز ستئارات -22 که به عنوان عامل امولسیون و عامل کاهش ویسکوزیته استفاده می‌شود) و ستئارات -50 تا -100 به عنوان مواد پاک‌کننده استفاده می‌شوند.

داده‌های فرمولاسیون محصول ارائه شده به سازمان غذا و دارو (FDA) در ژانویه 1996 گزارش داد که این مواد به طور جمعی در 680 فرمولاسیون آرایشی استفاده شده است.

  • صنعت داروسازی

ستئارات در صنعت داروسازی کاربردهای گوناگونی دارد. این ماده به عنوان متابولیت انسانی، متابولیت گیاهی و متابولیت ساکارومایسس سرویزیه نقش دارد. این ماده یک آنیون اسید چرب با زنجیره بلند، یک آنیون اسید چرب اشباع شده با زنجیره مستقیم، یک آنیون اسید چرب 18: 0 و یک آنیون اسید چرب اشباع است. این یک باز مزدوج از یک اکتادکانوئیک اسید است.

گریدها امولسیون کننده‌های روغن در آب هستند و برای تولید پماد، کرم، امولسیون مایع، ژل و سایر مواد آرایشی استفاده می‌شوند. انواع محصولات آرایشی مبتنی بر امولسیون شامل کرم، لوسیون (به ویژه لوسیون اسپری)، تهویه مطبوع مو و محصولات ضد آفتاب می‌باشد.

مورد استفاده به عنوان امولسیفایر، عامل سطح، عامل نفوذ، افزودنی، عامل فوم، استابلایزر، عامل حل‌کننده، عامل نرم‌کننده، عامل آنتی‌استاتیک، عامل پراکنده، عامل تجزیه‌کننده، عامل پاک‌کننده، عامل تقویت‌کننده، عامل ضخیم‌شدن، عامل تهویه ویسکوزیته و… است. می‌توان از آن برای روغن‌هایی با طیف گسترده‌ای از قطبیت استفاده کرد. 

اگر از استئارات  25 همراه با استیل یا الکل استئاریل یا هر دو استفاده شود، پایه‌های پماد و کرم همگن بدست می‌آید که می‌تواند تا 90٪ آب را جذب کند. استئارات 25 یک کلوئید محافظتی بسیار کارآمد است و می‌تواند پایداری سیستم‌های پراکنده را افزایش دهد. در غلظت‌های 30-20٪، استئارات  25 هیدراته‌های قابل شستشو و ژل مانند را با آب تشکیل می‌دهد.

اثرات جانبی

در زیر لیستی از عوارض جانبی احتمالی ممکن در داروهایی که حاوی استئارات 25 هستند وجود دارد. این یک لیست جامع نیست. این عوارض جانبی ممکن است رخ دهند، اما همیشه رخ نمی‌دهد. برخی از عوارض جانبی ممکن است نادر اما جدی باشد. در صورت مشاهده هر یک از عوارض جانبی زیر، به خصوص اگر از بین نرود با پزشک خود مشورت کنید.

  • سوزش
  • سوختگی
  • قرمزی
  • تحریک

 استئارات 25 همچنین ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند که در اینجا ذکر نشده است.

در صورت مشاهده سایر عوارض جانبی که در بالا ذکر نشده است برای مشاوره پزشکی با پزشک خود تماس بگیرید.

خرید ستئارات 25
قیمت ستئارات 25

فروش ستئارات 25:

فروش ستئارات 25 در کیسه‌های 25 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول ستئارات 25 مورد نیاز را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست