فرمولاسیون لوسیون سفت کننده پوست

فرمولاسیون لوسیون سفت کننده پوست + ضد افتادگی

این لوسیون ضد پیری مرطوب‌کننده شدید برای کمک به کاهش ظاهر خطوط و بهبود انعطاف‌پذیری پوست است. این ماده با اتیل هگزیل اولیوات، مرطوب‌کننده‌ای شدید و در عین حال سبک، غنی شده است تا پوست را نرم، لطیف و شاداب کند.

% درصد وزنی مواد تشکیل‌دهنده
فاز A
تا 100.00 % آب
2.00 پروپان دیول
0.30 آلانتوئین
1.50 بتائین
0.20 زانتان گام
0.05 ادتا 2 سدیم
فاز B
4.00 استئاریل اولیوات + سوربیتان اولیوات
2.00 اتیل هگزیل اولیوات
2.50 روغن بادام
2.50 روغن جوجوبا
0.05 لسیتین + توکوفرول +آسکوربیل پالمیتات + اسید سیتریک
فاز C
0.50 روغن دانه گلرنگ + عصاره ریشه Astragalus propinquus + کوآنزیم Q10 + توکوفرول + عصاره گل / برگ / ساقه Spilanthes Acmella
1.00 بیزابولول
به مقدار کافی اسانس
به مقدار کافی مواد نگهدارنده

 فرآیند تولید

A را با استفاده از واحد پراکندگی مناسب برای پخش زانتان گام تهیه کنید و آن را تا دمای 85 درجه سانتی‌گراد دهید.

B را جداگانه آماده کنید و تا دمای 75-80 درجه سانتی‌گراد گرم کنید.

B را به A اضافه کرده و یکدست کنید. با هم زدن ملایم خنک شود.

C را اضافه کرده و مخلوط کنید تا یکدست شود.

مواد تشکیل‌دهنده لوسیون سفت کننده و ضد افتادگی پوست

  • اتیل هگزیل الیوات

اتیل هگزیل الیوات یک استر طبیعی حاصل از روغن زیتون است. روغن زیتون برای پوست بسیار مفید است زیرا حاوی ترکیباتی شبیه برخی از اسیدهای چرب موجود در سطح پوست است. روغن از خرد کردن میوه‌های زیتون بدست می‌آید. این ماده عمدتاً برای جایگزینی سیلیکون‌ها مانند دایمتیکون‌ها یا پلی دی متیل سیلوکسان استفاده می‌شود. این روغن بسیار سبک است و پس از استفاده فوراً جذب می‌شود. این به صورت مایعی بی‌رنگ و بدون بو می‌باشد.

این ماده حاوی محتوای چربی مفیدی برای پوست است که با اسیدهای چرب پوست مطابقت دارد. این دلیل اصلی است، نه تنها پوست را مرطوب می‌کند بلکه خواص مفیدی نیز برای پوست فراهم می‌کند. این یک فیلم روی سطح پوست یا مو تشکیل می‌دهد، که نوعی فیلم انسداد است.

با این حال، هیچ خفگی در پوست ایجاد نمی‌کند اما اجازه نمی‌دهد پوست رطوبت موجود خود را از دست بدهد. همچنین پوست را نرم و لطیف می‌کند. همچنین با تأمین اسیدهای چرب از دست رفته در پوست، لایه اپیدرمال پوست را تقویت می‌کند.

بیزابولول
بیزابولول
  • بیزابولول

بابونه خیلی بیشتر از چای گیاهی مورد علاقه ماست – حاوی یک ماده‌ی کوچک فوق‌العاده به نام بیزابولول نیز هست. این ماده به عنوان ضد التهابی عمل می‌کند که به آرامش و تسکین پوست کمک می‌کند.

بی رنگ با رایحه ای لطیف و گلی، می تواند به پوست کمک کند تا سایر مواد فعال را به طور مؤثرتری جذب کند. با توجه به خواص درمانی پوست، یزابولول صدها سال است که در لوازم آرایشی استفاده می‌شود.

فروش بیزابولول به دلیل مزایای مراقبت از پوست مورد بررسی قرار گرفته است. بیزابولول ممکن است به تسکین پوست تحریک شده کمک کند، به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی عمل می‌کند، از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند و به بهبود علائم قابل مشاهده پیری کمک می‌کند. بیزابولول همچنین ممکن است خاصیت ضد میکروبی داشته باشد و برای روشن‌سازی پوست استفاده شده است.

(جهت خرید مواد اولیه لوسیون سفت کننده پوست با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست