خرید ستریماید

خرید ستریماید

پیشگامان شیمی به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان مواد اولیه دارویی با چندین دهه تجربه، ستریماید را با بالاترین و خالص‌ترین کیفیت برای چندین کاربرد در ترکیبات وارد می‌کند. 

برای استعلام قیمت سترماید

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

 
خرید ستریماید
خرید ستریماید

ستریماید یا آلکیل تری متیل آمونیم بروماید یک داروی ضد عفونی‌کننده است که مخلوطی از سه ترکیب آمونیوم کواترنر است: تترادونیم بروماید (TTAB یا MITMAB)، ستریمونیوم بروماید (CTAB) و لاورتریمونیوم بروماید (DTAB or LTAB).این اولین بار توسط ICI کشف و توسعه یافت و با نام تجاری Cetavlon معرفی شد. به عنوان محلول 1-3٪ برای تمیز کردن زخم‌های تصادفات کنار جاده استفاده می‌شود. ICI همچنین Savlon را که ترکیبی از ستریماید و کلرهگزیدین بود معرفی کرد.

خرید ستریماید
خرید ستریماید

ستریماید چیست؟

ستریماید یک ماده ضد عفونی‌کننده است که دارای خواص ضد میکروبی، ضد قارچی و سایر ضد میکروبی است و می‌تواند برای جلوگیری یا به حداقل رساندن خطر عفونت روی پوست یا غشاهای مخاطی اعمال شود. این ماده همچنین یک سورفکتانت است. به این معنی که به عنوان شوینده با خاصیت پاک کنندگی عمل می‌کند. به عنوان یک ماده دارویی، این ماده در محصولات مختلف عمدتا برای استفاده موضعی در اسپری‌ها، ژل‌ها و کرم‌ها برای اهداف مختلفی از جمله تمیز کردن سوختگی‌ها و زخم‌ها، ضد عفونی کننده پوست قبل از تزریق یا جراحی و درمان عفونت‌های قارچی یا بثورات پوستی استفاده می‌شود.

آیا ستریماید یک ماده نگهدارنده است؟

ستریماید یک ماده نگهدارنده آمونیوم چهارتایی است که برای محدود کردن رشد باکتری استفاده می‌شود.

آیا ستریماید سمی است؟

ستریماید برای باکتری‌ها سمی است. کاربردهای موضعی برای انسان به صورت غیر سمی است. با این حال، مصرف بیش از حد یا خوراکی تصادفی ممکن است باعث تحریک دستگاه گوارش شود.

آیا ستریماید آگار به صورت انتخابی عمل می‌کند؟

ستریماید آگار نوعی آگار است که امکان جداسازی انتخابی سودوموناس آئروژینوزا را فراهم می‌کند.

کرم / محلول ستریماید چیست؟

کرم ستریماید یک کرم برای استفاده موضعی برای جلوگیری از عفونت بریدگی‌ها، خراش‌ها، نیش حشرات، سوختگی‌های جزئی، زخم‌ها و جوش‌ها است)

ستریماید چگونه باکتری‌ها را از بین می‌برد؟

ستریماید یک ماده ضدعفونی کننده آمونیوم چهارتایی است که دارای فعالیت ضد باکتری در برابر ارگانیسم‌های گرم مثبت و گرم منفی است.

کاربردهای دارویی ستریماید

این دارو در درمان مشکلات زیر در بدن انسان کمک می‌کند:

  • گال

گال چه شکلی است؟

وقتی فردی از گال رنج می‌برد، جوش‌هایی مانند بثورات روی پوست وجود دارد. غالباً با گزش آکنه و پشه اشتباه گرفته می‌شود زیرا فقط با کمی تفاوت در ظاهر کاملاً شبیه به هم هستند. آنچه که گال را از سایر بیماری‌های پوستی متمایز می‌کند، خارش است زیرا در مقایسه با انواع دیگر بی وقفه و شدید است.

در زیر برخی از شاخص‌های اصلی که در تشخیص بیماری پوست گال کمک می کند ذکر شده است:

  • بثورات گال مانند جوش یا تاول به نظر می‌رسد و آن‌ها تمایل دارند پشت سر هم ظاهر شوند.
  • پوست فرد مبتلا به گال دارای لکه‌های پوسته‌ای و قرمز است.
  • اگرچه کنه‌های گال به کل بدن حمله می‌کنند اما بیشتر در پوست اطراف پا و دست‌ها دیده می‌شوند.
  • علاوه بر تاول‌های قرمز، گال باعث ایجاد خطوط خاکستری همراه با تاول روی پوست می‌شود.
  • پسوریازیس

پسوریازیس چیست؟

پسوریازیس به شرایط پوستی گفته می‌شود که سلول‌های پوستی در سطوح غیر طبیعی شروع به تکثیر می‌کنند.معمولاً بازسازی سلول با سلول‌های مرده پوست ایجاد و متعادل می‌شود. از آنجا که سلول‌های پوستی به طور غیر طبیعی شروع به رشد می‌کنند، تا بالای پوست شما بالا می‌روند و با پشت سر گذاشتن یک پلاک قرمز پوشیده از فلس‌های سفید، از بین می روند.

آن‌ها به طور معمول در زانوها، آرنج‌ها و گاهی اوقات در پوست سر شما ایجاد می‌شوند. دلایل زیادی وجود دارد که به رفتار غیر طبیعی سلول‌های پوستی نسبت داده می‌شود. دلیل رایج این است که آن‌ها با نحوه عملکرد سیستم ایمنی بدن شما مرتبط هستند. این بیماری با تکثیر بیش از حد سلول‌های پوستی تا 10 برابر سریعتر از رشد طبیعی مشخص می‌شود. همانطور که سلول‌های زیرین مرده به سطح پوست می‌رسند، تجمع حجیم آن‌ها باعث ایجاد پلاک‌های قرمز و برجسته می‌شود که با پوسته‌های سفید پوشیده می‌شوند. این بیماری به طور معمول در آرنج، زانو و پوست سر اتفاق می‌افتد.

پسوریازیس همچنین می‌تواند کف دست، تنه و کف پا را تحت تأثیر قرار دهد. پسوریازیس، همچنین می‌تواند به موقع مرتبط با آرتریت پسوریازیس باشد، که منجر به تورم و درد در مفاصل می‌شود. تخمین زده می‌شود که در هند 10 تا 30 درصد افرادی که به پسوریازیس مبتلا هستند نیز مبتلایان به آرتریت پسوریازیس هستند.

  • سوختگی

سوختگی چیست؟

سوختگی در اثر تماس طولانی مدت با آتش ایجاد می‌شود و می‌تواند از خفیف تا شدید و کشنده باشد. شدت آن عمدتاً به مدت زمان قرار گرفتن در معرض آتش‌سوزی و کل منطقه‌ای که در آن سوخت شده بستگی دارد. سوختگی درجه یک خفیف‌ترین است. این به سوختگی گفته می‌شود که فقط روی لایه فوقانی پوست تأثیر می‌گذارد.

این گونه سوختگی‌ها به راحتی قابل درمان هستند و اگر به موقع خوب درمان شوند، جای زخمی باقی نمی‌ماند. سوختگی درجه دو عمیق‌تر از لایه اول پوست است و بیشتر از سوختگی درجه یک نیاز به مراقبت پزشکی دارد. سوختگی درجه سه شدیدترین است. این بر روی عضلات بدن شما تأثیر می‌گذارد و حتی می‌تواند تا استخوان پایین بیاید. این نوع سوختگی نیاز به توجه پزشکی گسترده‌ای برای درمان، از جمله جراحی دارد.

سوختگی جزئی ایجاد شده در آشپزخانه با کمک کرم‌ها و پمادهایی که برای سوختگی در نظر گرفته شده است قابل درمان است. اولین راه درمان استفاده از آب سرد روی محل سوخته است و پس از آن می‌توانید پماد را استفاده کنید. از طرف دیگر، سوختگی‌های عمده می‌تواند به پیوند پوست، جراحی و مراقبت‌های ویژه نیاز داشته باشد. اگر در قسمت بزرگی از بدن پخش شوند، این سوختگی‌ها می‌توانند کشنده باشند. در هنگام سوختگی دریافت معالجه پزشکی در بیمارستان بسیار مهم است. در درمان هیچ تأخیری وجود ندارد.

  • ضد عفونی کننده پوست

خرید ستریماید

شامپو ستریماید چیست؟

شامپو ستریماید نوعی داروی ضدعفونی کننده است که انواع خاصی از باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌های موجود در پوست را از بین می‌برد. همچنین می‌تواند به عنوان یک ماده شوینده برای از بین بردن بقایا، آلودگی و قارچ از سطح پوست عمل کند. می‌تواند در درمان شوره سر، خارش یا چربی پوست سر و پسوریازیس پوست سر استفاده شود.

شامپو ستریماید چگونه استفاده می‌شود؟

شامپو ستریماید معمولاً 2 تا 3 بار در هفته یا طبق دستور پزشک استفاده می‌شود. برای دوز صحیح با پزشک تماس بگیرید زیرا این امر به طول موهای بیمار، وضعیت آن‌ها و پاسخ به درمان بستگی دارد. برای استفاده از دارو، موها را با آب گرم مرطوب کرده و شامپو بزنید. شامپو را با نوک انگشتان در پوست سر ماساژ دهید اما هرگز از ناخن‌های انگشت استفاده نکنید.

عوارض جانبی استفاده از شامپو ستریماید

شامپوی ستریماید به طور کلی بدون هیچ‌گونه عارضه جانبی گزارش شده قابل تحمل است.

خرید ستریماید
فروش ستریماید

هشدارها

در صورت بروز واکنش آلرژیک بلافاصله به نزدیکترین بخش اورژانس مراجعه کنید. علائمی که معمولاً با چنین واکنشی همراه هستند شامل مشکل در تنفس یا بلع، گرفتگی قفسه سینه، تورم، بثورات پوستی و کهیر می‌باشد. شامپو ستریماید همیشه برای همه بیماران مناسب نیست. همیشه در صورت بارداری، شیردهی، تلاش برای باردار شدن، استفاده از هر داروی دیگر (تجویز شده یا غیر تجویز شده)، استفاده از هرگونه فرآورده‌های گیاهی یا مکمل‌ها یا داشتن هرگونه آلرژی یا سلامتی، با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود مشورت کنید.

موارد احتیاط

شامپو ستریماید (Cetrimide) فقط باید روی پوست سر قرار گیرد و نباید در سایر مناطق بدن استفاده شود. جهت مشاوره و خرید مواد اولیه آرایشی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست