خرید لینکومایسین هیدروکلراید

خرید لینکومایسین هیدروکلراید پودر

شرکت پیشگامان شیمی با چندین سال تجربه در زمینه تامین مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع مختلف، آمادگی ارائه لینکومایسین هیدروکلراید را به صورت عمده، به شما مشتریان عزیز را دارد. لینکومایسین هیدروکلراید یک ماده دارویی فعال (API) با فرمول مولکولی C18H37ClN2O7S است. این ماده به عنوان یک مهارکننده سنتز پروتئین و یک عامل ضد باکتری عمل می‌کند که عملکرد باکتری‌ها را با آسیب رساندن به ظرفیت آن‌ها برای تولید پروتئین‌های حیاتی که امکان بقای آن‌ها را فراهم می‌کند، خنثی می‌کند. اگر قصد خرید لینکومایسین هیدروکلراید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارید، برای دریافت قیمت لینکومایسین هیدروکلراید با ما تماس بگیرید.

شماره‌های تماس : ۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲ ۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷

لینکومایسین هیدروکلراید یک پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید است. محلول‌های آن اسیدی و دارای فعالیت نوری می‌باشد. لینکومایسین هیدروکلراید آزادانه در آب محلول و در دی متیل فرمامید محلول است ولی در استون نامحلول است. در ادامه به معرفی کامل لینکومایسین هیدروکلراید، کاربردهای دارویی و این ترکیب می‌پردازیم. برای آشنای بیشتر با لینکومایسین هیدروکلراید و رسیدن به جواب سوالاتی از قبیل لینکومایسین هیدروکلراید از کجا بخریم؟ کاربرد لینکومایسین هیدروکلراید چیست؟ قیمت لینکومایسین هیدروکلراید ؟ تا انتهای محتوا ما را همراهی کنید.

نام انگلیسی Lincomycin Hydrochloride
فرمول مولکولی بی آب C18H34N2O6S ∙ HCl
فرمول مولکولی مونوهیدرات لینکومایسین هیدروکلراید C18H34N2O6S.HCl.H2O
وزن مولکولی 443 g/mol
ذخیره سازی/ جابجایی در دمای 4 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
     CAS NO 7179-49-9
انحلال پذیری هیدروکلراید در حلال‌های مختلف (25°C)
DMSO 89 mg/mL (200.90 mM)
اتانول نامحلول
آب 89 mg/mL (200.90 mM)

لینکومایسین هیدروکلراید چیست؟

لینکومایسین هیدروکلراید شکل نمک هیدروکلراید بی آب لینکومایسین است، یک آنتی بیوتیک لینکوززآمید که در اصل در اکتینومایست استرپتومایسس لینکولنینسس(Streptomyces lincolnensis) با فعالیت علیه کوکسی‌های گرم مثبت و باکتری‌های بی هوازی شناسایی شده است. آنتی بیوتیک‌های لینکوزامید مکانیسمی مشابه آنتی بیوتیک‌های ماکرولید از خود نشان می‌دهند. آنها با اتصال زیر واحد ریبوزومی s50 و جلوگیری از تشکیل پیوند پپتیدی و جابجایی آن‌ها عمل می‌کنند و اساساً سنتز پروتئین را مهار می‌کنند. مقاومت به لینکومایسین از طریق جهش در ریبوزوم s50 ایجاد می‌شود.

خرید لینکومایسین هیدروکلراید

داروی لینکو برای چیست

لینکومایسین یک آنتی بیوتیک است که در صورت عفونت‌های جدی و برای افرادی که به داروهای پنی سیلین حساسیت دارند استفاده می‌شود. با جلوگیری از سنتز پروتئین با اتصال و توقف تشکیل پپتید عمل می‌کند. این عمل به دو صورت انجام می‌شود، جایی که باکتری‌ها را می‌کشد و دیگری جایی که رشد باکتری‌ها را متوقف می‌کند.

اگرچه از نظر طیف ضد باکتری و مکانیسم اثر مشابه ماکرولیدها، لینکومایسین بر روی سایر ارگانیسم‌ها از جمله اکتینومیست‌ها و برخی از گونه‌های مایکوپلاسما و پلاسمودیوم نیز مؤثر است. با این حال، به دلیل اثرات نامطلوب و سمیت آن، امروزه به ندرت استفاده می‌شود و برای بیمارانی که به پنی سیلین حساسیت دارند یا در جایی که باکتری‌ها مقاومت ایجاد کرده اند، استفاده می‌شود.

تولید لینکومایسین هیدروکلراید

لینکومایسین یک آنتی بیوتیک طبقه بندی شده به عنوان عضوی از کلاس لینکوزآمید است که به طور معمول دارای یک مشتق اسید آمینه L-پرولین است که از طریق گروه آمید با یک قند آمینوتیو هشت کربنی مرتبط است. دو واحد 4-پروپیل-ال-پرولین و آمینو اکتوز هر کدام به طور جداگانه سنتز می‌شوند و سپس توسط پروتئین LmbD متراکم می‌شوند و سپس واکنش‌های پس از تراکم بیشتر شامل جداسازی مایکوتیول، استیل زدایی و S-متیلاسیون در نهایت لینکومایسین را تولید می‌کنند.

مقایسه کلیندامایسین و لینکومایسین هیدروکلراید

لینکومایسین هیدروکلراید یک ترکیب مرتبط، کلیندامایسین، از لینکومایسین با استفاده از تیونیل کلرید برای جایگزینی گروه 7-هیدروکسی با یک اتم کلر با وارونگی کایرالیته مشتق شده است. معمولاً برای مبارزه با باکتری‌های استافیلوکوک و استرپتوکوک استفاده می‌شود. لینکومایسین HCl آزادانه در محلول آبی محلول است.

طریقه مصرف لینکومایسین

لینکومایسین به عضله یا به صورت تزریق در ورید تزریق می‌شود. یک ارائه دهنده مراقبت‌های بهداشتی اولین دوز شما را می‌دهد و ممکن است نحوه استفاده صحیح از دارو را به تنهایی به شما آموزش دهد.

هنگامی که لینکومایسین به داخل ورید تزریق می‌شود، باید به آرامی تزریق شود و انفوزیون حداقل 1 ساعت طول می‌کشد.

گاهی اوقات لینکومایسین به صورت تزریق در چشم شما تجویز می‌شود. پزشک قبل از تزریق از دارویی برای بی حس کردن چشم شما استفاده می‌کند. این تزریق را در مطب پزشک یا سایر محیط‌های کلینیک دریافت خواهید کرد. از این دارو برای تمام مدت زمان تجویز شده استفاده کنید، حتی اگر علائم شما به سرعت بهبود یابد. نادیده گرفتن دوز می‌تواند خطر ابتلا به عفونت مقاوم به دارو را افزایش دهد. لینکومایسین عفونت ویروسی مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی را درمان نمی کند.

با مشاهده اولین علائم اسهال در طول درمان با لینکومایسین و مدت کوتاهی پس از آن با پزشک خود تماس بگیرید. در صورت استفاده طولانی مدت از این دارو، ممکن است نیاز به آزمایشات پزشکی مکرر داشته باشید. اگر نیاز به جراحی دارید، از قبل به جراح بگویید که از لینکومایسین استفاده می‌کنید. در دمای اتاق به دور از حرارت نگهداری شود.

فروش لینکومایسین هیدروکلراید

عوارض جانبی استفاده از داروی لینکومایسین

اگر علائم یک واکنش آلرژیک (کهیر، تنفس دشوار، تورم در صورت یا گلو) یا یک واکنش شدید پوستی (تب، گلودرد، سوزش چشم، درد پوست، بثورات پوستی قرمز یا بنفش همراه با تاول و تاول‌ها) دارید، از فوریت‌های پزشکی کمک بگیرید.). داروهای آنتی بیوتیکی می‌توانند باعث رشد بیش از حد باکتری‌های معمولی بی ضرر در روده شوند. این می‌تواند منجر به عفونتی شود که حتی چند ماه پس از آخرین دوز آنتی بیوتیکی شما باعث اسهال خفیف تا شدید شود. اگر این وضعیت درمان نشود می‌تواند منجر به مشکلات روده ای تهدید کننده زندگی شود.

این دارو توسط یک متخصص سلامت در یک کلینیک به بدن شما تزریق می‌شود. این دارو حاوی بنزیل الکل است که مصرف آن در نوزادان کاملاً ممنوع است. ثابت شده است که دارو در شیر انسان دفع می‌شود، بنابراین مصرف این دارو به مادران شیرده توصیه نمی شود. ممکن است باعث عوارض مرگبار سلامتی در نوزادان شود. این دارو فقط در برابر باکتری‌ها موثر است و نمی‌توان از آن برای درمان عفونت‌های ناشی از میکروب‌های دیگر مانند ویروس، قارچ و غیره استفاده کرد.

اگر موارد زیر را دارید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

 • درد شدید معده، اسهال آبکی یا خونی (حتی اگر ماه‌ها پس از آخرین دوز شما رخ دهد)؛
 • ادرار کم یا بدون ادرار؛
 • تاول یا زخم در دهان، لثه قرمز یا متورم، مشکل در بلع.
 • زردی (زردی پوست یا چشم)؛ یا
 • تعداد کم سلول‌های خونی – تب، لرز، خستگی، زخم‌های پوستی، کبودی آسان، خونریزی غیر معمول، رنگ پریدگی پوست، سردی دست‌ها و پاها، احساس سبکی سر یا تنگی نفس.

افراد مسن و کسانی که بیمار یا ناتوان هستند ممکن است نسبت به اثرات اسهال ناشی از این دارو حساس تر باشند.

خرید و فروش بنزیل الکل را در لینک فوق پیگیری کنید.

عوارض جانبی رایج عبارتند از:

 • اسهال، درد معده؛
 • حالت تهوع، استفراغ، زبان متورم یا دردناک؛
 • خارش یا ترشح واژن؛
 • خارش یا بثورات خفیف؛
 • صدای زنگ در گوش شما؛ یا
 • سرگیجه

ممکن است برخی عوارض جانبی جدی برای مصرف لینکومایسین وجود داشته باشد. اینها شامل واکنش‌های آلرژیک روی پوست، همراه با بثورات، قرمزی یا خارش است. همچنین ممکن است باعث سوزش یا سوزش موقت پوست، تورم زبان، گلو یا لب شود. ممکن است کمی ناراحتی تنفسی و نوسانات ضربان قلب داشته باشید. همچنین ممکن است درد یا قرمزی در محل تزریق وجود داشته باشد. (برای آشنای بیشتر با لینکومایسین هیدروکلراید به این لینک مراجعه کنید.)

تداخلات لینکومایسین چیست؟

هر زمان که بیش از یک دارو مصرف می‌کنید یا آن را با غذاها یا نوشیدنی‌های خاصی مخلوط می‌کنید، در معرض خطر تداخل دارویی هستید.

تداخلات دارویی لینکومایسین

 • کاهش اثر با اریترومایسین.
 • افزایش فعالیت/سمیت عوامل مسدودکننده عصبی عضلانی.

تداخلات با غذا

 • کاهش جذب با غذا؛ باید با معده خالی همراه با آب مصرف شود.

پودر لینکومایسین هیدروکلراید از کجا بخریم؟

لینکومایسین هیدروکلراید یک پودر کریستالی سفید رنگ است. این ترکیب دارای کاربرد گسترده‌ای در صنایع دارویی، برای درمان عفونت‌ها است. شمت مشتریان عزیز می‌توانید جهت استعلام قیمت لینکومایسین هیدروکلراید گرید دارویی و خرید این ترکیب با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول لینکومایسین هیدروکلراید مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. فروش لینکومایسین هیدروکلراید گرید دارویی در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی صورت می‌گیرد و آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

سوالات متداول در مورد لینکومایسین

لینکومایسین برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

لینکومایسین برای درمان عفونت‌های جدی پوستی ناشی از باکتری استفاده می‌شود.

شروع اثر لینکومایسین چقدر طول می‌کشد؟

پس از مصرف خوراکی لینکومایسین، معمولاً بین 2 تا 4 ساعت طول می‌کشد تا اثر خود را نشان دهد، اما شروع اثر لینکومایسین تقریباً 30 تا 60 دقیقه پس از تزریق داخل وریدی است.

آیا لینکومایسین باید با غذا مصرف شود یا بدون غذا؟

اثربخشی لینکومایسین به یک وعده غذایی بستگی ندارد، می‌توان آن را به هر صورت مصرف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

همین حالا برای خرید مواد اولیه از ما مشاوره بگیرید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس گیرند.
جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست