خرید موم بیزواکس

خرید موم بیزواکس

فروش بیزوکس در کیسه‌های 25 کیلوگرمی محصول آلمان و چینتوسط ما صورت می گیرد. جهت خرید موم بیزواکس سفید و زرد گرید آرایشی بهداشتی با کارشناسان ما تماس بگیرید. موم بیزواکس (beeswax) قدیمی‌ترین و خالص‌ترین موم در جهان است. در زمان برداشت عسل، لانه زنبوری‌ها را به دقت باز می‌کنند تا عسل را از شانه بیرون بیاورند.

جهت استعلام قیمت موم بیزواکس

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

بیزوکس آرایشی
⚡بیزوکس به انگلیسی
beeswax
⚡نام های دیگر موم زنبور عسل، بیزواکس
⚡شناسه محصول 8006-40-4
⚡فرمول شیمیایی C7H5NaO2
⚡شکل ظاهری  ورقه ای و رنگی . موم سفید و زرد
⚡کاربرد موم بیزواکس
تولید شمع، فرآوری پی وی سی، پاکسازی طیور، بسته بندی مواد غذایی، ریخته گری، قالب گیری، موم مدلینگ، لوازم آرایشی و بهداشتی
⚡گرید موم بیزواکس
آرایشی، غذایی، صنعتی 
⚡خلوص موم بیزواکس
100%
⚡بسته بندی  کیسه 25 کیلویی
⚡کشور تولید کننده  چین – ایرانی
⚡محل تحویل  شورآباد تهران – امیرکبیر اصفهان
⚡قیمت موم بیزواکس
تماس بگیرید 📞

زنبورها عسل را به شانه‌هایی که حاوی موم هستند می‌بندند و در هر سلول، مومی پر از عسل است. این پوشش در تولید موم زنبور عسل استفاده می‌شود و در واقع موم ماده‌ای است که ساختار لانه زنبوری را شکل می‌دهد.

موم بیزواکس چیست

موم خالص هنگامی که توسط زنبور عسل ترشح می‌شود، تقریباً سفید است؛ تنها پس از تماس با عسل و گرده، رنگ آن به طور قابل ملاحظه‌ای زرد رنگ می‌شود و پس از حدود چهار سال به رنگ قهوه‌ای تبدیل می‌شود. موم بیزواکس در برابر اسیدها مقاومت می‌کند و در آب و الکل سرد حل نمی‌شود.

این ماده را تا حدودی در الکل جوش و به طور کامل در کلروفرم، کربن و در جوهر سقز گرم می‌توان حل کرد. تراکم آن در دمای 15 درجه سانتی‌گراد، حدود 0.960 تا 0.970 کیلوگرم در متر مکعب است و در دمای بین 63.5 و 64.5 درجه سانتی‌گراد ذوب می‌شود. زنبورهای کارگر زن، که عمر آنها حدود چهار هفته است، دارای هشت موم مخصوص تولید مثل در شکم خود هستند. زنبورهای کارگر جوان کارایی بیشتری در تولید موم دارند.

موم زنبور عسل توسط این زنبورها از طریق مصرف عسل تولید شده از شهد گل ساخته شده است. برای تولید یک پوند از موم، شش تا هشت پوند عسل مصرف می‌شود. رنگ موم ممکن است دارای زیبایی باشد، اما پیامدهای کیفیتی ندارد. موم سفید با فیلتر کردن و به طور طبیعی حذف رنگ بدون استفاده از مواد شیمیایی به دست می‌آید، که از دیدگاه مصرف‌کننده از روش‌های ترجیحی است.

خرید موم بیزواکس سفید

کاربردهای موم بیزواکس

موم بیزواکس یک انتخاب عالی برای بسیاری از بیماری‌های پوستی است. موم بیزوکس یک روش شگفت‌انگیز برای مرطوب‌کنندگی پوست است و معمولاً در محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی یافت می‌شود. این ماده می‌تواند به محافظت و ترمیم پوست خشن و خشک کمک کند زیرا توانایی حفظ رطوبت را دارد. درد را کاهش می‌دهد و ضد التهاب است. به عنوان دارو، استفاده از موم بیزواکس در کاهش درد و التهاب مورد مطالعه قرار گرفته و دارای اثرات ضد تورم ملایم است.

موم زنبور عسل خاصیت ضد التهابی، ضد ویروسی و ضد باکتریایی دارد. این سه خاصیت باعث می‌شود موم زنبور عسل برای بهبود زخم‌ها و جراحات کوچکتر مفید باشد و همچنین می‌تواند برای سوزش های جزئی پوستی نیز استفاده شود. موم بیزوکس به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می‌کند و منبع خوبی برای ویتامین A است. این ماده در تهیه محصولات برای انواع پوست‌های خشک و خشن  استفاده بسیار خوبی دارد زیرا ویتامین A باعث آبرسانی و نرم شدن و همچنین باعث ترمیم سلول می‌شود.

موم بیزواکس جهت تولید:

  • پمادها
  • کاهنده سرعت انحلال در بسیاری از ترکیبات دارویی
  • کپسول‌های ژلاتینی
  • روکش‌های قرص

به کار می‌رود. خرید موم بیزواکس در دو نوع زرد و نوع سفید انجام می گیرد. موم زرد محصول خام به دست آمده از لانه زنبور است. موم سفید، مومی است که با سفید کردن موم‌های زرد ساخته شده است. در شمع‌سازی به علت قابلیت اشتعال بسیار خوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. موم بیزواکس تصفیه‌شده نقش مهمی در مواد هنری دارد و به عنوان یک پوشش‌دهنده در رنگ پلاستیکی و به عنوان یک تثبیت‌کننده در رنگ روغن است.

بیزواکس در مراقبت از پوست

موم زنبور عسل در محصولات حمام و بدن به سرعت مورد توجه قرار گرفته است. موم زنبور عسل هنگام تهیه محصولات حمام و بدن می‌تواند قوام محصول نهایی را ضخیم‌تر کند. موم زنبور عسل در واقع رطوبت پوست را قفل می‌کند، اما در کنار این کار باعث تنفس پوست نیز می‌شود. این موم شگفت‌انگیز نه تنها باعث حفظ رطوبت می شود بلکه پوست را از محیط‌های سخت محافظت می‌کند.

موم زنبور عسل همچنین به عنوان نرم کننده پوست عمل می‌کند و پوست ما را نیز تغذیه می‌کند. موم بیزواکس خالص و سفید شده به عنوان مواد اولیه آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. موم بیزواکس در تولید کرم دست و مرطوب‌کننده‌ها استفاده می‌شود و در لوازم آرایشی مانند سایه‌چشم و برق لب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد در صنایع غذایی

در مقادیر کم، از موم زنبور عسل می توان برای جلوگیری از بین رفتن آب برخی از مواد غذایی استفاده کرد. برخی از محصولات مانند پنیر می‌توانند حاوی موم زنبور عسل به عنوان یک پوشش محافظ باشند. از خواص بیزوکس این است که می‌تواند به عنوان یک افزودنی غذایی مورد استفاده قرار گیرد و به حفظ میوه ها کمک کند. معمولاً از موم زنبور عسل به عنوان ماده ای برای تهیه آدامس طبیعی استفاده می‌شود.

تولید موم بیزواکس

موم زنبور عسل بوسیله مصرف عسل یا شربت قند توسط زنبورهای عسل تشکیل می‌شود. برای اینکه زنبور عسل بتواند موم را مخفی کند، باید حداقل 12-18 روز سن داشته باشد. اندازه ترشح بخش موم هر زنبور عسل به عنوان مقیاس گفته می شود. اندازه این مقیاس‌ها معادل اندازه یک سنجاقک است. هر زنبور عسل 8 مورد از این غدد ترشح موم را دارد که در زیر شکم آنها قرار دارد.

این غدد به دلیل افزایش سن، تمایل به پرواز و استفاده از زنبور عسل به مرور زمان تخریب می‌شوند. در مجموع، زنبورهای عسل برای تولید تنها یک کیلوگرم موم زنبور عسل باید 9-10 کیلو عسل مصرف کنند. خب این چطور کار می‌کند؟ برای مصرف یک کیلو عسل، زنبورهای عسل باید تقریباً از دو میلیون گل شهد جمع کنند. بنابراین، برای دریافت 9-10 کیلو عسل، ما در مورد تقریبا تا 18 میلیون گل صحبت می‌کنیم. فقط برای داشتن 1 کیلو موم زنبور عسل!

وقتی محاسبه شود که زنبورها تا چه اندازه برای تولید این مقدار موم زنبور عسل سفر می‌کنند، معادل تقریباً 6 بار پرواز در اطراف زمین است. بعد از سفرهای گسترده، وقتی زنبور عسل پر شد، دوباره به کندو برمی‌گردند. به منظور فعال‌سازی ساخت موم زنبور عسل، زنبورها همه در یک خوشه جمع می‌شوند. این باعث افزایش دمای منطقه می‌شود و باعث ترشح یا تعریق از موم زنبور عسل می‌شود.

پس از تخلیه موم زنبور عسل، زنبورها از مندیبل‌های تحتانی خود برای تولید و کار کردن موم استفاده می‌کنند. این موم توسط زنبورهای عسل برای تشکیل سلول‌های لانه زنبوری استفاده می‌شود. اما موم زنبور عسل نیز به عنوان محل ذخیره گرده و عسل در کندو استفاده می‌شود. به طور طبیعی، هنگامی که ترشح برای اولین‌بار منتشر می‌شود، بی‌رنگ، بی‌بو و بی‌مزه است.

عسل مانند بو و طعم و مزه‌ای که موم زنبور عسل به دست می‌آورد از گرده ای  حاصل می‌شود که زنبورهای عسل آن‌ها را از گرده‌افشانی گل‌ها و همچنین عسل موجود در کندو حمل می‌کنند. این روشی است که در آن رنگ موم زنبور عسل از زرد روشن تا زرد روشن طلایی تغییر می‌کند. 

هنگامی که عسل از یک زنبور عسل جمع‌آوری شود، زنبوردار کلاه‌های موم را از هر یک از سلول‌های لانه زنبوری جدا می‌کند. این کار با یک چاقوی باز یا توسط دستگاه انجام می‌شود. موم زنبور عسل سپس در آب گرم می‌شود، جایی که روزی موم ذوب شده و به بالا می‌رود و خارج می‌شود. بسیاری اوقات، برای اینکه از موم زنبور عسل برای سایر کاربردها استفاده شود، ابتدا باید ناخالصی‌ها را از بین ببرد.

موم زنبور عسل را می‌توان در سه نوع مختلف تقسیم کردکه شامل موم زنبور عسل زرد، موم سفید زنبور عسل و موم زنبور عسل مطلق هستند. موم زنبور زرد محصول خام است. موم سفید، موم زنبورهای زرد رنگی است که سفید شده است. موم زنبور عسل مطلق، موم زنبور عسل زرد است که با الکل صاف شده است. علاوه بر استفاده حیاتی از موم زنبور عسل توسط زنبورهای عسل، سایر کاربردهای موم زنبور عسل به خوبی شناخته شده است.

آنالیز بیزواکس

آنالیز بیزوکس

خرید موم بیزواکس [Beeswax]

جهت دریافت آنالیز جدیدتر بیزواکس با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

خرید موم عسل برای کرم سازی

جهت خرید موم عسل برای کرم سازی، فرم درخواست محصول را پر کنید یا با کارشناسان فروش عمده بیزوکس ما تماس برقرار کنید. 

فروش موم بیزواکس

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول موم بیزواکس مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت بیزواکس و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

طرحواره پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست