فروش بیسفنول A

بیـسفنول A چیست

بیسفنول A، که معمولاً به صورت BPA نامیده می‌شود، یک ترکیب ارگانیک با دو گروه کاربردی فنول است. BPA در پلاستیک پلی‌کربنات و رزین‌های اپوکسی یافت می‌شود. پلاستیک پلی‌کربنات اغلب در ظروف ذخیره می‌شود که مواد غذایی و نوشیدنی‌ها مانند بطری‌های آب را ذخیره می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند در سایر کالاهای مصرفی مورد استفاده قرار گیرند.

رزین‌های اپوکسی برای پوشاندن داخل محصولات فلزی، از جمله قوطی‌های غذایی، تاپس‌های بطری و خطوط تأمین آب استفاده می‌شود. برخی از مصالح ساختمانی و کامپوزیت‌های دندانی نیز ممکن است حاوی BPA باشند. 

کاربرد بیـسفنول A

پلاستیک پلی‌کربنات دارای کاربردهای فراوانی از قبیل استفاده از بسته‌بندی‌های مواد غذایی و نوشیدنی مانند بطری آب و نوزاد، دیسک‌های فشرده، تجهیزات ایمنی مقاوم در برابر ضربه و وسایل پزشکی است که BPA در آن یافت می‌شود. بیسفنول A یک ماده شیمیایی صنعتی است که برای ساختن پلاستیک پلی‌کربنات و رزین‌اپوکسی استفاده می‌شود که هر دو در کاربردهای بی‌شماری استفاده می‌شوند که زندگی ما را ساده‌تر، سالم‌تر و ایمن‌تر می‌کند.

قوطی‌های غذایی و سایر ظروف فلزی اغلب با پوشش‌های اپوکسی رزین ساخته شده با BPA برای جلوگیری از تماس مستقیم مواد غذایی با فلز، که به محافظت از مواد غذایی از آلودگی و فساد کمک می‌کند، پوشش داده شده است.

رزین‌های اپوکسی با کارایی بالا برای ساخت:

  • هواپیما
  • اتومبیل
  • دوچرخه
  • قایق
  • باشگاه‌های گلف
  • اسکی و اسنوبوردها

استفاده می‌شود، دوام، انعطاف‌پذیر و قوی است. کف‌پوش‌های مقاوم در برابر زینتی و تزئینی مانند کف‌پوش Terrazzo، کف‌پوش تراشه و کف‌پوش رنگی رنگی از رزین اپوکسی ساخته شده است.

سایر محصولات ما: ویتامین بیوتین

فروش بیسفنول A

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول بیسفنول A مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

wikipedia

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

خرید مواد اولیه صنعتی ، خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

پرسش و پاسخ مواد شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست