اسانس محلول در روغن

خرید اسانس محلول در روغن

اسانس محلول در روغن یک اسانس واقعی و طبیعی است. چرا که اصولاً تمام اسانس‌ها و روغن‌هایی که از گیاهان گرفته می‌شوند در روغن یا الکل محلول هستند.با این حال برای تولید محصولات مختلف لازم است این اسانس‌ها را با آب ترکیب کرد. ترکیب این اسانس‌ها با روغن‌های مختلف و آب می‌تواند محصولات با کیفیت‌تری به شما عزیزان ارائه کند.

جهت استعلام قیمت انواع اسانس محلول در روغن

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

در صورتی که شما عزیزان تمایل دارید درباره این محصولات بیشتر بدانید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان مجرب پیشگامان شیمی آماده ارائه انواع اطلاعات درباره این محصولات به شما عزیزان هستند.

فروش اسانس محلول در روغن
خرید اسانس محلول در روغن

همچنین در صورتی که تمایل داشتید از این مواد در تولیدات خود استفاده کنید، می‌توانید باز هم با ما تماس گرفته و سفارش دهید. این محصولات در کمترین زمان ممکن به دست شما عزیزان خواهد رسید. اما پیش از آن بیایید برسی کنیم که این اسانس‌ها اساساً چیستند؟

اسانس محلول در روغن را بیشتر بشناسید!

این اسانس‌ها نسبت به انواع دیگر اسانس‌ها طبیعی‌تر به نظر می‌رسند. چرا که اسانس به خودی خود چربی‌دوست و آب گریز است. از این رو نیازی به ترکیب با دیگر مواد برای ارائه این خواص ندارد.

اسانس‌ها کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف دارند. به خصوص اسانس‌هایی که به صورت محلول در روغن مورد استفاده قرار می‌گیرند، در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شود. اما عمده‌ترین صنایعی که از این محصولات استفاده می‌کنند، شامل صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی می‌شوند.

اسانس‌های محلول در روغن که در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شوند، از گیاهان گرفته می‌شوند. استخراج این اسانس‌ها نیز با روش‌های گوناگون همچون تقطیر و… به دست می‌آیند. اسانس محلول در روغن را می‌توان در اکثر گیاهان یافت. اما لازم است بدانید اسانس‌های محلول در روغن معطر بیشتر از دیگر اسانس‌ها یافت می‌شوند.

از سوی دیگر بسیاری از این اسانس‌ها دارای رنگ دانه‌های اصیل هستند. این رنگدانه‌ها بیشتر در محصولات و اسانس‌های مجاز خوراکی به کار گرفته می‌شوند.

فروش عمده اسانس محلول در روغن
خرید اسانس محلول در روغن

اسانس‌های مختلف از گیاهان مختلف به دست می‌آیند. کیفیت آن اسانس با مقایسه آن با دیگر اسانس‌های تولید شده از همان گیاه برسی می‌شود. چرا که گیاهانی که در مناطق مختلف رشد می‌کنند، اسانس‌هایی با ویژگی‌های کمتر و بیشتر به ما هدیه می‌کنند.

بدیهی است اسانس‌هایی که رنگ و عطر بهتری ارائه‌دهنده قیمت بالاتری داشته باشند. اما اگر به دنبال با کیفیت‌ترین اسانس‌های محلول در روغن با بهترین قیمت هستید، می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

استخراج اسانس محلول در روغن

از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند روی کیفیت اسانس‌هایی که محلول در روغن هستند تأثیر بگذارد، روش استخراج است. همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، روش‌های مختلفی برای استخراج این اسانس‌ها وجود دارد.

روش استخراج نامناسب می‌تواند مشکلاتی از قبیل ویژگی‌های اصلی یک ماده شیمیایی را تغییر دهد. این ویژگی‌ها شامل اصلی ترین خواص این اسانس‌ها می شود. در صورتی که از تولید کننده‌ای خرید کنید که روش استخراج نامناسبی دارد، احتمال تغییر رنگ، عطر، طعم و ویژگی‌های شیمیایی اسانس محلول در روغن همچون ویسکوزیته وجود دارد.

عمده‌ترین روش استخراج اسانس‌ها، تقطیر با استفاده از بخار است. این روش به دلیل مزایای بسیار و مناسب بودن برای اکثر گیاهان در تولیدی‌های بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. توضیح و توصیف این روش نیاز به یک مقاله جداگانه و کاملاً تخصصی دارد. از این رو همین قدر بدانید که استفاده از روش تقطیر با بخار بهترین روش برای استخراج اسانس‌های خوراکی می‌باشد.

اسانس محلول در روغن خوراکی­‌ها

این اسانس‌ها در محصولات خوراکی بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. شناخته شده هستند و به عنوان یک افزودنی طبیعی محصولات را بهتر می‌کنند.

فعالیت‌های ضد باکتری

در سال 2007 آزمایش‌هایی صورت گرفت که نشان داد استفاده از این محصولات در خوراکی‌ها می‌تواند آن‌ها را ضد میکروب کند. ارگانیسم‌هایی هستند که به صورت ارگانیسم‌های بیماری‌زا وجود دارند. این اسانس‌ها از نفوذ این ارگانیسم ها جلوگیری می‌کنند.

کارواکوال اصلی‌ترین عضو بسیاری از اسانس‌های خوراکی است. پونه کوهی و اسانس آن بیشترین میزان کارواکوال را در خود دارند. تقریباً 60 تا 75 درصد از اسانس پونه کوهی از این ماده تشکیل شده است. کارواکوال دلیل فعالیت ضد میکروبی این اسانس‌ها می‌باشد.

اسانس پونه کوهی
قیمت اسانس محلول در روغن

کارکوال محصولی است که لیپو پلی‌ساکارید آزاد می‌کند. به همین دلیل است که بسیاری از اسانس‌های محلول در روغن کمی شیرین مزه می‌شوند.

کارکوال ماده اصلی است که فعالیت‌های ضد باکتریایی این روغن‌ها را سازمان‌دهی می‌کند. اما در هر کدام از این روغن‌ها ترکیبات متفاوتی یافت می‌شود که اثر فعالیت‌های ضد باکتری را بیشتر یا کمتر می‌کنند. برای اطلاع درباره هر کدام از این ترکیبات می‌توانید از کارشناسان پیشگامان شیمی سوال کنید.

فعالیت‌های آنتی‌اکسیدانی در اسانس محلول در روغن

این مواد ترکیبات بسیاری دارند که فعالیت‌های آنتی‌اکسیدانی دارند. بسیاری از این محصولات از نظر شیمیایی فنل‌های گیاهی می‌باشند. تیمول و کارکوال از اصلی‌ترین موادی هستند که موجب فعالیت های آنتی‌اکسیدانی می‌شوند.

این مواد زمانی که در کنار هم قرار گیرند موجب جلوگیری از هر گونه اکسیداسیون در موادغذایی می شوند. جالب است بدانید زمانی که این ترکیبات در کنار فنولیک‌ها قرار می‌گیرند، عطر این اسانس‌ها را بیشتر می‌کنند.

اسانس‌هایی که توسط پیشگامان شیمی ارائه می‌شوند، بدون اینکه افزودنی‌های شیمیایی داشته باشند، نگهدارنده‌های خوبی هستند. به یاد داشته باشید که این مواد حاوی نگهدارنده‌های فعالی هستند که حالت آنتی‌اکسیدانی دارند. تحقیقاتی که در سال 2009 صورت گرفته نشان می‌دهد استفاده از این اسانس‌ها در مواد و محصولات غذایی می‌تواند موجب مقاومت در برار عوامل فسادزا شوند.

یکی از عمده‌ترین استفاده‌های اسانس‌های محلول در روغن در محصولات گوشتی می‌باشد. به یاد داشته باشید که منظور از محصولات گوشتی بیشتر محصولاتی همچون سوسیس و کالباس می‌باشد. با این حال به دلیل طعمی که این مواد می‌دهند، آن‌ها را در شرکت‌های شیمیایی تجزیه کرده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اسانس های مجاز خوراکی

اسانس‌هایی که محلول در روغن هستند را می‌توان در محصولات مختلف استفاده کرد. از جمله این محصولات می‌توان به انواع مواد غذایی و محصولات آرایشی بهداشتی اشاره کرد.

اسانس‌های محلول در روغن محصولاتی هستند که بسیاری از اسانس‌های دیگر از آن‌ها گرفته می‌شوند. شما عزیزان می‌توانید این اسانس‌ها را با بهترین قیمت از پیشگامان شیمی تهیه کنید. کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

منابع:

  • Essential Oils: Extraction, Bioactivities, and Their Uses for Food Preservation

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست