فرمولاسیون شامپو دوکاره مو و بدن

فرمولاسیون شامپو دوکاره مو و بدن و مواد آن

فرمولاسیون شامپو دوکاره مو و بدن سازگار با محیط زیست، احساسی پوستی نرم و مخملی را ارائه دارد. این فرمول از لوولینیک اسید به عنوان تهویه مطبوع زیست تخریب‌پذیر و سازگار با محیط زیست برخوردار است.

فرمول شامپو دوکاره مو و بدن

درصد % وزنی مواد  تشکیل‌دهنده
فاز A
61.4% آب
1.5% آب + هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید نشاسته + سدیم کلراید + اسید لاکتیک + لاکتات سدیم + اوره + گلیسیرین + آنیسیک اسید + لوولینیک اسید
0.5% سدیم PCA
0.5% پروتئین جوانه گندم هیدرولیز شده
0.1% فیتات سدیم
5.0% گلیسیرین
فاز B
14.0% سدیم لوریل اتر سولفات (تگزاپن)
1.0% PCA گلیسریل اولئات
8.0% کوکامیدو پروپیل بتائین
5.0% دی سدیم کوکوئیل گلوتامات + سدیم کوکوئیل گلوتامات
1.0% لوریل گلوکوزید + گلیسریل اولئات
فاز C
1.5% آب + سدیم لوولینات +  بنزوات سدیم
0.5% عطر
فاز D
به مقدار کافی کلراید سدیم
به مقدار کافی اسید سیتریک 

فرآیند تولید شامپو دوکاره مو و بدن

  • آب را تا 60 درجه سانتی‌گراد گرم کنید.
  • A را به ترتیب اضافه کنید، هم بزنید تا بعد از هر بار افزودن کاملاً حل شود.
  • B را به A. اضافه کنید.
  • در صورت لزوم مقدار pH و ویسکوزیته را تنظیم کنید.

مشخصات محصول:

ظاهر = ژل چسبناک شفاف؛ مقدار pH = 5.2-5.5؛ پایداری = بیش از 3 ماه در 20 درجه سانتی‌گراد، 40 درجه سانتیگراد و 4 درجه سانتی‌گراد.

مواد تشکیل‌دهنده فرمولاسیون شامپو دوکاره مو و بدن

پروتئین جوانه گندم هیدرولیز شده

پروتئین گندم هیدرولیز شده مایعی به رنگ کهربا است که از جوانه گندم گرفته شده است. هیدرولیز گندم شامل یک فرآیند اسیدی، قلیایی یا آنزیمی برای استخراج مواد مغذی گندم است که شامل پروتئین‌ها (اسیدهای آمینه) و پپتیدها است.پروتئین گندم هیدرولیز شده یک الیگوساکارید و منبع عالی پروتئین غیر حیوانی است. به دلیل وزن مولکولی کم، به راحتی به ساقه مو نفوذ می‌کند و به فیبرهای داخلی مو جذب می‌شود.

مو بیشتر از پروتئین (کراتین) تشکیل شده است و دارای دو قسمت اصلی است: پیاز مو (پیاز) موجود در زیر پوست و ساقه مو که در بالای سطح پوست گسترش یافته است. این ساقه مو است که با چشم قابل مشاهده است. ساقه مو از سه لایه کوتیکول، قشر و مدولا ساخته شده است. کوتیکول خارجی‌ترین لایه مو است که از سلول‌های تخت و نازک با هم تداخل دارد قشر لایه میانی مو است که آب را جذب می‌کند و قدرت را فراهم می‌کند.

مدولا داخلی‌ترین لایه مو است و ممکن است در بعضی موها وجود داشته باشد و در بعضی دیگر وجود نداشته باشد. پروتئین‌های گندم هیدرولیز شده از آنجا که از یک منبع طبیعی، گندم گرفته می‌شوند، مهم هستند. برخلاف سایر پروتئین‌های موجود در محصولات مراقبت از مو، به دلیل وزن مولکولی کم به راحتی جذب مو می‌شوند. و، آن‌ها نه تنها موها را ضخیم می‌کنند، بلکه با تقویت پروتئین‌ها موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کنند و باعث درخشش و قابلیت کنترل مو می‌شوند.

سدیم PCA

خرید سدیم PCA نمک سدیم پیروگلوتامیک اسید است (که به آن PCA نیز می‌گویند). PCA یکی از اجزای طبیعی پوست انسان است و بخشی از “عوامل مرطوب‌کننده طبیعی” (NMF) است که اپیدرم سالم را حفظ می کند. سدیم PCA بسیار جاذب رطوبت است و رطوبت هوا را به خود جلب می‌کند. این یک احساس مرطوب به مو و پوست می‌دهد. سدیم PCA که به پوست وارد می‌شود تا حدود محدودی جذب می شود. این ماده غیر کمودوژنیک است، برای چشم و پوست تحریک‌کننده نیست – حتی در غلظت‌های 50٪، فاقد سمیت نوری و حساسیت ایجاد نمی‌کند.

به سرعت زیست تخریب‌پذیر است. محلول در آب و اتانول و نامحلول در روغن، به دلیل خاصیت مرطوب‌کنندگی در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست و مو از جمله ژل، کرم، لوسیون، شامپو، نرم‌کننده، رژ لب و پایه استفاده می شود.این PCA از مواد طبیعی و کاملاً گیاهی تهیه شده است. هیچ نوع ماده تشکیل‌دهنده حیوانی ندارد.

جهت خرید مواد اولیه شامپو دوکاره مو، بدن + مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست