PEG 7 گلیسیریل کوکوات

خرید PEG 7 گلیسیریل کوکوات

شرکت پیشگامان شیمی فعال در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی PEG 7 گلیسیریل کوکوات را از کشورهای آلمان و چین وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید PEG 7 گلیسیریل کوکوات با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت پی ای جی 7 گلیسیریل کوکوات

قیمت PEG 7 گلیسیریل کوکوات و آنالیز محصول را از طریق تماس با کارشناسان یا ثبت در فرم درخواست محصول دریافت کنید.

PEG 7 گلیسیریل کوکوات چیست؟

PEG 7 گلیسیریل کوکوات یک پلیمر مصنوعی است که به عنوان نرم‌کننده، سورفکتانت و امولسیون‌کننده در  فرمولاسیون محصولات آرایشی و مراقبت از پوست عمل می‌کند.

PEG 7 گلیسیریل کوکوات یک پلی اتیلن گلیکول (PEG) اتر گلیسیریل کوکوات است. گلیسیریل کوکوات یک مونواستر از اسید چرب گلیسیرین و اسید چرب نارگیل است که هر دو برای پوست بسیار مفید هستند. گلیسیرین که به آن گلیسرول نیز گفته می‌شود، یک الکل و ماده مرطوب‌کننده طبیعی است که به پوست در حفظ رطوبت کمک می‌کند. اسیدهای چرب نارگیل سد چربی پوست را بازیابی می‌کند، که همچنین به بهبود حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند.

PEG 7 گلیسیریل کوکوات توسط اتوکسیلاسیون گلیسیریل کوکوات تولید می‌شود. اتوکسیلاسیون یک واکنش شیمیایی است که در آن اکسید اتیلن به یک زیرلایه اضافه می‌شود. در این حالت، 7 واحد اتیلن اکسید به گلیسیریل کوکوات اضافه می‌شود.

چرا از PEG 7 گلیسیریل کوکوات استفاده می‌شود؟

در محصولات آرایشی و مراقبت از پوست، خرید PEG 7 گلیسیریل کوکوات به عنوان نرم‌کننده، سورفکتانت و امولسیون‌کننده عمل می‌کند. خرید PEG 7 گلیسیریل کوکوات همچنین به محافظت از مانع طبیعی پوست و حفظ سطح رطوبت پوست کمک می‌کند.

نرم‌کننده

به عنوان نرم‌کننده، PEG 7 گلیسیریل کوکوات مانعی سبک و غیر چرب ایجاد می‌کند که به افزایش احتباس رطوبت در سطح پوست کمک می‌کند. این خاصیت باعث می‌شود PEG 7 گلیسیریل کوکوات برای محصولاتی مانند لوسیون، کرم و مرطوب‌کننده‌های صورت بسیار مفید باشد. در حالی که انواع پوست می توانند از نرم‌کننده‌هایی مانند PEG 7 گلیسیریل کوکوات بهره‌مند شوند، نرم‌کننده‌ها به ویژه برای کسانی که پوستی خشک، خشن و یا پوسته پوسته دارند مفید است.

نرم‌کننده‌ها ممکن است به تخفیف این علائم کمک کنند، باعث می‌شود پوست نرم و لطیف شود. علاوه بر این، نرم‌کننده‌ها ممکن است برای کسانی که از بیماری‌هایی مانند اگزما، پسوریازیس یا سایر بیماری‌های التهابی پوستی رنج می‌برند، مفید باشد.

سورفکتانت

خرید پی ای جی گلیسیریل کوکوات همچنین به عنوان یک سورفکتانت عمل می‌کند زیرا حاوی یک انتهای آن آب دوست است یا به آب جذب می‌شود و یک انتهای آن چربی دوست یا جذب روغن است. سورفکتانت‌ها با کاهش کشش سطحی بین دو ماده مانند دو مایعات یا یک مایع و یک ماده جامد کار می‌کنند. این به مواد فعال‌کننده سطح اجازه می‌دهد تا روغن‌ها، آلودگی‌ها و سایر ناخالصی‌های جمع شده روی پوست را جذب کرده و آن‌ها را معلق کنند و آن‌ها را بشویند.

با توجه به این خواص، فروش PEG 7 گلیسیریل کوکوات در بسیاری از مواد پاک‌کننده، شامپوها و شستشوی‌های بدن مختلف یافت می‌شود.

امولسیون کننده

به عنوان یک امولسیون‌کننده، از PEG 7 گلیسیریل کوکوات اغلب در فرمولاسیون هایی استفاده می شود که هم حاوی آب و هم اجزای روغن هستند. مخلوط کردن آب و روغن ممکن است مشکل باشد زیرا تمایل به جدا شدن و تقسیم شدن دارند. برای رفع این مشکل، می‌توان یک امولسیون‌کننده مانند پی ای جی 7 گلیسیریل کوکوات برای بهبود قوام یک محصول اضافه کرد، که توزیع یکنواخت مزایای موضعی مراقبت از پوست را امکان پذیر می‌کند.

آیا PEG 7 گلیسیریل کوکوات بی‌خطر است؟

ایمنی مواد تشکیل‌دهنده PEG گلیسیریل کوکوات، از جمله PEG 7 گلیسیریل کوکوات، توسط CIR، گروه مسئول ارزیابی ایمنی مراقبت از پوست و مواد آرایشی ارزیابی شده است. هیئت متخصص داده‌های علمی را ارزیابی کرده و نتیجه گرفت که این مواد برای استفاده در محصولات شستشو ایمن و در محصولات مرطوب تا 10٪ ایمن هستند.

با وجود تأیید  پی ای جی 7 گلیسیریل کوکوات توسط CIR، نگرانی‌هایی در مورد وجود اتیلن اکسید در این ماده وجود دارد. این به این دلیل است که روند اتوکسیلاسیون ممکن است منجر به آلودگی با 1،4-دی اکسان شود، یک محصول جانبی بالقوه خطرناک. 1،4-دی اکسان یک ماده سرطان‌زای حیوانی است که به راحتی در پوست نفوذ می‌کند.

طبق مطالعه ملی سم‌شناسی، پیش‌بینی می‌شود که 1،4 دی اکسان یک ماده سرطان‌زا برای انسان باشد. ’همچنین با آلرژی‌های پوستی در ارتباط است. با این حال، می توان حضور بالقوه 1،4-دی اکسان را از طریق مراحل تصفیه کنترل کرد تا قبل از ترکیب پی ای جی 7 گلیسیریل کوکوات در فرم‌های آرایشی، آن را از بین ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست