پخش مواد اولیه صنایع غذایی

پخش مواد اولیه صنایع غذایی که عمده نیازهای صنایع غذایی است توسط شرکت پیشگامان شیمی صورت می‌گیرد. این  شرکت فعال در حوزه واردات و خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی و بخصوص واردات و خرید و فروش مواد اولیه صنایع غذایی می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

مواد اولیه (مواد اولیه، فرآوری و مواد بسته‌بندی) پایه و اساس محصولات غذایی نهایی است. به همین ترتیب، آن‌ها باید شرایط قانونی (برای استفاده مورد نظر شما ایمن و قانونی) و مشخصات شما را داشته باشند (به عملکرد و کیفیت فرآیند و محصول شما کمک می‌کنند).

از نظر تاریخی، تحقیق و توسعه در هنگام انتخاب ماده اولیه جدید بسیار مهم است. اما اکنون به دلیل افزایش دسترسی به مواد منحصر به فرد و پیچیده، تأمین منابع جهانی، روش‌های رسیدگی، مکان مشتری، تیم گسترده‌ای از تخصص مورد نیاز است. این تیم ارزیابی می‌کند که آیا این ماده محدودیت‌هایی دارد یا ممکن است برای رسیدگی به آن بسیار پرهزینه باشد یا خیر و تعیین می‌کند که آیا اقدامات اضافی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی ایمنی برای کارمندان و محصول لازم است.

خرید مواد شیمیایی چینی

پخش مواد اولیه صنایع غذایی و واردات

در دسترس بودن مواد اولیه با کیفیت یکی از پیش‌نیازهای تولید محصولات غذایی با کیفیت است.

با توجه به نیاز به افزایش اتوماسیون فرآیند برای دستیابی به بهره‌وری بهتر، ثبات و کاهش هزینه، کنترل دقیق کیفیت مواد اولیه بسیار مهم شده است زیرا کیفیت خوب مواد اولیه نقش مهمی در دستیابی به تولید پایدار محصولات غذایی با کیفیت بالا دارد.

تولدکنندگان می‌توانند با اطمینان از انتخاب دقیق و تأیید تأمین کنندگان و همچنین طراحی مناسب روش استفاده از آن‌ها، بر کیفیت مواد اولیه تأثیر مثبت بگذارد.

آنالیز هر مجصول باید دقیقاً توصیف ماده اولیه را با نوع، اندازه، رنگ و غیره تعریف کند. معیارهای عمومی در رابطه با سالم بودن، تاریخ‌دار بودن، تمیز بودن می‌باشد.

اکثر جنبه‌های کیفیت فوق را می‌توان دقیقاً در مشخصات قابل ارائه به تأمین‌کننده برای اطمینان از درک کامل استاندارد مورد نیاز، توضیح داد.

واضح است که تا حد زیادی، انتخاب ماده اولیه با توجه به کیفیت محصول نهایی مورد نیاز پردازنده است.

جهت خرید مواد اولیه صنایع غذایی با ما در تماس باشید

تحقیق و توسعه مواد اولیه مناسب را بر اساس عملکرد انتخاب می‌کند. عملکرد می‌تواند شامل چندین منطقه باشد، مانند ارائه مشخصات مشخص شده محصول نهایی ( غلیظ‌کننده، نوع رزین برای بسته‌بندی پلاستیکی و غیره)، ویژگی‌های ارگانولپتیک (طعم، رنگ، عطر، بافت)، ویژگی‌های ایمنی محصول (برای کاهش pH یا فعالیت آب) و مواد نگهدارنده (افزایش ماندگاری، رنگ، یا حفظ عطر و طعم، و غیره).

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست