فروش سوربیتان مونو استئارات

امولسیفایر سوربیتان مونو استئارات برای

  • امولسیون الکل‌های چرب
  • استرها
  • مواد معدنی
  • روغن‌های سیلیکون

توصیه می‌شود.

این یک استر مصنوعی است که معمولاً در ساخت مواد غذایی و محصولات بهداشتی به عنوان یک سورفکتانت با خاصیت امولسیون، پراکندگی و مرطوب‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این ماده در ساخت مخمرها برای محافظت از مخمر در مقابل خشک‌شدن بیش از حد مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین به جوان‌سازی سلول‌های مخمر کمک می‌کند. بیشتر مخمرهای نانوا در بازار حاوی این ماده است.

سوربیتان مونو استئارات در صنعت آرایشی:

یک امولسیفایر برای کرم‌ها و لوسیون‌های موجود در روغن است و یک حل‌کننده روغن‌های اساسی در آب است. این نتیجه از واکنش اسید استئاریک با سوربیتول است و بنابراین از مواد مشتق‌شده به طور طبیعی تولید می‌شود.

کاربرد در صنایع غذایی:

این ماده یک امولسیون‌کننده لیپوفیلی است که یک استر اسید چرب سوربیتان است. این ماده یک آنالوگ مشتق از سوربیتول از گلیسرول مونو استئارات نیز می‌باشد. سوربیتان یک ماده فعال‌کننده سطح غیر پراکنده روغن است.این ماده به عنوان تقویت‌کننده و براق‌کننده در پوشش‌های شکلات استفاده می‌شود.

سوربیتان به عنوان یک کمک پراکنده در:

  • سفید کننده‌های قهوه
  • برای افزایش حجم کیک و بستنی و اغلب در ترکیب با پلی‌مرباها استفاده می‌شود.

در این بین لسیتین سویا و سوربیتان مونو استئارات قرار دارد که باعث ایجاد ثبات‌دهنده کف خوب در خامه و محصولات مشابه می‌شود.

فروش سوربیتان مونو استئارات:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اسپن 60 مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می شود. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست