امولسیفایر قیر
 • خرید امولسیفایر قیر

  هیچ اسیدی در فرآیند تولید اضافه نمی‌شود. این ماده عمدتاً امولسیون‌کننده روغن پالتو اسیدی SBS، روغن اولیه و روکش مهر و موم است.امولسیون قیر بسته به ماده امولسیون‌کننده و مواد افزودنی، ممکن است یکی از آنیونی‌ها (الکترو گلوبول‌های قیر با الکتریکی منفی) یا کاتیونیک (الکترومغناطیس قیر با قیر مثبت) باشند.

  امولسیون‌های قیر بسته به پایداری امولسیون در هنگام تماس با سطح سنگ فرش یا سطح پیاده‌رو، به سه دسته تقسیم می‌شوند، یعنی امولسیون‌های سریع، متوسط ​​و کند، بیشتر به سه کلاس تقسیم می‌شوند.امولسیفایر قیر افزودنی‌هایی هستند که به قیر اضافه می‌شوند تا بتوانند دوغاب قیر را با آب تثبیت کنند.

  این امولسیفایرها عوامل فعال سطحی هستند که اجازه رقیق شدن با آب را می‌دهند. افزودن آب سهولت استفاده را تسهیل می‌کند زیرا قبل از استفاده قیر لازم برای گرم کردن نیست. امولسیفایر قیر در 3 نوع یعنی کاتیونی، آنیونی و غیر یونی ارائه می‌شود.از نظر شیمیایی، امولسیفایرهای قیر آنیونی مبتنی بر اسیدهای چرب هستند که با پایه‌هایی مانند سود سوز آور یا پتاس واکنش داده می شوند تا نمکی تشکیل دهند. این نمکی است که به عنوان امولسیون‌کننده قیر فعال عمل می‌کند.امولسیفایر کاتیونی قیر، نمکی اسید آمین است که از اسیدهای چرب تهیه شده است.

  این ترکیبات شامل الماس‌ها، نمک‌های آمونیوم کواترنر یا مشتقات اتوکسیله شده است. امروزه امولسیون‌های قیر بیش از 20٪ سهم در بازار جهانی قیر را دارند و از زمان معرفی آن‌ها با نرخ‌های نمایی رشد کرده‌اند.

  مشخصات فنی امولسیفایر قیر

  محتوای مواد فعال: 60٪
  ظاهر: قهوه ای رنگ,کاراملی رنگ
  حلالیت: به طور کامل در  آب حل می‌شود

  امولسیون‌های قیر طیف وسیعی از مزایا را نسبت به اشکال گرم و برش خورده فراهم می‌کند. امولسیفایر قیر باعث می‌شود بدون نیاز به گرم کردن مداوم محصول، ویسکوزیته را کاهش دهید.امولسیون‌های قیر مخصوصاً در مواردی که استفاده از ماشین‌آلات بزرگ در مناطق دورافتاده یا دسترسی به آن‌ها سخت باشد، مانند مکان‌های روستایی یا فضاهای محدود، دشوار است.

  از آنجا که دیگر نیازی به گرم کردن محصول امولسیون شده نیست، مشتریان همچنین می‌توانند صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های انرژی داشته باشند.در مقایسه با برش‌ها، امولسیون‌های قیر راحت تر عمل می کنند زیرا رقیق‌کننده آب است، و نه یک حلال پتروشیمی فرار.

  امولسیفایر قیر

  روش تولید امولسیفایر قیر

  برای تهیه امولسیفایر قیر باید به اندازه کافی صاف باشد و آن را درون آب ریخته، موارد زیر را انجام دهید:

  • از دادن انرژی برای پخش آن در آب استفاده کنید
  • افزودن ماده تثبیت‌کننده بنام امولسیون قیر برای ترکیب نقش اصلی تثبیت امولسیون
  • مخلوطی از تار و ذرات چسبیده به الکتریسیته اطراف آن را شارژ می‌کند تا همدیگر را دفع کنند.

  در تهیه امولسیفایر قیر مقادیر کمی از یک ترکیب شیمیایی برای تسهیل تشکیل سلول آن و اضافه شدن به سیستم تعلیق دائمی به نام امولسیفایر امولسیون که در درجه اول در تهیه هر امولسیون مورد استفاده قرار می گیرد باید به محض فشار زدن به پایان برسد در غیر این صورت بلافاصله سلول‌ها به هم وصل می‌شوند و یک مرحله مداوم تشکیل می‌دهند. و از این رو تشکیل یک مرحله مداوم از امولسیون.

  روش آماده‌سازی امولسیفایر قیر

  امروزه، دو روش تجاری برای تولید آن برای ساخت و سازهای معمولی مورد نیاز است:
  (الف) روش کارخانجات کلوئیدی
  (ب) میکسر سریع

  آسیاب‌های کلوئیدی

  آسیاب‌های کلوئیدی میله‌ای که در داخل یک استوانه قرار دارد شکافی بین میله‌ها و لایه آستر در حدود 5 / 0-3 / 0 میلی‌متر تشکیل می‌دهد. از طرف دیگر کارخانه آسیاب، امولسیون آن که یک‌دست است خارج از Grdd.bh کمک‌های دولت Gridd می‌باشد. تا 10000 لیتر امولسیون آن قابل استفاده است.

  روش میکسر سریع

  در این روش، امولسیون قیر داغ به درون محلول رقیق قلیایی و عملکرد تداخل بین اسیدهای آلی و چربی محلول قلیایی برای همان مقدار آب 800 انجام می‌شود. Gyrd.trz به این روش عمل می‌کند که درجه حرارت نزدیک به جوش است. نقطه‌ای است که در مخلوط کن به Myknd.mkhlvt Cannes 1200 لیتر مجهز به وسیله‌ای با همزن پروانه‌ای که به سرعت در دسترس است وجود دارد.

  همزن در مرکز میکسر به دلیل گرداب آن باید در کنار هم نصب شود. مخلوط کردن آب قلیایی با گرم کردن آن و سپس در دمای 100 درجه سانتی‌گراد گرم می‌شود اما با هم زدن مداوم میکسر مداوم است. امولسیون تهیه شده از این روش یکنواختی آسیاب‌های کلوئیدی در معرض هوا نیست و باعث تبخیر امولسیون می‌شود.

  امولسیفایر قیر در بازار جهانی

  استفاده از امولسیفایرهای قیر در این اواخر با نرخ عادلانه در بازار جهانی افزایش یافته است. این رشد را می‌توان به افزایش تعداد پروژه‌های توسعه در سراسر جهان به ویژه آسیا و اقیانوس آرام نسبت داد. تقاضا برای تنظیم سریع امولسیفایر قیر در گذشته با نرخ‌های سالم افزایش یافته است و پیش‌بینی می‌شود بازار امولسیفایرهای قیر را نیز در دوره پیش‌بینی شده سوق دهد.

  این رشد در بازار امولسیفایر قیر، نتیجه شهرنشینی سریع در کشورهای در حال توسعه و تعمیر راه‌های موجود در اقتصادهای توسعه یافته و تحت توسعه است.ایالات متحده بزرگ‌ترین شبکه جاده‌ای جهان و به دنبال آن چین و هند را در اختیار دارد.

  شبکه Road USA تقریباً 4.3 میلیون کیلومتر جاده آسفالت شده را شامل می‌شود و بیشتر آن‌ها از امولسیون قیر برای تعمیرات و ساخت‌های جدید استفاده می‌کنند. در اقتصادهای نوظهور مانند هند، میزان ساخت و ساز جاده‌ها در سال‌های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و در نتیجه استفاده از امولسیفایر کاتیونی قیر در این جاده ها نیز افزایش یافته است.

  طبق آمار دولت، در سال 2018 راهها با نرخ 26.93 کیلومتر در روز ساخته شده است. انتظار می‌رود با ساخت سریع جاده‌های جدید عمدتا بزرگراه‌ها و افزایش تصویب امولسیون قیر در این جاده‌ها تقاضا در منطقه افزایش یابد. طبق گفته کارشناسان صنعت، مصرف امولسیفایر قیر از پیش‌بینی اواسط مدت هند پیشی می‌گیرد. مصرف امولسیفایر قیر نیز به دلیل افزایش نرخ بازیافت و تعمیر جاده افزایش یافته است.

  استفاده از عایق‌کاری بام قیر باعث افزایش مصرف امولسیون‌کننده‌های قیر غیر یونی شده است. امولسیفایرهای قیر خاصی نیز انعطاف‌پذیری رنگ منتقل‌کننده را ارائه می‌دهند و جزء روندهای اخیر در صنعت هستند. این رنگ با استفاده از فرآیند مخلوط سرد منتقل می‌شود و رنگ‌های متنوعی از جمله قرمز، قهوه‌ای، زرد، آبی، نارنجی سبز، خاکستری و بژ را ارائه می‌دهد.

  بازار جهانی قیر در گذشته اخیر به دلیل خطرات زیست محیطی ناشی از استفاده از قیر به میزان زیادی مهار شده است و همین امر بر بازار جهانی امولسیفایر قیر نیز تأثیر گذاشته است. افزایش فزاینده بتن در ساخت و ساز جاده همچنین می‌تواند مانع رشد بازار امولسیفور قیر شود.

  شما برای خرید امولسیفایر قیر می‌توانید به سایت معتبر پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. شما می‌توانید بهترین مواد در هر زمینه‌ای را که می‌خواهید از این شرکت تهیه کنید. موادی که توسط این تیم تأمین می‌شود در تمامی زمینه‌های پزشکی و دارویی، صنعتی، آرایشی بهداشتی و… است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست