آسکوربیل پالمیتات

آسکوربیل پالمیتات

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

آسکوربیل پالمیتات ویتامین سی استریت محلول در چربی آسکوربیل پالمیتات یک فرم محلول در چربی اسید آسکوربیک است که فعالیت آنتی‌اکسیدانی را مشخص می‌کند که مشخصه ویتامین C را بر روی چربی‌ها در سراسر بدن دارد. مطالعات آزمایشگاهی نشان داده است که پالمیتات آسکوربیل ممکن است به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در محافظت از چربی‌ها از پراکسیداسیون مؤثرتر از ویتامین C محلول در آب باشد این ماده در چربی قابل حل شدن نیست.

آسکوربیل پالمیتات از ذرت و همچنین از تخمیر و روغن نخل استخراج شده است. این ماده به‌ شکل گرد سفید یا سفید مایل به زرد با بوی لیمو موجود هست.

آسکوربیل پالمیتات استر است که از اسید آسکوربیک و اسید پالمیتیک ساخته شده است که یک فرم ویتامین C در محلول چربی ایجاد می‌کند. علاوه بر استفاده از آن به عنوان منبع ویتامین C نیز به عنوان یک افزودنی غذای آنتی‌اکسیدان (E number E304) استفاده می‌شود. این مورد برای استفاده به عنوان افزودنی مواد غذایی در اتحادیه اروپا، استرالیا و نیوزیلند تأیید شده است. آسکوربیل پالمیتات نیز به عنوان «استر ویتامین سی» شناخته می‌شود.

ویژگی‌های آسکوربیل پالمیتات:

آسکوربیـل پالمیتات (استریم ویتامین C) ترکیبی از اسید آسکوربیک (ویتامین C) و اسید پالمیتیک، یک اسید چرب اشباع است. به تنهایی، ویتامین C محلول چربی نیست، اما اضافه‌کردن پالمیتات اجازه می‌دهد که بدن این مواد مغذی مهم را برای استفاده بعدی ذخیره کند. این پودر هم چنین حاوی استر است که باعث کاهش ناراحتی معده می‌شود که گاهی ناشی از مکمل‌های ویتامین C است.

             نقطه‌جوش: Boiling Point

              نقطه‌ذوب: Melting Point

                            –                            116

                       رنگ: Color

                     شکل: Shape

                  سفید متمایل به زرد                           پودر

                         بو: Smell

                       مزه: Taste

                          بوی لیمو                             –

       فرمول شیمیایی: Chemical Formula

             وزن مولکولی: Molecular Weight

                      C22H38O7                              –

           کد بین‌المللی: CAS Number

                کد اتحادیه اروپا: EINECS
                       137-66-6                            –

آسکوربیل پالمیتات یک محلول بسیار باکتری در بدن و مشتق اسید آسکوربیک است. آسکوربیل پالمیتات دارای تمام مزایای ویتامین C است، اما بر خلاف فرم محلول در آب، می‌تواند در داخل غشای سلولی لیپید ذخیره شود تا زمانی که بدن آماده استفاده از آن باشد. این آنتی‌اکسیدان قوی و تسلی‌دهنده رادیکال آزاد است و از سلامت سلولی و عروقی حمایت می‌کند. گزارش شده است ویتامین سی که فعالیت اکسید نیتریک را نیز ارتقاء می‌دهد برای کمک به حفظ عملکرد پلاکتی سالم استفاده می‌شود.

از این پودر در تهیه‌ی شورتنینگ و همچنین به عنوان امولسیون‌کننده در نوشیدنی‌هایی که با طعم لیمو هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیگر محصولات: تری‌کلسیم‌سیترات

فروش آسکوربیل پالمیتات:

آسکوربیل پالمیتات در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول آسکوربیل پالمیتات مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید