خرید ال اورنیتین هیدروکلراید

خرید ال اورنیتین مونو هیدروکلرید

فروش ال اورنیتین هیدروکلراید که یک پودر کریستالی سفید رنگ بدون بو می باشد. این ماده به راحتی در آب محلول بوده، اما در سایر حلال های آلی مانند اتانول و متانول نامحلول است. جهت خرید ال اورنیتین در درام های 25 کیلویی خالص 99.5% با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت ال اورنیتین مونو هیدروکلرید

به انگلیسی L-Ornithine monohydrochloride
فرمول مولکولی C5H12N2O2.HCl
شناسه محصول 3184-13-2
وزن مولکولی 174.66
شکل ظاهری کریستال یا پودر سفید
نقطه ذوب 245 درجه سانتیگراد
دمای جوش 308.7 درجه سانتیگراد
چگالی 1.57
حلالیت 33.3 میلی گرم محلول در 1 میلی لیتر آب
pH (1 مولار در آب در دمای 25 درجه سانتیگراد) 5.00 – 6.00
خلوص 99.5%
تولید کننده چین، آلمان
بسته بندی درام 25 کیلویی
ال اورنیتین مونو هیدروکلرید قیمت لطفا با ما تماس بگیرید.

ال اورنیتین چیست

اسید امینه اورنیتین که با نام اورنیتین نیز شناخته می شود، یک آمینو اسید با خواص غیر معمول است. برخلاف سایر اسیدهای آمینه، در ساخت پروتئین ها یا آنزیم ها دخالتی ندارد و DNA آن را رمزگذاری نمی کند. بدن می تواند آن را تولید کند، به این معنی که یک اسید آمینه ضروری نیست، اما برای زنده نگه داشتن بدن بسیار مهم است. اسید امینه اورنیتین HCl یک فرم نمک هیدروکلراید اورنیتین است که پایداری و حلالیت آن را بهبود می بخشد. اورنیتین بهبودی سریع‌تر پس از ورزش را تسهیل می‌کند، از سلامت کبد حمایت می‌کند و ممکن است علائم خماری را تسکین دهد.

اورنیتین و چرخه اوره

این یک جزء اصلی از چرخه اوره، همراه با آرژنین و سیترولین است. چرخه اوره نحوه سم زدایی بدن و دفع آمونیاک اضافی است. بدن آمونیاک را به کاربامویل فسفات تبدیل می‌کند که در ادامه یک گروه فسفات را به اورنیتین برای تولید سیترولین منتقل می‌کند. سیترولین یک پیش ماده حیاتی برای آرژنین است که آنزیم ها سپس به اوره و اورنیتین تجزیه می شوند. سپس بدن می تواند با خیال راحت اوره را دفع کند و اورنیتین را برای شروع مجدد چرخه اوره بفرستد.

مزایای بالقوه اورنیتین

اورنیتین در بدنسازی

اورنیتین یک مکمل محبوب در بین ورزشکاران به دلیل تأثیر آن بر استقامت و ریکاوری ورزش است. یک مطالعه نشان داد که اورنیتین عملکرد بی هوازی شرکت کنندگان را بهبود می بخشد. دو مطالعه همچنین زمان بهبودی سریع‌تر پس از تمرین و خستگی کمتر را گزارش کردند. محققان معتقدند این به این دلیل است که اورنیتین ظرفیت بدن برای بافر آمونیاک را افزایش می دهد. تجمع آمونیاک یکی از علل شایع خستگی عضلانی است. محققان همچنین خاطرنشان کردند که مصرف اورنیتین کافی از غذاها برای دستیابی به این نتایج بسیار دشوار است و آنها به طور خاص مصرف مکمل های اورنیتین را برای مبارزه با خستگی فیزیکی توصیه کردند.

اورنیتین آلفا کتوگلوتارات

اورنیتین آلفا کتوگلوتارات (OKG) سنتز پروتئین عضلانی را هنگامی که عضلات تحت استرس هستند تحریک می کند. ممکن است افزایش عضلات را بهبود بخشد و پس از تمرینات شدید یا آسیب های ورزشی، ترمیم را تسریع کند.

اورنیتین و سلامت کبد

کبدهای آسیب دیده یا بیمار برای حذف آمونیاک از بدن تلاش می کنند و در نتیجه تجمع سمی ایجاد می شود که کنترل عضلانی، رفتار و عملکرد شناختی را مختل می کند. چندین مطالعه گزارش کردند که اورنیتین با کاهش سطح آمونیاک در گردش به رفع این مشکلات کمک می کند. اورنیتین همچنین ممکن است علائم خماری را کاهش دهد. الکل با متابولیسم آمونیاک تداخل می کند و می تواند باعث اختلال در خواب شود و در نتیجه حالت های بد خلقی و خستگی روز بعد ایجاد شود. یک مطالعه اشاره کرد که شرکت‌کنندگانی که پس از نوشیدن الکل اورنیتین مصرف می‌کنند، کمتر خسته، گیج، استرس و خصمانه عمل می‌کنند. اورنیتین همچنین مدت خواب شرکت کننده را افزایش داد. محققان معتقدند اورنیتین با تسریع متابولیسم آمونیاک و بهبود کیفیت خواب علائم خماری را بهبود می بخشد. آنها همچنین به کاهش هورمون استرس کورتیزول اشاره کردند.

عوارض جانبی اورنیتین

اورنیتین به ندرت عوارض جانبی ایجاد می کند. با این حال، دوزهای بالا ممکن است باعث اسهال شود. افراد مبتلا به کمبود اورنیتین ترانس کاربامیلاز (OTC) نباید از مکمل های اورنیتین استفاده کنند.

فروش ال اورنیتین هیدروکلراید

فروش ال اورنیتین هیدروکلراید یکی از مواد افزودنی و مکمل بدنسازی محبوب در اکثر کشورها است. پیشگامان شیمی تامین کننده حرفه ای اسید امینه ال اورنیتین هیدروکلراید است. این شرکت تقریباً 10 سال است که ال اورنیتین هیدروکلراید را از اروپا، چین و در هند وارد و عرضه می کند. برای هر گونه سؤال لطفاً به ما ایمیل بزنید، یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید، ما ظرف 24 ساعت کاری پاسخ خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست