خرید ال آرژنین خالص 99%

خرید پودر ال آرژنین

فروش ال آرژنین پودری و کریستالی، دارای یک اسیدیته خاص، محلول در آب و اسید فرمیک، کمی محلول در اتانول و محلول در اتر است. اسید آمینه ال آرژنین، L به این معنی که می‌تواند در بدن سنتز شود.

برای استعلام قیمت ال آرژنین

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت پودر ال آرژنین

پیشگامان شیمی به عنوان واردکنندده، تأمین‌کننده و عمده فروش ال آرژنین هیدروکلراید و بیس در ایران است. شما می‌توانید قیمت ال آرژنین را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما یا ارسال ایمیل به info@irchem.ir یا درج پیام در وب سایت پیشگامان شیمی دریافت کنید. با  اطمینان می‌توانید ال آرژنین را با قیمت مناسب از ما خریداری کنید.

فروش ال آرژنین بیس

فروش ال آرژنین خالص 99% در درام‌های 25 کیلویی صورت می‌گیرد. این ماده می‌بایستی در ظرف اصلی محکم بسته شده، در برابر نور، در جای خشک نگهداری شود.

فروش ال آرژنین بیس
فروش ال آرژنین بیس

 

آرژنین چیست؟

تقریباً 80-90٪ از موهای ما از پروتئین تشکیل شده است که به اسیدهای آمینه تجزیه می‌شوند. برخی از اسیدهای آمینه نقش مهمی در رشد سالم مو دارند. یکی از این اسیدهای آمینه آرژنین است که به فواید سلامتی و زیبایی آن مشهور است. برای عملکرد مناسب قلب و کلیه ضروری است زیرا به بهبود گردش خون کمک می‌کند. همچنین به ترمیم زخم کمک می‌کند. آرژنین همچنین به عضله‌سازی کمک می‌کند.

به دلیل اثر گشادکنندگی عروق، آرژنین برای رشد مو مفید است. نمک ساده آرژنین مانند ال آرژنین هیدروکلراید شناخته شده است که در درمان ریزش مو مؤثر است و رشد مو را تقویت می‌کند. از این رو، در محصولات مراقبت از مو که رشد مو را تقویت می‌کنند، استفاده می‌شود.

ال آرژنین هیدروکلراید
خرید ال آرژنین هیدروکلراید

قیمت ال آرژنین بیس

قیمت ال آرژنین که یک اسید آمینه است و در محصولات آرایشی و مراقبت از پوست و مکمل‌های غذایی استفاده می‌شود که برای کمک به محافظت از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد، افزایش سطح آبرسانی قابل مشاهده پوست و حمایت بالقوه از تولید کلاژن استفاده می‌شود.

در سال 1886، آرژنین برای اولین‌بار توسط ارنست شولز شیمی‌دان آلمانی از نهال لوپین و کدو تنبل کشف شد. این یک اسید آمینه آلفا است که در بیوسنتز پروتئین‌ها استفاده می‌شود. آرژنین علاوه بر ساخت پروتئین، نیتریک اکسید را در خون آزاد می‌کند. نیتریک اکسید رگ‌های خونی را در جریان خون گشاد می‌کند، که ممکن است به برخی از شرایط گردش خون کمک کند. آرژنین همچنین نقش مهمی در تقسیم سلولی، ترمیم زخم، عملکرد ایمنی، ترشح هورمون‌ها و تولید هورمون رشد دارد.

آرژنین را می‌توان در محصولات حیوانی مانند گوشت، لبنیات و تخم‌مرغ و همچنین چندین منبع گیاهی از جمله غلات، لوبیا و آجیل یافت. آرژنین نیز به عنوان یک مکمل خوراکی در دسترس است. بیشتر افراد سالم نیازی به مکمل آرژنین ندارند زیرا این ماده جز تمام غذاهای حاوی پروتئین است و همچنین می‌تواند توسط بدن ساخته شود.

مزایای خرید پودر ال آرژنین چیست؟

در محصولات آرایشی و مراقبت از پوست، ال آرژنین ممکن است به محافظت از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد، بهبود ظاهر آبرسانی و حمایت از تولید کلاژن کمک کند.

  • آنتی‌اکسیدان

نشان داده شده است که آرژنین دارای فعالیت آنتی‌اکسیدانی است. آنتی‌اکسیدان‌ها با خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد، مولکول‌های ناپایدار که به ایجاد چین و چروک زودرس و خطوط ریز روی پوست کمک می‌کنند، کار می‌کنند. رادیکال‌های آزاد به اجزای مهم سلولی مانند غشای سلولی، DNA و پروتئین‌های سلولی مانند کلاژن آسیب می‌رسانند.

کلاژن آسیب دیده عاملی اساسی است که به ظاهر پوست پیر کمک می‌کند. بنابراین، با استفاده از آنتی‌اکسیدان‌های موضعی مانند آرژنین، پوست ممکن است به طور بالقوه سود ببرد و از رادیکال‌های آزاد بهتر محافظت شود.

  • آبرسانی

یکی دیگر از عملکردهای آرژنین در محصولات مراقبت از پوست افزایش هیدراتاسیون پوست با عملکرد به عنوان ماده مرطوب‌کننده است. یک ماده مرطوب‌کننده با کشیدن آب از داخل پوست به پوست و به دام انداختن آن عمل می‌کند. مطالعات همچنین نشان می‌دهد که آرژنین ممکن است در سنتز اجزای عامل مرطوب‌کننده طبیعی پوست (NMF) مانند سرامیدها، کلسترول، اوره و گلیکوزآمینو گلیکان‌ها نقش داشته باشد. اجزای NMF همراه با لیپیدهای طبیعی موجود در پوست برای حفظ سطح پوست دست نخورده، لطیف و مرطوب عمل می‌کنند.

در یک مطالعه اثرات پماد موضعی 2.5٪ آرژنین هیدروکلراید بر از دست دادن آب ترانس اپیدرمال یا از دست دادن آب از لایه‌های سطحی پوست ارزیابی شد. نتایج این مطالعه نشان داد که آرژنین موضعی باعث افزایش میزان اوره و بهبود آبرسانی به پوست می‌شود. لازم به یادآوری است که یک مطالعه نشان‌دهنده وجود پیوند علی نیست اما این یک مزیت بالقوه جالب از آرژنین است.

  • ضد پیری

سرانجام، آرژنین به دلیل توانایی بالقوه آن در حمایت از تولید کلاژن، اغلب در محصولات مراقبت از پوست ضد پیری استفاده می‌شود. مطالعات حاکی از آن است که وقتی آرژنین به اوره و اورنیتین متابولیزه می‌شود، ال پرولین ایجاد می‌شود. ال پرولین یک اسید آمینه است که بستری برای سنتز کلاژن است. کلاژن سفتی پوست را بهبود می‌بخشد و علائم پیری را کاهش می‌دهد، بنابراین این خاصیت بالقوه آرژنین ممکن است به حمایت از سلامت پوست و ضد پیری کمک کند.

علاوه بر این اثرات ضد پیری، توانایی بالقوه آرژنین در حمایت از تولید کلاژن نیز ممکن است به تسریع بهبود زخم کمک کند.

فواید ال آرژنین هیدروکلراید برای موهای شما

اسیدهای آمینه خاصی مانند لیزین، سیستئین، آرژنین و متیونین وجود دارد که برای رشد مو مفید هستند. در بین این اسیدهای آمینه، آرژنین به دلیل نقش آن در سنتز اکسید نیتریک، یک اسید آمینه پویا محسوب می‌شود. آرژنین نقش عمده‌ای در رشد موهای سالم دارد و از ریزش مو به دلیل اثر گشادکنندگی عروق جلوگیری می‌کند.

  1. گردش خون را بهبود می‌بخشد

آرژنین به دلیل افزایش سطح اکسید نیتریک در بدن شما بسیار مشهور است. این اکسید نیتریک به اتساع رگ‌های خونی کمک کرده و کانال‌های پتاسیم سلول‌ها را باز کرده و در نتیجه گردش خون را در بدن بهبود می‌بخشد. افزایش میزان خون، تغذیه کافی برای رسیدن به پوست سر و فولیکول‌های مو را تضمین می‌کند، در نتیجه رشد سالم مو وجود دارد.

  1. فولیکول‌های مو را تحریک می‌کند

آرژنین فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند، زیرا به شل شدن رگ‌های خونی کمک می‌کند و رشد موهای سالم را تقویت می‌کند. به بازسازی کمک کرده و رشد موهای سالم را تحریک می‌کند. این موهای شما را تغذیه می‌کند و به تقویت مو از داخل کمک می‌کند و در نتیجه رشد مو را تقویت می‌کند.

  1. خاصیت ضد اکسیداتیو به نمایش می‌گذارد

آرژنین خاصیت آنتی‌اکسیدانی از خود نشان می‌دهد، به همین دلیل در ریشه‌کن کردن رادیکال‌های آزاد که مسئول ایجاد آسیب سلولی منجر به خشکی، کدر و آسیب دیده مو هستند، مفید است.

  1. با سفید شدن و رنگ مو از مو در برابر آسیب دیدگی محافظت می‌کند

آرژنین همچنین به محافظت از مو در برابر صدمه‌ای که در اثر سفید شدن و رنگ‌آمیزی مو ایجاد شده کمک می‌کند. آب اکسیژنه که در رنگ مو استفاده می‌شود، روغن‌های طبیعی و پروتئین موجود در لایه خارجی مو را از بین می‌برد، بنابراین موهای شما را خشک و شکننده می‌کند. این در نهایت منجر به شکستگی و ریزش مو می‌شود.

  1. خاصیت کشسانی مو را افزایش می‌دهد

شناخته شده است که آرژنین باعث افزایش تولید کلاژن می‌شود که به نوبه خود مقاومت کششی و کشسانی را افزایش می‌دهد.

فروش ال آرژنین هیدروکلراید
فروش ال آرژنین بیس

ال آرژنین هیدروکلراید و عملکرد ورزشی

یکی از اصلی‌ترین اثرات آرژنین این است که باعث اتساع عروق یا افزایش قطر رگ‌های خونی می‌شود. آرژنین با تحریک سلول‌های اندوتلیال عضله صاف که رگ‌های خونی را برای ایجاد ترکیبی به نام اکسید نیتریک، تحقق می‌بخشد، این کار را انجام می‌دهد. اکسید نیتریک رگ‌های خونی را برای شل شدن و انبساط تحریک می‌کند و جریان خون و اکسیژن را به عضلات در طی تمرینات شدید ورزشی، به ویژه تمرینات مقاومتی افزایش می‌دهد.

افزایش جریان خون و اکسیژن‌رسانی در حین ورزش ممکن است باعث افزایش عملکرد شود، به عضلات اجازه می‌دهد قدرت بیشتری تولید کنند و شروع خستگی ناشی از ورزش را به تأخیر بیندازند.

ال آرژنین هیدروکلراید و تولید هورمون

آرژنین یک کاتالیزور مهم برای تولید هورمون رشد انسانی یا HGH است. هنگام بلع، آرژنین HCL غده هیپوفیز قدامی را تحریک می کند تا HGH آزاد کند و باعث افزایش سطح پلاسما HGH در بدن می‌شود. بر اساس “مکمل‌های تغذیه‌ای در ورزش”، افزایش طبیعی سطح HGH فواید زیادی دارد، از جمله افزایش در بهبود و ترمیم عضلات، تنظیم متابولیسم، کاهش چربی بدن و عملکرد بهینه قلب و کلیه‌ها.

ال آرژنین هیدروکلراید
وارد کننده ال آرژنین هیدروکلراید

سایر مزایای ال آرژنین هیدروکلراید

آرژنین HCL ممکن است طیف گسترده‌ای از مزایای بالقوه فراتر از استفاده از آن به عنوان تقویت‌کننده عملکرد برای ورزشکاران داشته باشد.طبق مطالعات انجام شده مزایای احتمالی مکمل HCL آرژنین شامل کاهش زمان بهبودی جراحی، درمان نارسایی احتقانی قلب، کاهش درد قفسه سینه در بیماری عروق کرونر، کاهش التهاب مثانه، درمان اختلال نعوظ، بهبود عملکرد کلیه و حفظ وزن بدن سالم در افرادی که از بیماری‌های عضلانی مانند HIV است. قبل از استفاده از ال آرژنین هیدروکلراید به عنوان درمانی برای هر یک از این شرایط با پزشک خود مشورت کنید.

اثرات جانبی ال آرژنین هیدروکلراید

فروش ال آرژنین HCL ممکن است اثرات نامطلوبی بر روی افرادی که بیماری کبدی و کلیوی دارند و همچنین در برخی از افراد در حال بهبودی از حمله قلبی داشته باشد. آرژنین HCL همچنین ممکن است تعادل پتاسیم را در جریان خون بر هم بزند.

اگر کمبود پتاسیم دارید، آرژنین ممکن است باعث کمبود آب بدن، حالت تهوع، گرفتگی معده و اسهال شود. اگر از داروهای رقیق‌کننده خون استفاده می‌کنید، مکمل HCL آرژنین ممکن است خون شما را حتی بیشتر نازک کند و خطر نقص در بهبود زخم را افزایش دهد. به افراد دارای فشار خون مزمن توصیه می‌شود که آرژنین مصرف نکنند، زیرا ممکن است فشار خون را حتی بیشتر کاهش دهد و منجر به خستگی و سرگیجه شود.

آیا ال آرژنین ایمن است؟

ایمنی آرژنین و سایر اسیدهای آلفا آمینه توسط پانل بررسی مواد تشکیل‌دهنده آرایشی، گروهی که مسئول ارزیابی ایمنی مراقبت از پوست و مواد آرایشی هستند، ارزیابی شده است. حداکثر غلظت آن برای استفاده در فرمولاسیون محصولات آرایشی 18٪ است.

با توجه به وجود طبیعی آرژنین در بدن و استفاده از آن به عنوان یک افزودنی مستقیم غذایی مورد تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده، گروه تخصصی بررسی خود را بر روی داده‌های سوزش و حساسیت پوستی متمرکز کرد. داده‌های پوستی در مورد محصولات حاوی آرژنین نشان می‌دهد که این ماده یک ماده تحریک‌کننده پوست یا حساس‌کننده نیست. بنابراین، گروه تخصصی نتیجه‌گیری کرد که خرید ال آرژنین و سایر اسیدهای آلفا آمینه به دلیل استفاده در محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت‌های شخصی بی‌خطر هستند.

فرق آرژنین با ال آرژنین

ال آرژنین نیز همان آرژنین است، با این تفاوت که به صورت هیدروکلراید (HCl) در دسترس است. در واقع، ال آرژنین به عنوان فرم پایدارتر و قابل استفاده‌تر آرژنین در صنعت مکمل‌های غذایی و دارویی به کار می‌رود. مصرف ال آرژنین به دلیل خواص آن برای بهبود ورزشکاری، افزایش عملکرد جنسی و بهبود سلامتی عمومی، در دنیای ورزشی و پزشکی رایج است.

فروش ال آرژنین هیدروکلراید

پیشگامان شیمی، شرکتی است که در زمینه واردات و فروش محصولات شیمیایی فعالیت می‌کند. یکی از محصولاتی که این شرکت به بازار عرضه می‌کند، ال آرژینین هیدروکلراید است. این محصول در دو گرید دامی و مکمل سازی وارد می‌شود. ال آرژینین هیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک اسید آمینه اساسی در بدن انسان و حیوانات دیده می‌شود و در صنعت مکمل‌های غذایی و دارویی استفاده می‌شود. با توجه به خواص و کاربردهای این ماده، پیشگامان شیمی به عنوان یکی از تامین‌کنندگان معتبر این محصول در بازار فعالیت دارد.

آنالیز ال آرژنین:

خرید ال آرژنین

 

خرید ال آرژنین

جهت دریافت آنالیز آل آرژنین بر روی لینک کلیک کنید. جهت دریافت آنالیز جدیدتر ال آرژنین با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

خرید ال آرژنین طیور

شرکت پیشگامان شیمی فعال در حوزه واردات و فروش مواد شیمیایی در ایران بوده و از بهترین شرکت هایی است که تولید کنندگانی که به دنبال خرید ال آرژنین هیدروکلراید خالص هستند. این شرکت از سال 1381 به واردات انواع اسیدهای آمینه و پروتئین‌ها مشغول می‌باشد. فروش ال آرژنین هیدروکلراید خالص 99% که در بسته‌بندی‌های 25 کیلویی از کشورهای آلمان و چین وارد می‌شود به صورت آنلاین انجام می‌شود. برای اطلاع از قیمت ال آرژنین هیدروکلراید خالص با کارشناسان ما تماس بگبرید.

خرید ال آرژنین هیدروکلراید

پیشگامان شیمی با افتخار، به عنوان واردکننده مستقیم ال ارژنین هیدروکلراید و بیس، این مواد با کیفیت بالا را به بازار ایران عرضه می‌کند. ال ارژنین به عنوان یک امینواسید ضروری در ساخت پروتئین‌ها و اکسیداسیون نیتریک در بدن انسان و حیوانات، در صنایع مختلفی از جمله صنایع دارویی، غذایی و دامپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، ال ارژنین به عنوان یک پیش ماده در تولید نیتریک اکساید (NO) با اثرات ویژه بر روی عملکرد قلبی عروقی، سلامتی جنسیو بهبود عملکرد ورزشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ما سایر مشتقات آرژنین را هم به فروش می رسانیم:

  • آرژنین آلفا کتوگلوتارات

ما با تضمین کیفیت و قیمت رقابتی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در این زمینه هستیم. تیم فنی و با تجربه ما، همراه با خدمات پس از فروش مناسب، بهترین تجربه را برای مشتریان فراهم می‌کند. با تمرکز بر رعایت استانداردهای کیفیت و ارائه محصولات با ساختار و خواص مناسب، پیشگامان شیمی به عنوان یکی از ارائه دهندگان برتر در بازار ال ارژنین هیدروکلراید و بیس در ایران شناخته می‌شود.

به عنوان یک شرکت پویا و متعهد به رضایت مشتری، هدف ما ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب، به همراه خدمات پس از فروش مناسب است. با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل‌های شیمیایی را برای نیازهای شما پیدا کنیم. تیم فروش ما با استفاده از تخصص خود، به شما کمک خواهد کرد تا محصول مناسبی را با توجه به نیازهای شما انتخاب کنید. همچنین، ما با ارائه خدمات به موقع و با کیفیت، بهترین تجربه را برای شما فراهم خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست