خرید عمده روغن آفتابگردان

شرکت پیشگامان شیمی وارد کننده روغن آفتابگردان گرید دارویی و آرایشی بهداشتی را از کشور اسپانیا در بشکه‌های 185 کیلویی وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید روغن آفتاب گردان دارویی با تماس بگیرید.

خرید عمده روغن آفتابگردان

خرید روغن آفتابگردان عمده که جز مواد اولیه غذایی و دارویی میباشد معمولاً به عنوان یک عنصر در مرطوب‌کننده‌ها، محصولات مراقبت از پوست ضد پیری و محصولات مراقبت از لب استفاده می‌شود یا، ممکن است به عنوان یک عنصر اصلی در آبرسانی پوست‌های چرب استفاده شود.از آنجا که روغن آفتابگردان غیر کومدوژنیک است، منافذ را مسدود نمی‌کند. این یک روغن حامل فوق جاذب است و معمولاً برای اکثر مردم تحریک‌کننده نمی‌باشد. روغن آفتابگردان را می‌توان برای انواع پوست از جمله خشک، معمولی، چرب و حتی مستعد آکنه استفاده کرد.این روغن دارای ترکیبات متعددی با مزایای قابل توجهی برای پوست است، از جمله اسید اولئیک، ویتامین E، سزامول و لینولئیک اسید است.

قیمت روغن آفتابگردان طبیعی

“روغن آفتابگردان از گل بومی جنوب غربی ایالات متحده گرفته شده است و ده‌ها سال است که در مراقبت از پوست استفاده می‌شود.”“روغن آفتاب‌گردان حاوی سطوح بالای لینولئیک اسید است، اسید چربی که به طور طبیعی در چربی پوست ما یافت می‌شود. روغن آفتابگردان به دلیل داشتن غلظت بالای اسیدهای چرب، دارای خواص نرم‌کننده فوق‌العاده‌ای است که به بهبود عملکرد سد پوستی و حفظ رطوبت بدن کمک می‌کند.

تصور می‌شود که روغن آفتابگردان دارای خواص ضد التهابی است که به آرامش پوست کمک می‌کند.”با روغن آفتابگردان که تولیدکنندگان ارایشی و بهداشتی به مواد اولیه شیمیایی آن نیاز دارند میتوانند از آن در طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست، از پاک‌کننده‌ها تا روغن صورت و بدن تا سرم‌ها و مرطوب‌کننده‌ها استفاده کنند.

فروش روغن آفتابگردان طبیعی

روغن آفتابگردان که حاوی چربی‌های اکثراً اشباع نشده و غیراشباع چندگانه است. یکی از دلایل اصلی محبوبیت روزافزون آن محتوای اسیدهای چرب چشم‌گیر آن است که ممکن است شامل اسید پالمیتیک، اسید استئاریک، اسید اولئیک، لسیتین، کاروتنوئیدها، سلنیوم و لینولئیک اسید باشد. ترکیب اسیدهای چرب در بدن برای حفظ عناصر مختلف سلامت انسان بسیار مهم است و می تواند به حفظ این تعادل کمک کند.

علاوه بر این، برخی از آن اسیدهای چرب، ویتامین E (توکوفرول) و سایر ترکیبات آلی ممکن است به عنوان آنتی‌اکسیدان در روغن عمل کنند، به این معنی که آن‌ها می‌توانند طیف وسیعی از شرایط را به طور مثبت تحت تأثیر قرار دهند. همچنین دارای چربی‌های غیر اشباع چندگانه بیشتر از سایر روغن‌های گیاهی رایج است.

خواص روغن آفتابگردان خالص 

روغن آفتابگردان ممکن است سطح کلسترول را کاهش دهد

بسیاری از مطالعات منتشر شده در مورد روغن آفتابگردان، به مزایای روغن بر سطح کلسترول اشاره می‌کند. تخمه آفتابگردان ترکیبی به نام فیتواسترول دارد که از نظر ساختاری شبیه کلسترول است. در نتیجه، ممکن است به مقابله با جذب کلسترول در جریان خون کمک کند.همانطور که اغلب برنده می‌شود، در نهایت منجر به کاهش کلسترول در جریان خون می‌شود. در مقایسه چربی‌های رژیمی روغن آفتابگردان با چربی‌های اشباع شده نشان داده شده است که مصرف آن منجر به کاهش کلسترول سرم، غلظت تری گلیسیرید و LDL-C می‌شود. همچنین سطح HDL-C را افزایش می‌دهد.

ممکن است باعث تسکین قارچ پای ورزشکار شود

فروش روغن آفتابگردان گرید آرایشی که همچنین یک درمان مؤثر برای تسکین پای ورزشکاران (tinea pedis) است. پای ورزشکار یک عفونت قارچی است که بین انگشتان پا شروع می‌شود. استفاده موضعی از روغن به درمان سریعتر آن کمک می‌کند.

خرید روغن آفتابگردان

ممکن است مراقبت از پوست را بهبود بخشد

بسیاری از افراد روغن آفتابگردان غنی از ویتامین E را در بهبود سلامت پوست و بازسازی سلول‌ها مهم می‌دانند. این بدان معناست که پوست شما در برابر آسیب ناشی از نور خورشید و همچنین تخریب طبیعی ناشی از افزایش سن در صورت مصرف این روغن بهتر محافظت می‌شود.

فواید خرید عمده روغن آفتابگردان برای پوست

روغن آفتابگردان مملو از ترکیبات تقویت‌کننده پوست، مقدار زیادی از مزایای پوست شما را به ارمغان می‌آورد. مزایای روغن آفتابگردان به شرح زیر است:

سد پوستی را تقویت می‌کند

روغن آفتابگردان سرشار از لینولئیک اسید است، که یک اسید چرب است که برای محدود کردن از دست دادن آب مفید است، بنابراین برای سد پوستی مفید است.

ارائه آنتی‌اکسیدان‌ها

 روغن آفتابگردان سرشار از ویتامین E است که یک آنتی‌اکسیدان است. ویتامین E از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و آسیب‌های ناشی از نور خورشید، از جمله خطوط ریز و سایر علائم پیری محافظت می‌کند.

تسکین‌دهنده پوست تحریک شده

 تصور می‌شود که روغن تخمه آفتاب‌گردان دارای خواص ضد التهابی است و به آرامش پوست کمک می‌کند. برای درمان بیماری‌های پوستی مانند خشکی و اگزما به خوبی مطالعه شده است.

به بهبود زخم کمک می‌کند

برای بهبود زخم و آکنه یا پوست ملتهب، روغن آفتابگردان کمک می‌کند. اسید اولئیک ممکن است مسئول بهبود سریع زخم‌ها باشد.

باعث ایجاد شکست نمی‌شود

روغن آفتابگردان غیر کومدوژنیک است. این روغن از معدود روغن‌هایی است که می‌تواند در بیمارانی که پوست مستعد آکنه دارند استفاده شود، زیرا نباید منافذ را مسدود کند.

نحوه استفاده از روغن آفتابگردان برای پوست

در صورت خرید روغن تخمه آفتابگردان آن را می‌توان به صورت روزانه استفاده کرد. اگر از روغن خالص استفاده می‌کنید، می‌توانید بعد از شستشو به صورت یک لایه زیر مرطوب‌کننده خود استفاده کنید. محققان توصیه می‌کنند کسانی که از آن برای درمان سد پوستی آسیب دیده، اگزما یا درماتیت آتوپیک استفاده می‌کنند، باید به طور منظم از آن استفاده کنند تا نتایج را مشاهده کنند.

ممکن است سطح انرژی را افزایش دهد

میزان اسید چرب موجود در روغن آفتاب‌گردان با سطح انرژی بدن ارتباط دارد. چربی‌های اشباع شده می‌توانند احساس تنبلی در شما ایجاد کنند، در حالی که چربی‌های اشباع نشده، که در این روغن مقدار زیادی وجود دارد، می‌تواند احساس انرژی و سیری طولانی مدت را در شما حفظ کند.

ممکن است التهاب را کاهش دهد

آسم میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می‌دهد و این وضعیت تنفسی می تواند از خفیف تا تهدید کننده زندگی متغیر باشد. روغن آفتابگردان به دلیل خاصیت ضدالتهابی که از ویتامین آن و همچنین اسیدهای چرب مفید موجود در آن استفاده می‌شود، با میزان و شدت کمتر حملات آسم ارتباط مثبت دارد.

ممکن است از بدن محافظت کند

اسیدهای چرب ممکن است تأثیر قابل توجهی بر سیستم ایمنی عمومی داشته باشند و ممکن است توانایی بدن را برای مقاومت در برابر حملات ناشی از عفونت افزایش دهند. روغن آفتابگردان منبع غنی از اسیدهای چرب اشباع نشده است که ممکن است با تقویت موانع غشایی از پوست محافظت کرده و در نتیجه ورود باکتری‌ها و ویروس‌ها به بدن را سخت‌تر کند.

رژیم غذایی چرب، فست‌فود و عدم ورزش ممکن است منجر به چاقی شود. روند نسلی به سرعت در حال حرکت به سمت غذاها و وعده‌های غذایی با ترکیبات ناسالم است که می‌تواند تأثیر ماندگاری بر سلامتی شما داشته باشد. بسیاری از این غذاها هیچ پروتئین، ویتامین یا مواد مغذی ضروری ندارند. روغن آفتابگردان در چنین مواردی می تواند جایگزین مناسبی باشد.

موارد احتیاط هنگام مصرف

اگرچه اسیدهای چرب موجود در روغن آفتاب‌گردان در رژیم غذایی ما مهم و ضروری هستند، اما حاوی امگا 6 بیشتری نسبت به سایر روغن‌های گیاهی دیگر است. مصرف بیش از حد روغن می‌تواند منجر به عدم تعادل اسیدهای چرب در بدن شود که خطرناک است.یک مطالعه در سال 2018 همچنین اثرات سوء آن بر کبد را نشان می دهد.تا زمانی که نحوه واکنش بدن و احساسات خود را تحت نظر داشته باشید، می‌تواند یک افزودنی مفید برای رژیم غذایی شما باشد.

روغن آفتابگردان

ذخیره سازی و استفاده از روغن آفتابگردان

روغن آفتابگردان نیز مانند بسیاری از روغن ها در صورت نگهداری طولانی مدت می‌تواند فاسد شود. به هوا، نور و گرما حساس است. قرار گرفتن در معرض ای عوامل می‌تواند اکسیداسیون را تسریع کند، که منجر به از بین رفتن مواد مغذی و فاسد شدن می‌شود.

برای مقابله با این اثر، باید در جای خشک و خنک نگهداری شود. می‌توان آن را به جای روغن رژیمی، مخصوصاً در سرخ کردن با دمای بالا استفاده کرد زیرا دارای نقطه دود بالایی است و در زیر حرارت زیاد ثابت می ماند.طعم خنثی روغن نیز آن را برای پخت مناسب می‌کند. موارد استفاده از روغن آفتابگردان عبارتند از:

  • سرخ کردن مواد غذایی مانند ماهی و چیپس.
  • سس سالاد.
  • روغن پخت و پز
  • به عنوان جزء ترجیح چربی و رطوبت در پخت غذا مانند کیک هویج و کوکی‌ها.
  • جایگزین گیاهی کره در پخت و پز.

wikipedia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست