خرید اسید اولئیک صنعتی

خرید اسید اولئیک گیاهی

فروش اسید اولئیک با ضمانت کیفیت در این مجموعه صورت می گیرد. شرکت پیشگامان شیمی واردکننده اسید اولئیک صنعتی از کشور مالزی وارد می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید اسید اولئیک مالزی با ما تماس بگیرید. اسید اولئیک گیاهی یک اسید چرب است که به طور طبیعی در چربی‌ها و روغن‌های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد. این مایع بی‌رنگ تا زرد کم رنگ و بوی ملایم است.

جهت استعلام

قیمت اسید اولئیک مالزی و ایرانی

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت اولئیک اسید صنعتی

معادل انگلیسی Oleic Acid
شناسه محصول 112-80-1
فرمول شیمیایی C18h34o2
شکل ظاهری مایع زرد روشن
خلوص  98.8%
دانسیته 0.9±0.1 g/cm3
نقطه جوش  360 درجه
نقطه ذوب 13-14 °C
تولید کننده ایران – مالزی
اولئیک اسید قیمت ⭐ لطفا تماس بگیرید 
بسته بندی بشکه 180 کیلوگرمی
محل نگهداری از مواد آتش زا فاصله بگیرید. در جای خشک و خنک نگه دارید. در ظرف محکم بسته نگهداری کنید.

اسید اولئیک چیست؟

اسید اولئیک گیاهی یک اسید چرب اشباع نشده است که به طور گسترده‌ترین و فراوان‌ترین اسید چرب در طبیعت است. اسیدهای اولئیک در صنایع مختلف از جمله روان‌کننده‌ها، شوینده‌ها، سورفکتانت‌ها، پوشش‌ها و مواد درزگیر استفاده می‌شود. اسید اولئیک را می‌توان در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی و شخصی نیز یافت.

تقسیم بازار اسید اولئیک صنعتی را می‌توان براساس منبع، درجه، کاربرد و جغرافیا تقسیم کرد. تقسیم‌بندی منبع استاندارد بین اسیدهای گیاهی و آن‌هایی که حیوانی هستند، رخ می‌دهد. در حال حاضر شرکت پیشگامان شیمی اسید اولئیک پایه پیه (حیوان) و گیاهی را عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولئیک اسید زیتون، لطفا از وب‌سایت ما دیدن کنید یا برای تماس با بخش فروش ما اینجا را کلیک کنید.

خرید اسید اولئیک گیاهی
قیمت اسید اولئیک هندی

کاربرد اسید اولئیک 

اسید اولئیک گیاهی فوق تصفیه شده یک اسید اولئیک بسیار خالص است که برای استفاده در کاربردهای دارویی، آرایشی بهداشتی و خوراکی مناسب است. این ماده به عنوان یک ماده حل‌کننده، عامل امولسیون‌کننده و تقویت‌کننده نفوذ ترانس عمل می‌کند و می‌تواند در سیستم‌های تحویل دارویی خود امولسیون‌کننده (SEDDS) برای بهبود فراهمی زیستی داروهای محلول در آب ضعیف استفاده شود.

فرایند تصفیه فوق‌العاده انحصاری بدون تغییر در ترکیب شیمیایی ماده کم‌کننده، ناخالصی ها را از بین می برد. این باعث کاهش پتانسیل تعاملات نامطلوب بین مواد افزودنی و API می‌شود و باعث افزایش ثبات و اثربخشی فعال می‌شود. اسید اولئیک فوق تصفیه شده ثبات اکسیداتیو را بهبود می‌بخشد و پتانسیل تحریک را در مقایسه با اسید اولئیک دارویی استاندارد کاهش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفاً برگه نمای کلی محصول را بارگیری کنید. اسید اولئیک زیتون: شواهد معتبری برای حمایت از ادعای بهداشتی واجد شرایط وجود دارد که مصرف اسید اولئیک موجود در روغن‌های خوراکی، مانند:

 • روغن زیتون
 • روغن آفتابگردان
 • روغن گلرنگ
 • روغن کانولا یا روغن سویا

پس از انجام یک بررسی منظم از شواهد علمی موجود، FDA اکنون قصد دارد اختیار استفاده از دو ادعای بهداشتی واجد شرایط را برای توصیف رابطه بین مصرف اسید اولئیک در روغن‌های خوراکی (حاوی حداقل 70٪ اسید اولئیک در هر وعده) اعمال کند. و خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش می‌دهد. اسید اولئیک یک چربی اشباع‌نشده است که در صورت جایگزینی چربی‌ها و روغن‌هایی که چربی اشباع‌شده بیشتر است، ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش دهد.

علم در مورد ادعای جدید بهداشتی واجد شرایط برای اسید اولئیک، اگرچه قطعی نیست، امیدوار کننده است. FDA نتایج هفت مطالعه بالینی کوچک را ارزیابی کرد که رابطه بین مصرف روغن‌های حاوی مقادیر بالای اسید اولئیک (حداقل 70٪ در هر وعده) و سطح کلسترول را بهبود بخشید، که نشان‌دهنده کاهش خطر بیماری عروق کرونر قلب است. شش مطالعه نشان داد كه كساني كه به طور تصادفي رژيم غذايي حاوي روغن‌هاي حاوي مقدار زيادي اسيد اولئيك را به عنوان جايگزين چربي‌ها و روغن‌هاي بالاتر در چربي اشباع‌شده مصرف كردند، كاهش متوسطي در كلسترول خود و كلسترول LDL آسيب پذير قلب را تجربه كردند.

کسانی که رژیم غذایی به سبک غربی‌تری می‌خورند که چربی اشباع‌شده بیشتر بود. یک مطالعه اثر معنی داری نشان نداد. نکته مهم، و همانطور که در ادعای بهداشت ذکر شد، هیچ یک از مطالعات نشان ندادند که خوردن روغن‌های حاوی اسید اولئیک دارای اثرات قلبی مفیدی است، مگر اینکه آن‌ها جایگزین انواع دیگر چربی‌ها و روغن‌هایی با چربی‌های اشباع‌شده در رژیم شوند.

منابع اسید اولئیک گیاهی

اسید اولئیک به طور طبیعی در منابع غذایی متعددی از جمله:

 • روغن‌های خوراکی
 • گوشت (مانند گوشت گاو، مرغ و گوشت خوک)
 • پنیر
 • آجیل
 • تخمه آفتابگردان
 • تخم‌مرغ
 • ماکارونی
 • شیر
 • زیتون و آووکادو یافت می‌شود.

روغن‌های خوراکی زیر که حداقل 70٪ اسید اولئیک گیاهی در هر وعده دارند مشخص شده است:

 •  روغن آفتابگردان اولئیک
 • روغن گلرنگ اولئیک
 • روغن کلوئید اولئیک
 • روغن زیتون
 • زیاد روغن جلبک اولئیک

استرهای تری‌گلیسیرید اسید اولئیک اکثر روغن زیتون را تشکیل می‌دهند، اگرچه ممکن است کمتر از 2.0٪ به عنوان اسید آزاد واقعی در روغن زیتون با کره وجود داشته باشد، در حالی که غلظت‌های بالاتر روغن زیتون را غیر قابل خوردن می‌کند.همچنین:

 • 36-67٪ روغن بادام‌زمینی
 • 15-20٪  روغن هسته انگور ، روغن جوانه گندم و روغن کنجد
 • 14٪ روغن خشخاش را تشکیل می‌دهد.

اسید اولئیک اتوکسیله فراوان‌ترین اسید چرب در بافت چربی انسان است. اصطلاح اولئیک به معنای مربوط به روغن زیتون یا زیتون است. به عنوان چربی، اسید اولئیک یکی از بهترین مواد برای مصرف است. به عنوان جایگزینی برای دیگر چربی‌های اشباع، می‌تواند سطح کلسترول کل را کاهش داده و سطح لیپوپروتئین‌های با چگالی بالا (HDL) را بالا برده و ضمن کاهش لیپوپروتئین‌های با چگالی کم (LDLs)، همچنین به عنوان کلسترول “بد” شناخته شود. معمولاً جابجایی به روغن بالای اسید اولئیک دشوار نیست زیرا منابع بی‌شماری در دسترس است.

مزایا و خواص اسید اولئیک گیاهی

شواهد علمی نشان می‌دهد که مصرف روزانه حدود 5/1 قاشق غذاخوری (20 گرم) روغن حاوی مقادیر بالای اسید اولئیک، در صورت جایگزینی برای چربی‌ها و روغن‌هایی با چربی اشباع بالاتر، ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را به دست آورد. این فایده احتمالی، روغن‌های حاوی اسید اولئیک نباید کل کالری را که در روز می‌خورید، افزایش دهد.

اسید اولئیک اشباع است یا غیر اشباع: این یک اسید چرب اشباع‌نشده با فرمول C18H34O2 است که به طور طبیعی در بسیاری از منابع گیاهی و محصولات حیوانی یافت می‌شود و معمولاً به عنوان اسید چرب اُمگا 9 شناخته می‌شود. این یک اسید چرب اُمگا 9 است و یکی از منابع سالم چربی در رژیم غذایی محسوب می‌شود. اسیدهای چرب از طریق فرآیند موسوم به اکسیداسیون اسید چرب در سلول‌های کبدی به جسم تبدیل می‌شوند.

اسیدهای چرب به عنوان بلوک‌های اساسی ساختمان غشاهای بیولوژیکی، برای ذخیره انرژی دراز مدت (اجزای اصلی تری‌گلیسیرید) و همچنین برای پیش‌سازهای هورمون‌های ایکوزانوئید استفاده می‌شوند. این ماده معمولاً به عنوان جایگزینی برای منابع چربی حیوانات که چربی اشباع زیادی دارند استفاده می‌شود. ممکن است جایگزین‌های مختلف کره و تخم‌مرغ تهیه شده با مقادیر بالای اسید اولئیک پیدا کنید.

از منظر سلامتی، اسید اولئیک گیاهی فواید بیشتری دارد. نشان داده شده است که پیشرفت بیماری‌های قلبی را کند می‌کند و باعث تولید آنتی‌اکسیدان‌ها می‌شود. یکی از کاربردهای بسیار جالب اسید اولئیک استفاده از آن به عنوان ماده‌ای در روغن لورنزو است، دارویی که برای جلوگیری از بروز آدرنولوک odystrophy (ALD) تولید شده است، شرایطی که فقط در پسران جوان اثر می‌گذارد و به غلاف‌های میلین بدن حمله می‌کند و باعث علائمی شبیه به موارد موجود در آن می‌شود.

مولتیپل اسکلروزیس اگرچه روغن لورنزو این بیماری را بهبود نمی‌بخشد، اما می‌تواند شروع یا پیشرفت بیماری را در افرادی که هنوز علامت‌گذاری نشده‌اند به تأخیر بیندازد.یکی از منابع اصلی اسید اولئیک گیاهی در غذاها روغن زیتون است که شاید یکی از خوشمزه‌ترین روغن‌های پخت و پز باشد. همچنین وقتی که به دنبال مکمل رژیم غذایی با اسید اولئیک هستید، کلولا و روغن انگور نیز انتخابی عالی هستند زیرا از نظر طبیعی این چربی از نظر چربی زیاد است.

علاوه بر اینکه به عنوان روغن پخت و پز مورد استفاده قرار می‌گیرد، اسید اولئیک بخشی از تعدادی از محصولات است. اغلب برای تهیه صابون مورد استفاده قرار می‌گیرد و در تعدادی از مواد آرایشی وجود دارد.اسید اولئیک گیاهی ممکن است به تقویت حافظه کمک کند. میزان اسید چرب اولئیک و اشباع‌نشده در غشای گلبول‌های قرمز با افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان همراه است. اسید اولئیک ممکن است مسئول کاهش فشار خون (کاهش فشار خون) روغن زیتون باشد.

استعلام قیمت اسید اولئیک گیاهی

اسید اولئیک گیاهی که یک اسید چرب اشباع نشده است و به طور گسترده‌ترین و فراوان ترین اسید چرب در طبیعت است. از آن به صورت تجاری در تهیه روغن‌های آلاینده و لوسیون و به عنوان یک حلال دارویی استفاده می‌شود.جهت دریافت قیمت اسید اولئیک صنعتی و آنالیز محصول با کارشناسان ما در دایره بازرگانی تماس حاصل فرمائید. منبع بیولوژیکی: ترکیب اصلی روغن‌های گیاهی به عنوان مثال روغن زیتون مالزی (حدود 80٪)، روغن بادام (حدود 80٪) و بسیاری دیگر، به طور عمده به عنوان گلیسیرید.

اهمیت: افزودنی غذایی. از فروش اسید اولئیک در تولید مواد فعال‌کننده سطح، صابون‌ها، نرم‌کننده‌ها استفاده می‌شود. عامل امولسیون در مواد غذایی و دارویی. استفاده بیولوژیکی / اهمیت: نافذ پوست. سموم کشاورزی ، علف‌کش، حشره‌کش، قارچ‌کش (فرهنگ ترکیبات آلی). خرید اسید اولئیک صنعتی که یک اسید چرب است که به طور طبیعی در چربی‌ها و روغن‌های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد. این یک روغن بی بو و بی‌رنگ است، اگرچه ممکن است نمونه های تجاری آن مایل به زرد باشد.

از نظر شیمیایی، اسید اولئیک به عنوان یک اسید چرب غیر اشباع امگا 9 طبقه‌بندی می‌شود. فرمول CH3 (CH2) 7CH = CH (CH2) 7COOH دارد. اصطلاح “اولئیک” به معنی روغنی است که از روغن یا زیتون ناشی می‌شود یا غالباً از اسید اولئیک تشکیل شده است (ویکی‌پدیا). مشخص شده که اسید اولئیک با اسیدمی ایزو والریک همراه است، که یک خطای متابولیسم ذاتی است.

اولئیک اسید یک اسید امگا3

اولئیک اسید (oleic acid) یکی از اسیدهای چرب می‌باشد. این اسید نیز جزء اسیدهای امگا-۹ است. اولئیک اسید یک اسید چرب است که به طور طبیعی در چربی‌ها و روغن‌های مختلف حیوانی و گیاهی وجود دارد. این روغن بی‌بو و بی‌رنگ است. اما باید دقت کرد که نمونه‌های تجاری برای فروش oleic acid ممکن است زرد رنگ باشند.

این اسید استفاده‌های فراوانی در زندگی روزمره و همچنین صنعت دارد. از فواید آن می‌توان به مراقبت از پوست اشاره کرد. اما در صنعت رنگ این اسید تمایل به تیره شدن دارد. که در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم.پیشگامان شیمی در عرصه فروش این محصول نیز بسیار درخشان عمل کرده‌ است. این شرکت پانزده سال سابقه‌ی بی‌نظیر در عرصه‌ی فروش عمده‌ی مواد شیمیایی دارد. در نتیجه شما عزیزان به راحتی می‌توانید مواد مورد نیاز خود را از این شرکت خریداری کنید.

همانطور که گفتیم اولئیک اسید یکی از اسیدهای چرب است. این اسید به طور طبیعی در روغن‌ها و چربی‌های مختلف گیاهی و حیوانی وجود دارد. این روغن در حالت عادی بی‌بو و بی‌رنگ می‌باشد. اما نمونه‌های تجاری آن کمی زردرنگ و تیره‌تر می‌باشد.از نظرشیمیایی اسید اولئیک به عنوان یک اسید چرب امگا-۹ طبقه‌بندی می‌شود. این اسید غیراشباع است. فرمول شیمیایی آن نیز به صورت CH3 (CH2) 7CH = CH (CH2) 7COOH  می‌باشد.نام این اسید از کلمه لاتین oleum گرفته شده است. معنای این کلمه روغن می‌باشد. این اسید، رایج‌ترین اسید چرب موجود در طبیعت می‌باشد. به نمک‌ها و استرهای اولئیک اسید، اولئات گفته می‌شود.

این اسید در صنعت و در زندگی روزمره استفاده‌های زیادی دارد. نمک سدیم این اسید به عنوان عامل امولسیون‌کننده، جزء اصلی صابون می‌باشد. این اسید برای تولیدکنندگان صنایع دارویی نیز مورد استفاده است. به همین دلیل فروش oleic acid نیز بسیار مورد توجه می‌باشد.

دلایل محبوبیت فروش اولئیک اسید

مانند سایر اسیدهای چرب امگا-۹، مصرف متوسط این اسید توصیه می‌شود. مصرف مقدار متوسط و سالم اسید اولئیک در رژیم غذایی روزانه فواید طبیعی زیادی برای بدن ما دارد.اسید اولئیک ترکیب غشای سلولی و گیرنده‌های آن را تغییر می‌دهد. با این کار همانند یک بلوک ساختمانی در مغز و سیستم عصبی عمل می‌کند.

مهم­ترین مزایای اسید اولئیک

تحقیقات نشان داده‌اند مصرف مناسب چربی‌های سالم مانند اسید اولئیک می‌تواند بر کلسترول تاثیر بگذارد. این اسیدها می‌توانند با کاهش تولید مواد حاصل از انتقال پروتئین‌ها، میزان کلسترول را کاهش دهند.در بحث فروش oleic acid باید گفت یکی از ارزش افزوده‌­هایی که برای محصول شما به ارمغان می‌­آورد؛ سلامت قلب می‌باشد. این اسید همانطور که گفتیم بر سطح کلسترول خون مؤثر است. همچنین انسولین را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. درنهایت با تاثیر بر فشار خون و عروق خونی می‌تواند از بیماری‌های قلبی و عروقی جلوگیری کند.

در صورتی که از این اسید استفاده شود و همچنین مصرف چربی اشباع نیز کاهش یابد؛ می‌توانیم به کاهش فشارخون امیدوار باشیم. این کار می‌تواند باعث افزایش گیرنده‌های فشار خون در بدن شود.چربی های اشباع نشده می‌توانند از چاقی جلوگیری کنند. این چربی‌ها مانند اسید اولئیک با کاهش ذخایر چربی شکم به جلوگیری کردن از چاقی کمک کنند. این اسید می‌تواند با کاهش سطح گلوکز و انسولین برای افراد مبتلا به دیابت نیز مفید باشد. همچنین از برخی مشکلات جانبی بیماری دیابت جلوگیری می­کند. از جمله این مشکلات می­توان به کاهش قدرت سیستم ایمنی اشاره کرد.

اسید اولئیک می‌تواند برای سیستم ایمنی بدن مفید باشد. به این صورت که با رسیدن به غشای سلولی با سلول‌های ایمنی تعامل می‌کند. درنتیجه بر واکنش‌های التهابی، فرآیند بهبودی و ایمنی بدن می‌تواند اثر بگذارد. در نهایت می‌تواند به سیستم ایمنی کمک کند که به‌طور مؤثرتری کار کند. یکی دیگر از بحث‌هایی که در فروش oleic acid مهم است کمک به مغز می‌باشد. این اسید از راه‌های مختلفی این کار را انجام می‌دهد.

برای مثال می­توان به ترمیم عصب، تولید میلین و کاهش التهاب با استفاده از این محصول در تولیدات شما اشاره کرد. اسید اولئیک برای عملکردهای سالم مغز ضروری است. پس ارزش افزوده بیشتری به محصول شما ارائه می‌­کند. همانطور که گفتیم این اسید بر اعصاب نیز مؤثر است. به همین دلیل سطوح بالای اسید اولئیک در خون می‌تواند منجر به کاهش عصبانیت مشتریان شما شود. همچنین می‌تواند به افزایش فعالیت بدنی شما نیز کمک کند. در نتیجه باعث افزایش سلامت روان و خلق و خوی بهتر خواهد شد.

درمان دردها با اسید اولئیک

یکی از ویژگی‌های که در فروش oleic acid بسیار زیاد مورد توجه قرار می‌گیرد، کاهش پیری می‌باشد. این اسید فواید زیادی برای پوست و سلامت آن دارد. از راه های مختلفی از پیری جلوگیری می‌کند و شما را مانند ایام جوانی نشان می‌دهد.تحقیقات نشان داده‌اند که چربی‌های اشباع نشده اثرات پیری مربوط به سن را کاهش می‌دهند. همچنین به دلیل داشتن ترکیبات آنتی‌اکسیدان از آسیب به سلول‌های DNA توسط رادیکال‌های آزاد جلوگیری می‌کنند.

در نهایت باعث می‌شوند سلول‌های پوستی کمتر مستعد آسیب شوند و از ظهور علائم پیری جلوگیری می‌شود. به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان محصولات آرایشی بهداشتی از این محصول در تولیدات خود استفاده می­کنند.این خاصیت نیز در فروش oleic acid بسیار تاثیر گذار می‌تواند باشد. همانطور که گفتیم این اسیدها ترکیبات آنتی‌اکسیدان دارند. درنتیجه می‌توانند با کاهش استرس اکسیداتیو در سلول‌ها و محافظت از سلول‌ها در برابر آسیب ‌DNA نقش دارند. به همین دلیل اسید اولئیک می‌تواند منجر به کاهش خطر ابتلا به سرطان بشود.

یکی دیگر از فواید اولئیک اسید، کاهش درد می‌باشد. اسید اولئیک با مهار کردن گیرنده‌های مربوط به درد و ایجاد سلول‌های عصبی جدید درد را کاهش می­دهد. درنهایت نیز آسیب‌های ناشی از دردهای مزمن عصبی و آرتریت روماتوئید را کاهش دهد.همانطور که مشاهد کردید اسید اولئیک فواید و خواص بسیار زیادی دارد. به همین دلیل فروش oleic acid نیز مورد توجه زیادی قرار گرفته است. شما نیز می­توانید این محصول را از پیشگامان شیمی سفارش دهید.

غذاهای سرشار از اسید اولئیک

تولیدکنندگان گرامی حوزه موادغذایی برای استفاده از مزایای این محصول می­توانند عصاره آن را از پیشگامان شیمی تهیه کنند. کافی است با ما تماس بگیرند.

 • زیتون و روغن زیتون
 • روغن بادام زمینی
 • روغن بادام
 • روغن کانولا
 • روغن کنجد
 • روغن آفتابگردان
 •  روغن آووکادو

شما باید برای داشتن رژیم غذایی مغذی و تجربه مزایای سلامتی اسید اولئیک اهمیت قائل شوید. از همین رو دستورالعمل ها توصیه می کنند که روزانه حدود یک تا دو قاشق غذاخوری از این روغن‌ها را در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

فروش oleic acid تنها گوشه ای از خدماتی است که پیشگامان شیمی به شما عزیزان ارائه می­کند. این شرکت آماده است تا بهترین محصولات را با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه کند تا محصول با کیفیت تری به دست مشتریان خود برسانید. کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و محصول موردنیاز خود را سفارش دهید. اگر هنوز هم مرددید؛ از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

منبع:

 • What Are Oleic Acids?
 • Oleic acid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست