سدیم استئارویل لاکتیلات

سدیم استئارویل لاکتیلات چیست؟

لاکتیلات سدیم استئارویل یک استر جزئی خنثی شده از اسید لاکتیک و یک اسید چرب است. این افزودنی غذایی یک پودر مومی سفید است که در آب گرم و روغن‌های گرم و چربی‌ها محلول است. نسخه مایع این محصول نیز موجود است (سدیم اولویل لاکتیلات).

جهت استعلام

قیمت سدیم استئارویل لاکتیلات

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

کاربرد سدیم استئارویل لاکتیلات

سدیم استارویل لاکتیلات فاقد روغن نخل است و به عنوان افزودنی غذایی کوشر و همچنین افزودنی غذایی حلال استفاده می‌شود. کاربردهای عالی دیگر آن در مواد غذایی شامل موارد زیر است:

سدیم استئارویل لاکتیلات در صنعت نان

لاکتیلات‌ها بعد از مونوگلیسیرید‌ها دومین امولسیفایر پرفروش در ایالات متحده هستند. فروش تخمین زده شده در هر سال 22000 تن است. SSL، امولسیفایر محبوب و موفق در نان‌های مخمر است. به دلیل توانایی آنها در تشکیل مجتمع‌هایی با نشاسته و پروتئین سایر امولسیفایرها می‌توانند با نشاسته پیچیده شوند.

اما لاکتیلات‌ها جزء معدود امولسیفایرهایی هستند که با پروتئین نیز می‌توانند پیچیده شوند. این ساختار که با نشاسته تشکیل شده است در برابر تجدید نشاسته مقاومت می‌کند و در نتیجه باعث کاهش میزان گرسنگی می‌شود. این ماده به محصول پخته شده ماندگاری نرمی بیشتری می‌بخشد.

لاکتیلات همچنین به شدت با پروتئین‌هایی که باعث تجمع پروتئین می‌شوند در تعامل هستند که باعث افزایش ویسکوزیته خمیر، احتباس بهتر گاز و در نهایت حجم بیشتر نان می‌شود. لاکتیلات‌ها به راحتی در خمیر حل می‌شوند و نیازی به تجدید آب قبل از افزودن ندارند، ساخت آنها ارزان است و از نظر حمل و نقل، دارای ذخیره‌سازی نسبتاً پایدار هستند و می‌توان مستقیماً از آنها در آرد و پیشوندهای نان و اصلاح نان استفاده کرد. خمیر حاوی SSL ساخت آسانتری دارد و در مقابل فشار و شوک مکانیکی مقاوم‌تر است.

کرم‌های غیر لبنی

SSL یک امولسیفایر با ارزش HLB است به این معنی که در آب بسیار پراکنده است. در کرم‌های غیر لبنی به ترکیب چربی موجود در کرم‌ها با آب اضافه شده و همچنین به حفظ امولسیون پایدار کمک می‌کند و مقدار مناسبی از تجمع چربی را ایجاد می‌کند و بدین ترتیب به هدف اصلی آن یعنی روشن شدن رنگ قهوه می‌رسد. 

سایر محصولات ما: کلسیم استئارویل لاکتیلات

فروش سدیم استئارویل لاکتیلات

این ماده در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند.

این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست